Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2021., 18:06   #1
Biseksualnost kao trend

Moja kćer od 13g je izjavila da je biseksualka . Završila je šesti razred i u njenom razredu još tri-četri cure su navodno isto bi.
To mi sve izgleda kao neki trend. Ima li netko slično iskustvo?
Dajana123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2021., 11:26   #2
mislim da vecina roditelja cija djeca imaju tiktok primjecuju da je cijeli lgtb pokret "in" medju klincima. ako ne bas in onda nije tabu vise.sto je meni osobno super jer znaci da ce ta djeca imati normalniji stav prema toj zajednici.
a glupe fore tipa "ti si bi jer nosis vansice" su samo za smijanje, ni jedno diijete nece postati gay ili bi zato jer je to fora. to nije izbor, lajfstajl.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2021., 11:38   #3
Prošla sam to sa nećakinjom... odrasta u puno otvorenijem društvu i puno lakše joj je, ali je došla prvo sa idejom da želi biti dečko, pa da joj se sviđaju i dečki i cure... imala je faze... razgovarale smo o tome, pokazivala sam joj poznate osobe koje su homoseksualne ili su promijenile spol, gledale dokumentarce i serije koje su napravljene za teens...

nisam joj govorila "daj kaj lupetaš" ili "to ne postoji" i sl... nego sam joj dala informacije i pustila da sama razmisli o svemu...
sama sam prošla to i godinama bila uvjerena da nešto nije ok samnom jer podjednako me seksualno privlače i žene i muškarci, no tako ne mora biti novim generacijama...

ona je na kraju ipak odlučila da joj se više sviđaju dečki... kako god bilo, podršku ima od mene i od sestre... informacije ima... a ona će kad tad sama doći do zaključka
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2021., 11:40   #4
Nek se ljubakaju djeca


Neš ti problema. Budi sretna i ponosna što imaš takav odnos s njom da ti je to rekla
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2021., 15:45   #5
Quote:
Dajana123 kaže: Pogledaj post
Moja kćer od 13g je izjavila da je biseksualka . Završila je šesti razred i u njenom razredu još tri-četri cure su navodno isto bi.

To mi sve izgleda kao neki trend. Ima li netko slično iskustvo?
Moja ima 12g.,identična priča. U svakom razredu par curica su bi ili gay. Moja izjavila da je aseksualna.
To je čisti trend i ja priznajem da me živcira što ih se hrani s tim glupostima.
Počela je doma nešto filozofirati, ali ja sam to brzo srezala u korijenu. Za 2 tjedna bila u šetnji oko Jaruna s dečkom iz razreda i kupio joj sladoled. Sva se rumenila.
A tek rezanje. Ne znam kak je kod vaših, al u našoj školi to je užas. Isto ne znam jel to patologija, trend ili kombinacija...

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
-skyfall- is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2021., 22:45   #6
I u mojoj generaciji je to u toj dobi bila tema i izjasnjavalo se kao biseksualno, a bilo je trostruko manje lgtb propagande. Bilo i rezanja ko u prici.
Za biseksualnost lako, to ce se izdefinirati narednih godina. Rezanje valja popratiti, da se ne razvije u sta ozbiljnije.
freeKy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2021., 23:37   #7
Quote:
-skyfall- kaže: Pogledaj post
To je čisti trend i ja priznajem da me živcira što ih se hrani s tim glupostima.
Počela je doma nešto filozofirati, ali ja sam to brzo srezala u korijenu.
siroto dijete
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2021., 00:02   #8
Zabranite im tiktok.

U moje doba postojali su pankeri, metalci, navijači, šminkeri i slične supkulture. Danas imamo razne rodove i seksualne orijentacije. Neki od tih klinaca vjerojatno jesu homo/bi, ali prema tiktoku ispada da je 70% takvih, što nije baš vjerojatno.
WeberI is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2021., 11:12   #9
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
siroto dijete
Da, zaista je jadna. Eto sad škica dečkiće.
Možda sam ju trebala zvati Ono, dok se ne izjasni što je, ili podržavati te Tic Toc gluparije. Pa valjda svaki roditelj najbolje zna svoje dijete. Najbolji su mi oni koji mušku djecu od 4,5 g. oblače u haljine.
Bolesnici.

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
-skyfall- is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2021., 11:14   #10
Quote:
WeberI kaže: Pogledaj post
Zabranite im tiktok.

U moje doba postojali su pankeri, metalci, navijači, šminkeri i slične supkulture. Danas imamo razne rodove i seksualne orijentacije. Neki od tih klinaca vjerojatno jesu homo/bi, ali prema tiktoku ispada da je 70% takvih, što nije baš vjerojatno.
Baš tak. Te društvene mreže ih hrane i filaju i to treba odmicati od njih... Kaj ima 9 rodova? Ili koliko? Pa jel to normalno ili šašavo?!

Poslano sa mog PRA-LX1 koristeći Tapatalk
-skyfall- is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2021., 11:38   #11
Još malo pa će nam deca izjavljivati da su pedofili cccc.
Ignat94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2021., 11:57   #12
Quote:
WeberI kaže: Pogledaj post
Zabranite im tiktok.

U moje doba postojali su pankeri, metalci, navijači, šminkeri i slične supkulture. Danas imamo razne rodove i seksualne orijentacije. Neki od tih klinaca vjerojatno jesu homo/bi, ali prema tiktoku ispada da je 70% takvih, što nije baš vjerojatno.
Kad se tip izjasni da je gej verujem mu 100%, jer nema šanse da se tako izjasniš a strejt si. Ostalo, e ne verujem tako.Po mom mišljenju 95% biseksualnih osoba je strejt, 90% lezbijki je biseksualno.Rekao bih takođe i da skoro svi % aseksualni ljudi nisu to.
Ignat94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2021., 13:43   #13
Bitno je djeci poslati jasnu poruku da je svako seksualno opredjeljenje prihvatljivo i u redu, a ona će, tek kad budu starija, moći zasigurno znati koje je njihovo.

Ovo "rezanje takvih priča u korijenu" nimalo ne zvuči kao takva poruka. Zvuči kao vrlo isključiva poruka.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2021., 14:03   #14
djeca koju roditelji ili društvo natjeraju da budu nešto to nisu uglavnom loše završe. kad gay ili bisex dijete pokušavaš preodgojiti u "normalno", to je strašnije nasilje od svakodnevnog fizičkog zlostavljanja.
svećenici, duhovnici, hodže, vjeroučitelji, pa čak niti roditelji, djedovi i bake, "zabrinuti" rođaci, susjedi ili kaj ja znam tko nemaju se pravo petljati u bilo čiju seksualnost. točka. Nema ali, nema možda.
I, još nešto. Nitko ne postaje gay ili bi zato jer je to trenutno in. To je otprilike kao da netko kaže da je jabuka na stablu postala kruška jer vlasnik voćnjaka više voli kruške.
Tratin20 is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2021., 14:30   #15
Quote:
Tratin20 kaže: Pogledaj post
djeca koju roditelji ili društvo natjeraju da budu nešto to nisu uglavnom loše završe. kad gay ili bisex dijete pokušavaš preodgojiti u "normalno", to je strašnije nasilje od svakodnevnog fizičkog zlostavljanja.
svećenici, duhovnici, hodže, vjeroučitelji, pa čak niti roditelji, djedovi i bake, "zabrinuti" rođaci, susjedi ili kaj ja znam tko nemaju se pravo petljati u bilo čiju seksualnost. točka. Nema ali, nema možda.
I, još nešto. Nitko ne postaje gay ili bi zato jer je to trenutno in. To je otprilike kao da netko kaže da je jabuka na stablu postala kruška jer vlasnik voćnjaka više voli kruške.
Potpuno netačno.Ima reportaža bila na Fox News govorile su preobraćene lezbijke i gejevi, masa njih realno.Žene pogotovo vole da se identifikuju kao biseksualne iako su u mozgu totalno strejt.
Ignat94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2021., 15:01   #16
Quote:
Tratin20 kaže: Pogledaj post
I, još nešto. Nitko ne postaje gay ili bi zato jer je to trenutno in. To je otprilike kao da netko kaže da je jabuka na stablu postala kruška jer vlasnik voćnjaka više voli kruške.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2021., 15:08   #17
Quote:
Kakadu kaže: Pogledaj post
Bitno je djeci poslati jasnu poruku da je svako seksualno opredjeljenje prihvatljivo i u redu, a ona će, tek kad budu starija, moći zasigurno znati koje je njihovo.
Ma i ne samo to. Dati poruku djetetu da ima podršku roditelja na cjelokupnom svom putu, pronalaska sebe kao osobe u cjelini, ne samo u kontekstu seksualnosti. Poruku da ne mora postati ono što roditelji i okolina od nje(ga) očekuju, da je cijeli svijet njegov/njen i da će roditelji biti tu, kao podrška, što god da se dogodi.


Sve drugo je - tužno Jadna djeca koja u današnje doba moraju odrastati bez tog osjećaja.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2021., 15:14   #18
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Ma i ne samo to. Dati poruku djetetu da ima podršku roditelja na cjelokupnom svom putu, pronalaska sebe kao osobe u cjelini, ne samo u kontekstu seksualnosti. Poruku da ne mora postati ono što roditelji i okolina od nje(ga) očekuju, da je cijeli svijet njegov/njen i da će roditelji biti tu, kao podrška, što god da se dogodi.


Sve drugo je - tužno Jadna djeca koja u današnje doba moraju odrastati bez tog osjećaja.
Sine imaš podršku od mene na svom putu, ostvari se kao osobai čini ono što želiš kako bi pronašao sebe.Ćale ali ja sam psihopata, ja bi da ubijam ljude maljem u glavu i to kačim na internet, to mi je fora hehe. o O sine moj, nemoj da ti okolina govori da to nije dobro, učini sve što te čini srećnim.
Ignat94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2021., 15:45   #19
Hvala ti najljepša što si me ovom svojom temeljitom idijotarijom podsjetio zašto već dugo, dugo nema smisla na forumu uopće sudjelovati bilo kakvim konstruktivnim stavom u bilo kojoj raspravi
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2021., 15:45   #20
Quote:
Ignat94 kaže: Pogledaj post
Potpuno netačno.Ima reportaža bila na Fox News govorile su preobraćene lezbijke i gejevi, masa njih realno.Žene pogotovo vole da se identifikuju kao biseksualne iako su u mozgu totalno strejt.
Čestitam na izboru... Fox News je ono što nam treba... I dezinficijens intravenski
Tratin20 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.