Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2012., 19:01   #201
meadham kirchhoff SS13 detalji


Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2012., 17:04   #202
Ja ću samo reći da nisam mogla ni zamisliti da Prada može napraviti onako ružne cipele (nije mi to, nakon onih grozota za FW, više ni duhovito, jednostavno mi je ružno) - i da mi je Jil Sander kolekcija pod novim/starim vodstvom bezveze, osim prvih par lookova
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 10:01   #203
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
Ja ću samo reći da nisam mogla ni zamisliti da Prada može napraviti onako ružne cipele (nije mi to, nakon onih grozota za FW, više ni duhovito, jednostavno mi je ružno)
x

iako mi je kolekcija bila sasma u redu. čudan mi je jako bio taj flower "twist" na skoro svakom (japan i 60ies inspired) komadu, trebalo je malo vremena da mi to sjedne.


danas dries van noten
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 10:02   #204
da, i meni je kolekcija dobra ali cipele su mi baš...uh.
doduše, Jil Sander mi je 'sjela' u međuvremenu, priznajem.
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 09:05   #205
Dries Van Noten







možda i najbolja revija od svih ovosezonskih dosad - apsolutno si mogu zamisliti u ova četiri looka živjeti svaki dan od jutra do mraka.
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 14:56   #206
ja sam oduševljena ovim kariranim uzorkom na prozirnom materijalu,pogotovo u kombinaciji sa sivim džemperom
elle16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2012., 19:23   #207
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post

možda i najbolja revija od svih ovosezonskih dosad
apsolutno se slažem

samo dries može spojiti karirano, volane i floral na način da to izgleda kul i effortless.



close ups



Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 14:59   #208
prekokrasan je dries

zadnji look koji je xavi stavila, tj. predzadnji koji je stavila rumpus... ufff kako se ja iz tog ne bi skinula
__________________
zhuri polako ;D
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 16:02   #209
sve sam propustila, pogledala sam svega par revija od ny... sto i nije tako lose, imam cili deseti misec za polako uzivanje u kolekcijama po redu kojem zelim
(skoro ko da cekas da zavrsi sezona serije pa je skines u komadu :zubo)

ako nadjem vremena zakeljim koju slikicu...

haider je fantastican , meni najdraza kolekcija od ovih par sta sam pogledala

yohji krasan kao i uvik, mislim da mi se ormar uopce ne bi bunio da ga naselim sa dosta komada iz ove kolekcije
(frizure su ne dao bog veceg zla)

moj miljenik gareth me ove godine mrvu razocarao, mislim da mi je od svih njegovih kolekcija ova najmanje draga. no i dalje ga mnogo volem i mislim da je ponudio lipu kolekciju i nekoliko perfektnih lookova
__________________
zhuri polako ;D
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 16:11   #210
meni je Yohjieva revija (ne Y-3, ona njujorška, nego baš ova 'prava' ) na prvu došla pomalo kao razočaranje, ali čekam da se dojmovi slegnu.
nećkam se i oko Simonsa za Dior - mislim, meni je ljepši ovaj novi Dior od Gallianovog, ali nisam sigurna je li mi bio draži onaj malo manje 'klasiš' Raf.
Junya Watanabe me na prvu šokirao ali zapravo jako volim njegove reinterpretacije dobro poznatih komada, pa mi je i ova sportska - u svom crnom dijelu - iznimno zabavna, i sigurna sam da bih dobar dio toga i nosila
Margiela ideja 'nekrojene' odjeće mi je jako simpa; nije to neki neznamkakav koncept, ali je zabavan, a komadi su lijepi.
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 16:22   #211
nisam jos pogledala ni dior ni junya
margielu sam preletila, morat cu ozbiljnije pogledat prije ozbiljnijeg komentara, al mogu rec da bi se slozila s ovim sto kazes

vengo, zaboravila sam spomenut katrantzou... jedina kolekcija iz londona koju sam pogledala i krasna mi je
__________________
zhuri polako ;D
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 13:34   #212
meni je genijalna nova rei kawakubo (za razliku od proslosezonske, koja mi jos uvijek nije sjela).

drugo mi se nista ne svidja. opet.
__________________
*
vanchaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 10:20   #213
di mogu pogledat rei? nisam na styleu nasla

vengo, nisam uspila odabrat lookove za stavit od haidera... tako mi je krasna ta kolekcija...
al je repti uspila sazet kolekciju na blogu, pa evo link, dakle Haider Ackermann
__________________
zhuri polako ;D
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 14:24   #214
I meni je Dries Van Noten apsolutni favorit i ne verujem da će ga neko nadmašiti za predstojeću sezonu.
Uvek imam po jednog favorita, za ovu sad sezonu je Gucci, letos je bio L Vuiton, prošlu jesen Marc Jacobs, predstojeće leto definitivno Dries. Ustvari, mislim da ću već sad početi da ga kopiram.
__________________
Čovek sa srcem punim ćutanja i čovek sa srcem punim tišine ne mogu biti isti
kljucarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 15:19   #215
lana, traži pod Comme des Garcons
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 17:31   #216
Quote:
kljucarica kaže: Pogledaj post
Ustvari, mislim da ću već sad početi da ga kopiram.



haider je odličan, predivno konstruirana kolekcija. rei me isto oduševila totalno (bajdvej, mislim da je comme des garcons najljepše i najdivnije ime nekog branda ikad ).



ali, večeras je najiščekivaniji događaj sezone- hedi slimane za ysl. točnije saint laurent paris. ufff.
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 10:01   #217
Hedi Saint Laurent :F

Kao i Raf za svoju prvu Dior Kolekciju i Hedi se potudio prokopati po YSL ostavštini i odati počast ključnim i prepoznatljivim YSL komadima.
Smoking, safari tunike, bluze, kaftani, ogtači, 70's YSL styling, kao i prepoznatljivi ogromni šeširi, sve je bilo prisutno na runwayu.
Svejedno, ovo jedna sasvim nova YSL žena, pogotovo kad gledamo ono šta je Pilati do sad radio.
Ne mogu reći da mi je u kolekciji išta ružno, dapače, catwalkom je prošetalo toliko krasne odjeće, svatko će se naći u barem par komada (iako mi baš nije jasno čemu 13, ako sam dobro prebrojala, istih haljina na kraju :F)
No ipak, ovaj YSL je Hedijev - L.A. i Hollywood, rockchick - YSL. Hoće li se to svidjeti vjernim YSL mušterijama, vidjet ćemo. S druge strane, nova, mlađa klijentela je zagarantovana, a prije svih sigurna sam da će se Kate Moss isprsiti i pokupovati barem pola viđenog
Što se mene tiče, otprilike sam i očekivala ovo od Hedija, no meni je ipak miljama daleko draži Pilatijev YSL.
__________________
Say something perfect, something I can steal.

Zadnje uređivanje me in honey : 02.10.2012. at 20:33. Reason: žbrlj
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 10:09   #218
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
Što se mene tiče, otprilike sam i očekivala ovo od Hedija, no meni je ipak miljama daleko draži Pilatijev YSL.
da.
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 10:12   #219
Ono štaje skoro bilo zanimljivije od same kolekcije je front row Kako se kaže everybody who's anybody je bio prisutan.
Anna Wintour, Pierre Berge, Jessica Chastain, Salma Hayek, François-Henri Pinault, Kate Moss, Jamie Hince, Riccardo Tisci, Marc Jacobs, Vivienne Westwood, Diane von Furstenberg, Azzedine Alaïa, Alber Elbaz, Alexander Wang između ostalih.





Stavljam najdraže
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 10:29   #220
Kolekcija


__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:36.