Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2009., 13:13   #82
Vi ste pukli totalka
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 24.02.2009., 13:23   #83
na tekme sam isao kao klinac, uglavnom zbog drustva. danas vise nema sanse da dobre tekme gledam na stadionu, usporeni snimci na telki i pogled iz vise kutova je ipak bolja varijanta ako se nekome gleda nogomet. osim toga, tko ima vremena toliko vremena u danu trositi na tekmu.
7nationarmy is offline  
Old 24.02.2009., 13:53   #84
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Sanader, Šeks i ostali smiju pit na stadionu, a ja ne, ne mogu čak ni ispred stadiona.
200 il 300 metara? bar je tako bilo davno, ne znan jesu izmjene šta prominile Prika moj to ti je u manjim gradovima toliki radijus da te ispadne da smiš pit samo u predgrađu


Inače ne vidin potrebu za pravljenjem sprdačine od ok teme, ionako je previše sprdačine po defaultu na nogometu...
MEP is offline  
Old 24.02.2009., 17:09   #85
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
na tekme sam isao kao klinac, uglavnom zbog drustva. danas vise nema sanse da dobre tekme gledam na stadionu, usporeni snimci na telki i pogled iz vise kutova je ipak bolja varijanta ako se nekome gleda nogomet. osim toga, tko ima vremena toliko vremena u danu trositi na tekmu.
ne trollaj
Bankina is offline  
Old 24.02.2009., 18:50   #86
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
dobio si karton
"plaši ekipu"
Lux is offline  
Old 25.02.2009., 13:08   #87
Quote:
Bankina kaže: Pogledaj post
ne trollaj
odjebi :-) bas nadjes moj upis za komentirat od silnih relevantnih papirnatih.
7nationarmy is offline  
Old 16.03.2009., 14:48   #88
Post Ex Navijač

Inače sam iz Slavonije, trenutno živim i radim zadnjih 5 godina u Zagrebu.

Dinamov sam navijač otkako znam za sebe i nogomet. Još kao klinca ujaci i stričevi su me vodili po stadionima u slavoniji na dinamove tekme. Od njih sam pokupio i većinu vrijednosti ( i poroka) u životu. Od njih sam pokupio i glazbu novog vala, marihuanu, pivo, ratne priče, ali i poštovanje prema svima drugima, kulturu ponašanja, kulturu navijanja, ljubav prema dinamu, ciboni i rk zagreb, prema Hrvatskoj, i slavoniji.

Kad god sam bio na nekom od sportskih borilišta ovih klubova, nisam mogao biti ravnodušan, pa makar bio i među gostujućim navijačima, što me nekoliko puta dovelo i u neprilike.

Volim Hrvatsku, volim hrvatsku nogometnu reprezentaciju. Redovno odlazim na tekme od reprezentacije. Nesviđaju mi se furke koje dio ekipe brije. Nacizam, skinheadsi i te fore mi se gade. Iskreno boli me kurčina jeli netko nacist ako je dobar navijač ali nevolim kad toliko forsiraju s tim spikama i ističu to.

To mi se također nesviđa kod dijela boysa. Razumijem domoljublje ali nerazumijem kako neko može brijat na stvari iz drugog svjetskog rata?!! Osjećam nekako da se izgubila ta neka stra furka oko navijanja, ambijenta i ljubavi prema nogometu.

Još do prije par godina sam znao otići na dinamo u maksimir pa makar na tri-četiri tekme godišnje ali ovo što gledam danas smatram katastrofom. Posvađani bojsi, sjebana uprava kluba, pojeban cijeli sistem vrijednosti oko dinama i navijača.

Između ostalog na tekme neidem jer sam znao doći u neposredni kontakt(sjever dolje) s bojsima koji su se ponašali bahato i agresivno pritom jebavši mater svima koji nisu purgeri, uključujući slavonce, što mi je izuzetno debilna stvar. Btw, imam nekoliko prijatelja koji su stari čistokrvni purgeri i divim se manirama ponašanja tih ljudi.

Dio mojih stavova dijele i neki frendovi koji također nežele na stadion zbog bahatosti bojsa, sjebane atmosfere u klubu i među navijačima, izrazito lošeg nogometa itd itd.

Btw

Gotovo sam pa siguran da je ovakvih priča kao moje na tone. I nemojte se zavaravati s tim da ljudi iz Slavonije navijaju za Hajduk. Slavonija je velikom većinom za dinamo. Izuzetci su ultrasi i kohorta, kojih sve skupa nema 5000 a u ta dva grada živi oko 120 000 ljudi. Pa si vi računajte.

Pozdrav
saveyoursouls is offline  
Old 17.03.2009., 23:05   #89
Idem na hajdukove utakmice kad mi to dozvoli vrime. Kad je suncan vikend, nema lipseg od otic na sjever, sist (dok sam pusija) zapalit cigaru i smijat se ekipi okolo koja prica pizdarije, i Mati aka kokicaru. Na gostujuce sam isao dok sam studirao u Zagrebu, pa su sva gostovanja bila blizu
Na utakmice Hrvatske sam isao dok nisam poceo bojkotirat domace utakmice, ode se i na neko gostovanje.
Na europske i svjetska prvenstva idem sigurno.
Zadnje vrime imam priliku gledat LP, iako je nogomet bolji, navijanje mi definitivno fali! Mozda ima i 3x vise ljudi na stadionu, ali pun poljud se ne moze usporedit sa nicim.
aircanada is offline  
Old 20.03.2009., 19:19   #90
ja na dinamove hnl tekme neidem od 2006, odem na europske i na reprezentaciju. neidem na hnl tekme zato jel su tekme dosadne.
giovanni006 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:01.