Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Pogledaj rezultate ankete: Vaša obleka za tekme je:
Casual 123 55.91%
Ultra 40 18.18%
nekaj treće... 57 25.91%
Glasovatelji: 220. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2008., 21:51   #61
Quote:
white boy kaže: Pogledaj post
http://www.oki-ni.com/content/ebiz/o...si0001blkM.jpg

dajte ljudi, pa ne budite smiješni, onaga ko nema barem jedan ovakav artikal ne smatram navijačem
E baš sam gledao takve artikle, odlučio sam nakon puta u nizozemsku ovo ljeto uzeti jedan i postati pravi navijač
Jest da si za tu lovu mogu kupit i dve lacoste majice, ali SI je SI...
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 13.04.2008., 21:57   #62
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
E baš sam gledao takve artikle, odlučio sam nakon puta u nizozemsku ovo ljeto uzeti jedan i postati pravi navijač
Jest da si za tu lovu mogu kupit i dve lacoste majice, ali SI je SI...
Ma, ja san uzeja onu di je Che Guevara prikrižen.
Normala00 is offline  
Old 13.04.2008., 22:00   #63
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
E baš sam gledao takve artikle, odlučio sam nakon puta u nizozemsku ovo ljeto uzeti jedan i postati pravi navijač
Jest da si za tu lovu mogu kupit i dve lacoste majice, ali SI je SI...
krivo si me ubra

sa jednim takvim artiklom , možeš se nazvat navijačem...
a tek sa 5-6 možeš se nazvat pravim navijačem
 
Old 13.04.2008., 23:57   #64
Quote:
white boy kaže: Pogledaj post
krivo si me ubra

sa jednim takvim artiklom , možeš se nazvat navijačem...
a tek sa 5-6 možeš se nazvat pravim navijačem
Jebemti takav truli kapitalizam onda... ispod 1,000 € obleke na sebi nemreš bit pravi navijač!
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 14.04.2008., 00:36   #65
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
Jebemti takav truli kapitalizam onda... ispod 1,000 € obleke na sebi nemreš bit pravi navijač!
opet si falio...

nije na sebi nego uglanom u ormaru
 
Old 14.04.2008., 13:12   #66
Quote:
white boy kaže: Pogledaj post
http://www.oki-ni.com/content/ebiz/o...si0001blkM.jpg

dajte ljudi, pa ne budite smiješni, onaga ko nema barem jedan ovakav artikal ne smatram navijačem
Obični čušpajzluk... u šta se pretvori danas nekad tribina pogledam (modna pista...-)moj artikl je dres ili obična majica ili kapuljača u boji kluba ...
Busola29 is offline  
Old 14.04.2008., 13:14   #67
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
Jebemti takav truli kapitalizam onda... ispod 1,000 € obleke na sebi nemreš bit pravi navijač!
ne gleda se po odjeći da li si navijač ... ko ti to pričo ili se ti zezaš...
Busola29 is offline  
Old 14.04.2008., 15:39   #68
ne vidim isto čemu ova tema tu, jer modi nije mjesto na tribini, ni na podforumu navijači. jebo vas FF i GSH

jebiga, ja sam jedan od onih koji su krenuli ić na tekme kada su se furale spitke, trenirke i adidaske ili nike-ce, šilterice se nisu ni nosile. ako je netko imao šiltericu to je bilo sa grbom kluba ili neka jeftinija. a sad kad vidim na tribni kao prvo to je većinom ekipa ispod 18 godina koja ide u srednju školu, eventualno faks prva godina. zanima me otkud njima toliko para za takvu obleku. ili svi imaju bogatije starce ili kaj ja znam. pa takva obleka košta. jebote lacoste tenisice kad sam si ja u americi kupio sam se razmišljao da li da ih uzmem ili ne, jer su skupe. vidim tu koštaju prek 1000 kn. i da se razumije nisam ih kupio radi drugih, zato kaj ih oni nose, nego zato kaj mi se sviđaju i uopće ih ne furam na tekme.

jebo modu na tribini, samo delirij
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 14.04.2008., 15:49   #69
Ja od svih tzv. navijačkih markica priznajem jedino Fred Perry,i to nosim isključivo zato što mi se sviđa.A što se tiče toga,na tribinu ne nosim jer mi to jednostavno nije mjesto da nosim skupocjenu robu.
acab is offline  
Old 14.04.2008., 17:32   #70
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
ne vidim isto čemu ova tema tu, jer modi nije mjesto na tribini, ni na podforumu navijači. jebo vas FF i GSH

jebiga, ja sam jedan od onih koji su krenuli ić na tekme kada su se furale spitke, trenirke i adidaske ili nike-ce, šilterice se nisu ni nosile. ako je netko imao šiltericu to je bilo sa grbom kluba ili neka jeftinija. a sad kad vidim na tribni kao prvo to je većinom ekipa ispod 18 godina koja ide u srednju školu, eventualno faks prva godina. zanima me otkud njima toliko para za takvu obleku. ili svi imaju bogatije starce ili kaj ja znam. pa takva obleka košta. jebote lacoste tenisice kad sam si ja u americi kupio sam se razmišljao da li da ih uzmem ili ne, jer su skupe. vidim tu koštaju prek 1000 kn. i da se razumije nisam ih kupio radi drugih, zato kaj ih oni nose, nego zato kaj mi se sviđaju i uopće ih ne furam na tekme.

jebo modu na tribini, samo delirij
samo alealeština nosi lacoste tenisice
 
Old 14.04.2008., 22:14   #71
Quote:
Busola29 kaže: Pogledaj post
Obični čušpajzluk... u šta se pretvori danas nekad tribina pogledam (modna pista...-)moj artikl je dres ili obična majica ili kapuljača u boji kluba ...
a ja mislio da je tvoj artikal slavonska nošnja
 
Old 14.04.2008., 22:30   #72
Quote:
Busola29 kaže: Pogledaj post
ne gleda se po odjeći da li si navijač ... ko ti to pričo ili se ti zezaš...
Mislim da se treba biti popriličan debil da se tak nekaj ozbiljno napiše
Naravno da se zajebavam, kaj ne znači da nebum kupil to u nizozemskoj. Ti furaš dres i kapuljaču, jbg, ja furam nekaj drugo, meni ne smeta tvoje, nemoj ni da tebi smeta ak netko voli nosit nekaj drugo. Svi smo na tribini s istom željom i svrhom...
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 14.04.2008., 22:41   #73
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
ne vidim isto čemu ova tema tu, jer modi nije mjesto na tribini, ni na podforumu navijači. jebo vas FF i GSH

jebiga, ja sam jedan od onih koji su krenuli ić na tekme kada su se furale spitke, trenirke i adidaske ili nike-ce, šilterice se nisu ni nosile. ako je netko imao šiltericu to je bilo sa grbom kluba ili neka jeftinija. a sad kad vidim na tribni kao prvo to je većinom ekipa ispod 18 godina koja ide u srednju školu, eventualno faks prva godina. zanima me otkud njima toliko para za takvu obleku. ili svi imaju bogatije starce ili kaj ja znam. pa takva obleka košta. jebote lacoste tenisice kad sam si ja u americi kupio sam se razmišljao da li da ih uzmem ili ne, jer su skupe. vidim tu koštaju prek 1000 kn. i da se razumije nisam ih kupio radi drugih, zato kaj ih oni nose, nego zato kaj mi se sviđaju i uopće ih ne furam na tekme.

jebo modu na tribini, samo delirij
A jbg, neznam kolko je onda bila, al i danas je spitka prek 1000 kuna, znam da su onda dosta brijali na levisice 501 koje isto nisu baš jeftine (ne kažem da su skupe, al ih ima masa jeftinijih). Ja ne brijem na FF i GSH, al nosim casual jer mi se sviđa, poslije tekme najčešće idem odmah van a i na gostovanjima neorganizirano idem da me drotovi ne skuže. Nisu to bijele lacostice, fred perry majca i karirana "burberry", hooligan ili thor steinar kapa, jer to mi je totalni debilizam, još kad je hladno vojnička surplus jakna i vidi svaki debilni drot da si navijač. Više lacoste, henry lloyd, Stone island, Sergio Tacchinni, Helly hansen, kad se ode van ubere se i D&G i slične fore. Od kud lova? Pa prek zime i ljeta se radi, daju starci redovno lovu za obleku, na to se doda malo štednje, a tu je i kladionica, zna se ulovit nekaj i kad zemem starom auto pa po Dubrovačkoj aveniji u kasnim večernjim satima (ne probavajte ako auto nije pila). Na svakakve načine, snađe se čovjek...
Nemam ja nikaj protiv mode na tribini kakva god ona bila, mene više smeta npr kada ekipa na sebi ima par somova kuna obleke, a žica za poziv ili za cugu.
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Old 14.04.2008., 22:47   #74
Quote:
white boy kaže: Pogledaj post
samo alealeština nosi lacoste tenisice
lekicu bas si aleština
nevolja is offline  
Old 15.04.2008., 10:32   #75
Tu se više ne zna ko pije a ko plaća, navijači uredno kenjaju parole protiv modernog nogometa a ne shvaćaju da i oni sudjeluju u tom. Zatim isti najviše simpatiziraju siromašne klubove, klubove radničkih klasa a oblače se ko David Beckam
Dok ovaj tribina styling je skroz debilan, nekda se dolazilo na tribinu o onoj odjeći koju stalno nosiš, znači neko je došo u no name robi, neki sportiva, oni koji su imali para su došli u markiranoj odjeći, nekad se furao nek rock image za vrijeme novog vala sa trapericama i kožnim jaknama....a danas svi redom isti od jednog do drugog....
I onda su mi najjači kad idu žicat pljuge i cugu okolo po bircevima s majicama od 100 eura

Mene smeta kaj sad svi nabrijanci misle da je to navijačka odjeća, ja sam si za prošlo ljeto kupio polo majice Lacoste, Fred Perry, Navigare... I krenem u grad na kavu s curom a na sebi imam FP i dolete mi hahari s kvarta svi redom 15-16 godina i prcaju me da kaj sam se počo furat na navijača, i kak ćeš ti sad debilima objasnit da ta roba nema veze sa navijanjem
duba_zg is offline  
Old 15.04.2008., 10:40   #76
Ma da su bar u majcama od 100€ to su majce od plafon 10€, s navijačkom modom najviše je profitirala Konjščinska. Ne kažem za sve, ali dobar dio bi se mogao prepoznati
Veko32 is offline  
Old 15.04.2008., 11:58   #77
Quote:
white boy kaže: Pogledaj post
a ja mislio da je tvoj artikal slavonska nošnja

Bolje i to 100 puta nego ova američka, britanska, prozapadna nošnja (Lacoste, Fred Perry, ...) , prije bi se pojavio na utakmici u slavonskoj nošnji nego u ovim šišmiš markama...
Busola29 is offline  
Old 15.04.2008., 12:06   #78
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
A jbg, neznam kolko je onda bila, al i danas je spitka prek 1000 kuna, znam da su onda dosta brijali na levisice 501 koje isto nisu baš jeftine (ne kažem da su skupe, al ih ima masa jeftinijih). Ja ne brijem na FF i GSH, al nosim casual jer mi se sviđa, poslije tekme najčešće idem odmah van a i na gostovanjima neorganizirano idem da me drotovi ne skuže. Nisu to bijele lacostice, fred perry majca i karirana "burberry", hooligan ili thor steinar kapa, jer to mi je totalni debilizam, još kad je hladno vojnička surplus jakna i vidi svaki debilni drot da si navijač. Više lacoste, henry lloyd, Stone island, Sergio Tacchinni, Helly hansen, kad se ode van ubere se i D&G i slične fore. Od kud lova? Pa prek zime i ljeta se radi, daju starci redovno lovu za obleku, na to se doda malo štednje, a tu je i kladionica, zna se ulovit nekaj i kad zemem starom auto pa po Dubrovačkoj aveniji u kasnim večernjim satima (ne probavajte ako auto nije pila). Na svakakve načine, snađe se čovjek...
Nemam ja nikaj protiv mode na tribini kakva god ona bila, mene više smeta npr kada ekipa na sebi ima par somova kuna obleke, a žica za poziv ili za cugu.
Ma da npr. u Njemačkoj njemačka policija na svjetskom prvenstvu nije odmah skužila da si navijač kada si došao tako obučen... pa većina Ultrasa je tamo bila doslovno davljena zbog te vražje odjeće u Njemačkoj od strane njemačke policije... Možda i zato što smo imali one majice Ultras a to njemačku policiju odmah asocira na zlo...
Šefe ako ti u zadnje vrijeme digneš nešta na kladionici veliko skidam kapu ... (jer su kladionice nažalost preuzele nogomet uz političare i tajkune... pogledaj reklame na stranim stadionima i ko su glavni sponzori...))
Svako ima svoj stil oblačenja , ali neki danas pretjeruju ,a ne možeš uspoređivati npr. Engleze i nas gdje je Englezima ta odjeać 10 puta jeftinija nego kod nas ma dobiješ je tamo u prašku za pranje odjeće...
Busola29 is offline  
Old 15.04.2008., 12:12   #79
Quote:
duba_zg kaže: Pogledaj post
Tu se više ne zna ko pije a ko plaća, navijači uredno kenjaju parole protiv modernog nogometa a ne shvaćaju da i oni sudjeluju u tom. Zatim isti najviše simpatiziraju siromašne klubove, klubove radničkih klasa a oblače se ko David Beckam
Dok ovaj tribina styling je skroz debilan, nekda se dolazilo na tribinu o onoj odjeći koju stalno nosiš, znači neko je došo u no name robi, neki sportiva, oni koji su imali para su došli u markiranoj odjeći, nekad se furao nek rock image za vrijeme novog vala sa trapericama i kožnim jaknama....a danas svi redom isti od jednog do drugog....
I onda su mi najjači kad idu žicat pljuge i cugu okolo po bircevima s majicama od 100 eura

Mene smeta kaj sad svi nabrijanci misle da je to navijačka odjeća, ja sam si za prošlo ljeto kupio polo majice Lacoste, Fred Perry, Navigare... I krenem u grad na kavu s curom a na sebi imam FP i dolete mi hahari s kvarta svi redom 15-16 godina i prcaju me da kaj sam se počo furat na navijača, i kak ćeš ti sad debilima objasnit da ta roba nema veze sa navijanjem
Ja sam suprotan , ali nisam iz mlađe garde...(ali moram napomenuti da se i većina starijih promijenila ... ) ovo što si rekao je surova istina... Jednostavno navijače je prije bilo briga da li im neko prigovara zbog izderanih patika ili hlača ... a danas odjeća čini čovjeka ... možda komadi (a i gledaju...) gledaju ko se kako oblači pa ako su dobro obučeni lakše će se dati...
Moderno društvo je i nas navijače zahvatilo ... meni se to uopće ne sviđa jer nikad nisam podlijegao utjecaju love i glamura... ali danas mi se čini da to ima velikog utjecaja na navijače što me rastužuje...
Busola29 is offline  
Old 15.04.2008., 15:47   #80
nije bitno kaj ko nosi, bitno je kak se ponasa na tribini. Svi smo tam radi jednog, necemo se sad dijelit po tome ko ima markiranu odjecu, a ko nema. Netko je bio napiso da poslje tekme odma ide van, naravno da ce se odma obuc za van, a ne kao da ide na skolsko na fucu.
 
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:44.