Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2007., 21:04   #1
Žuljevi na petama - izluđuju me!

da li tko zna kako sprijeciti zuljeve na petama od tenisica koje imam mjesec dana a nikako da se to prozulja? bilo je i drugih cipela/tenisica koji su mi davali zuljeve, ali je svaki put proslo nakon par nosenja, ali ove koje imam su stvarno za poludit. vise ne znam ni koliko sam flastera potrosila...
izgubljena dusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 21:09   #2
a jesi sigurna da ti nije broj premal?
jesi probala za pola broja-broj vece nositi?
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 21:16   #3
Quote:
darkNess(ie) kaže: Pogledaj post
a jesi sigurna da ti nije broj premal?
jesi probala za pola broja-broj vece nositi?
jesam, preveliko. tene su mi po mjeri, nigdje me ne stisce, pa ni na petama, ali nije jasno kaj je to sa zuljevima. kad vozim, onda su mi fakat ugodne, ali kad prohodam vise od sata vremena, onda sacuvaj boze... kad stavim flastere, onda je sve super
izgubljena dusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 21:18   #4
a ne znam..mene nazuljaju cipele, al tenisice nikada.
mozda su ti carape pretanke
pronadji dio na tenisici koji te na tom mjestu zulja i pogledaj dal je ispupcen il nesto
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 21:46   #5
ma ni carape nisu tanke, onak su normalne stopalice, niti je nekaj ispupceno.

joj, popi... cu
izgubljena dusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 22:02   #6
ak su zuljevi na peti tam gdje gazis (?) onda probaj staviti neke mekse uloske unutra
ak je iza, onda si kupi onaj zapetak, ima ga u dm-u
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 22:11   #7
Quote:
darkNess(ie) kaže: Pogledaj post
ak su zuljevi na peti tam gdje gazis (?) onda probaj staviti neke mekse uloske unutra
ak je iza, onda si kupi onaj zapetak, ima ga u dm-u
iza je iza!

budem pogledala, fala ti
izgubljena dusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 22:12   #8
ja nosim samo nikeice, al' fakat svaki put kad ih kupim dobijem zuljeve - i to ne samo onda, vec i ako odredjene ne nosim mjesecima pa ih opet obujem. al' jbg obozavam te patike i nema teorije da ih mijenjam, poslije vise nema zuljeva i super su udobne. inace nosim samo stopalice, al' dok je zuljanje u tijeku obujem neke maaaaalo vise carapice i pase mi ako su deblje. i stavim naravno flaster. nista drugo nisam probala, al' pretanke carapice zasad izbjegavaj. i...mozda ti je patika preduboka na peti? (ja zapravo ne dobijem zulj na peti, vec malo iznad...a znas...tamo gdje inace dobijes zulj.)
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 22:13   #9
pardon...tenisica, ne patika. khm.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 22:15   #10
Quote:
jezebel_brave kaže: Pogledaj post
ja nosim samo nikeice, al' fakat svaki put kad ih kupim dobijem zuljeve - i to ne samo onda, vec i ako odredjene ne nosim mjesecima pa ih opet obujem. al' jbg obozavam te patike i nema teorije da ih mijenjam, poslije vise nema zuljeva i super su udobne. inace nosim samo stopalice, al' dok je zuljanje u tijeku obujem neke maaaaalo vise carapice i pase mi ako su deblje. i stavim naravno flaster. nista drugo nisam probala, al' pretanke carapice zasad izbjegavaj. i...mozda ti je patika preduboka na peti? (ja zapravo ne dobijem zulj na peti, vec malo iznad...a znas...tamo gdje inace dobijes zulj.)
ove tene su catepillar i prekrasne su mi, zato nema teorije da ih se odreknem. nisu duboke u peti, vec ono taman
izgubljena dusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 08:38   #11
Quote:
izgubljena dusa kaže: Pogledaj post
ove tene su catepillar i prekrasne su mi, zato nema teorije da ih se odreknem. nisu duboke u peti, vec ono taman

catepillar
frend i ja ih zovemo baustelke onako od milja...al su zakon
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:40.