Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2008., 16:14   #1
Rezime sezone

Evo sezona je zavrsena . Navijacki i takmičarski..

Zanima me kako gledate na sezonu koja je za nama. Prvenstveno mislim na navijacku sezonu .
Da vidim dali se mozemo usuglasit oko ovog pitanja.

Bilo bi pozeljno da i ljudi koji nisu na navijackim tribinama daju svoje videnje na navijace sa svojih polozaja gdje su sjedili citavu zadnju sezonu..

Ovako je to meni nekako izgledalo..

KUP
MI : S obzirom kakvo je rasulo u klubu Na sjeveru se jos i skupilo nesto ljudi.
Navijanje konstantno , sad koliko je to glasno bilo i ne znam bas.. Ali bilo je par euforicnih momenata kad je cili stadion skakao..
Bakljada , na stadionu mi je to izgledalo duplo bolje nego sad na slikama kad gledam.. Ali tokom bakljade je bilo ludilo uz lambadu , cikete itd..

Oni- Ipak ih se skupilo . Ocekivao sam da ce ih bit oko 300-tinjak ali ovog ih je puta spasilo ono sta oni nama predbaciju vec godinama. podruznice !
Iz zagreba samo jedan jebeni autobus i par kombija sa autima.. milijonski grad , stanje kluba na tablici , dupla kruna ????
Po mojoj slobodnoj procjeni mislim da ih je bilo oko 800 do 900 uzmemo li u obzir da jug prima 1200 ljudi.
Bakljada ? S obzirom da su boysi u pitanju i ovih 10 baklji sta su upalili je dobro za njihov nivo.
navijanje njihovo se nije culo osim par puta dinamo .. dinamo... dinamo..
Jebiga , to je vec poznato kad svi urlaju da se to najbolje cuje. Dok je Pijesma bila odjekivali su samo bubnjevi .. Znaci , mrmljali ste sebi u bradu vecim dijelom sta se cak i na televiziji niste culi sta je za vas na poljudu rijetkost s obzirom da ste pod istim krovom gdje je i loza i kamere itd..

Sezona je zavrsila uzbudujuce i za vas i nas..
Europa odradena do jaja , mi crna gora i genova, vi amsterdam i bremen !
Pirotehnika, sve skupa ove su se godine malo probudili.. Treba sad drzat isti ritam.. Tesko..
navijanje ovu sezonu debelo debakl na domacem terenu , razlog. Oni najbolje znaju !
Mi u navijanju zadnje 2-3 sezone uzmemo li u obzir rijeku, osijek, varazdin zg. Sve najbolje ! tako treba nastavit.. Ima se volje , trudi se momci..

Armada po meni ove sezone totalno podbacila.. Jeste da su oni uglavnom domacinska ekipa ali ni kod kuce ove sezone nisu bili na nivou !
Izvukla ih je reprezentacija u sarajevu ! inace.. Totalni debakl..

Kohorta se lipo ove sezone digla, koreografije, brojnost doma.. Mislim da su i gostovanja vecinom odradili.. I šlag na kraju , skup onih četnika kod vukovara ! Po meni ova sezona za njih 5 !

Tornado ? Nisam ih nesto previse pratio. koliko sam cuo, ima bit da su ih funcuti lipo osramotili na domacem terenu.. Navodno su se i purgeri setali po gradu , ne svi.. Ali grupice , da ! Nedopustivo..
U dvorani sta sam uspio bacit oko na kosarku, mislim da im je smijena generacija. Ili kako objasnit da im svaki put na tribinu u krupnim kadrovima stoje dica od 15, 16 17 god..

Funcuti se dizu po malo..
Imali su par bliceva u sezoni , prvenstveno u zadru gdje su ljepo reagirali na tornada.
Par nelosih gostovanja .
Sta je najbitnije za njih da su u svom gradu se probudili , pokusavaju sto vise mladih educirat da navijaju za svoj klub iz svog grada, sta je po meni bitno i pohvalno. Grupa su koja je uvjek imala muda napast premda nisu imali sansi. Uglavnom funcut , ime opravdavaju !
Drski su , furbasti , nedaju se nikome i nikome se ne dodvoravaju i ne podilaze ! Vole svoj grad i klub iz njega !

Demoni iako su u 2-3-4 ligi . Vise i ne znam.
Sezona koja je za njim aje ostavila najvise traga na nasoj sceni.
Gotovo nije bilo navijaca da nije cuo za njihovu "livadu " , mislim prva na ovim prostorima ? Ispravite me ako sam u krivu..
Docekali su armadu lipo u puli i ispratili.. Bilo ih je i u Rijeci..
Bilo ih je i na reprezentaciji . Nizozemska u splitu , trans na sjeveru, zasluzeno !! Uglavnom, jebe ih brojnost a inace sve 5 !

Stonsi ? A nesto se kao probudili, postoje , ne postoje.. Malo cemo navijat, pa malo necemo navijat. Hajmo sad promjenit tribinu .. Uglavnom, bez identiteta ! Rekli bi mi ode u dalmaciji , piskit cu, kakit cu..
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 16:21   #2
kakav jebeni tornado?pa white angelsi su bolja grupa od tornada,barem odrađuju gostovanja,koliko god to smješno djelovalo.
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 16:25   #3
Ajmo malo realnosti .
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 16:28   #4
Quote:
wob kaže: Pogledaj post
Funcuti se dizu po malo..
Imali su par bliceva u sezoni , prvenstveno u zadru gdje su ljepo reagirali na tornada.
Par nelosih gostovanja .
Sta je najbitnije za njih da su u svom gradu se probudili , pokusavaju sto vise mladih educirat da navijaju za svoj klub iz svog grada, sta je po meni bitno i pohvalno. Grupa su koja je uvjek imala muda napast premda nisu imali sansi. Uglavnom funcut , ime opravdavaju !
Drski su , furbasti , nedaju se nikome i nikome se ne dodvoravaju i ne podilaze ! Vole svoj grad i klub iz njega !
Da živiš u Šibeniku zna bi kakva je situacija sa Funcutima.
Kada je klub uša u prvu ligu, pola momaka šta ih ja znan, a simpatizirali Hajduk postali su gorljivi Funcuti.
Sada kada je klub u banani stvari se polako vraćaju na svoje misto.
Funcuti su jedne velike pičke.
Prikojučer je njih 15(!) natuklo jednog studenta samo zato šta je iz Zadra (Momak čak nije ni navijač ).

Kada je bila ona mala tuča u Zadru - momci iz Tornada su naišli na, vrlo vjerojatno, najluđu ekipu iz Šibenika, odreda su svi zaštitari u Haciendi i Inside-u., ali ne možeš njih baš nazvati nekakvim navijačima. To su momci koji se na utakmici pojave jedanput u 3 miseca (Bez pretjerivanja). Znan ih troje osobno.

Ti Funcuti šta ih spominješ su poznati po tome da uzimaju kape s glave 5-godišnjaka i da su veoma jaki kada su u omjeru 15 na 1.
Normala00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 16:34   #5
Naletili su na koga su naleti , sta sad ?
Da je tornado naletio na 10 indijanaca , sta bi oni stali i rekli ovo su indijanci, ajdmo kuci ??
Nabili bi ih ko budale, a ovako su naletili na budale vece od sebe i dobili po lampi .
Jesu momci isli na utakmicu ? Jesu !
Jel ih napalo ? Jeste..
I sta sad ?

Poznam ja situaciju u gradini bolje nego ti mislis..
__________________
Figli di una vecchia mentalità...
wob is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 17:39   #6
s većinom šta je wob napisao se slažem!

ovo u vezi brojnosti naše i njihove...da je obrnuto...ipak je došlo do jako velikog zasićenja u HNL-u...usto split i zagreb su dva različita svijeta...jebote u splitu bi došli i na skup prepelica 30 000 ljudi

uglavnom treba napomeniti da je demonima pao udarni transparent...tu su ispali velike pičke,nisu ni pružili otpor niti pokušali stat na crtu!

pohvalno je ono što ću ja pamtit za cijeli život skup u Vukovaru!!onaj tko je to proživio zna kakvi su to osjećaji bili...

ajmo po redoslijedu
BBB-hmm s obzirom na stanje grupe u zadnje vrijeme sezona je odrađena super.velika brojnost u rijeci,splitu,itd.uglavnom di god smo došli napunili bi tribinu.

torcida-s obzirom da im je klub u najvećoj karini odkada postoji...grupa odradila gostovanja solidno ili bolje reći podružnice

armada-najveće razočaranje...po meni ove sezone nikakvi...šetnja purgera po cijeloj rijeci...eto jedino su kakva takva izdanja imala na tribini...bakljade strobovi...dvije koreografije ako se ne varam

ultrasi-meni osobno simpa ekipa...klub im igra antinogomet i već na početku sezone znaju da će biti među kandidatima za ispadanje a njh ama baš svugdje 50-tak za razliku od grupe iznad.

kohorta-eto imali su koju ono godišnjicu...tu su napravili 2 šetalice protiv Dinama i solidne bakljade...plusić zbog pokazivanja tko je baja u Boboti

funcuti-ne znam šta da kažem...neka gostovanja uopće nisu odradili trebaju se uozbiljit...inače ima potencijala...

ove ostale dvije "grupe" neću ni komentirat
nomadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 00:00   #7
prvu polovicu sezone sam propustio, jer sam bio van zemlje. tko zna, zna zašto.

druga polovica naše izdanje dobro, ali sve lošije i lošije. pogotovo na domaćim. gostovanja dobra, pogotovo prvenstvena u st di smo rasturali u navijanju
puno dječurlije na domaćim, starijoj ekipi zanimljiva samo gostovanja. s obzirom na rezultate loša posjeta stadiona, ali sjever je djelomično u takvom stanju zbog stotina ljudi sa zabranama. najviše zabrana u europi. to sve govori
naša gostovanja u europi jebena

torca mi se čini dosta jača nego prošle sezone. dižu se konstantno. pirotehnika nešto slabija (ipak su oni vrh bili uvijek što se toga tiče) i navijanje na poljudu baš i ne sjajno što je isto tako standard. na gostovanjima dobri. posebno kad uzmemo u obzir stanje hajduka na tablici, ali oni su tu uvijek i brojni.
eurposka gostovanja dobra. svaka čast za genovu

armada je dosta popustila. pušili od demona, mi im se šetali gradom. dosta razočaravajuće. bili dobri na derbiju protiv nas u rijeci zadnji put na stadionu. van stadiona nula.

demoni i ultrasi. šta reć...svaka čast. mali ali jaki. šteta što nema demona u 1. hnl. bilo bi dobro za cijelu scenu. ultrasi standardna ekipa 50ak njih uvijek tu i svugdje.

kohorta u usponu po brojkama na domaćim. na gostovanjima fali par gostovanja. u splitu njih samo 2. neki bili komentari da su završili u drugim gradovima (bjelovar i sl.). to je priča za malu djecu ili su debili. ak ideš u split kak završiš u bjelovaru? ili je to bila neka zajebancija.

funcuti u velikom padu u odnosu na prošlu sezonu, šteta
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 00:16   #8
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post


najviše zabrana u europi.

prika nemoj se ljutit al ovo je neviđena glupost.
 
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 00:21   #9
Quote:
kinko kaže: Pogledaj post
prika nemoj se ljutit al ovo je neviđena glupost.
pa 200 tinjak do 300. a po nekim podacima nema niti jedna grupa više. ako ima reci koja i ja se odmah ispričavam.

znam da torcida nema toliko
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 00:31   #10
slušaj imaš 2 oblika, sad mi se ne da objašnjavat, ima tu dosta caka.
ukupno mi i vi imamo oko 200 ljudi aktivnih s zabranama mi oko 90 vi 110 s tin da ćemo ih sad spušit za rijeku i kupove. to je pretjerano sve. pa naš mup je preda brojku od 270-tak imena koji imaju zabrane austrijancima.to je prinapuvano.i većina ihi je na 1g tako da brzo isteknu. al evo poćele su i po 2. ćujen da pokušavaju uvesti zabranu na 5 godina a za najteže slućajve doživotnu.
prika ako imaš zabranu ne znači da si spriječen za sve. stignu i oni otić al to je hm...
glupo je inaće o ovome pisat al eto...

pa napoli,psg,roma,man u, milvol, fajnord,boca,river,jedno 5-10 eng firmi, par talijanskih....poljake isto jebu... šta ti misliš da je samo u RH represija.

e i ne tribaš se isprićavat.
 
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 00:41   #11
Quote:
kinko kaže: Pogledaj post
slušaj imaš 2 oblika, sad mi se ne da objašnjavat, ima tu dosta caka.
ukupno mi i vi imamo oko 200 ljudi aktivnih s zabranama mi oko 90 vi 110 s tin da ćemo ih sad spušit za rijeku i kupove. to je pretjerano sve. pa naš mup je preda brojku od 270-tak imena koji imaju zabrane austrijancima.to je prinapuvano.i većina ihi je na 1g tako da brzo isteknu. al evo poćele su i po 2. ćujen da pokušavaju uvesti zabranu na 5 godina a za najteže slućajve doživotnu.
prika ako imaš zabranu ne znači da si spriječen za sve. stignu i oni otić al to je hm...
glupo je inaće o ovome pisat al eto...

pa napoli,psg,roma,man u, milvol, fajnord,boca,river,jedno 5-10 eng firmi, par talijanskih....poljake isto jebu... šta ti misliš da je samo u RH represija.

e i ne tribaš se isprićavat.
ma znam ja to. ima i toga šta se ne piše. ali brijem da smo tu u vrhu.
pa jebote psg-u su ukinuli ekipu BB

e fala
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 00:49   #12
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
ma znam ja to. ima i toga šta se ne piše. ali brijem da smo tu u vrhu.
pa jebote psg-u su ukinuli ekipu BB

e fala
pa pogledaj ove engleze za boga miloga, imaju po 1000 zabrana, nisu sve ekipa al impresivne su to brojke. vani idu pa se i i biju.zato i je vašvar ka u palermu kad dođu u dobrih domaćina. psg ima ja mislin oko 400 al to su one po 3 godine i više.
talijani po 5 dobivaju za fajt.ćek,ćek nek se stisne nas još malo, a već je muka svima, al isto kad vidin srbe žaj mi ih je jel to pokazuje koliko su ko i država u kurcu ma koliko ironićno bilo.
prika ne tuću se za kurac poljaci po livadama.
rusi su ekspanziji, probudija se navijački pokret doli, i bit će sila samo takva.
plus poljaci,samo talijani su kurac osin par ekipa po meni. predaju se pičke.
al jebiga od njih se pokupilo dosta dobroga al i lošega.

aj ne pišemo o sezoni, meni se neda jer bi pisa tri dana,a falijen pa se pokušavan ispravit da nije kljasto, pa mi se nada.

p.s....ma nema na ćemu
 
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 01:15   #13
zaboravio spomenuti white stonse... bodrili su klub, iako je u početku sezone bio u banani, a uz to, navijanje kad je igra hajduk i dinamo na nivou... puno prije zaslužili spomen od nekih navedenih
__________________
....ja sam samo vagabundo....
randevu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 16:31   #14
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
Torcida - s obzirom im je klub u najvećoj karini odkada postoji...grupa odradila gostovanja solidno ili bolje reći podružnice
Ma čekaj, koji van je kurac više s tin podružnicama. Nije mi jasno.
Jebote, stvarno je retardirana ta vaša priča s podružnicama. Na njih se gleda kao na nešto negativno.
Podružnice su naša snaga i naše bogatstvo!
Normala00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 16:55   #15
ja ću dat 1 specifični rezime sezone..oduzeti transparenti
west bromwich f.c. wednesbury-torcida
stara 1987 garda -torcida
torcida linz-ultras
valsecca group-torcida
kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što mu volja-demoni
armada pićan istrijani-demoni
rab-armada
hsv fan club ?-bbb
ohz-torcida
šibenski funcuti-torcida
hrvatska u mom srcu kavran-legija
demoni pula 1992-bbb
bbb ivankovo-ultras
zastava sampdorie-torcida

za oduzetu zastavu funcuta,torcida vežica,torcida šolta,tornado zemunik i split crew nisam siguran jesu pali ove ili neke od prošlih sezona

ako ko želi neka nadopuni
Irriducibili is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 17:18   #16
Quote:
kinko kaže: Pogledaj post
ukupno mi i vi imamo oko 200 ljudi aktivnih s zabranama mi oko 90 vi 110 s tin da ćemo ih sad spušit za rijeku i kupove.
U našem novom fanzinu imaš predstavljanje nekakve podružnice iz Velike Gorice i klinci koji nisu nekakva ekstra ekipa niti huligani vele da imaju 12 zabrana...

Ja sigurno znam za 7, 8 ekipa di zabranu ima 5 - 10 ljudi, a nisam više 100% u điru i jedva da poznam par ljudi koji su mlađi od 22, 23 godina...

Mi imamo preko 250, a možda i preko 300 zabrana. U jednom trenutku smo ih sigurno imali preko 300...
sjekira is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 17:41   #17
Quote:
sjekira kaže: Pogledaj post
U našem novom fanzinu imaš predstavljanje nekakve podružnice iz Velike Gorice i klinci koji nisu nekakva ekstra ekipa niti huligani vele da imaju 12 zabrana...

Ja sigurno znam za 7, 8 ekipa di zabranu ima 5 - 10 ljudi, a nisam više 100% u điru i jedva da poznam par ljudi koji su mlađi od 22, 23 godina...

Mi imamo preko 250, a možda i preko 300 zabrana. U jednom trenutku smo ih sigurno imali preko 300...
u najmanju ruku
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 17:53   #18
Quote:
soulcrew kaže: Pogledaj post
ma znam ja to. ima i toga šta se ne piše. ali brijem da smo tu u vrhu.
pa jebote psg-u su ukinuli ekipu BB
e fala
i to radi čega
zato što su na poruci napisali tekst koji vrijeđa ekipu sa sjevera francuske(mislim da je bio lens).ali taj tekst nisu oni izmislili,nego su ga samo prenjeli iz nekakvog dokumentarca.tak sam barem ja čuo.
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 18:02   #19
Quote:
Irriducibili kaže: Pogledaj post
kad se šolja rakije narolja,onda šolja radi što mu volja-demoni
ja ne mogu vjerovat da oni još nose taj transparent.tj.da su ga nosili.
pa taj trans ima brijem preko 30 metara.
legija SB,prebrutalno
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 19:28   #20
Quote:
Normala00 kaže: Pogledaj post
Ma čekaj, koji van je kurac više s tin podružnicama. Nije mi jasno.
Jebote, stvarno je retardirana ta vaša priča s podružnicama. Na njih se gleda kao na nešto negativno.
Podružnice su naša snaga i naše bogatstvo!

ajd ne da mi se stvarno pisat o tome s tobom
nomadi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:29.