Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2017., 22:15   #901
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Hvala @11stici na ovom podsjećanju : top:
Pouka o ljubomori by Yagiz Egemen, početak 10. epizode

https://youtu.be/j943K1Ok9K8?t=219

"Nitko nema pravo da s ikim ovako razgovara.Niti taj vjerenik, ili što već.Niti njegova majka.
Ece:Yasin je ustvari jako dobar i jako me voli.Ali eto ljubomora...
YE:Nije te ni saslušao , čak nije dao ni da progovoriš.
Ali vi djevojke volite ovakve stvari, zar ne?
Da vas podguruju, da vam ne dozvoljavaju da pričate, da vam kažu sve što im padne napamet.
Da vas ne sluša, da vas ne pokušava da shvati.Onda kasnije krivite sebe.
Ne radite takve stvari.Ne radite!
Ako te voli slušati će te, shvatiti će, dati će ti da pričaš.
Ako te voli, prvo će kao čovjek poštovati tvoju ljubav.
"



Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
Oba posta Što više reči

@matriks.. misliš da kad ima šarenu maramu zapravo sama ulazi u Yazov stan, a ne u svoj?
Onda puno kasnije se obuće za po kući i opet zakuca komšiji na vrata.. shvatila da nije u strci stigla kupiti čaj.
Vise ni sama ne znam gdje ulazi.
Mislila sam da je likujuci otkljucala vrata pred Sinanom, a onda se unutra slomila, kad je sama sa sobom.

Ja nju razumijem sto se tice Sinana i ove patnje nasamo.
Tesko je pustiti ljude koje volis iz zivota, pa i kad te povrijede, trazis opravdanja za njih. Pokusavas ih razumjeti. Dok bi neke nebitne otpilio u sekundi za istu stvar.

Ona je njega godinama voljela. A on je nesto drugo od onoga o cemu je ona sanjala. O onoj lakoci zivota koju je vidjela u njemu. A sad shvata kako je zapravo tesko zivjeti uz njega, iako nisu ni previse blizu, a da su blize bilo bi jos gore.
Ali kad covjek jednom vidi pravu sliku, nema vise nacina da zaboravis, da se pravis da se nista nije desilo. Mislim, mozes se praviti da opet jedes najljepsi kolac, posut sarenim secernim mrvicama, ali vise nema ukusa i dzaba.
Hazan otvara oci polako, ali sigurno.
Tako je nama teze gledati, ali tako je odlazak i oprostaj od izmastane ljubavi konacan. Stvari koje se sijeku u trenu, pod naletom emocija, njima se ljudi cesto i vrate.
Meni je drago sto ona nije impulsivna po pitanju njene platonske ljubavi za Sinana. Ipak ona nije cura koja se niti zaljubljuje, niti odljubljuje u jednom danu.

Quote:
YagHaz kaže: Pogledaj post
@matrix moze da bude zbunjujuce jer su vrata u zagradi Istanbloom crna a vrata u zgradi gde je fizicki Hazanin stan gde snimaju zapravo,su bela. Pa kada se ona unutra naslanja su bela,a kada otkljucava su crna. Ali ja mislim da na ovom tvom drugom gifu ona otvara vrata svog stana.
Ne stignem upratiti boje vrata, ali ova bijela su mozda neka od unutrasnjih vrata.
Ono, sa osmijehom otvara vrata stana pred Sinanom, a onda udje u spavacu sobu i cvili.

Uz onaj bijeli namjestaj kraj kojeg njuska maramu bas bi pasala i bijela vrata.



Quote:
Mensury kaže: Pogledaj post
Kad se to kaže za Matera misli se na psihološku prirodu tog čovjeka i njegovo stanje, a ne na fiziološko (seksualne potrebe). To je "dijete" po pitanju osjećanja koje nikad s nikim nije mogao da podijeli, odvojenost od porodice i nemogućnost podijeliti s nekim strahove, želje, težnje, sve sitnice koje čine jedno djetinjstvo...on je morao sve da prihvati zrelo i odraslo, da da sve od sebe da što prije završi školovanje da bi im se vratio. Momak nije imao djetinjstvo. Ostalo mu je dosta toga nedorečenog, mnogo noći nepoljubljenih od majke, mnogo rana od igre kad ogrebeš koljenja do onih čarki druge djece, i do ličnih strahova, stalno sam u tuđini. Jašta da je dijete i da mu sve to fali, ali nažalost tom djetetu ni dan danas nema ko da kaže kako si? Zagrli ga...bude tu.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is online now  
Old 10.11.2017., 22:22   #902
Quote:
11sati kaže: Pogledaj post
Hodnici kod Hazan su obuceni u neke ploce s teksturom drveta (meni izgledaju luksuznije nego Istanbloomski, a i kameri ugodnije, em boja, em tekstura). Vrata, ona vanjska ploca (okrenuta prema hodniku) je tamno smedja, da se uklopi u taj smedji flow, a ne da bude kao saka na oko.
http://i65.tinypic.com/2hcqnfc.jpg
^^Vidimo Hazanina vrata s vanjske strane na desnoj strani slike. Spijunka, brave i kvaka.
To ona i otkljucava, cak se na jedvite jade naziru horizontalne lajsne tih vrata.

http://i66.tinypic.com/104s0ub.jpg

A Hazanina vrata sa unutrasnje strane su bijela, opet da se uklope u interijer. Nista neobicno da nisu sa obje strane iste boje. Tu Hazan stoji kod sebe u stanu, vidimo i po tapetama s teksturom sirove svile.

http://i67.tinypic.com/2mhh3t1.jpg
Opa, evo razjasnjeno, ipak je njen stan.


Nekako sam tako zamisljala po osjecaju da bi mogla ici scena. Pred njim se inati, a onda unutra tuguje.
Jer on je nju, kao zmija, mucki ujeo za srce.
Tuguje ona i za sobom i za tim sto on nije ono sto je trebao biti, kao njen izmastani idol.
Ali ljubav (ona platonska, djecija) tu je vec spakovala kofere i sprema se na dalek put u nepovrat.


Quote:
YagHaz kaže: Pogledaj post
I da se razumemo ja sam bila zbunjena jer Avsari zbunjuju narod. Snimaju komsijske stanove u dve zgrade,gde su hodnici dve razlicite boje i vrata dve razlicite boje u hodniku.
Jagisina bela,a njena vrata spolja tamna. I onda popusi ti da je to stan do stana.
Ih, kao da to nije cesta pojava u serijama.
Sjecam se u svojoj prvoj seriji Sila, njihova bracna soba je bila na drugoj etazi kaobajage na pocetku serije. Silazili i penjali se niz dva niza stepenica.
A kasnije samo jedan. Gdje se soba realno i nalazi.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is online now  
Old 10.11.2017., 22:26   #903
Quote:
masher kaže: Pogledaj post
Adjado haveru niš novo u mahali. Uletio da izletim dok me kuga nije zahvatila
Bak bak, vitamin C za imunitet



Ovo je nakon što je vidila da je Yago pomogao Ece kad je pala i odveo je autom u apAteku

A sjećaš se ovoga? Pao joj kakti tlak da bi se uvalila Kerime u kuću



A evo je i s onim Musom iz YagMus kombinacije



#tašna

Malo evociranja uspomena dok je Fazi žarila i palila igrajući na žiletu


Grace samo da Yago ne bude tetak u tom vrtiću
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 10.11.2017., 22:34   #904
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
pitanje: ZAŠTO NEMA ON IZLEME ???
Što smo krivo napravili da smo dobili packu???
Što nam spremaju???
Koliko nas drže na iglama i živciraju bolje im je da spremaju dobru epizodu! Da imam šta gledati kad se vratim kući. Odjednom se moje prijateljice sjetile da bismo se opet mogle družit subotama navečer. Pa di sad?? Sve mi se čini da ću vas uz vino stalkat.
Ali kao što neko reče šta je ovaj mazdom sve preživio možemo i još gore stvari

Quote:
Hvala @11stici na ovom podsjećanju : top:
Pouka o ljubomori by Yagiz Egemen, početak 10. epizode

"Nitko nema pravo da s ikim ovako razgovara.Niti taj vjerenik, ili što već.Niti njegova majka.
Ece:Yasin je ustvari jako dobar i jako me voli.Ali eto ljubomora...
YE:Nije te ni saslušao , čak nije dao ni da progovoriš.
Ali vi djevojke volite ovakve stvari, zar ne?
Da vas podguruju, da vam ne dozvoljavaju da pričate, da vam kažu sve što im padne napamet.
Da vas ne sluša, da vas ne pokušava da shvati.Onda kasnije krivite sebe.
Ne radite takve stvari.Ne radite!
Ako te voli slušati će te, shvatiti će, dati će ti da pričaš.
Ako te voli, prvo će kao čovjek poštovati tvoju ljubav."
Aj sad nek meni netko kaže gdje se mogu naći ovakvi primjerci Čisto da znam tražiti
Ovo je nešto što bi trebalo pustiti svakome tko misli da je patološka ljubomora normalna. Nije! Nije normalno da te netko vrijeđa i gazi, da ti ne vjeruje, da prati svaki tvoj korak. To nije normalno. Normalno je da te voli, mazi i pazi, da komunicirate, da te poštuje, da poštuje tvoje kao i ti njegovo. To je normalno. Yagiša ima predivan pogled na ljubav i način kako voljeti nekoga

Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post

Grace samo da Yago ne bude tetak u tom vrtiću
A gledaj, lijepog čovjeka je uvijek lijepo vidjeti s bebama. Daje mu na muževnosti
__________________
☆ Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars ☆
GraceKelly is offline  
Old 10.11.2017., 22:36   #905
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
@Matrix, znači ima i gorih? 2 x vjenčani, a nekonzumirani? 220 epizoda seksa pogledima, ali ništa konkretnog, čak ni čeloljub? Jebote, taj fandom je mazdom samo takav. Mi smo mala djeca za njih!
Nisu se jos vjencali po drugi put. Valjda ce sledece sedmice.
Ali eto, ne sumnjam da ce nakon vjencanja opet smisliti nesto da ne konzumiraju brak. Ali nadam se barem poljupcu - napokoooon!

Na zalost, nisu to neki tamo oni.
I ja sam fasovala.

Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
@Muse, mnogi negoduju na TW i IG, ali ne znam što bih rekla. Ja sam nekako rahat (sve dok se Hazan i Sinana ne zažvale, e tu bi mi stvarno prešla na tamnu stanu i put bez povratka). Ne postoje idealni ljudi, ne treba ih tražiti u dizijima. Pa ni naš masterični Jago nije idealan, mada je na procenat od 100%. Ne bih voljela da ga srozaju, ali kako je jednom @YagHaz pisala, neminovno će se i to desit, naprosto je to zakonitost ovog žanra. Rijetki su ženski likovi koji su ostali na visini zadatka cijelo vrijeme, recimo u Zimsko sunce/Ponovno rođen (Kis Gunesi), ženska je bila vrh! Čitala sam nedavno članak dr Milivojevića, psihoterapeuta, kaže da treba oko 6 mjeseci da se preboli ljubavni brodolom.
I ja podrzavam djevu bajnu.
Valja volit i prebolit.
Zna Master da za nemoguce treba vremena, sacekace je on, da mu da najbolje od sebe, bas kao sto mu sad kvasi odijela suzama prolivanim za Sinanom.


A od poljupca nema nista.
To vrijeme je proslo. Uprljala bi djeva ljubav, onu kojoj se divi i o kojoj masta.

Quote:
crno belo kaže: Pogledaj post
Boldano u tvom postu me zabolelo - neće valjda dozvoliti da " ilk öpücük " pripadne Sinanu . Ja cu da se samoubijem ako tako bude .
Ma ako nije do sad, a znamo da nije, za kasnije nema nikakve sanse.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is online now  
Old 10.11.2017., 22:37   #906
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Zaboravila si najvažnije odjele - Psihijatrija i Infektologija
Jao izvinite, kud zaboravih moju profesiju....nema veze Adadjo što ja propustih ti dopuni.

Quote:
masher kaže: Pogledaj post
Adjado haveru niš novo u mahali. Uletio da izletim dok me kuga nije zahvatila

@mensury mi smo ovdje izgleda pokrili sva moguća zanimanja, zarazan je ovaj mazdom sa tifusom il bez .
..
Živa istina evo nema nam ravnih ni po statistici...a priloženo već vidimo.

Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
:
Što nam spremaju??? ..
..Nek onaj tko je tako odlučio dobije ospice i nek ga svrbi a nesmije se češati :
Hihihi ovo čini ovaj mazdom nesvakidašnji... Ovo je najjača kletva koju čuh ikad. Postaje mi omiljena...
Mensury is offline  
Old 10.11.2017., 22:38   #907
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post

Nekako sam tako zamisljala po osjecaju da bi mogla ici scena. Pred njim se inati, a onda unutra tuguje.
Jer on je nju, kao zmija, mucki ujeo za srce.
Tuguje ona i za sobom i za tim sto on nije ono sto je trebao biti, kao njen izmastani idol.
Ali ljubav (ona platonska, djecija) tu je vec spakovala kofere i sprema se na dalek put u nepovrat.
E, a ja sam se nadala da kad zatvori vrata svog stana, misli na Jagu jer ju je naribao zbog preseljenja i igrica sa Sinanom. (#naivcina) To mi je trebao biti hajlajt epizode.
Junak Sinan ide u prizemlje udarati kantu za smece, Jago i Hazan ostaju sami na hodniku, i u fragiju vidimo da se Jago ljutito okrece od nje i odlazi, a poznavajuci njega vjerojatno nece ostati duzan, mozda ce joj reci da ce njeno preseljenje imati smisla jos 7 dana, jer on nakon toga odlazi. I ona tek onda ide u stan, sva sokirana, ni sama ne zna od cega, ali zbog Jage (a ono od Bebecima ). I onda, nakon malo razmisljanja dolazi Jagi da mu se opravda i objasni da bi ju kao covjek trebao razumjeti, ako vec ne kao brat.

Citala sam neku knjigu, tifusarsku, nasa serija je mila majka. I dosla siriti dobre vibracije . Idem bolje na preporucenog psihologa, ako je Adadjo relativno optimisticna, a ne surovo realna, covjek ozdravlja svojim pisanjem.
Edit. Vi recite sto hocete, ali kad vas covjek cita stvarno mu je bolje.
Fazila .

Evo ja volim ovaj. Tocno ju mogu zamsliti da joj je Hazimbejcim dotakao G tocku, onu koja voli pare i status.

Zadnje uređivanje 11sati : 10.11.2017. at 22:54.
11sati is offline  
Old 10.11.2017., 22:45   #908
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Nešto razmišljam što je nama prostalo da doživimo Hazaninu patnju i ljubav prema Yagizu? Sve je već ispucala sa Sinanom.I padala od boli i plakala i mirisala njegove stvari...Jednostavno ne mogu pronaći neki iskaz ljubavi koji bi me mogao oduševiti a da ga ona već nije odradila u fazi slinjenja
Nadam se da je Yaz nece tjerati u plac.
Dovoljno je bilo ono s kraja prve i pocetka druge epizode.

Ja ocekujem da se ona stidi sebe i svog ponasanja kad osjeti emocije prema Yazu.
Da se sjeti svojih kukanja o ljubavi prema Sinanu na njegovom ramenu.
Da bude ljubomorna na djeve koje se vrte oko njega, a nisu bile tako blesave kao ona da pred njim placu zbog drugog , koji mu nije ni do koljena.
Ocekujem da Hazan misli da je taj ask nemoguc. I zbog njene djecije petljavine sa Sinanom, a jos vise zbog svega onog sto je ona sama dobrovoljno izlila pred Yaza.
Sve dok jednom ne osvijesti da je i kod Yaza ista stvar...
Da bude cista zbunjola - kad ja tamo, a ono medjutim...


Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Ili ili.Možda me udarila južina ali počinjem sumnjati u moguću ludu kombinaciju Ece i Sinan, tu bi spojili dva popularna lika, a ostao bi im i popularni par kojeg bi razvlačili daljnim glupostima
Ali Jasin je otac djeteta, znaci da mu je Ece sudjena i zapecacena, kadli-tadli.
Znas kako to kod njih ide.
Ja sam te "zapisao" k'o cuko, nema ti dalje.


Selin ce svakako, prije ili kasnije, u ludnicu, da se druzi s Nil.


Quote:
The Muse kaže: Pogledaj post
Ja sam odeću uzela u navođenju kao simbol promene nje kao ličnosti, znaš ono nova odeća, nova Hazan, novi početak, a ta promene se ne dešava, tj. dešava se po principu jedan korak napred, a nazad dva. Umesto da postaje snažnija i trezvenija, ona je još više zbunjena.
Ona joj je odjeca bila stit.
Ljubav prema Sinanu ruzicasti oblak u koji je bjezala, da skupi snage za novi sivi dan pred njom.

Sad je ogoljena, bez igdje icega.
Da je Yaz tu uz nju, to jos nije osvijestila.

Ona hoda u toj odjeci, ali jos ne vjeruje u snagu koju nosi u sebi.
Treba jos malo vremena da shvati da joj ne treba nikakav stit u vidu prevelike muske odjece i nikakav bijeg u ruzicastu izmaglicu.
A jos kad skonta da uz pravo musko [citaj - Yaz] zivot moze biti ruzicast i lijep sam po sebi, bez da ga zamaskiras u sareni papiric, gdje ce nam biti kraj.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)

Zadnje uređivanje M@3X : 10.11.2017. at 23:48.
M@3X is online now  
Old 10.11.2017., 23:08   #909
Nekome sam marnula ovo sa IG ali koliko je dobro

YagHaz is offline  
Old 10.11.2017., 23:19   #910
Merhaba i tebii @grace, za SinHaz fandom i komentare a šta ćeš nada zadnja umire

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post


Ja nju razumijem sto se tice Sinana i ove patnje nasamo.
Tesko je pustiti ljude koje volis iz zivota, pa i kad te povrijede, trazis opravdanja za njih. Pokusavas ih razumjeti. Dok bi neke nebitne otpilio u sekundi za istu stvar.

Ona je njega godinama voljela. A on je nesto drugo od onoga o cemu je ona sanjala. O onoj lakoci zivota koju je vidjela u njemu. A sad shvata kako je zapravo tesko zivjeti uz njega, iako nisu ni previse blizu, a da su blize bilo bi jos gore.
Ali kad covjek jednom vidi pravu sliku, nema vise nacina da zaboravis, da se pravis da se nista nije desilo. Mislim, mozes se praviti da opet jedes najljepsi kolac, posut sarenim secernim mrvicama, ali vise nema ukusa i dzaba.
Hazan otvara oci polako, ali sigurno.
Tako je nama teze gledati, ali tako je odlazak i oprostaj od izmastane ljubavi konacan. Stvari koje se sijeku u trenu, pod naletom emocija, njima se ljudi cesto i vrate.
Meni je drago sto ona nije impulsivna po pitanju njene platonske ljubavi za Sinana. Ipak ona nije cura koja se niti zaljubljuje, niti odljubljuje u jednom danu.
Znači sve,ama sve potpisujem

Adjado kakav vitamin C, ovo je multivitaminski sok sok haha..ruka na drugom Ali ženi treba medalje,na stranu što igra po živcima, legla joj je ko budali šamar.

@matrixicu citiram : I ja podrzavam djevu bajnu.Valja volit i prebolit.
Zna Master da za nemoguce treba vremena, sacekace je on, da mu da najbolje od sebe, bas kao sto mu sad kvasi odijela suzama prolivanim za Sinanom.
A od poljupca nema nista.
To vrijeme je proslo. Uprljala bi djeva ljubav, onu kojoj se divi i o kojoj masta.

Ja sam m o r a o i ovo evo srcu mom radosti , pa @Adjadjo sa gifovima, te @Mina sa multipraktik maramom. Elem pkriven sam sa svih strana, tifus yok,kuga yok..vakcinacija je prošla uspješno. tenk ju mazdome

11sati Kiz fakat bolje, prelazno je tifusarenje ali kad se stabilizuju vraćaju ljude u maz mode.

Za ovo da će je Yag rasplakati nešt ne vjerujem, nekad je Mina (kojoj ime begenišem, mamino ) napisala da će ona sama sebi prepreka biti, i ona i master..i slažem se, mislim da će više plakati nad situacijom u kojoj se našla poslije svega kad je ljubav u rikverc okrene za par stepeni,ili više.

Ah da..master će u jednom momentu da padne sa trona savršenstva,hbaji ga nek klepi svi su..a ne bi bilo logično da ne odvali i on,ko je savršen..ma yok niko.
__________________
Once they were particles of light
now they are the radiant sun...
https://youtu.be/izyZLKIWGiA
masher is offline  
Old 10.11.2017., 23:27   #911
Quote:
masher kaže: Pogledaj post

Ah da..master će u jednom momentu da padne sa trona savršenstva,hbaji ga nek klepi svi su..a ne bi bilo logično da ne odvali i on,ko je savršen..ma yok niko.
Master

Šalu na stranu. Znamo mi svi da je i Yagiz samo čovjek od krvi i mesa. Ali i nije baš da ga cijelo vrijeme pokazuju kao savršenog. Ima i on svojih "padova" ajmo reć. Ništa drastično. Nikoga ne stalka, lijepo trči, ne napadaju ga stvari i tako Ali preispitivale su se njegove odluke u vezi DNK testa, pa i otel odasi tabiki. Na stranu što mi te njegove greške nekako zažmirimo, ali i on je samo čovjek. I Master
__________________
☆ Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars ☆
GraceKelly is offline  
Old 10.11.2017., 23:30   #912
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Ezel fan, vraćaj se!

Mina, gazda foruma trlja ruke : D Msm, nas ako se seti na Dan bezbednosti seti se, ako se ne seti nikom ništa, to je bila naša dužnost da radimo : rofl:
Quote:
YagHaz kaže: Pogledaj post
@Ezelfan sta bi ne daj se,ko je do sada izdrzao treba mu dati medalju za tru,sada ide valjda najbolje : five:
Tu sam, tu sam, čitam vas. Bojkotiram seriju, vas nikada!
Vraćam se aktivnom gledanju i komentiranju kada ovdje pročitam da Hazan gaji osjećaje prema Jagi, do tada čuvam živce i pazim da ne prenesem bolesti i viruse na vas.

Adadjo, Mina, ne treba nama nikakva nagrada. Nema odmora dok traje obnova (čitajte: dok Hazan ne padne na Yagin šarm)!
"Za Domovinu s Titom, ups! mislim Jagom i bez Sinana- Naprijed!"

Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
@Ezel fan dodjoh i ja pokusati te vratiti. Hajde bejb ako nas nisu ubile one epizode gdje smo ih imali po 2 minute, zar da nas slinava marama dotuce? #neunistivimazdom
Tko ce ostati uz Yagu, on samo grobu moze reci.
Tko ce ga spakirati za USA ? : moli: Tebi cemo dati da spremis kosulje i svecano zalupis koferom : mig:
#nemoženamSinanništajačismoodsudbine
Lakše bih čini mi se podnijela manjak minutaže, nego ovo snifanje marame. Hazan će mi se morati iskupiti za maramu, nema više gledanja kroz prste.
Mogu mu i košulju zakopčati da se ne muči? Priti plizzz!

Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
Kažem i ja. Msm, tko je izdržao sve peripetije u Ezelu, ovo je luk i voda!!!
Htjela sam napisati da je Ezel bio davno, u međuvremenu mi stanjila koža. Onda sam se sjetila serija koje sam gledala nedavno i redom:
Goc zamani: nisu ubili jedino kamermane, jer onda ne bi imao tko snimiti pokolj.
Anne: biološki roditelji mučili djevojčicu na načine koji samo najgori psihopati mogu smisliti. Glavna ležala u komi godinu dana, dragog joj spičio kamion.
Poyraz Karayel: glavnu ubili na najbizarniji mogući način u zadnoj, glavni otišao na kvasinu.
Počela sam pratiti i Cukur gdje mrtvaci služe kao leteće bombe, a ljudske glave kao lopte.
Nakon svega nabrojanoga kao zaključak se nameće da nije problem ni marama ni inertna Hazan, nego mi FHvK nije dovoljno hardcore. Ne treba mi priznavanje ljubavi- kada Jagu lupi kakav kamion i Haz izbodu to je to! Odmah znaš da su glavni par, ljubav cvijeta... kakvi poljupci, kakve izjave ljubavi. Tko je to još vidio u turskim dizijima.

S obzirom na popis serija, mislim da je najbolje da posjetim Nilinog psihologa. #mazohistnakub

Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
A evo je i s onim Musom iz YagMus kombinacije

https://media.giphy.com/media/3o6fJ3...7bZm/giphy.gif

: D #tašna

Malo evociranja uspomena dok je Fazi žarila i palila igrajući na žiletu
Bring back old Fazilet! :clint :


Večeras suprug dolazi i sa sobom dovodi psa kojeg ćemo udomiti. Sve pet, znala sam da će ga dovesti, ali kada je na moje "Kako se zove?" odgovorio: "Bio je Buzz, ali sam ga preimenovao u Jago." čaj koji sam pila izašao mi je na nos.
Morat ću mu uručiti nekakav orden jer ne samo da sluša, nego i pamti što mu pričam. :mikrocerek :
Ezel fan is offline  
Old 10.11.2017., 23:32   #913
YagHaz ovaj čakni liči na Yagu (ne znam je li crtan kao Yaga i Haz ili su crtani kao neki dr par..al jako liči na Yagu.. Dobar svakako. Matrix i ja bih sve to. Neka malo Hazan čupa kosu za Yagom...red je.. Kad Sinan dobi ovoliko vremena i prostora u njenom srcu i mozgu, neka dobije malo i Yago :-)
Mensury is offline  
Old 10.11.2017., 23:32   #914
Grace Pišem i kontam sad će neko da se javi i kaže nije on savršen ali..aliiii hahaha sve znam u istoj sam ti gabuli sa srnom
Al ne sumnjam ja da će on to masterično, odvaliti s trona

Ah kerime,ah vilinska srno,ah mazdome..
__________________
Once they were particles of light
now they are the radiant sun...
https://youtu.be/izyZLKIWGiA
masher is offline  
Old 10.11.2017., 23:33   #915
kad mjenjamo avatare? u ponoc?
TheWitch is offline  
Old 10.11.2017., 23:41   #916
Ezelfan kakve su ovo krvave scene ne prizivaj nam tako ti muža tvoga, nagledam se toga svaki dan ( vidiš kako smo mi hasbnti fini)

Hajd živa bila javi se @Hasret za neke terapije,šta znam, ko je u hastaneeee..
__________________
Once they were particles of light
now they are the radiant sun...
https://youtu.be/izyZLKIWGiA
masher is offline  
Old 10.11.2017., 23:47   #917
Jel bilo ovo iz bekstejdža? https://www.instagram.com/p/BbT90hYHs17/
Nemam pojma di bi moglo bit. Lokacija nepoznata..

Sent with Redmi Note 4 via Tapatalk app.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 10.11.2017., 23:49   #918
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
kad mjenjamo avatare? u ponoc?
Ahahha nešto se mislim koje? Neke na kontu posta Ezel-fan? Krvave glave i sl...ili partizane ipak. Ezel-fan kakonse ismijah. Izbacii su me iz sobe i vele mi da se ne vraćam dok se ne smirim. Hahaha majko mila. Ali izbodena Hazan. Lele đe ću spavati ja još se smijem...na dobro.
Mensury is offline  
Old 10.11.2017., 23:50   #919
Quote:
masher kaže: Pogledaj post
Ezelfan kakve su ovo krvave scene ne prizivaj nam tako ti muža tvoga, nagledam se toga svaki dan ( vidiš kako smo mi hasbnti fini)
Šala mala. Ipak, svejedno se pripremi na moguće krvave scene, ne znam da je i jedan turski dizi prošao bez toga. Ipak se nadam da naš hoće, neka barem glavne poštede.

Da vas nema trebalo bi vas izmisliti! Zahvaljujući svome sada se igram s Jagom.

Quote:
Mensury kaže: Pogledaj post
Ahahha nešto se mislim koje? Neke na kontu posta Ezel-fan? Krvave glave i sl...ili partizane ipak. Ezel-fan kakonse ismijah. Izbacii su me iz sobe i vele mi da se ne vraćam dok se ne smirim. Hahaha majko mila. Ali izbodena Hazan. Lele đe ću spavati ja još se smijem...na dobro.
Haha, neka, nećemo još uznemiravati mashera s krvavim glavama na avatarima. Partizani su sasvim dobri, simbol mazdoma i našega junaštva!
Ezel fan is offline  
Old 10.11.2017., 23:51   #920
Quote:
TheWitch kaže: Pogledaj post
kad mjenjamo avatare? u ponoc?
Ja ću odmah, kad provirih iz rova raniše me..nema više izlaska, srna mora pasti..makar u 122
__________________
Once they were particles of light
now they are the radiant sun...
https://youtu.be/izyZLKIWGiA
masher is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:44.