Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2016., 23:30   #501
Evo još malo od mene, sa bespuća interneta.
Ukoliko ste Kupili Solar fire za astrologiju, prilažem jednostavno štivo za korištenje:


Here's how to do it in Solar Fire:
1. Pull up your own chart.
2. Go to the Graph Icon, it's the 10th icon from the right in SF.
3. For date choose 3 days before the Lottery Draw, for eg if draw is on Feb 3, choose Jan31, 2012.
4. For period of time choose 7 days. Choose 45degree for MODULUS. Click MPOUTER window.
5. Click EDIT for midpoint choosing. Hit CLEAR to clear out the many midpoints that are already there.
6. You see 2 windows both containing the same planets, asteroids etc.
Hilite for example Venus in the left window and hilite Jupiter in the right window and enter this midpoint VENUS/Jupiter.

Now repeat this process to create about 6 other money(Venus, Jupiter or Pluto), luck(Jupiter, Venus), 3personal points(Asc, MC, Sun) MIDPOINTS such as JUPITER/PLUTO, JUPITER/NEPTUNE, JUPITER/URANUS, JUPITER/MH, SUN/PLUTO, etc

7. Now hit CREATE GRAPH and see if there are any crossings on the date of the lottery draw. If not don't waste 5 dollars.
If there is say one crossing it might mean you'll at least win a free ticket for next weeks draw.
__________________
Ae
Bushi no nasake is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 09:28   #502
Ne gledam tranzite, previše sam lenja za to. Ali volim gledati potencijale u natalnoj karti .

Meni je vladar V Merkur, ide u XI u konjunkciju sa Uranom, u Strelca.
Kako sam Cap, podsvest mi odbija poverovati u dobijanje nagrade bez truda

No, jesam dobijala na nagradnim igrama. Bila je jedno vreme emisija sa IT tematikom (Me0Ur u XI u Strelcu), gde su davali nagradu u vidu nekog softvera ili hardvera onome ko prvi (prvo troje) pošalje mejlom (Me0Ur) tačan odgovor na postavljeno pitanje (trud, znanje, Sa). Svake, ali svake nedelje sam osvajala neku od prve tri nagrade
kockastonatufne is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 11:57   #503
Da dignemo ponovno ovu temu:

Jučerašnji dobitak (ne moj) je imao:

2. kuća u vodenjaku
5. u blizancu
8. u lavu
11. u strijelcu



Tranzitni jupiter iz 8. kuće sekstil na uran u 10. kući, Trigon asc u jarcu, sekstil mjesec.
Tranzitna venera iz 3. kuće trigon na merkur u 12 i saturn u 8.
Tranzitni saturn iz 11 sekstil na pluton.

__________________
Ae
Bushi no nasake is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 10:44   #504
zašto je Jackie Cisneros dobila 266 miliona dolara na lutriji?


kakav se kobni tranzit zbivao tog 5. maja 2010. kad je uzela novac?

http://www.astro.com/astro-databank/Cisneros,_Jacki
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 11:24   #505
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
zašto je Jackie Cisneros dobila 266 miliona dolara na lutriji?


kakav se kobni tranzit zbivao tog 5. maja 2010. kad je uzela novac?

http://www.astro.com/astro-databank/Cisneros,_Jacki
natalni vladar njezinog 5. polja Jupiter, tranzitirao je njezinim 8. poljem (tuđi novac).Isto tako, tranzitni Jupiter je bio u konjukciji sa tranzitnim Uranom u tom 8. polju i stvorio-iznenadnu zaradu.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 09:48   #506
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
natalni vladar njezinog 5. polja Jupiter, tranzitirao je njezinim 8. poljem (tuđi novac).Isto tako, tranzitni Jupiter je bio u konjukciji sa tranzitnim Uranom u tom 8. polju i stvorio-iznenadnu zaradu.

I to je bilo dovoljno??

Ja se slažem da je 8.polje bitno, kao i veza 8.i 5. polja..
Isto tako, tranziti neće ništa donijeti ako natalno nije istaknuta mogućnost dobitka... iskreno, ovdje ga baš i ne vidim u natalu... --- onako općenito, vladar 2.u 8, vladar 5. u 2 ili 8... dobra 11.kuća... i tako...
Ali tranziti bi svakako mogli biti okidači... ne znam...

btw. zašto "kobni" tranziti ... mene to asocira na nešto negativno, a ovdje se radi o milijunskom dobitku...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 09:53   #507
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
I to je bilo dovoljno??

Ja se slažem da je 8.polje bitno, kao i veza 8.i 5. polja..
Isto tako, tranziti neće ništa donijeti ako natalno nije istaknuta mogućnost dobitka... iskreno, ovdje ga baš i ne vidim u natalu... --- onako općenito, vladar 2.u 8, vladar 5. u 2 ili 8... dobra 11.kuća... i tako...
Ali tranziti bi svakako mogli biti okidači... ne znam...

btw. zašto "kobni" tranziti ... mene to asocira na nešto negativno, a ovdje se radi o milijunskom dobitku...
Naravno da nije bilo dovoljno.Ali,dovoljno sam rekla na osnovu samih tranzita.Zašto kobni,zašto..možda ovdje svatko komunicira na svoj način.I daje svoj doprinos svojim znanjem,učenjem.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2016., 11:28   #508
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
btw. zašto "kobni" tranziti ... mene to asocira na nešto negativno, a ovdje se radi o milijunskom dobitku...
često ima negativne posljedice, Juan Rodrigueza je žena šupirala 3 dana nakon što osvoji 149 000 000 $.

je li razvidno zašto je on uzeo novac?

http://www.astro.com/astro-databank/Rodriguez,_Juan
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2016., 17:39   #509
U natalnom horoskopu navodno imam pokazatelje za dobitke u igrama na sreću/lutriji.
( to sam računala na jednoj stranici...)

E sad..
U ovom solarnom horoskopu imam:
- vladara 2. solarne u 5.solarnom, a vladar 5. solarne u 2. solarnoj. (ne znam da li se to gleda?)
Jupiter (vladar 5.solarne) , Mjesec i SMČ u 2.solarnoj, a Merkur (vladar 2.solarne) i Pluton u 5.solarnoj

Solarni Mars mi pada na vrh 8.kuće i na natalni Mars koji je vladar 2.natalne

u lunaru koji počinje za par dana slijedi:
- egzaktna konjukcija lunarnog Jupitera sa natalnim Marsom (vladarom 2.kuće) i vrhom 8. natalne kuće...
Vrh 5.lunarne kuće mi je na natalnom Jupiteru, a vrh 2. lunarne mi pada u 5.natalnu


tranziti: tranzitni Jupiter dolazi nad moju 8.kuću, gdje je Mars - vladar 2. dok su mi Venera (vladar 8.natalne) i Pluton nad 11.kućom i bit će uskoro u konjukciji... također mi tranzitni Merkur i Sunce dolaze na natalni Merkur (vladar 5. natalne)
Uran mi već dugo tranzitira nad 2. poljem...



Javit ću ako bude dobitaka...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.

Zadnje uređivanje Lillyrosee : 12.11.2016. at 17:49.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 10:34   #510
da li imaju veze faze mjeseca sa dobicima u igrama na sreću?
rastući - veće šanse, padajući manje,..???? kakve su statistike i teorija?
brišite post ako mi logika nema veze sa životom i astrologijom !
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2016., 15:09   #511
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ide to se vremenom, nakon Saturnova ciklusa neke stvari se nepovratno usvoje. No ipak kod te konjunkcije uvijek ostaje kočnica kada se nešto treba "dobiti olako" jer Jupitera u njoj Saturn prati kao sjena.

P.S. Ako hoćeš mogu ti ali onako fest detaljno pregledati prikladne termine za igre na sreću kada je aktiviran taj aspekt...pa da ih imaš ako želiš probati uplatiti neki značajniji iznos kako bi mogla pratiti emocionalne reakcije i ono što se događa u tijelu kada to radiš. Ono...nije da nagovaram na odavanje kocki, može i manja sumica...već na foru da se iz toga može naučiti o aspketu i sebi.
evo kvotam ovaj jako stari post i prihvaćam ponudu ako još stoji

zanima me ima li nekih jačih pokazatelja za veće dobitke u skoro vrijeme. od igara zapravo preferiram eurojackpot, odnosno, tu čak i "vjerujem" da bih mogla nešto dobiti.. kladionica i sl. mi je strašno odbojno, npr.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 08:27   #512
jučer sam nakon jako puno vremena igrala eurojackpot i dobila

iznos je sitan, al nema veze, ovo mi je prvi dobitak i baš sam hepi. zanimljivo mi je i to da sam igrala po osjećaju i "zapikirala" sam još dva broja koja su bila dobitna i šteta što ih nisam odigrala jer bi dobitak bio još veći.

evo gledam tranzite za jučer i tranzitni jupiter ima trigon na sunce koje je vladar 5. kuće, konjunkciju na natalni jupiter koji je vl. 8. kuće, a uran trigonira mjesec/neptun konjunkciju u 8. kući.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 08:48   #513
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
jučer sam nakon jako puno vremena igrala eurojackpot i dobila

iznos je sitan, al nema veze, ovo mi je prvi dobitak i baš sam hepi. zanimljivo mi je i to da sam igrala po osjećaju i "zapikirala" sam još dva broja koja su bila dobitna i šteta što ih nisam odigrala jer bi dobitak bio još veći.

evo gledam tranzite za jučer i tranzitni jupiter ima trigon na sunce koje je vladar 5. kuće, konjunkciju na natalni jupiter koji je vl. 8. kuće, a uran trigonira mjesec/neptun konjunkciju u 8. kući.
Iskrena čestitka...

P.S.
Nemoj potrošit'... Ostavi lovu u novčaniku za sjeme... Nek' se množi dok ti je Jupiter tak' l'epi i debeli...
Bolesna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 09:02   #514
trenutno mi je jupiter u trigonu sa venerom (vl.2.) i 5 stupnjeva od konjunkcije sa plutonom (vl.8.)
baš sam se naložila na neki dobitak - samo treba ne biti lijen za uplatiti
u novoj godini javim posljedice tranzita
inače, često dobijem onaj minimalni iznos - možda 4 puta godišnje uložim po 20ak kn i dva puta sigurno dobijem siću
mjesec mi je vl.5. pa sam stoga pitala da li da ulažem u skladu sa njegovim fazama? ako netko zna nešto o tome?
npr. znam se dobrano zeznuti - često, da ne kažem uvijek, kupim nešto netom prije sniženja , natankam pun rezervoar goriva dan prije smanjenja cijene , tako npr. razmišljam da li da sa nekom lovom sa strane malo subvencioniram prijevremenu otplatu kredita (8. polje) ali se sjetim da bi kad to napravim kamate mogle pasti (čemu je tendencija trenutno) pa ništa nisam napravila
saturn je upravo izašao iz 8.
uran opozicija na vl.8.

Zadnje uređivanje leonidas27 : 19.11.2016. at 09:19.
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 09:17   #515
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
npr. znam se dobrano zeznuti - često, da ne kažem uvijek, kupim nešto netom prije sniženja , natankam pun rezervoar goriva dan prije smanjenja cijene , tako npr. razmišljam da li da sa nekom lovom sa strane malo subvencioniram prijevremenu otplatu kredita (8. polje) ali se sjetim da bi kad to napravim kamate mogle pasti (čemu je tendencija trenutno) pa ništa nisam napravila
Ovo se pod "obvezatno", događa i meni...
A Mjesec mi vlada 11. u Raku s vrha 2. u Vagi.

Kad kupujem plaćam pravo malo bogatstvo, a kad prodajem, ode za siću...
Totalno naopako.
Bolesna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 13:08   #516
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
... tako npr. razmišljam da li da sa nekom lovom sa strane malo subvencioniram prijevremenu otplatu kredita (8. polje) ali se sjetim da bi kad to napravim kamate mogle pasti (čemu je tendencija trenutno) pa ništa nisam napravila
OFF:
Prijevremena otplata kredita se uvijek isplati... nema veze dali će kamate pasti ili ne...

OT: I meni je konjukcija Jupitera na natalni Mars koji je u 8. a vlada 2.kućom donijela mali novčani dobitak... ali po ovome što sam već napisala u postu iznad, trebalo bi tih dobitaka biti više... ili bi trebali biti veći iznosi...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2016., 13:22   #517
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
OFF:
Prijevremena otplata kredita se uvijek isplati... nema veze dali će kamate pasti ili ne...

.
off
ma mislila sam da bar malo ušićarim 1.1. i 1.7. se mijenjaju kamatne stope.
i sad ja važem da li u 12 mjesecu uplatiti ili u prvom - jerbo ne znam šta me čeka:veća ili manja od trenutne
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2016., 21:53   #518
http://imgur.com/a/ltJIc

Imam li ja kakve šanse ili sam ja sam sebe uvjerio da mi je suđeno dobit. Ko mi kaže dobre vijesti, nagradim ga kad dobijem.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 15:59   #519
zanima me sreća oko financija i sreća recimo u smislu kockanja u ovoj godini

https://i.imgsafe.org/fa8a47f7d2.jpg
Nihilizam is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 18:00   #520
Dobitak na lotu:

tranzitni Mars iz 2. kuće kvadrat na vl. 5. Sunce u 11.
tranzitni Jupiter trigon na vl. 11. Uran u 2.
i tranz. Ju kvadrat Venera

Tu su natalno dobro povezana polja 2.,5., i 11.
Vl. 5. u 11.
vl. 11. u 2.
vl. 2. kvadrat vl. 11.
I sam Mars je u 11, u trigonu na vl. 11.

On često dobiva.

E da, ima i vl. 2. i 5. u aspektu s Jupiterom, i Ma u 11. isto 90 Ju.

Zadnje uređivanje AceOfCups : 25.04.2017. at 18:35.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:13.