Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2012., 23:49   #81
Tek si počeo igrat, ta mapa ti je srednje veličine. Developeri su secirali "misije" na dijelove pa više nije tako napeto. Postalo je prearkadno.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2012., 23:39   #82
Meni je ok igra... možda je prije bilo više izbora da sam skužiš šta i kakao
Knorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 00:07   #83
Završio igru, više sam filmiće gledao nego igrao
Najbolje mi je kak magično nestanu oružja koja si pokupio kad s jedne mape na drugu pređeš a manje više sve se nastavlja tj. samo prođeš kroz vrata.
I časne sestre ubojice
nonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 20:24   #84
Za sada sam blago rečeno razočaran. :/ Prešao sam za sada prvih 7. Prva misija je fantastična, a onda poslije ono bježanje od policije predhodno definiranim linearnim putevima i slična sranja bez prave samostalne misije za ubiti neku metu je preloše. Ne razumijem zašto su to morali napraviti od Hitmena? Nabijem im Kane & Lynch na kurac. Nadam se samo da će biti još koja normalna misija tipa one prve. :/
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 20:40   #85
Quote:
Discovery.v2 kaže: Pogledaj post
Za sada sam blago rečeno razočaran. :/ Prešao sam za sada prvih 7. Prva misija je fantastična, a onda poslije ono bježanje od policije predhodno definiranim linearnim putevima i slična sranja bez prave samostalne misije za ubiti neku metu je preloše. Ne razumijem zašto su to morali napraviti od Hitmena? Nabijem im Kane & Lynch na kurac. Nadam se samo da će biti još koja normalna misija tipa one prve. :/
Haha bit ce ti opet ta prva mapa samo malo izmjenjena. Ima jos par mapa al je većina igre na neke mini dijelove rasjeckana.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 02:45   #86
kaj ja znam. znam da je malo drugačija, tj puno drugačija od blood money koji je bio remek djelo. ali ja svejedno uživam u igri.
vjerojatno jer sam stealth freak a ne dobijam baš puno takvih igri pa ono

da se razumijemo, i meni je bed zbog tak nekih stvari koje smo izgubili iz prošlih igri, no to me ne sprečava uopće da uživam u igri : )
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 09:20   #87
Slažem se s tobom.Meni je igra skroz ok,iako primjećujem da je dosta toga iz prošlih nastavka nestalo.Ali barem je i dalje stealth,a u zadnje vrijeme ih ima sve manje i manje.
Fali mi nelinearnost,izbor koji je postojao u prošlim nastavcima.Očito su htjeli igru probližiti mladim igračima.
Ali priča mi izgleda ok,zanimljiva,mračna kao i uvijek,i dobro je optimizirana,ne šteka.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 10:37   #88
veliki sam fan hitmana tako da sam i pored svih do sada upravo prošao i ovog, istina i ja sam blago razočaran, fali različitijih misija i možda malo zahtjevnijih zadataka, misija ima 20, al neke se doslovno završe za manje od minute.
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 17:28   #89
"You must complete your objectives to proceed!"

Isuseee dragiiii božeeeeeee kakav je potencijal imala ova igra! Naprosto ne vjerujem šta su napravili od nje. Ovako i na ovaj način ju sasjeckati je izvan svake pameti. Prestrašno i prefrustrirajuće.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 19:19   #90
6/10. Igram na Hard, pošto sam prešo King of Chinatown na Extreme i onda odusto od toga.
Prerušavanje je skoro pa beskorisno pošto te odmah razotkriju (ako ne koristiš instinct kojeg imaš premalo).
Sustav bodovanja je nepotreban.
Instinct je nepotreban, igra bi bila bolja da ga nema.
Ne možeš birat opremu za misiju.
Možeš imat sveukupno 7 oružja (s tim da možeš imat snajper, jurišnu pušku, 4 pištolja i sjekiru u isto vrijeme. Sve ispod sakoa, skriveno.)
Hladna oružja su preefektivna s automatskim lock-onom na glavu.
Misije su podijeljene u dijelove, što znači da mogu pobit 13 ljudi sa sačmaricom, proć kroz vrata dok nitko ne gleda i sve je opet OK.
Sviđa mi se šta mogu strpat 2 tijela u kontejner.
Igra bi bila bolja da nema Hitman u naslovu.
Kalashnjikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 16:04   #91
također smatram da je instinct nepotreban, osim što otkriva neke stvari vezane za objectiv, što dodatno olakšava igru...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 21:59   #92
Ma možeš to isključiti, tj možeš podesiti što želiš da ti otkriva sve instinkt.

Instinkt je najmanji problem u igri, čak i ovaj novi sustav disguise-a mogu razumijeti itd. Čitajući neke recenzije vidim da se ljudi žale i na neke detalje tipa, sada kad stisneš holster oružje samo magično nestane iz ruke umjesto animacije kako ga stavlja u sako kao što je bilo prije i slične minorne stvar. Naravno da je to svojevrsni korak nazad, ali zbilja mi u krajnjoj liniji puca kurac za takve stvari. Ono što je najveći problem je struktura igranja. Ovakvo sjeckanje nivoa i linearnost, pa čak i ne imanje nikakvog konkretnog zadatka u misiji osim proći od točke A do točke B je krajnje apsurdno i iritantno. To jednostavno nije Hitman.
__________________
Čisto zlo!

Zadnje uređivanje Discovery.v2 : 26.11.2012. at 22:06.
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 12:30   #93
od svih nastavka serijala Hitman mislim da bih mogao reć da je ovaj najlošiji...
Holo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 12:20   #94
Najavljen patch koji će vjerovatno popraviti trenutno retardirani disguise sistem.

http://cramgaming.com/hitman-absolut...he-cards-4232/
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 14:20   #95
Fantastično,ako to uspiju popraviti,bit će super.Od svih mana koje igra ima ova me najviše iritira i nadam se da nećemo dugo čekati na patch.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 10:16   #96
Fakat ak Patch doleti, poboljsat ce igru u puno nacina. Jer stvarno disguise je skoro beskoristan na vecim tezinama.
PiratePimp is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 13:31   #97
Da, definitivno. Al mislim u teoriji nisu oni to loše zamislili. Da se ne možeš baš komotno kretati među istom ekipom u koju si se i maskirao i ima smisla do neke granice. Recimo da ne možeš baš jako dugo stajati metar dva do lika bilo bi ok i razumljivo, ali ovo hiper, u 2 sekunde, otkrivanje tvog identiteta sa 20 metara je krajnje apsurdno. Da ne pričam o tome i ako si okrenut leđima i imaš npr. masku na glavi, također budeš detektiran u par sekundi. Stvarno ne kužim di im je bila logika i pamet prilikom realizacije i implementacije tog igrinog segmenta.
__________________
Čisto zlo!

Zadnje uređivanje Discovery.v2 : 29.11.2012. at 13:45.
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 13:49   #98
Igral sam igru na hardu (jer iskreno extreme i purist su perverzije od tezina) i uspio sam je proc, ko bi reko. No dosta cesto bi usred misije, kad mislim da sve super ide, odlucio uzet neki disguise i pozalio, izvadio sacmu ili koje drugo oruzje i pobio sve na mapi, pa je igrao ispoectka. Nakon toga sam odlucio, i dosta mi je dobro islo igrati suit only. Suljanje i te brije, sa sto manje ubojstava i otkrivanja pred neprijateljima koji imaju moc zapazanja ko tvojih 5 instinkta. Nakon kaj sam je presel otisel sam odigrat par misija(koje su me najvise izhebale) na easy-u. Sto rec. Dovoljno je jednostavno ubit nekog, uzet odjelo (pogotovo ak je cuvar) i siguran si do kraja misije. Instinkt te stiti zauvijek, a trosi se presporo (jos kad dobijes onak tako zvani upgrade). Dosta cesto ako nadjes odjelo u nekoj sobi nemoras niti ispalit metak (osim u metu). Malo su nerealno napravili neke teze razine (extreme i purist) a prelagano pak prvu.

Kao sto rekoh u prethodnom postu, fakat se nadam tom patchu, al neznam kako bi promjenili taj problem sa disguise. Mozda ovo kaj si ti rekel Discovery.v2 ak dodjes preblizu i predugo stojis. Zivi bili pa vidjeli, a do tad jos frustracija na vecim tezinama.
PiratePimp is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 17:15   #99
Meni se igra sviđa konačano nešto pošteno za promjenu
Knorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 07:47   #100
Quote:
nonik kaže: Pogledaj post
Završio igru, više sam filmiće gledao nego igrao
Najbolje mi je kak magično nestanu oružja koja si pokupio kad s jedne mape na drugu pređeš a manje više sve se nastavlja tj. samo prođeš kroz vrata.
I časne sestre ubojice

Te sado-mazo sestre su meni skroz uništile doživljaj. Ton igre ide od ultra-ozbiljnog do "hajde đorđ, ubaci nešto dekoltea i guzica u lateksu, mora se igra svidjeti dvanaestogodišnjacima".

Inače, Absolution je sličnij SC: Convictionu nego prijašnjim Hitmanima. Ako očekujete Blood Money 2, uzalud tratite vrijeme.
yesse is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:29.