Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2018., 21:07   #6321
Quote:
Orada kaže: Pogledaj post
ima tko iskustva s www.fashionette.de ?
ja sam naručivala od njih i nikakvih problema nije bilo
ivanea1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 13:14   #6322
Kupovina sa Romwe

Mozda se već pisalo o iskustvima sa kupovinom na Romwe,ali nemam vremena kopati po forumu i pomalo sam očajna.
Dakle,paket vrijednosti oko 100 USD stigao 28.12 u Hr, DHL me kontaktira da im u svrhu carinjenja dostavim EORI broj (koji se mora osobno ishoditi na carini).Nakon početnog wtf momenta (u međuvremenu,dok se broj aktivirao,ušli smo i u novu godinu), dostavljam dhl-u taj broj, e sad traže da im se pošalje invoice na kojem mora pisati iznos poštarine "free" , a ne 0,00 kao što na računu piše. Kontaktiramo Kineze koji mi pošalju takav invoice i dostavljam dhl-u.Naravno, u dhl-u nakon tri dana od dolaska posiljke počinju obračunavati 35 kn ležarine po danu (!). Onda se javljaju da žele potvrdu plaćanja (kako sam platila Amexom,šaljem print screen sa internet bankarstva gdje se vidi da sam iznos 100 USD platila Romweu dana tog i tog. DHL ujedno želi i print screen moje narudžbe sa svim naručenim stavkama, iznosima i slikama (!?!). Naravno da to nemam jer mi nikad nije palo na pamet da kad naručujem online direktno na toj atranici ujedno sejvam i printscreen narudžbe i da još imam i slike naručenog.
Sad već sve počinje nalikovati Kafkinom romanu, naravno da se nikog u DHL u ne može dobiti na telefon, a evo i lijepa se svotica sakupila u ovih tjedan dana natezanja samo u ime faking ležarine.
Jeste li znali da kad nazovete dhl i dok čekate da vas (eventualno) spoje sa živom osobom, svira "Ain't no mountain high enough....", što je valjda najbolja definicija ironije ikad?
Dakle, mene zanima da li je netko actually uspio doći do svog naručenog paketa, jer ja mislim da mi se u ovoj fazi više isplati to pustiti neka se vrati pošiljatelju i pokušati od Romwea dobiti refund?
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 09:22   #6323
Quote:
Sakura kaže: Pogledaj post
Dakle, mene zanima da li je netko actually uspio doći do svog naručenog paketa, jer ja mislim da mi se u ovoj fazi više isplati to pustiti neka se vrati pošiljatelju i pokušati od Romwea dobiti refund?
Tako sam ja napravila kad su mi pokušali za paket koji je bio 300 i nešto sitno kuna s poštarinom naplatiti 700 i nešto kuna carine (a po svim informacijama na netu nije ni trebala biti naplaćena carina, nego samo pdv). Nije bio romwe doduše, nego american eagle. Dostavljač naravno nije imao pojma kako i zašto bi toliko trebala platiti pa sam mu samo rekla da ga vrati odakle je i došao. Ako misliš da će ti dati refund ili ako si platila paypalom, najbolje je odbiti paket.
Ja sam se poslije te epizode zaklela da se držim samo EU shopova.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 17:27   #6324
Cure koje znate njemački dajte mi molim vas pojasnite koje su mi mogućnosti plaćanja na susa-shop.de stranici. Evo linka http://www.susa-shop.de/versand-und-zahlungsbedingungen
Čini mi se da imaju opciju plaćanja pouzećem, al to mi zvuči malo čudno jer je ipak .de shop u pitanju.
šarkopirkasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 17:37   #6325
Piše da se može e sad.. Posalji mail pa pitaj

Poslano sa mog F8331 koristeći Tapatalk
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 19:57   #6326
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
Piše da se može e sad.. Posalji mail pa pitaj

Poslano sa mog F8331 koristeći Tapatalk
Hvala na odgovoru, budem probala naručiti ili poslati mail, a vidim da može i paypal. Isplati se malo pomučiti, jer imam jedan susa grudnjak već stvarno duuugo i osim što je malo izgubio boju još je odličan!
šarkopirkasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 12:52   #6327
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Jel znate postoji li neki online shop koji prodaje LTB?
Imas LTB na Dress- for- Less.
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 23:53   #6328
Pozdrav cure

Je li neka od vas možda naručivala sa stranice https://www.cameliaroma.com/en/. Ja sam uzela torbu vrijednosti 125,00eur i ne bi me trebali cariniti jer je roba EU porijekla, ali mi dosta kasni isporuka. Može se pratiti paket i vidim da stoji na jednom mjestu tj na Međunarodnom centru za razmjenu u Milanu. Tamo stoji već 7 dana. Pa me znaima je li netko naručivao s navedene stranice i je li imao sličan problem?
cinderella5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 21:12   #6329
nemam iskustva ali moram komentirati da su mi torbe prekrasne.Molim te cim dode recenziraj je..
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 23:31   #6330
Da, krasne su torbe. cerek: I cijene su skroz pristojne. Nadala sam se da imaju i fizičke dućane u Italiji budući da sam često tamo, ali koliko vidim, mogu se samo online naručiti. Cinderella, obavezno recenzija kad stigne. Jesi slala mail customer serviceu?
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 11:52   #6331
Quote:
ZeroW kaže: Pogledaj post
Europa92, nisam našao nis pametno vani, jedno vrijeme sam kupovao njihove trapke, ok su kvalitete.
Pa da, solidne su. Jeftinije od Levisica koje inače kupujem, a malo zanimljivijeg dizajna. Europa ima dobar izbor.

Quote:
andreatrky kaže: Pogledaj post
Imas LTB na Dress- for- Less.
Hvala ti.
Nisam ni znala za ovu stranicu, a ima zanimljivih stvari.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 17:18   #6332
I ja molim recenziju torbe kada dodje, vidjela sam torbe na instagramu i još uvijek se premišljam naručiti ili ne
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 19:03   #6333
Ima li kakav limit narudžbe unutar EU?
Konkretno zelim naruciti nešto što košta 6000kn, jel se placa na to PDV i slicno?
__________________
<3
individualka10 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 19:57   #6334
Nope, slobodno se raspistolji
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 20:41   #6335
Quote:
individualka10 kaže: Pogledaj post
Ima li kakav limit narudžbe unutar EU?
Konkretno zelim naruciti nešto što košta 6000kn, jel se placa na to PDV i slicno?
Kaj ćeš to naručit?
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 23:19   #6336
Quote:
Noomi kaže: Pogledaj post
Kaj ćeš to naručit?
Hahaha ma šef želi onaj senzor za trgovinu 🙈🙈
__________________
<3
individualka10 is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 11:48   #6337
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Hvala ti.
Nisam ni znala za ovu stranicu, a ima zanimljivih stvari.
Nema na cemu ...od tebe saznam uvijek nesto pametno, hvala tebi
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 16:39   #6338
Nevina sam po pitanju vraćanja pošiljke pa imam glupava pitanja.

Otkazala sam pošiljku, ali kaže prodavatelj da se ne može otkazati jer "parcel has been processed and refund cannot be made. After you place your order, we will need 1-3 days for warehouse arrangements, 5-14 days for system update ". Dali su tracking number, ali piše samo "not found".

Znači, moram čekat da pošiljka dođe i onda je slat nazad. Mene sada zanima kako ide plaćanje pdv-a carini? Da li kada ja odbijem platit pdv carina automatski šalje nazad? Šta se tiče te poštarine kada se vraća...koliko se to plaća? Platila sam 5$ pa da li taj iznos će biti i za vraćanje, ili veći, ili se ništa ne plaća ako pošiljku ne preuzmeš? Platila sam preko paypall tako da se nadam da će biti refund u cijelosti, ali kod prodavatelja me muči jedna stavka gdje se navodi
"If 30 days have gone by since your purchase, unfortunately we can’t offer you a refund or exchange". Da to dođe i vrati se nazad proći će više od 30 dana od kupnje (ili se smatra da je kupnja gotova kada se pošiljka preuzme?), a sami navode da treba i do 60 dana da pošiljka stigne pa mi to nema smisla.
JustSpicy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 23:04   #6339
Ima li tko sa Austrijskom adresom da mi naruči nešto i pošalje paket u RH? Plaćam proviziju...
__________________
24.12. ♥²
Bizzarna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 00:08   #6340
Poštar mi jučer dolazio a mene nije bilo doma (ne znam zašto ne nazovu na tel da vide kada da dostave), pa mi je ostavio žuti papirić. Ja otišla po torbu kad nije se još poštar vratio pa ću sljedeći tjedan otići po nju. Čim dođe napišem recenziju. Čine mi se dosta kvalitetne i čitala sam malo po stranim forumima da su cure zadovoljne, pa ćemo vidjeti. Cijene su skroz pristojne za kožne torbe
cinderella5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:04.