Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2010., 16:02   #1
All Points Bulletin

Vidim da nema neke pokrenute teme o ovoj igri a i kao igrač nisam, barem dosad, nikoga srela iz Hr.
Dakle,APB je MMO igrica pokrenuta prije 80-tak dana,sa 150 000 regularnih igrača.Ali, RTW koji je napravio igricu, proglasio je bankrot i 16.09. u 16:18 minuta objavili su da se gase serveri.Jedan od razloga,ne navodno nego kao činjenica jest da igricu nisu mogli napraviti kako treba jer su se previše opustili zbog budžeta od 100 000 000$.
Mnogi od nas su kupili igricu,obećavala je puno.Imala je dosta bugova i grešaka koje su u beti ljudi naglašavali no tko zna iz kojeg razloga netko kao da je htio da se ovo dogodi.Jer 150 000 igrača pomnoženo sa startnim prometom od najmanje 40$ po accountu i nadalje idućih mjesec dana 28$ prometa po igraču (službena izjava PR-a).No smrdljiva stavka je da je PR na svaku svoju rečenicu dao iduću kontradiktornu kao i da tih 150 000 igrača i nije aktivnih igrača i da ne možemo računati barem 150 000 ljudi X 40$ po accountu jer neki igrači nisu aktivni.No igrica je trajala SVEUKUPNO 76 dana prije bankrota polovica tih ljudi nisu dobili šansu nadoplatit svoj račun.Također,napravljena je da se vrijeme igranja može kupiti u samoj igrici,znači prodavanjem oružja koje se dobiva tijekom igrice ili prodavanjem vlastito dizajnirane odjeće i tetovaža i takvih stvari.Igrica što se toga tiče je očekivala propast jer dok neki nikako da skupe te bodove drugi su imali za igranje idućih godinu dana.
Ja igram APB tri tjedna.Zavoljela sam igricu i svoje suigrače više nego što me ikad išta navuklo na tom kompjutoru.Serveri su još uvijek gore,najavljuje se da će biti još mjesec dana.Mogla sam ovo i sažeti,ali ovo je realna situacija.Igra koju ili poblate do kraja ili idealiziraju kao najbolju ipak ima nešto u sebi,barem za nas koji smo tražili nešto što bi nam omogućilo bijeg iz stvarnosti.

Molim vas,pomognite nam svima koji želimo održati igricu na životu.Iscurila je informacija da bi ju Epic Games mogao kupiti.Želimo pokazati da dovoljno ljudi ima koji bi ju htjeli vidjeti kakva je trebala biti (100-tinjak ljudi je 5 godina radilo na njoj i dobilo otkaze).

Ovo je link za facebook grupu podrške :

http://www.facebook.com/group.php?gi...2753809&ref=mf

a ovo je peticija:

http://www.petitiononline.com/APB2010/petition.html

Inače,dana kada je proglašen bankrot mi smo očekivali da će na snagu stupit novi patch koji smo dugo čekali.Od 9 do 13 sati serveri nisu radili zbog njega i kada je došao iliti nije (tj.bili su dolje bez ikakvog razloga jer su ga stavili tek jučer) u 16 sati su proglasili rušenje igrice.

APB <3

Zadnje uređivanje plava_gospođa : 19.09.2010. at 16:07.
plava_gospođa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2010., 10:29   #2
Igro sam betu APB-a i mogu samo reć da mi je žao vas što ste uopće dali novce za tako jadan proizvod..

Trebali su ga i ranije ugasit..
__________________
I'm an educated fool with money on my mind..
Sauron_zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:58.