Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2012., 15:40   #1
Čet tema, nepovezana i nesuvisla #8

Bok cure Redovno vas pratim, samo nisam ništa pisala već neko vreme iz epic razloga: naime, riknuo mi je punjač od mojega laptopa, gde sam stalno ulogovana, a šifru si ne znam, tako da sam vas dolazila stalkati bez mogućnosti pisanja

Ja isto glasam za promene Trenutno puštam kosu i mučim istu muku kao yuma, ali ovaj put sam odlučila da ću je pustiti do ramena, a onda videti šta dalje, držite mi fige.

I da se izjadam, slala sam dečecu čestitku za praznike u USA, preporučeno, i nakon što se po tracking sistemu nije magla više od 10 dana, poslala sam mejl na kontakt stranicu da bi mi odgovorili da je pošiljka imala neuspešni pokušaj uručenja i da će biti vraćena meni. Nije mi prvi put da me zeza USPS i trenutno ih mrzim više od ičega drugoga
__________________
.
Tirquise is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 15:59   #2
Quote:
lik iz bajke kaže: Pogledaj post
she is alive

falis


ubise me :zombie:
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 19:00   #3
oooo bas taj usklik: ziva je!!!!



ni meni ovaj tjedan na poslu bas nije lagan, mislimda je sve zbog punog mjeseca
__________________
zelim
Thunderdragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 19:25   #4
Kad je bio pun mjesec? Ja užasno loše spavam ovaj tjedan i ne mogu se nikako sastaviti.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 19:30   #5
jucer
ja sam kao ukopcana u struju, grozno umorna, a ne mogu zaspati
__________________
zelim
Thunderdragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 19:30   #6
Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post

ubise me :zombie:
tak i mene maturanti danas, al nema veze. nakon pola sata spavanja sam k'o nova.

Pupetta, super ti je frizura, fakat izgledaš još mlađe. bubi? o'š ti vidjet šta je bubi? pogle si na Fejsu moje slike od lani iz 8. i 9. mjeseca. beatles katastrofa, srećom je naraslo brže nego što sam mislila.

baj d vej, idem sutra u obračun sa "svekrvom". opet ona. opet.
mislim da idem pisati na ŽuD na onu temu o svekrvama, majke mi.
prisluškivala je prekjučer razgovor dečka i mene, nazove me jutros i kaže kak je čula da dragi priča sa mnom o tome kak radim u školi. pa mi kao čestitala, pa jel imam za posuditi išta. četveroznamenkasta suma, jelte. nemam toliko, a i da imam... ne bih dala takvoj osobi. nikad.
iskopčali im neki dan na 2 dana vodu zbog duga, al glavno da se ona prije 2 tjedna hvalila s novom jaknom koja je četveroznamenkaste cifre i prelazi cifru 1999.

i tako. i opet se desilo ono gdje je zapinjalo, dragi jučer zakurio. veli joj on da dolazim možda sutra do njih da ga posjetim kak sumnja da će ozdravit, ona opet rekla "Ne" (pogodite zašto - nisam imala lovu za posuditi). il će on to stvarno riješit ko muško il ja sutra odlazim na dvoboj, sasut ću joj sve u facu, a on postaje prošlost.
svijet mi se okrenuo za 180 stupnjeva u par dana i ne namjeravam trošiti ono malo slobodnog vremena koje trenutno imam na nekoga tko toga nije vrijedan.
Crimson Wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 19:32   #7
Quote:
yuma kaže: Pogledaj post
Kad je bio pun mjesec? Ja užasno loše spavam ovaj tjedan i ne mogu se nikako sastaviti.
prekjučer. plus južina na sve to.
isto ko i vas dvije, ista priča, ista stvar. kronično neispavana, a ne mogu zaspati do 1 ujutro.
Crimson Wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 19:39   #8
ni ja!!! mahnitam vec danima po internetu, skoro pocinjem shvacati izreku "dosao sam do kraja interneta"... a ujutro u pola 6 budjenje... i nije mi ime milena
__________________
zelim
Thunderdragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 19:41   #9
Quote:
Thunderdragon kaže: Pogledaj post
jucer
ja sam kao ukopcana u struju, grozno umorna, a ne mogu zaspati
Quote:
Crimson Wind kaže: Pogledaj post
prekjučer. plus južina na sve to.
isto ko i vas dvije, ista priča, ista stvar. kronično neispavana, a ne mogu zaspati do 1 ujutro.
Svejedno kad. Nisam mogla ni jučer ni prekjučer zaspati do 3, 4 ujutro. Znači, bilo je zujanje u krevetu 3, 4 sata. Da se upucaš.

Ajme Crimson, stvarno ti je grozna "svekrva". Ja znam da ja s takvom osobom ne bih mogla ili bi to riješila jednom zauvijek jednim dobrim razgovorom. Ako ni to ne pomaže, ignor. Nema kod mene tu, poštujem jer je majka dečka.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 19:41   #10
majketi, pa kako nju nije sram??? al stvarno

pa hebote, moja mama je u takvom minusu da nemre bit u većem, a kad mi kasni honorar, uvijek mi uvali koju kunu jer će se ona nekako snać. nikad im nisu iskopčavali režije, a njoj nikad nije palo na pamet da me žica lovu, a pogotovo ne M-ovoj mami... Mislim da bi i jedna i druga bi radije u zemlju propale...
__________________
i bet you look good on the dance floor
anabell_lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 19:46   #11
mene vise iritira ovaj dio s posjetom mislim da bih joj oci iskopala
__________________
zelim
Thunderdragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 19:51   #12
e, al ajde da imaju 13 godina, no oni su već odrasli ljudi... i da ona sad brani da mu ti dođeš u posjet!

al nema tu kruha dok on to ne riješi s njom... vas dvije ćete se samo posvađat i to nikada nećete izgladiti, a ako joj on stavi 'ban', onda je to gotovo priča. tako i M, dok u jednom trenu života nije napušio mamu jer mu se miješa u veze, ona nije stala... nisu pričali valjda pola godine, al njoj to više nikad nije palo na pamet da napravi...
__________________
i bet you look good on the dance floor
anabell_lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 19:56   #13
ne znam. neki ljudi jednostavno nemaju skrupula.
a nakon ovog danas će me čuti, puk'o mi je film. i to opako.

dragi je danas išao na razgovor za job i testiranje u Iskon kureći skoro 38, ona mu je htjela zabraniti da ide da se jadničak još više ne razboli.
sad vrišti jer je prošao u 2. krug i sutra ima razgovor i ne da se doktorici. mamica bi to najradije riješila po kratkom postupku antibiotikom i zatvorila ga u kuću dok ne bude na 36.0.
i jedno mi nije jasno u cijeloj priči - stalno se žali kak jedva čeka da se sinovi zaposle, kak jedva čeka da živi na njihovoj grbači, a sad kad se jednome pružila prilika da ekšli dobije job ga zbog virozice želi držati u kući. wtf?

bemu miša, ni moja mama nije zlato, al' sam joj zahvalna na tome kaj me nije držala pod staklenim zvonom. kurila sam skoro 39, poslala me na ispit. kurila sam 38, išla sam na ispit i prošla s četvorkom. i tak. what doesn't kill you makes you stronger.
Crimson Wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 19:58   #14
ne zelim ovakve stvari citati. nije maloljetan, ali da je, oduzela bih joj ga
__________________
zelim
Thunderdragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 19:59   #15
Quote:
anabell_lee kaže: Pogledaj post
al nema tu kruha dok on to ne riješi s njom... vas dvije ćete se samo posvađat i to nikada nećete izgladiti, a ako joj on stavi 'ban', onda je to gotovo priča. tako i M, dok u jednom trenu života nije napušio mamu jer mu se miješa u veze, ona nije stala... nisu pričali valjda pola godine, al njoj to više nikad nije palo na pamet da napravi...
igzekli.

ako ne riješi to s njom, odjeb je lansiran. a onda će me svejedno čuti i ona i on i sasut ću im u facu sve kaj ih se tiče. njemu da je mamina mazica koja pleše kako mamica zasvira, a njoj sve ikad.
Crimson Wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 20:01   #16
crimson, i ja mislim da on mora to rjesit s njom. tek onda ti.

cudne su te mame kad se radi o njihovim, kak bi moje tj. mamino deriste reklo, sinovcima
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 20:07   #17
pa da. sve je sad na njemu. ni ne mislim prva kretati u neke stvari.
nije maloljetan, u srednjim dvadesetima je i mora napraviti taj rez i "obračunati" se s njom i sve riješiti jednom zauvijek.
ili pa-pa, postaje bivši.
Crimson Wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 20:09   #18
uvjerena sam da se mnoge zivotne promjene i prekretnice dogadjaju kad imas 27 godina. jel mi moze neka od vas koje ste starije to potvrdit ili opovrgnut?
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 20:13   #19
je, ovaj broj 27 je presudan.
diploma s 27, prvi pravi posao (ne preko SC-a) s 27, odrastam, više se ne prepoznajem u nekim stvarima. prije par mjeseci sam na neke stvari sasvim drugačije reagirala, a sad...

Lik, samo se nadam da ćemo doživjeti 28. rođendan i da nećemo umrijeti i ući u "klub 27" kao Kurt, Amy, Janis, Jimi i ostala ekipa.
Crimson Wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 20:14   #20
ajme crimson, katastrofa...definitivno je on taj koji mora raščistiti situaciju, ali i ja bi joj na tvom mjestu sasula u facu da je sebična i beskrupulozna, te da prestane gurati nos tamo gdje mu nije mjesto...ne razumijem kako joj uopće padne na pamet tebe tražiti novce??? i ovo sa zabranom posjeta, onak, luđakinja...dođe mi da

lik ja sam imala toliko prekretnica u životu, da sam prestala brojati
miss p is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:24.