Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2010., 17:10   #41
E sad, ubi tovara ili ubi purgera je čist OK, ali ubi srbina je rasizam i šovinizam?
categorie_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 17:18   #42
Navijači NK Zagreb ne postoje ili ih ja nikad nisam vidia.Antifašisti ne postoje¸jer nema fašista.Ako ih ima¸isto ih nikad nisam vidia.Ako ih tko vidi ¸nek zove psihijatriju pa nek pokupe jedne i druge ¸a ne da mi o njima raspravljama.
Ako mi Dudu posli pobjede u Splitu pleše kolo ¸najmanje šta mu mogu učinit je HU HU Hu i jebat mu mater.A da u onom trenutku mislim o rasizmu¸boli me kurac za njega i sve crnce.
Vikat na nekoj utakmici kad ne igramo sa srbima " ubi srbina" već sam davno napisa¸totalni debilizam.Kad igramo sa njima¸pa neš im vikat "oživi srbina".
" Za dom spremni" neman mišljenje¸a ako gubi smeta¸onda vikat svaku utakmicu.
sidrun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 17:44   #43
Navijače određene grupacije uvik vole prozivat bilo to sa liva, bilo sa desna, tako da je uopće naslov ovoga topica moga bit i drugčiji...

Nego meni pari koliko čitam, da je to odgovor Kavge na ono prozivanje njega jučer da je ljevičar, pa on odmah za kontru otvara drugi dan temu kojoj je naslov ovakav da bi se valjda rehabilitira ...


Kakvi jebeni Vajt Enđelsi, koji kurac uopće takvima pozornost davat...

A ovaj frajer u onom linku govori o Livornu, OM, St. Pauli, još je zaboravija AEK spomenut...kao mi enđelsi isti ka i oni...uaua
Bengalski Tigar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 17:57   #44
Quote:
Bengalski Tigar kaže: Pogledaj post
Navijače određene grupacije uvik vole prozivat bilo to sa liva, bilo sa desna, tako da je uopće naslov ovoga topica moga bit i drugčiji...

Nego meni pari koliko čitam, da je to odgovor Kavge na ono prozivanje njega jučer da je ljevičar, pa on odmah za kontru otvara drugi dan temu kojoj je naslov ovakav da bi se valjda rehabilitira ...


Kakvi jebeni Vajt Enđelsi, koji kurac uopće takvima pozornost davat...

A ovaj frajer u onom linku govori o Livornu, OM, St. Pauli, još je zaboravija AEK spomenut...kao mi enđelsi isti ka i oni...uaua
Nije ga nitko prozivao, krivo me skužio

Zaboli me šta bi Anđeletci htjeli bit ko St.Pauli, nervira me kad na istom tragu i sa sličnom ideologijom pišu na forumu moje grupe i predstavljaju se kao članovi te iste grupe... da li su kad ti likovi ikad bili na tribini nemam pojma...
Naravno da je nemoguće da svi mislimo isto, ali furat se na takve degenerike, to je.....
categorie_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 18:04   #45
Quote:
sidrun kaže: Pogledaj post
" Za dom spremni" neman mišljenje¸a ako gubi smeta¸onda vikat svaku utakmicu.
možda cu ti pomoc stvorit misljenje a to je da je taj usklik izvucen iz opere Nikola Šubić Zrinski u kojem se isto tako pojavljuje i iz koje je izvucen U boj u boj! ta opera se izvodila puno puno godina prije hiće, pavelića, tita i josipovića a posvecena je hrvatskom otporu turcima. E sad to sto gubi smeta "za dom", a podrzavaju "u boj, u boj" njihova stvar, ja cu uvik za svoj dom biti spreman kao sto su i preci stotinama godina prije mene bili.
http://www.youtube.com/watch?v=Bbq4P...layer_embedded

ispricavam se za off topic
__________________
tisućudevetstošezdesetipet
tutle is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 18:29   #46
Quote:
categorie_d kaže: Pogledaj post
Nije ga nitko prozivao, krivo me skužio

Zaboli me šta bi Anđeletci htjeli bit ko St.Pauli, nervira me kad na istom tragu i sa sličnom ideologijom pišu na forumu moje grupe i predstavljaju se kao članovi te iste grupe... da li su kad ti likovi ikad bili na tribini nemam pojma...
Naravno da je nemoguće da svi mislimo isto, ali furat se na takve degenerike, to je.....

Ma stvar je u tome, da su oni pičke a ne navijači...

Da su još ka gore nabrojani OM, Aek i slični...ono nemoraš se slagat sa njima ideološki ali ih poštuješ ka navijače...

Navijačka subkultura je mačo subkultura, bile grupe live ili desne, a dotični enđelsi guraju stalno taj plačipička film...
A to ti se vrati kad tad, ono brate ako se ponašaš ka pička, naravno da će te i drugi smatrat pičkom... Pa ovaj Medić, jel im stavija ono cviće na sjedalice!?
Bengalski Tigar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 18:31   #47
Quote:
tutle kaže: Pogledaj post
možda cu ti pomoc stvorit misljenje a to je da je taj usklik izvucen iz opere Nikola Šubić Zrinski u kojem se isto tako pojavljuje i iz koje je izvucen U boj u boj! ta opera se izvodila puno puno godina prije hiće, pavelića, tita i josipovića a posvecena je hrvatskom otporu turcima. E sad to sto gubi smeta "za dom", a podrzavaju "u boj, u boj" njihova stvar, ja cu uvik za svoj dom biti spreman kao sto su i preci stotinama godina prije mene bili.
http://www.youtube.com/watch?v=Bbq4P...layer_embedded

ispricavam se za off topic


je, je, mora da je istina, to i Marković kaže...
Bengalski Tigar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 18:35   #48
Quote:
Bengalski Tigar kaže: Pogledaj post
je, je, mora da je istina, to i Marković kaže...
a neznam sto on kaze...

U boj, u boj!
Mač iz toka, braćo,
nek dušman zna kako mremo mi!

Grad naš već gori,
stiže do nas već žar:
rik njihov ori,
bijesan je njihov jar!

K'o požar taj grudi naše plamte,
utiša rik mača naših zvek!

K'o bratac brata
Zrinskog poljub'te svi!
Zrinskom na vrata,
vjerni junaci vi!

Sad, braćo!
Pun'mo puške, samokrese,
naše grome, naše trijese,
neka ore, ruše more!
Brus'mo ljute naše mače,
neka sijeku jače, jače!

Sad zbogom bud',
dome naš zauvijek,
oj, zbogom,
od svud i svud
na te dušman ide prijek.
I već u grob
sveti trup sklada tvoj,
al' neće!
Za te sin svak u boj se kreće!
Dome naš, ti vijekom stoj!

Hajd' u boj, u boj!
Za dom, za dom sad u boj!
Ma paklena mnoš
na nj diže svoj nož;
Hajd' u boj!
Nas mal, al' hrabar je broj!
Tko, tko će ga strt'?
Smrt vragu, smrt!

Za domovinu mrijeti kolika slast!

Prot dušmaninu! Mora on past'!
__________________
tisućudevetstošezdesetipet
tutle is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 18:50   #49
Quote:
Bengalski Tigar kaže: Pogledaj post
Ma stvar je u tome, da su oni pičke a ne navijači...

Da su još ka gore nabrojani OM, Aek i slični...ono nemoraš se slagat sa njima ideološki ali ih poštuješ ka navijače...

Navijačka subkultura je mačo subkultura, bile grupe live ili desne, a dotični enđelsi guraju stalno taj plačipička film...
A to ti se vrati kad tad, ono brate ako se ponašaš ka pička, naravno da će te i drugi smatrat pičkom... Pa ovaj Medić, jel im stavija ono cviće na sjedalice!?

Nemam pojma, nije bilo izvješće o buketima
categorie_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 19:06   #50
Quote:
*hr* kaže: Pogledaj post
Drugo, na toj tribini su gostovali ljudi koji u svijetu nogometa i navijanja ne znače a ma baš ništa...to su organizacije koje ne čine baš ništa osim što se tu i tamo negdje ovako pojave da bi opravdale trošenje novca iz proračuna...kako ovi naši, tako i ti iz europe.

Glavna koordinatorica Europske koordinacije nogometnih navijača i predstavnik Europske federacije nogometnih navijača? Šta je to...ko su ti ljudi, odakle dolaze? Daj me nemoj zajebavat da te činovnike doživljavaš kao nekakvu prijetnju...
*hr* izrazito kvalitativno vodiš diskusiju samo nehotice zanemaruješ činjenice koje se događaju u procesu pretvorbe nogometa kao športa u profitabilni biznis i sportizam.

Taj isti FARE program i udruženja kvazi*navijačkih udruga na euro-razini opravdavaju trošenje novca iz Uefina proračuna na način da kažnjavaju članove svoje krim-organizacije (čit. klubove i saveze) radi djelovanja i ponašanja njihovih navijača.
Gdje čelnici istih tih saveza-klubova to potežu kao argument u javnim medijskim raspravama i debatama protiv ustavnih sloboda građana-navijača.
Nikad neću zaboraviti javne iskaze M.B. i Z.M. iz hr.nogometnog krim miljea povodom njihovog ispada u Auxerreu 1994. godine, kada su jedino BBB etablirani kao jedini krivci,čak se Bruno Kovačević javljal uživo ispred središta u Nyonu prilikom izricanja jednogodišnje suspenzije iz Uefinih klupskih natjecanja.
Osoba iz hrvatskog nogometnog krim-miljea M.B. je iste te godine imal aferu s namještanjem utakmica tokom 80-ih u Le Championatu, radi kojih je služil zatvorsku kaznu.
Novac za kazne Hajduka,HNS-a ili Dinama koje znaju varirati između 15-20.000 euro plačaju porezni obveznici ove zemlje t.j. mi sami jer većina sponzorskih ugovora je iz firmi u državnom,"polu"-državnom vlasništvu.

Prije nešto više od tjedan dana FC Kobenhavn je moral platiti kaznu Uefi od 3000 eura jer su njihovi Ultrasi na domaćoj tekmi protiv Rubina iz Kazana u LP napravili... zamislite koreografiju od konfeta i papirnatih traka, koje su legalno a ne ilegalno sredstvo u navijačkom djelovanju širom tribina Europe i Latinske Amerike.
Danci su ostali frapirani i šokirani kaznom, ne toliko radi novca nego radi iniciranog osjećaja srama spram njih od strane Uefe. Drakonske kazne su ipak povlastica "balkanskog regiona".


Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Nakon 1. svibnja i policijskih zločina najgore vrste, na koja bi jedna insitutcija s imenom Centar za mirovne studije definitivno trebala reagirati, oni su zabrinuti zbog skandiranja na stadionima. :bljuv: Tko je tu lud?
Ne žele reagirati jer nisu plaćeni za takvu vrstu djelovanja. Capisce ???


btw; Vi gospodine Mukte Kavga ste osobno odgovorni reagirati zajedno s inicijatorima Koordinacije navijačkih udruga Hrvatske kada se dogode takvi sociološki propusti i nitko drugi.
Vi predstavljate nas navijače, osobno sam zadovoljan vašim angažmanom povodom događanja 1.svibnja 2010.

Možeš li meni osobno i drugim navijačima ukratko najaviti daljne smjernice Koordinacije i dali je potrebna kakva navijačka solidarnost ili pomoć.
Vidim da ažuriranost službene stranice Koordinacije navijačkih udruga Hrvatske je anulirana; http://slobodanavijacima.org/

Quote:
sidrun kaže: Pogledaj post
Navijači NK Zagreb ne postoje ili ih ja nikad nisam vidia.
Navijači Zagreba sigurno postoje, a u kakvom je stanju navijačka udruga WAZ ne znam, niti me iskreno pretjerano zanima njeno djelovanja. Ali mora se biti vjerodostojan u raspravi s argumentima. Pa bili su vam i na fešti povodom 50.rođendana...
http://www.hrsport.net/vijesti/2848/...oljeca-torcide



Quote:
Bengalski Tigar kaže: Pogledaj post
A ovaj frajer u onom linku govori o Livornu, OM, St. Pauli, još je zaboravija AEK spomenut...kao mi enđelsi isti ka i oni...uaua
Gle možda nisu brojni,snažni,kreativni kao oni,ali svoju aktivnost i isti navijački koncept provode u djelo. Naime crpe iste idee!

http://www.mladi-antifasisti.hr/inde...cije&Itemid=62
1ofApril is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 19:17   #51
Quote:
tutle kaže: Pogledaj post
a neznam sto on kaze...


Hajd' u boj, u boj!
Za dom, za dom sad u boj!
Ma paklena mnoš
na nj diže svoj nož;
Hajd' u boj!
Nas mal, al' hrabar je broj!
Tko, tko će ga strt'?
Smrt vragu, smrt!

Da sve ne citiram....

gledaj,kad cili stadion viče za dom spremni, jel ti stvarno misliš, da mi to vičemo i da smo uzeli ka napjev iz opere!? ili od negdje drugdje...

ajde prijatelju, nemoj bit naivan....
Bengalski Tigar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 19:34   #52
Quote:
1ofApril kaže: Pogledaj post
Gle možda nisu brojni,snažni,kreativni kao oni,ali svoju aktivnost i isti navijački koncept provode u djelo. Naime crpe iste idee!
Nogometom protiv homofobije, ili kako već ono ide ona parola.....

kakve to veze ima sa ultra pokretom, bilo livim bilo desnim?

Guraju taj neki antifa film, brane "antifašističke tekovine", ovo ono, a u toj istoj antifašističkoj odnosno komunističkoj jugoslaviji, se pederluk dugo vrimena smatrao bolešću, a sad oni ka dižu parole za pederluk a s druge strane se diči time šta su mlade komunjare...:

koji košmar....

Bengalski Tigar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 19:37   #53
Quote:
1ofApril;29788316


Gle možda nisu brojni,snažni,kreativni kao oni,ali svoju aktivnost i isti navijački koncept provode u djelo. Naime crpe iste idee!

[url
kaže:
http://www.mladi-antifasisti.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=276 iamo-tutti-antifascisti-&catid=36:akcije&Itemid=62[/url]

Tu je poanta... WAZ večina ljudi iz navijačkih krugova smatra jadnom, pičkastom grupicom, kao što je kolega na početku rasprave napomenuo, ući u konflikt s njima je kao igrati nogomet sa retardiranom dječicom... ALI... ako neko i makar takav, maše crvenom krpom i provocira sve ostale grupe u Hrvatskoj, ili solo ili uz pomoć političkih mentora, pitanje je do kada će se te provokacije tolerirati.

To ne znači radikalan zaokret svih ostalih grupa u desno, to znači da se WAZ više neće moći predstavljati kao miroljubiva grupa, pripadnike koje je sramota fizički ugroziti. Desiti će se upravo suprotno, druge grupe će posvetiti dotičnima nešto više pažnje prije i nakon utakmica, ali kako kaže stara narodna, buju pojeli kaj su skuhali.
categorie_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 19:40   #54
Quote:
Bengalski Tigar kaže: Pogledaj post
Da sve ne citiram....

gledaj,kad cili stadion viče za dom spremni, jel ti stvarno misliš, da mi to vičemo i da smo uzeli ka napjev iz opere!? ili od negdje drugdje...

ajde prijatelju, nemoj bit naivan....
da ako smo uzeli u boj u boj iz iste opere, zasto i ovo nebi mogli?
zajebavam se, donekle si u pravu, nazalost...
__________________
tisućudevetstošezdesetipet
tutle is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 19:44   #55
Quote:
Bengalski Tigar kaže: Pogledaj post
Nogometom protiv homofobije, ili kako već ono ide ona parola.....

kakve to veze ima sa ultra pokretom, bilo livim bilo desnim?

Guraju taj neki antifa film, brane "antifašističke tekovine", ovo ono, a u toj istoj antifašističkoj odnosno komunističkoj jugoslaviji, se pederluk dugo vrimena smatrao bolešću, a sad oni ka dižu parole za pederluk a s druge strane se diči time šta su mlade komunjare...:

koji košmar....


znači antifašizam jednako jugoslavija?
__________________
lice im bez boje, spokoj im u duši, a svaki cigaru puši...
trišnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 19:46   #56
Quote:
trišnja kaže: Pogledaj post
znači antifašizam jednako jugoslavija?
u njihovim glavama da, u mojoj druga priča...

pa vidiš da sam navodnike stavija.....
Bengalski Tigar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 19:53   #57
heh, sad smo počeli lipit drugima etikete i govorit šta je kome u glavi a kad to neko radi našoj grupi ili općenito navijačima, onda se živčani...
dosljednost je vrlina...
__________________
lice im bez boje, spokoj im u duši, a svaki cigaru puši...
trišnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 20:01   #58
kakvo je to etiketiranje i licemjerstvo kad i oni sami to za sebe kažu!?

pa zna se ko i kako povezuje antifašizam i komunizam....pa šta sam nešta novo reka


A uostalom ako neko koristi simbole Che Guevare onda on to ne radi ka antifa nego ka komunist, jer je Che bija i osta simbol komunizma a ne antifašizma, ka i Castro itd....
Bengalski Tigar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 20:19   #59
Revolucionizma, a ne komunizma.
 
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 20:39   #60
Quote:
categorie_d kaže: Pogledaj post
Tu je poanta... WAZ večina ljudi iz navijačkih krugova smatra jadnom, pičkastom grupicom, kao što je kolega na početku rasprave napomenuo, ući u konflikt s njima je kao igrati nogomet sa retardiranom dječicom... ALI... ako neko i makar takav, maše crvenom krpom i provocira sve ostale grupe u Hrvatskoj, ili solo ili uz pomoć političkih mentora, pitanje je do kada će se te provokacije tolerirati.

To ne znači radikalan zaokret svih ostalih grupa u desno, to znači da se WAZ više neće moći predstavljati kao miroljubiva grupa, pripadnike koje je sramota fizički ugroziti. Desiti će se upravo suprotno, druge grupe će posvetiti dotičnima nešto više pažnje prije i nakon utakmica, ali kako kaže stara narodna, buju pojeli kaj su skuhali.
Činjenica je, da oni po svom forumu, ovakvim skupovima:
http://www.zamirzine.net/spip.php?pa..._article=10200
"istaknuto je da suradnja između Bijelih anđele i Antifašista mora postojati i dalje i sve bolje funkcionirati.", raznim drugim akcijama (koncerti, sudjelovanje u raznim paradama...) pokušavaju pridobiti što više članova.
"Kao dobar primjer navedeni su Livorno, St. Pauli, Cadiz, Olympique de Marseille itd."

To što sada jesu grupica curica, ne znači da će to i ostati... koliko god se mi smijali, njih kontinuirano financiraju i FARE, i UEFA, i tko zna još tko... i oni rade kontinuirano.
Što će sigurno na kraju dovesti do njihove većeg broja i radikalizacije, tj scena iz Švabija.
Mediji ih vole, a voljeti će ih i kada se postanu ekstremni...pogledaj kako mediji pišu o hrvatima koji su išli u grčku na nerede... kao o herojima:
http://www.jutarnji.hr/hrvatica-na-u...bolje-/280061/

Svi navijači koji imaju malo nacionalnog u sebi, trebaju ovu skoru prijetnju shvatiti ozbiljno... jer njihovi frendovi (s kojima prosvjeduju) sudjeluju u izradi zakona koji se upotrebljavaju protiv nas:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/c...ge/389653.aspx
(ovdje mislim na slučajeve navijačkih sukoba, koji su spali pod ovaj zakon)

I pitanje je, ne dana, ali sigurno godine, kada će nam mladi "antifašisti" i "uzorni" WAZovci krojiti zakon o navijačima.

Stoga, trebamo ih samo jednu sezonu shvatiti ozbiljno, da oni stvarno ne bi postali ozbiljni...
Pa kad oni vide da koliko smo mi ozbiljni, odustati će od ozbiljnosti.
midsommer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:34.