Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2010., 18:43   #1
Svima koji su sudjelovali u humanitarnoj akciji

molim moderatore da ovu temu ne obrisu iako je totalno offtopic zbog toga sto je puno forumasa s ovog podforuma sudjelovalo u humanitarnoj akciji i dolazilo na radne akcije


radi se o tome da zelim zahvaliti svima koji su sudjelovali na ikoji nacin u akciji, bilo da su slali lovu, dolazili na radne akcije ili pomagali savjetom ili sirenjem glasa

s obzirom da sam otvorila humanitarnu udrugu koja ce se baviti istim poslom, samo sada ipak malo sluzbenije, napravila bih jednu "sjednicu" u devetom mjesecu na koju su dobrodosli svi koji su sudjelovali ili zele sudjelovati ubuduce u slicnim projektima

to ce biti skroz jedna nesluzbena veselica u kojoj nece biti dnevnog reda ni ubiranja clanarina tako da se ne morate bojati... samo cuga i stapici... i malo neformalnog druzenja
znaci, ne zovem one koji zele biti clanovi udruge nego one koji su sudjelovali prije i pomagali nam, da se malo i u zivo vidimo i cestitamo jedni drugima na fenomenalnom uspjehu akcije

jos jednom, moderatori, molim vas da se ovo ne brise jer bih stvarno htjela da to vide brojni navijacikoji su pomogli
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 00:26   #2
takve stvari će uvijek imati potporu, stoga samo naprijed i sretno!
__________________
Konačni obračun.
casual_firm is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 17:18   #3
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
molim moderatore da ovu temu ne obrisu iako je totalno offtopic zbog toga sto je puno forumasa s ovog podforuma sudjelovalo u humanitarnoj akciji i dolazilo na radne akcije


radi se o tome da zelim zahvaliti svima koji su sudjelovali na ikoji nacin u akciji, bilo da su slali lovu, dolazili na radne akcije ili pomagali savjetom ili sirenjem glasa

s obzirom da sam otvorila humanitarnu udrugu koja ce se baviti istim poslom, samo sada ipak malo sluzbenije, napravila bih jednu "sjednicu" u devetom mjesecu na koju su dobrodosli svi koji su sudjelovali ili zele sudjelovati ubuduce u slicnim projektima

to ce biti skroz jedna nesluzbena veselica u kojoj nece biti dnevnog reda ni ubiranja clanarina tako da se ne morate bojati... samo cuga i stapici... i malo neformalnog druzenja
znaci, ne zovem one koji zele biti clanovi udruge nego one koji su sudjelovali prije i pomagali nam, da se malo i u zivo vidimo i cestitamo jedni drugima na fenomenalnom uspjehu akcije

jos jednom, moderatori, molim vas da se ovo ne brise jer bih stvarno htjela da to vide brojni navijacikoji su pomogli
znas da ce se navijaci odazvati a ti se potrudi da ne ispadne "peder-party"
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2010., 15:42   #4
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
znas da ce se navijaci odazvati a ti se potrudi da ne ispadne "peder-party"
 
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 22:31   #5



necu nis komentirat
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 19:00   #6
Satori,molim možeš li nam reći približno barem,termin okupljanja onih ,koji su imali dodirnih točaka sa humanitarkama?
žacko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 19:02   #7
Quote:
žacko1 kaže: Pogledaj post
Satori,molim možeš li nam reći približno barem,termin okupljanja onih ,koji su imali dodirnih točaka sa humanitarkama?
__________________
Konačni obračun.
casual_firm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 20:59   #8
Aha,zipa moga.....
žacko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 14:26   #9
žacko ubija
__________________
"Društveni mediji daju pravo govora legijama imbecila koji su dosad govorili samo u gostioni, nakon čaše vina, ne mogavši oštetiti zajednicu. U tijeku je invazija imbecila/glupana"
prof. Ivanković is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 18:53   #10
Quote:
žacko1 kaže: Pogledaj post
Satori,molim možeš li nam reći približno barem,termin okupljanja onih ,koji su imali dodirnih točaka sa humanitarkama?
ha?
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 19:23   #11
radi se nova akcija za jednu drugu obitelj, no ovaj put nema radne akcije vec je samo prikupljanje hrane, pelena i bebi odjece

i naravno, trebat ce ponovo neka dobra dusa s kombijem da prepelja kinderbet i jos neke stvarcice koje smo prikupili

svi koji zele sudjelovati na neki nacin u akciji mogu mi se javiti na pm
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 12:09   #12
Poz.
Nijesi stavila datum ni mjesto??
I ja bi pio....
 
Odgovori s citatom
Old 19.09.2010., 19:37   #13
a ja ću svakak doć da ne bude quoruma iskonskih mužjaka
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 13:12   #14
ne bi vjerovali ali apsolutno nitko mi se nije javio, valjda ljudi vise vole raditi nego festati

tako da je to za sada odgodjeno, ali i dalje u planu... samo da se skupi neka ekipa
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 13:45   #15
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
ne bi vjerovali ali apsolutno nitko mi se nije javio, valjda ljudi vise vole raditi nego festati

tako da je to za sada odgodjeno, ali i dalje u planu... samo da se skupi neka ekipa
HEHE ja ipak mislim da se tebe čeka... ako ti imaš već i lokaciju i ostalo onda odaberi dan i gotovo. Ne vjerujem da nebi došli, ako niš ondak iz pristojnosti prema damama kkoje su pomagale nama.....
 
Odgovori s citatom
Old 28.09.2010., 15:36   #16
pa daj reci...
kad sam zvala da idemo cistit smece i pilit drva sto ljudi doslo, sad velim idemo jest i pit i niko nis

mozda sam trebala obecat bar pranje sudja nakon
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 12:46   #17
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
pa daj reci...
kad sam zvala da idemo cistit smece i pilit drva sto ljudi doslo, sad velim idemo jest i pit i niko nis

mozda sam trebala obecat bar pranje sudja nakon
samo se ceka vrijeme, mjesto i lokacija. predlazem jarun i neki rostilj ali sto prije dok se moze kupati
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 13:26   #18
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
samo se ceka vrijeme, mjesto i lokacija. predlazem jarun i neki rostilj ali sto prije dok se moze kupati
ivan_p is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 19:13   #19
Quote:
ivan_p kaže: Pogledaj post
to sto ti nemas muda, samo je tvoj problem
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2010., 02:00   #20
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
to sto ti nemas muda, samo je tvoj problem
Da odemo do nekih toplica pa bi jedan i drugi bili sretni???
Molim nadležne da obavezno razmisle...
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:11.