Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2007., 13:38   #81
do granice kad više nisu maloljetnice.
ssnjoff is offline  
Old 18.04.2007., 14:57   #82
Quote:
ixox kaže: Pogledaj post
Pokvario se mis jedno 17 puta iznad tipke "posalji odgovor" ili se uglavila tipka enter?
ne mudruj ako si neupucen

forum nije radio veci dio dana i mozes nac jos topica s toliko postova od po nekoliko forumasa (a ponegdje su moderatori bili agilniji pa su brisali kad je profunkcioniralo).

po kliku na "posalji odgovor" se javljao error ekran, na samom postu se nisu vidjeli odgovori jos od prosle noci, a tek ako je netko isao na "post reply" onda bi se pod odgovorom vidjelo da su ipak objavljeni. i to samo tamo, pri otvaranju topica se opet nije javljalo.
uglavnom, cijeli forum je bio sjeban. a LJES posebno, mozda zato sto je tu i inace najveca guzva, na "Zalbama" su ljudi ostavljali svega po 3-4 posta
KLCCLK is offline  
Old 28.01.2010., 12:18   #83
alušajte sada...ja imam 14 godina...i imam dečka koji ima 19...i šta je tu loše... ...spavam s njim...bez beda...ja volim njega...on voli mene...i šta... mislim...je da smo u vezi tek 2 tjedna al... pa šta...ak ja s njim želim spavat spavat ču s njim tako da niko od vas nemože stavljat neke granice...ako mi to želimo to čemo i napravit...
ikica...mala is offline  
Old 28.01.2010., 12:20   #84
Ne bi trebao biti dozvoljen maloljetnicima.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 28.01.2010., 12:22   #85
Quote:
ikica...mala kaže: Pogledaj post
alušajte sada...ja imam 14 godina...i imam dečka koji ima 19...i šta je tu loše... ...spavam s njim...bez beda...ja volim njega...on voli mene...i šta... mislim...je da smo u vezi tek 2 tjedna al... pa šta...ak ja s njim želim spavat spavat ču s njim tako da niko od vas nemože stavljat neke granice...ako mi to želimo to čemo i napravit...
hahaha
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 28.01.2010., 12:25   #86
Quote:
ikica...mala kaže: Pogledaj post
alušajte sada...ja imam 14 godina...i imam dečka koji ima 19...i šta je tu loše... ...spavam s njim...bez beda...ja volim njega...on voli mene...i šta... mislim...je da smo u vezi tek 2 tjedna al... pa šta...ak ja s njim želim spavat spavat ču s njim tako da niko od vas nemože stavljat neke granice...ako mi to želimo to čemo i napravit...
Obožavam ovakve.

Mala, on tebe ne voli, samo te voli jebat. A i nek te jebe kad si tako glupa.
a-šta-je-tu-je is offline  
Old 28.01.2010., 12:25   #87
šta je smješno...ja to kažem za ozbiljno...mislim nama apsolutno niko ne može reč kad čemo mi spavat s nekim i kad smijemo a kad ne smijemo...
ikica...mala is offline  
Old 28.01.2010., 12:26   #88
Quote:
ikica...mala kaže: Pogledaj post
alušajte sada...ja imam 14 godina...i imam dečka koji ima 19...i šta je tu loše... ...spavam s njim...bez beda...ja volim njega...on voli mene...i šta... mislim...je da smo u vezi tek 2 tjedna al... pa šta...ak ja s njim želim spavat spavat ču s njim tako da niko od vas nemože stavljat neke granice...ako mi to želimo to čemo i napravit...
14 je osmi osnovne, 19 je prva godina faksa. Mislim da je to odlično, jer sada možeš prepisivati lektiru od njega.

Naravno da ti nitko ništa ne može. Možeš se ti i pucat heroinom ako želiš. Ili valjati po staklu recimo.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 28.01.2010., 12:26   #89
Quote:
a-šta-je-tu-je kaže: Pogledaj post
Obožavam ovakve.

Mala, on tebe ne voli, samo te voli jebat. A i nek te jebe kad si tako glupa.
Tako je. Samo se ti hvali da ti nitko ništa ne može...uuuu prava odraslost!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 28.01.2010., 12:27   #90
Quote:
ikica...mala kaže: Pogledaj post
šta je smješno...
Ako ipak imaš koju živu stanicu u mozgu i malo sreće, budeš doznala kroz par godina.
a-šta-je-tu-je is offline  
Old 28.01.2010., 12:27   #91
kako god...mislit šta god očete on je i onako reko da sam mu premlada za to al ja sam to htjela i šta...
ikica...mala is offline  
Old 28.01.2010., 12:29   #92
al nekužim čemu tolke drame...pa...i vi ste bili takvi...kao ne...
ikica...mala is offline  
Old 28.01.2010., 12:29   #93
Gledaj, on te ne voli i to je realnost, pali se na klinkice i želi samo od tebe dobiti pičkice, to je to, tako jednostavno...jbg. to ti je realnost
Minimalac99 is offline  
Old 28.01.2010., 12:30   #94
Quote:
ikica...mala kaže: Pogledaj post
al nekužim čemu tolke drame...pa...i vi ste bili takvi...kao ne...
Ne.

I jebe klinkice jer je prejadan da bi jebao neku svojih godina.

EDIT: ili je lijen pa mu je jednostavnije zbarit klinku
a-šta-je-tu-je is offline  
Old 28.01.2010., 12:30   #95
šta sad ste svi ušutili kad znate da ste bili i još gori od nas dns...kaj ne...?
ikica...mala is offline  
Old 28.01.2010., 12:31   #96
Quote:
ikica...mala kaže: Pogledaj post
kako god...mislit šta god očete on je i onako reko da sam mu premlada za to al ja sam to htjela i šta...
Ništa, žrtvovao se za tebe. Dobar neki čovjek. Malo je takvih. Čuvaj ga kao kap vode. Na kiši.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 28.01.2010., 12:32   #97
Quote:
ikica...mala kaže: Pogledaj post
al nekužim čemu tolke drame...pa...i vi ste bili takvi...kao ne...
Aha. Tješi se, tješi. Bila sam punoljetna kad sam izgubila nevinost.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Old 28.01.2010., 12:32   #98
a_šta_je_tu_je...on je imo žensku i stariju od seebe...al...sam ja na njega navalila...kak ste i vi glupi...on uopče nije takav kakvim ga vi opisujete
ikica...mala is offline  
Old 28.01.2010., 12:34   #99
mislite šta god očete...ja sam svoje rekla...
ikica...mala is offline  
Old 28.01.2010., 12:34   #100
Ne napadajte jadnu djevojčicu..mala je rekla da spavaju skupa..ne mora značit da se jebu!






Chansomps is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger