Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2011., 01:23   #21
Repro materijal

Bumbar
Dobar partner
DTP studio
Lumen trgovina
Stari Pjer
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -

Zadnje uređivanje Mayo : 19.01.2014. at 18:15.
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 01:24   #22
Ideje za poklone

Art&Glass
Anin kreativni kutak
Bedževi.com
Siniša Petrović (karikaturist)
Poklončić
Sapunčeki by Maya
Svadbene čaše
Ukrasne svijeće
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -

Zadnje uređivanje Mayo : 05.09.2014. at 16:15.
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 01:24   #23
Crkve i matični uredi

Matice@web
Župa Sv. Mateja
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -

Zadnje uređivanje Mayo : 11.10.2013. at 11:46.
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 01:24   #24
Agencije za organizaciju vjenčanja

Amare
BR Design
Bunique
Dekorativa
Dubrovnik Riviera Weddings
Event & Wedding Zone
Vjenčanja Jurinac
Konfeti organizacija vjenčanja
Lipa Ane
Agencija Noi Due
Agencija za vjenčanja Rijeka
Agencija Sandra
Agencija San snova
Vjenčanja na otvorenom
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -

Zadnje uređivanje Mayo : 04.08.2016. at 22:13.
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 01:25   #25
Portali s informacijama za mladence

www.ada.hr
www.danvjencanja.com
www.danivjencanja.com
www.e-vjencanja.com
www.idealnovjencanje.hr
www.magazinvjencanja.hr
www.mladenci.info
www.udajemse.hr
www.vjencanice.com
www.vjencanja.hr
www.ka-net.net/vjencanja/vjencanja.asp
www.moje-vjencanje.optimumart.com/
www.vjencanja-osijek.com
www.vjencanja-pirevi-split.com
www.vjencanje.info
www.vjencanje-ponuda.com
www.vjencanjesastilom.com
www.weddings-unique.blogspot.com
www.wedding.hr
www.wish.hr/bonton/bonton-vjencanja-3
www.zimbas.com
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -

Zadnje uređivanje Mayo : 19.08.2016. at 12:02.
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2011., 01:26   #26
Izrada web portala za mladence

www.evjencanje.com
www.idealanpar.com
www.moje-vjencanje.com
www.studiostyler.hr
www.vjencani.com
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -

Zadnje uređivanje Mayo : 02.08.2017. at 12:18.
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 10:34   #27
Planeri vjenčanja i različite aplikacije

Weddingella
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -

Zadnje uređivanje Mayo : 11.10.2013. at 11:53.
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 15:32   #28
Časopisi

Magazin Vjenčanja
Perfect Wedding Croatia
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 16:28   #29
www.drvouspomena.com

originalne knjige gostiju - stablo otisaka i zelje na drvenim srcima u okviru

Zadnje uređivanje Mayo : 02.08.2017. at 12:18.
kayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 18:28   #30
www.fort-apache.com - jedinstveni tematski prostor za vjenčanja
gvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 15:03   #31
nisam vidjela imoe svog fotografa a vidim da reklamiraš svakojake , Fotografa za vjenčanja toplo preporučam www.foto-dombay.com. Koje i kakve su mu fotografije možete provijeriti na njegovim stranicama . Moj brat je oduševlljen jer je u jednom paketu dobio i foto i video . Bio je skeptičan ali nakon dobivenog materijala ostao je zapanjen . Puno više se dobije nego što se dogovori jer je čovijek konstantno držao dva uređaja foto i video. I
martinaknezevic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2019., 12:29   #32
Drvene pozivnice, zahvalnice (magneti), drvena imena za svadbene stolove, kutijice za prstene i sl
Personalizirani pokloni AMK Gifts
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2019., 20:46   #33
Koliko je obicaj dati novaca nekome na vjencanju? Radi se o mojoj frendici, ali nije mi bas jedna od boljih i bliskijih frendica, makar smo si ok
Ne bi isla vise od 100 eura, ali zanima me koliko vi dajete obicno?
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2019., 09:46   #34
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Koliko je obicaj dati novaca nekome na vjencanju? Radi se o mojoj frendici, ali nije mi bas jedna od boljih i bliskijih frendica, makar smo si ok
Ne bi isla vise od 100 eura, ali zanima me koliko vi dajete obicno?
mislim da si temu fulala, ovo ti je više za udavački chat

100 € je sasvim ok ako ti je samo frendica a ne neki bliži rod. ali računaj 100 € po glavi, ako ideš s partnerom, 200 € bi trebala.. sa tim pokrivaš trošak cijele svadbe po osobi i ostat će 100 - 200 kuna cca.
že-bijoux is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2019., 18:03   #35
Quote:
že-bijoux kaže: Pogledaj post
mislim da si temu fulala, ovo ti je više za udavački chat

100 € je sasvim ok ako ti je samo frendica a ne neki bliži rod. ali računaj 100 € po glavi, ako ideš s partnerom, 200 € bi trebala.. sa tim pokrivaš trošak cijele svadbe po osobi i ostat će 100 - 200 kuna cca.
Ne iden s partnerom, sama idem. A i da idem, kakva e to glupost da ja moram duplo vise dati ako idem s njim? Ili da on mora dati isto 100€, a ni ne zna curu dobro, tj vidio ju je dvaput

I oprosti nisam shvatila ovo boldano?

Ne treban ja pokrivati njihov trosak, valjda svatko da koliko hoce i moze. Zanimao me neki minimalni iznos, znaci ispod 100€ ne ide.
Pa mi zenske potrosimo na to sve par tisuca kuna, dok se plati frizura, sminkanje, pa ak nemas haljinu, cipele i to, pa poklon, pa jos za djevojacku ak se ide.. jesus bankrotirat cu
little gypsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2019., 23:19   #36
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Ne iden s partnerom, sama idem. A i da idem, kakva e to glupost da ja moram duplo vise dati ako idem s njim? Ili da on mora dati isto 100€, a ni ne zna curu dobro, tj vidio ju je dvaput

I oprosti nisam shvatila ovo boldano?

Ne treban ja pokrivati njihov trosak, valjda svatko da koliko hoce i moze. Zanimao me neki minimalni iznos, znaci ispod 100€ ne ide.
Pa mi zenske potrosimo na to sve par tisuca kuna, dok se plati frizura, sminkanje, pa ak nemas haljinu, cipele i to, pa poklon, pa jos za djevojacku ak se ide.. jesus bankrotirat cu
I mladenci će duplo više dati za vas ako bi ti nekoga vodila. To je normalna stvar. A meni je uvijek osobno uvijek bitnije pomoći mladencima sa svadbom nego da ja idem šminkerici i kupujem svu novu obleku. Malo više gledati prijatelje, a malo manje sebe. Ili ne ići na svadbu osobama za koje sve to smatraš troškom.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2019., 09:13   #37
Quote:
little gypsy kaže: Pogledaj post
Ne iden s partnerom, sama idem. A i da idem, kakva e to glupost da ja moram duplo vise dati ako idem s njim? Ili da on mora dati isto 100€, a ni ne zna curu dobro, tj vidio ju je dvaput

I oprosti nisam shvatila ovo boldano?

Ne treban ja pokrivati njihov trosak, valjda svatko da koliko hoce i moze. Zanimao me neki minimalni iznos, znaci ispod 100€ ne ide.
Pa mi zenske potrosimo na to sve par tisuca kuna, dok se plati frizura, sminkanje, pa ak nemas haljinu, cipele i to, pa poklon, pa jos za djevojacku ak se ide.. jesus bankrotirat cu
Jednostavno daj koliko želiš i možeš i to je to. Ti dolazis kao gost i donosiš poklon, a ne ratu za pokrivanje njihove svadbe. Meni nitko nije dužan platiti niti što je pojeo, a kamo li još financirati haljinu, fotografa i dj-a koje sam ja odabrala.

Ti si svoj novac sama zaradila i potroši ga na ono što želiš, a ne na ono što misliš da moraš. Tebe nitko nije pitao gdje da radi svadbu, koliko da plati haljinu i koji bend da uzme pa teško da može od tebe očekivati da to i financiraš.

Zajebi "narodne običaje".
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2019., 10:39   #38
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Jednostavno daj koliko želiš i možeš i to je to. Ti dolazis kao gost i donosiš poklon, a ne ratu za pokrivanje njihove svadbe. Meni nitko nije dužan platiti niti što je pojeo, a kamo li još financirati haljinu, fotografa i dj-a koje sam ja odabrala.

Ti si svoj novac sama zaradila i potroši ga na ono što želiš, a ne na ono što misliš da moraš. Tebe nitko nije pitao gdje da radi svadbu, koliko da plati haljinu i koji bend da uzme pa teško da može od tebe očekivati da to i financiraš.

Zajebi "narodne običaje".
E to je i meni grozno, što se očekuje da ja kao gost pokrijem svoju stolicu i još malo dodam. Mi kad smo radili svatove, radili smo ju za sebe, s novcima kojima smo raspolagali i dobar dio smo platili prije. Samo nam je sala ostala za pokriti nakon svatova, a to smo riješili bez problema.

Nisu mi jasni ljudi koji rade svatove izvan svojih mogućnosti, računajući na to da će je otplatiti darovima i onda se iznenade kad dobiju od jednog para 100 eura.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2019., 12:13   #39
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
E to je i meni grozno, što se očekuje da ja kao gost pokrijem svoju stolicu i još malo dodam. Mi kad smo radili svatove, radili smo ju za sebe, s novcima kojima smo raspolagali i dobar dio smo platili prije. Samo nam je sala ostala za pokriti nakon svatova, a to smo riješili bez problema.

Nisu mi jasni ljudi koji rade svatove izvan svojih mogućnosti, računajući na to da će je otplatiti darovima i onda se iznenade kad dobiju od jednog para 100 eura.
Meni je sve osim same večere zanemariv trošak koji bez problema pokrijem odmah. Sve da je drugačije i da silno želim haljinu za 10 000 kn to bih platila sama jer bi to bila moja želja/hir/štogod koju bi sama financirala. Taman posla da bih očekivala da gosti misle na mene i moje želje, a ne na sebe i financiraju sve što je meni palo na pamet da bih trebala imati na svoj "najvažniji dan u životu".

Ja ekipi koja ima takva očekivanja od mene ne bih ni došla
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2019., 13:11   #40
LB Tuxedo Odličan salon s vjenčanim odijelima. Imaju komplete (hlače, sako, prsluci, kravate, mašne, košulje), dodatke (mašne, manžete, maramice...) i cipele. Vrlo dobre cijene. Preporučam.
RBlum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:34.