Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2017., 09:54   #4261
je, 99% igraonica je u carapama ali kad dodje ta 1 koja pise slape...
uglavnom, moja mala ima issue sa slapama a kako ih ni ja ne nosim osim kad bas stojim na plocicama, pustam ju.
cekam da joj noga poraste za one iz ikee, ful tanke koje ne osjetis na nogama, te oce nositi. (naravno, samo na plocicama )
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 10:15   #4262
Lei da li imaš ccc dućan? Kod njih ima šlapa poput ovih maskirnih koje je Summer stavila. Ja svojima za školu/vrtić uzimam te šlape. Oko 60, 70kn su, zaboravila sam cijenu.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 12:30   #4263
E, tocno, sjecam se da CCC ima cijeli jedan red krcat slapa! Bas cemo ic zavirit, mozda mu uzmem i nove gleznjace, imao je prosle godine od tamo na star wars i bas su mu bile ok
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 14:28   #4264
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
E, tocno, sjecam se da CCC ima cijeli jedan red krcat slapa! Bas cemo ic zavirit, mozda mu uzmem i nove gleznjace, imao je prosle godine od tamo na star wars i bas su mu bile ok
Nama su se u vrtiću nakon mjesec dana skroz šavovi odvojili na Cccc papučama

Ovako nešto mu se ne bi svidjelo?
https://www.babycenter.hr/obuca/papuce#;sort:default
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 14:45   #4265
Imaju više vrsta šlapa. Nama su se pokazale super. Ja ih i u mašinu bacim na pranje i budu super. Starijem su izdurale cijelu školsku god.
https://www.primabazar.cz/deti/papuce-ccc-281634.html takve kupujem
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 14:59   #4266
meni to sve daje na ove ciciban (koje su mu zbilja bile odlicne i izdrzljive, nosio je jedne te iste 6 godina u vrticu, prosao je valjda sve brojeve od 20 pa do 32 ). Ali te su mu bebaste, sad je ipak frajer u prvom razredu
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 15:19   #4267
Meni se čini da je ta guma ipak malo viša, deblja nego kod cicibana. Ali ciciban nisam godinama gledala pa sam već i zaboravila.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 22:39   #4268
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Kazem, Crocs su mu tu bile genijalne jer su pokrivale sve zive namjene, bas me iznenadilo koliko je velika razlika u sirini kod veceg broja Sa svake strane po prst rupe, uopce ne moze hodat u tome, a kamoli potrcat
mislim da bi ti se mogle onda svidjeti fejk crocse iz Lidl-a sa elastičnom trakicom iza, jer su uže i bolje stoje uz stopalo... čak sam ih viđala prije cca 2-3 tjedna u nekom lidlu na sniženju po 20-ak kn...
Zvrksa-is-back is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 19:20   #4269
Neću 100% tvrditi ali mislim da te iz Lidla samo mali brojevi imaju elastičnu traku (kupovala starijem kad je bio manji) a veći brojevi imaju onu pomičnu.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 21:05   #4270
Crocs ima raznih modela, one sa debljim dzonom- bijelim su jako uske. Ako kuzis na koje mislim. A i one sa likovima su razlicite, neke su uze... treba probati


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 21:18   #4271
Quote:
enigmatic kaže: Pogledaj post
Neću 100% tvrditi ali mislim da te iz Lidla samo mali brojevi imaju elastičnu traku (kupovala starijem kad je bio manji) a veći brojevi imaju onu pomičnu.
do 28/29 ja mislim, ali su te velike kao 30/31
Zvrksa-is-back is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 22:23   #4272
Potvrđujem da su crocs crocband uže od običnih, zato ih i mi kupujemo.
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 23:22   #4273
Pozdrav,

Moze preporuka za papuce, gdje kupiti a da dobijem normalan omjer cijene i kvalitete? Curica ima tri godine, dosad ih nije nosila, zivjeli u stanu sa toplim podovima. Nedavno preselili u kucu i tu je dosta hladnije. Kupila sam joj jedne u deichmanu, da vidim ako ce ih uopće htjeti nosit. I super ih je prihvatila, osim sto su se odljepile a ne nosi ih niti mjesec dana pa eto trazim savjet gdje bi ipak bile malo kvalitetnije
SleepyKitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 10:00   #4274
Quote:
Wellisia kaže: Pogledaj post
Potvrđujem da su crocs crocband uže od običnih, zato ih i mi kupujemo.
Eeee, u tome bi mogla bit tajna Ove koje trenutno ima i koje su mu postale prekratke su crocband. A veci broj je probao neke druge i bile su mu toliko siroke da je izgledalo kao da je obuo bar tri broja vece

Znaci kod isprobavanja samo crocband uzeti u obzir. Ok, pamtim
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:13   #4275
Uzi modeli Crocsica su i one svjetlece. Malac ljetos u istom broju imao na Jurica sta svijetle i klasicne. Kupila online, jbg. Te klasicne nije ni nosio, po sirini mu jos pola sape stiglo unutra.
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 19:20   #4276
Quote:
SleepyKitty kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Moze preporuka za papuce, gdje kupiti a da dobijem normalan omjer cijene i kvalitete? Curica ima tri godine, dosad ih nije nosila, zivjeli u stanu sa toplim podovima. Nedavno preselili u kucu i tu je dosta hladnije. Kupila sam joj jedne u deichmanu, da vidim ako ce ih uopće htjeti nosit. I super ih je prihvatila, osim sto su se odljepile a ne nosi ih niti mjesec dana pa eto trazim savjet gdje bi ipak bile malo kvalitetnije
Meni su Froddo odlicne, pogotovo za visoki rist i sire stopalo. Ako ti je puno dati 150 kn, na Njuskalu su oko 60 kn (u pristojnom stanju).
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 09:07   #4277
Ne znam jesi li u blizini, ali od sutra pa do nedjelje je rasprodaja u Buzinu od Baby centera, mi smo prošle godine kupili Superfit čizmice za zimu za 225,00kn, bilo je i papuča, a čula sam da su njihove kvalitetne i izdržljive i mislim da su bile prošle godine oko 100,00 kn.
valed is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 10:19   #4278
Tux na info

Pretprosle godine sam ubola super buce kod njih
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 11:34   #4279
SleepyKitty, ako imaš račun, vrati papuče jer ti se ne smiju odlijepiti. Tako su se nama nike tenisice se odlijepile i da sam imala račun, vratitli bi mi novac ili dali druge. Smatra se da je 6 mj rok za povrat robe takvog oštećenja - odlijepljivanje ili npr. kad se poderu konci na majici po šavu.....
valed is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 13:37   #4280
Quote:
valed kaže: Pogledaj post
Ne znam jesi li u blizini, ali od sutra pa do nedjelje je rasprodaja u Buzinu od Baby centera, mi smo prošle godine kupili Superfit čizmice za zimu za 225,00kn, bilo je i papuča, a čula sam da su njihove kvalitetne i izdržljive i mislim da su bile prošle godine oko 100,00 kn.
može pliz malo više info, gdje je to točno?
Aalayah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:44.