Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2015., 16:46   #61
Quote:
provinci alka kaže: Pogledaj post

od hrane tri vrste toplog jela ( ja sam jela rižu sa piletinom i šafranom i curryem- bilo je više nego dobro), salat bar
dvije vrste kolača, bananko čokoladice na tacni, i grickalice: štapići, kikiriki i čips

.
Ta riža s piletinom, šafranom i curryjem je tamo svaki dan unazad 2 godine ili je ama baš uvijek kada ja tamo ubijam vrijeme, a to je često. Sva topla jela su uvijek ista. Pripremi se da ćeš to jesti svaki put kada odeš tamo
NemremSeSjetit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 08:50   #62
To za Diners je stara stvar, već je i Vanelic spominjao da koristi Diners i lože.
Meni je bio problem dobit karticu, ali kad sam to riješio, više ne putujem toliko često...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 13:59   #63
true story :)

Zovem maloprije diners br. tel. za informacije sa jednostavnim konkretnim pitanjem: da li ako izvadim običnu sivu diners karticu i dodatnu karticu za djevojku/nevjenčanu partnericu oboje možemo koristiti lounge.

Dobijem odgovor da je lounge samo uz croatia airlines karticu, što prema vašim iskustvima i njihovoj stranici nije točno. No nije mi se dalo gospođi objašnjavat njezin posao pa sam odustao i planiram im napisati mail ili se u ponedjeljak zaputiti u banku.

E sad mene zanima da li netko ovdje može potvrditi da u lounge prolazi osnovna kartica + dodatna koja je na drugu osobu?
d_hrc is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 14:10   #64
Quote:
d_hrc kaže: Pogledaj post
Zovem maloprije diners br. tel. za informacije sa jednostavnim konkretnim pitanjem: da li ako izvadim običnu sivu diners karticu i dodatnu karticu za djevojku/nevjenčanu partnericu oboje možemo koristiti lounge.

Dobijem odgovor da je lounge samo uz croatia airlines karticu, što prema vašim iskustvima i njihovoj stranici nije točno. No nije mi se dalo gospođi objašnjavat njezin posao pa sam odustao i planiram im napisati mail ili se u ponedjeljak zaputiti u banku.

E sad mene zanima da li netko ovdje može potvrditi da u lounge prolazi osnovna kartica + dodatna koja je na drugu osobu?
Potvrđujem
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 14:21   #65
Quote:
d_hrc kaže: Pogledaj post
Zovem maloprije diners br. tel. za informacije sa jednostavnim konkretnim pitanjem: da li ako izvadim običnu sivu diners karticu i dodatnu karticu za djevojku/nevjenčanu partnericu oboje možemo koristiti lounge.

Dobijem odgovor da je lounge samo uz croatia airlines karticu, što prema vašim iskustvima i njihovoj stranici nije točno. No nije mi se dalo gospođi objašnjavat njezin posao pa sam odustao i planiram im napisati mail ili se u ponedjeljak zaputiti u banku.

E sad mene zanima da li netko ovdje može potvrditi da u lounge prolazi osnovna kartica + dodatna koja je na drugu osobu?
Prolazi.
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 14:25   #66
I meni su tako rekli u erste.. Al sam im rekao neka oni meni svejedno naprave obicnu jer nemaju pojima sta rade i za sto su zaposleni
vave10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 14:28   #67
ma u tim firmama rade polupismene budale s faksa (čitaj štreberi).
XY puta sam se uvjerio da sam bolje informiran od djelatnika banke/kartičarske kuće.
Oni će dobiti svoju plaću što god da ti rekli za karticu.
Tyrion the Lion is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 15:00   #68
ja neki dan zvala amex i pitam ženu jel rade corporate kartice, ona nikad čula...čak mi je rekla da je to isto kao i bussines kartice...eto

razlog: amex corporate dozvoljava ulazak u oryx lounge u dohi
provinci alka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 15:17   #69
Mene je žemska u Erste banci uvjeravala da je uvjet za Diners ne samo otvoren račun kod njih, nego i da plaću moram primat prek tog računa.

Srećom sam znao da je to glupost.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 16:05   #70
Hvala svima!

Što se tiće ljudi koji tamo rade- što reći, koju posluku porati
d_hrc is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 16:12   #71
na ovoj stranici od diners carda piše da se npr. u Dubrovniku plaća Guest Fee:


24 EUR i tak za sve druge aerodrome...a vi velite sve besplatno
nina 55555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 16:44   #72
plaćaš ako nisi član Dines Cluba.
Tyrion the Lion is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 10:13   #73
Quote:
nina 55555 kaže: Pogledaj post
na ovoj stranici od diners carda piše da se npr. u Dubrovniku plaća Guest Fee:


24 EUR i tak za sve druge aerodrome...a vi velite sve besplatno
To znaci da ako vodis nekoga sa sobom a on nema Diners, tada on mora platiti 24 eura
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 10:43   #74
U principu to nekad naplate a nekad i ne. Recimo, moja sestra ima iskustva da sa sobom vodi i dvoje djece te da joj ne naplate. Sve ovisi o službeniku.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 19:56   #75
Quote:
Cartman kaže: Pogledaj post
Koliko ste čekali na izradu kartice? Ako danas predam zahtjev jel mi bude gotovo do 17.6
Ja predo (tj poslo poštom preporučeno) 04.06 (dan nakon ovog tvog upisa) i danas (nakon 12 dana) je stigla.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 20:01   #76
Čekamo osvrt na slijedeći lounge. VCE?
Tyrion the Lion is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 20:55   #77
Quote:
Tyrion the Lion kaže: Pogledaj post
Čekamo osvrt na slijedeći lounge. VCE?
Meni među najdražima iako zna biti gužva. Najviše mi se sviđa što imaju prosecco pa ako sam u avionu na šampanjcu da puno ne miješam.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 21:04   #78
Uh, meni je on zakon. Možeš uzeti cijelu bocu ako si sa društvom. :mljac:
Tyrion the Lion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 11:08   #79
a kakav je zagrebački lounge?
ja sam već bila prošla passport control kad sam skužila da je on prije i nisam se mogla vratit da ga provjerim....
provinci alka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 11:33   #80
Mislim da je u Zgbu Diners prije ali isprobano ima drugi lounge nakon svih kontrola, prije gateova.
Prostor je mali ali ugodan, ima osnovne grickalice, peciva, muffine i finger food. Sasvim pristojno ali ništa posebno. No što se hrane tiče, bolje nego sendviči u portugalskom ZNZ-u.
E da i sasvim zgodna stvar je bila što najave početak boardinga a u Zgbu su gateovi blizu pa se lijepo može ostati do zadnjeg trenutka unutra.

Nego uzmite u obzir da dosta aerodroma ima više od jednog lounge bara, neki prije a neki nakon kontrole karata/putovnica i sa različitim uvjetima ulaska.
__________________
We are all mad here.
--
https://www.instagram.com/passportofdijana/
ahnu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:42.