Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Vaša obleka za tekme je:
Casual 123 55.91%
Ultra 40 18.18%
nekaj treće... 57 25.91%
Glasovatelji: 220. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2008., 17:36   #21
ja nosin samo papira pa dignen svoju koregrafiju. a te neke đire ne razumin. šta ja triban kupovat samo te neke marke da bi bija navijač. ma to su gluposti. prika budi torca, boli me kruac ako ećš se tetovirat na guzici kao ćeš imat šal ili dres ako ćeš ima lakoste obuću od 10 000 kuna.

al najdraže mi je skinit se gol do pasa, ili u proliće ka na kupu prošle godine svi u majce na špaline, to je prava stvar.
a ne tu neke pizdarije bogati izvodit.
 
Old 16.03.2008., 17:40   #22
ja idem u starkama.kaj sam ja?
supermirko is offline  
Old 16.03.2008., 17:43   #23
a jel imaš bile špigete ili crne?
 
Old 16.03.2008., 17:45   #24
Quote:
kinko kaže: Pogledaj post
a jel imaš bile špigete ili crne?
roze
nomadi is offline  
Old 16.03.2008., 17:48   #25
jesi smišan uhahhahhah
 
Old 16.03.2008., 18:14   #26
mislim da se o ovom već na počecima ofsajda raspravljalo..

pardon na uletu.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 16.03.2008., 18:44   #27
ma jebo modu na tribinama
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 16.03.2008., 18:55   #28
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
Potaknut mini raspravom na topicu torcida, evo da vidimo kakve to navijače imamo na forumu...
Ultra odjeća?Kakav si ti kreten frende
__________________
da bar
ko? is offline  
Old 16.03.2008., 21:11   #29
to drkanje navijača na obleku je postalo žalosno...
gledo sam neke starije fotke di je ekipa svakakva-čupava,čelava,komandosice,spitke,marte,starke...sk insi,pankeri,metalci,partijaneri...to je prava stvar...danas su svi šminkeri koji slušaju Thompsona
Smrt uniformiranosti!!!
Pljačkam Invalide is offline  
Old 16.03.2008., 22:48   #30
Quote:
Pljačkam Invalide kaže: Pogledaj post
to drkanje navijača na obleku je postalo žalosno...
gledo sam neke starije fotke di je ekipa svakakva-čupava,čelava,komandosice,spitke,marte,starke...sk insi,pankeri,metalci,partijaneri...to je prava stvar...danas su svi šminkeri koji slušaju Thompsona
Smrt uniformiranosti!!!
nikad sminker nikad thompson
ST! is offline  
Old 16.03.2008., 23:19   #31
Quote:
ST! kaže: Pogledaj post
nikad sminker nikad thompson
Uvijek šminker!
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Old 16.03.2008., 23:23   #32
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
Uvijek šminker!
pozeri 1986
ST! is offline  
Old 16.03.2008., 23:48   #33
kad sam krenuo na tekme jedini "trend" su bile spitke, imao sam onu alfa spitku, zelenu, sjećam se da smo u znak protivljenja muriji nosili naopako znak alfa na jakni(bio je na čićak pa se mogo okrenut), jedino to je bilo, a torcida je tad brijem furala spitke kontra(narančasto), sjećam se da smo svi na tribini bili ko vojska u tim spitkama, jebeno!

a sad, neznam, iskreno - volim se lijepo obuć i volim nosit marke, al ne da se vidi veliki natpis nego onak diskretno, al ne nosim ono hlače na crtu i to, nego ono baš casual, tak da sad idem na tekme s istim ciljem ko prije vjerojatno bi i imo tu foru oblačenja (neznam kak bi nazvao taj stil oblačenja). sad odem na istok, pogledam tekmu sretnem ekipu kaj dugo nisam vidio i tak, ono glupo mi se nekak oblačit po dress codeu za to, al da sam mlađi brijem da bi mi se to sviđalo i vjerojatno bi to nosio. neke od tih marki nosim i inače.

nego kupio sam vani ben sherman majce, jel to i naši nose, ozbiljno pitam, neznam. to furaju talijani i englezi, meni bile lijepe majce pa kupio poslje skužio da je to skinsima u điru, ali vani, neznam kod nas.
Veko32 is offline  
Old 17.03.2008., 00:12   #34
Quote:
ST! kaže: Pogledaj post
pozeri 1986
Powered by Rene Lacoste !
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Old 17.03.2008., 01:36   #35
Quote:
VEKO32 kaže: Pogledaj post
kad sam krenuo na tekme jedini "trend" su bile spitke, imao sam onu alfa spitku, zelenu, sjećam se da smo u znak protivljenja muriji nosili naopako znak alfa na jakni(bio je na čićak pa se mogo okrenut), jedino to je bilo, a torcida je tad brijem furala spitke kontra(narančasto), sjećam se da smo svi na tribini bili ko vojska u tim spitkama, jebeno!

a sad, neznam, iskreno - volim se lijepo obuć i volim nosit marke, al ne da se vidi veliki natpis nego onak diskretno, al ne nosim ono hlače na crtu i to, nego ono baš casual, tak da sad idem na tekme s istim ciljem ko prije vjerojatno bi i imo tu foru oblačenja (neznam kak bi nazvao taj stil oblačenja). sad odem na istok, pogledam tekmu sretnem ekipu kaj dugo nisam vidio i tak, ono glupo mi se nekak oblačit po dress codeu za to, al da sam mlađi brijem da bi mi se to sviđalo i vjerojatno bi to nosio. neke od tih marki nosim i inače.

nego kupio sam vani ben sherman majce, jel to i naši nose, ozbiljno pitam, neznam. to furaju talijani i englezi, meni bile lijepe majce pa kupio poslje skužio da je to skinsima u điru, ali vani, neznam kod nas.
znatiželjko je nula, kažem ja...
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 18.03.2008., 02:07   #36
[.

nego kupio sam vani ben sherman majce, jel to i naši nose, ozbiljno pitam, neznam. to furaju talijani i englezi, meni bile lijepe majce pa kupio poslje skužio da je to skinsima u điru, ali vani, neznam kod nas.[/QUOTE]

Ben Sherman i Fred Perry polo majice i kratke košulje,haringtonke i marte(sa žnirancima u bojama kluba za koje su navijali) su imidž modsa i skinsa krajem 60ih(prvih huligana) koji su slušali ska,reggae,northern soul,vozili se skuterima i šorali se po tekmama.početkom 70ih taj image zamjenjuju trapezice,fudbalerke i slična moda(standadna za 70e) i prati ju ljigava loša muzika.onda dolazi famozna 77 i eksplozija punka,dolazi do(glazbenog) mod i skinhead revivela(ovaj put u rasističkom obliku zbog puno imigranata) i vraća slična navijačka moda-ćelave glave sa zulufima,londsdale majice,spitke i haringtonke se bedževima bendova i političke orijentacije,FP i Ben sher.polo majice,marte...ta moda je ostala najupečatljivija pa ju je dosta europskih navijača i Ultrasa prisvojilo i smatra uniformom,ali i skinsima je ta brija ostala bliska...inače danas engleski huligani briju na dizajnersku robu koja nije baš dostupna svima i za naše pojmove užasno skupa, tipa Etienne Ozeki,Evisu,Prada sport,Ralph lauren...a s obzirom da su svi već odrasli ljudi između 35 i 50 godina i nije im teško to platit...ta brija na nadmetanja-ko je ljepše i šminkerskije obučen im je kakti bila u điru početkom 80ih kad zbog financijske krize i thatcherizma nitko od mladih nije imo baš previše para,pa je rulja krala po europskim gostovanjima i dućanima i to im je postao hobi i nadmetanje i tak se i danas oblače...inače navodno danas mladi ljudi nisu uopće zainteresirani baš za nogomet tolko zbog komercijale i bezdušnosti nogometa,pa ni nema toliko huliganizma,jedino se tuku ovi stari konji od 4 banke...
Eto toliko
Ne drkam uopće na marke i robu,ali me zanimaju subkulture i muzika pa ponešto i znam...
Pljačkam Invalide is offline  
Old 18.03.2008., 02:16   #37
Obučen šta mi prne u tom trenutku, isto ka i za većinu drugih prigoda. Neman običaj nosit neka posebna obiljažja na utakmice. Inače san jedan od onih navijača koji voli sist na istok i promatrat šta se događa na terenu.
JATION is offline  
Old 18.03.2008., 02:29   #38
[QUOTE=VEKO32;13114630]kad sam krenuo na tekme jedini "trend" su bile spitke, imao sam onu alfa spitku, zelenu, sjećam se da smo u znak protivljenja muriji nosili naopako znak alfa na jakni(bio je na čićak pa se mogo okrenut), jedino to je bilo, a torcida je tad brijem furala spitke kontra(narančasto), sjećam se da smo svi na tribini bili ko vojska u tim spitkama, jebeno!

Vidiš,ovo nisam znao za čičak,nikad mi nije to bilo jasno...da fakat,alfe su tad osiguravale tekme...to su bile one s kragnom i crnom potstavom,ja sam imao onu kae narančasta iznutra...uvijek kontra splita majica di buldog kolje dalmatinera,spitka i kroasan šal oko pasa,i eventualno ona spljoštena kapica,tak su svi zgledali...kad bolje razmislim nije ni tak loš taj casual danas...
Pljačkam Invalide is offline  
Old 18.03.2008., 13:19   #39
Quote:
VEKO32 kaže: Pogledaj post
nego kupio sam vani ben sherman majce, jel to i naši nose, ozbiljno pitam, neznam. to furaju talijani i englezi, meni bile lijepe majce pa kupio poslje skužio da je to skinsima u điru, ali vani, neznam kod nas.
nosi se

prelijepe stvari ima Ben Sherman
nomadi is offline  
Old 18.03.2008., 13:42   #40
ma to sam kupio jer mi je lijepo izgledalo, nisam imao pojima da se to kod nas nosi. nemam nikakve veze sa skinsima, ali nikakve. onda sam na netu vidio da skinsi to furaju, a u biti boli me ko kaj fura...
Veko32 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:14.