Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2005., 13:02   #81
kazes da prodje,jel?
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2005., 13:03   #82
naravno
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2005., 13:08   #83
Koristim samo mat puderu stiku. Patila sam se sa T zonom no shvatila sam da od živciranja nemam niš i sada kada se zasjajim sam stavim papirnati rupčić na lice.

Nekak bi si bila previše histerična da svako malo idem u toilet posipavat se puderom u prahu. Kakva sam, takva sam
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2005., 13:15   #84
Quote:
magic kaže:
lali, iskushaj taj Gel Regulateur T zone od Decleora, koji sam spomenula. nije neko chudo, ali duzhe djeluje od ostalog.
šta je to uopće?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2005., 13:19   #85
evo, pogledaj

vrlo zanimljiva textura. nekako, kao da napravi 'film' na dijelu kozhe gdje namazhesh. i jako ga malo treba.


sad vidim da se ne mozhe direktno linkat...odi na 'oily and combination' tip kozhe pa odaberi 'expert treatments' i tamo cesh ga naci.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2005., 13:23   #86
Ja imam sličan proizvod od Lancomea. Zove se T controle i isto stvara mat film na T zoni.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2005., 13:58   #87
Polako mi ponestaje mog pudera u kamenu MF. razmišljam o Collistaru ili Pupi. Probao netko?

Inače, moja kozmetičarka mi je rekla da je za moju suhu kožu najbolje nakon hidratantne kreme samo na t zonu nanjeni puder u kemenu velikim kistom. Kaže da to uopće nije opterećenje za kožu. Stvarno ima pravo.
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2005., 14:50   #88
Quote:
club delicious kaže:
Inače, moja kozmetičarka mi je rekla da je za moju suhu kožu najbolje nakon hidratantne kreme samo na t zonu nanjeni puder u kemenu velikim kistom. Kaže da to uopće nije opterećenje za kožu. Stvarno ima pravo.
preporučam ti onda clarinsov "poudre libre multi eclat" dolazi samo u jednoj boji, skoro da se i ne vidi, ne isušuje lice, svilenkast je i jednostavno fantastičan. još uvijek trošim prvu piksu kupljenu lani.
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2005., 00:33   #89
Quote:
Samantha kaže:
slazem se.
mislim da se pospem i brasnom jednako bi mi upio ko i chanelov u prahu.

vidila sam neki Max factor...postoji samo jedna boja koja se adaptira svakom tenu,nije skup...jel netko probao.

a Bourjois ima pudere u prahu u kompletu s cetkom.kroz cetkicu izlazi prah.
imam ja tah max factor nije loš
diona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2005., 02:22   #90
Imam kombiniranu kozu i godinama nosim Estee Lauder Lucidity "fair 01". puder u prahu. Neprimjetan je, ne zacepi pore, izdrzi do popodneva
Dosta je skup, ali jedna kutijica mi traje nesto vise od godinu dana.

Od pudera u kamenu zadovoljna sam s nekoliko. Koristim ih samo ako se dan produzi u vecer...
L'Oreal true match i Clinique Stay Matte su mi za preporucit.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2005., 09:06   #91
Ja sam si pak nakon poduzeg promisljanja kupila Mac Blot u kamenu (mattyfing). Zasad je ok, izdrzi radno vrijeme.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2005., 15:10   #92
Quote:
SaraTroroga kaže:
Ja sam imala pupin u prahu(upravo ga potrosila) i jako je dobar,cini mi se da ga mozes tonu staviti a ne primeti se da ga imas
I ja imam Pupin
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2005., 16:06   #93
ispravak, manhattan je oko 60 kuna
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2005., 14:48   #94
Unhappy silky effect u kamenu

bok! pozdrav svima.
koji je, po vašem mišljenju, najbolji puder u kamenu , al ne da se jako vidi, i da je koža mekana i silky.
Kupila sam si Collistarov Silk effect compact powder, al mi ne odgovara. Imam suhu do normalnu kožu.
Je'l ko probao Lancaster?
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2005., 09:15   #95
Od tvrtke "Gran" puder; zove se "Nit" odličan je
__________________
29A, the hexadecimal of the Beast.
MC white 100's is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2005., 14:34   #96
Quote:
MC white 100's kaže:
Od tvrtke "Gran" puder; zove se "Nit" odličan je
Nikad čula za njih.
Pa, di toga ima?
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2005., 22:08   #97
Upravo se spremam uzeti Collistarov puder u kamenu koji spominješ, a isto imam suhu kožu. Zašto ti ne odgovara? Te zateže ili? Inače, trenutno trošim Max Factorov..ne vidim po čemu bi se ti puderi u kamenu ekstremno razlikovali osim po boji. Jako sam zadovoljna Collistarovim rumenilima i bronzerima, valjda ću bit i s puderom
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2005., 11:39   #98
Quote:
club delicious kaže:
Upravo se spremam uzeti Collistarov puder u kamenu koji spominješ, a isto imam suhu kožu. Zašto ti ne odgovara? Te zateže ili? Inače, trenutno trošim Max Factorov..ne vidim po čemu bi se ti puderi u kamenu ekstremno razlikovali osim po boji. Jako sam zadovoljna Collistarovim rumenilima i bronzerima, valjda ću bit i s puderom
Pa, kao prvo, mislim da mi je pretaman, i neznam, nekak mi je presuhi. I ja sam do sad koristila MF, i bil mi je bolji. Uglavnom, ovog sam samo jednom stavila, i na danjem svjetlo sam izgledala prenašminkano, a to ne volim. Da, i koža mi se zacrvenila.
Tak da sam bila raaaazočarana s tim. A opet, njihov ruž mi je fenomenalan.
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 08:52   #99
Quote:
Ziki kaže:
Nikad čula za njih.
Pa, di toga ima?
Šala, ne kužiš foru -> Granit -> Kamen . Nadam se da nisi tražila po trgovinama.
__________________
29A, the hexadecimal of the Beast.
MC white 100's is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2005., 16:20   #100
Quote:
MC white 100's kaže:
Šala, ne kužiš foru -> Granit -> Kamen . Nadam se da nisi tražila po trgovinama.
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.