Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2018., 11:48   #4141
Stigao i meni feel shippan 30.12., kutija isto u odličnom stanju, vrećice napunjene zrakom, iako se ništa nije moglo prosuti, jer sam naručila ruž i balzam za usne.
crvenokosa112 is offline  
Old 15.01.2018., 13:59   #4142
Stiglo i meni sve danas, feelunique, lookfantastic i cult beauty. U odličnom stanju kao i uvijek. Do sad nisam imala problema nikad s tim.

Naked 3, Naked All Nighter Spray sa feela.
UD highlighter sa looka.
Becca Undereye Brightening Corrector sa CB.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Old 15.01.2018., 14:23   #4143
Tko dostavlja feel? Nisam shvatila jel OVs, HP ili Hp express. Mislim inace dodu na vrijeme pa nisam uopce obracala paznju. Datum je bio u petak pa da nazovem dostavnu sluzbu cisto da ga ne bi vratili u slucaju da je dosao.
Lilli_007 is offline  
Old 15.01.2018., 14:24   #4144
Quote:
Lilli_007 kaže: Pogledaj post
Tko dostavlja feel? Nisam shvatila jel OVs, HP ili Hp express. Mislim inace dodu na vrijeme pa nisam uopce obracala paznju. Datum je bio u petak pa da nazovem dostavnu sluzbu cisto da ga ne bi vratili u slucaju da je dosao.


Tvoj obicni poštar! Mislim ako ti piše na onom trackingu za 5 eura da je došao, to možda nije istina jer je to njihovo okvirno, ti paketi za taj shipping nemaju tracking za izvan UK


Sent from my iPhone using Tapatalk
kefica is offline  
Old 15.01.2018., 14:49   #4145
Quote:
Lilli_007 kaže: Pogledaj post
Tko dostavlja feel? Nisam shvatila jel OVs, HP ili Hp express. Mislim inace dodu na vrijeme pa nisam uopce obracala paznju. Datum je bio u petak pa da nazovem dostavnu sluzbu cisto da ga ne bi vratili u slucaju da je dosao.
Poštar će ti donijeti.
Meni je pisalo 9.1., a došlo tek danas.
Ne moraš nikog zvati.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Old 15.01.2018., 15:10   #4146
Quote:
nevermindMe kaže: Pogledaj post
Poštar će ti donijeti.
Meni je pisalo 9.1., a došlo tek danas.
Ne moraš nikog zvati.
Hvala vam na odgovoru, jako dugo narucujem od njih tipa 5 godina, ali prvi put ikad mi se dogodilo da sam ostala bez pudera i bez korektora. Nije drama svjetskih razmjera ali ono. Pricekam
Lilli_007 is offline  
Old 15.01.2018., 21:09   #4147
Quote:
kefica kaže: Pogledaj post
došao mi feelunique, naručen 28.12, shippan 29.12. koji je trebao doć kao u četvrtak, nema veze, tu je, donio poštar

kaže moj poštarko,a dobar je on,nije mi nikad ostavio žutić, da su preuzeli gotovo sve od overseasa i da im fali ljudi a stalno zapošljavaju, pa ide malo sporije.

edit: kutija je dosla netaknuta, doslovno nije ni ogrebana bila, unutra vrećice napunjene zrakom da se ništa ne može razbiti/razliti i lijepo sve skupa zaljepljeno, pa sam stvarno sretna sad
Quote:
crvenokosa112 kaže: Pogledaj post
Stigao i meni feel shippan 30.12., kutija isto u odličnom stanju, vrećice napunjene zrakom, iako se ništa nije moglo prosuti, jer sam naručila ruž i balzam za usne.
joj super!
naručila sam 30.12, poslano 31.12., dakle sad će to ovaj tjedan. ne mogu više dočekat, tim više jer sam neke stvari naručila još za black friday pa su do obrade narudžbe postale out of stock i onda sam ponovila kad su se neke od njih ukazale.

što se tiče overseasa, doslovno na tjednoj razini čujem kako je netko odustao od suradnje s njima. bilo je i vrijeme. a i ljudi koji rade za njih, stvarno rade u nehumanim uvjetima tako da mi je mučno i podržavat poslovanje takve neke firme uzimajući njihovu dostavu. osobno s njima nisam imala neke drame osim manjih kašnjenja u isporuci zbog preopterećenosti jadnih ljudi, kako u skladištu, tako i vozača. korisničku sam pak zvala zbog posla par puta, al ona skoro da ni ne postoji. evo nedavno sam naručivala tenisice preko web shopa i bila je besplatna dostava putem overseasa za taj iznos, al bome sam odabrala preuzimanje u dućanu jer ne želim da dobiju ni kunu.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 16.01.2018., 12:59   #4148
bok,
pitanje, jel istina da na feelu dobiješ free delivery na prvu narudžbu? hvala
__________________
Where's your crown King Nothing?
theBella is offline  
Old 16.01.2018., 13:18   #4149
Quote:
theBella kaže: Pogledaj post
bok,
pitanje, jel istina da na feelu dobiješ free delivery na prvu narudžbu? hvala
koliko ja vidim, 15% na prvu narudzbu
Bebwy is offline  
Old 16.01.2018., 13:42   #4150
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
koliko ja vidim, 15% na prvu narudzbu
da, dobila sam free delivery. tenks
__________________
Where's your crown King Nothing?
theBella is offline  
Old 16.01.2018., 15:09   #4151
Pozdrav, zanima me kako cu znati da mi je prosao kod na hqhair stranici,dobila sam onaj miss you kod od 20%, i kad ga utipkam ne pise manja cijena ni nista, s tim da ne pise ni da je odbijen. I jel taj kod ide na sve?
Prvi puta narucujem pa ne znam nista.
MaJole is offline  
Old 16.01.2018., 16:38   #4152
Ma ne ide na sve. Meni skoro ni na što nije prolazio tako da ga nikad nisam ni koristila.

Previše iznimki, na žalost.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Old 17.01.2018., 10:04   #4153
Quote:
theBella kaže: Pogledaj post
da, dobila sam free delivery. tenks
Onda si dobro natovarila, free delivery je iznad nekog iznosa, nemam komp da točno napišem,
vjerovatno > od 40 € ili 30 £
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 17.01.2018., 20:04   #4154
Quote:
MaJole kaže: Pogledaj post
Pozdrav, zanima me kako cu znati da mi je prosao kod na hqhair stranici,dobila sam onaj miss you kod od 20%, i kad ga utipkam ne pise manja cijena ni nista, s tim da ne pise ni da je odbijen. I jel taj kod ide na sve?
Prvi puta narucujem pa ne znam nista.


Probaj direktno sa E-mail gdje si dobila MISSY-cod.Mene je prosli put tako zezao Look,nikako mi nije htio proći kod i kada sam otišla direktno sa E-maila,proso mi je.
Ella sky is offline  
Old 17.01.2018., 20:29   #4155
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Onda si dobro natovarila, free delivery je iznad nekog iznosa, nemam komp da točno napišem,
vjerovatno > od 40 € ili 30 £
da, i meni se cini da je zato bilo free, a nadam se da je iskoristila i tih 15%
Bebwy is offline  
Old 17.01.2018., 20:31   #4156
Kak na feeluniqueu funkcionira onaj popust za rodjendan? To je 20% na 1 proizvod? Koliko prije rockasa to posalju?
micek-jerry is offline  
Old 17.01.2018., 20:39   #4157
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Kak na feeluniqueu funkcionira onaj popust za rodjendan? To je 20% na 1 proizvod? Koliko prije rockasa to posalju?
5 dana prije rockasa. 20% na kosaricu, s tim da je meni prolazilo na sve ne-snizene proizvode... tako da sam iskoristila priliku za chanel maskaru i puder
rosa_salvaje is offline  
Old 17.01.2018., 20:53   #4158
Ja na feelu imam -20% i -5£ a ne pada mi na pamet sto narucit. Poznavajuci sebe kad mi isteknu oba popusta, sjetit cu se xy stvari koje mi trebaju.
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Old 17.01.2018., 21:00   #4159
14 radnih dana od moje narudžbe sa beauty baya.. oni su inace ko sat bili, 7 do 8 dana max :/
__________________
''There's a sucker born every minute'' p.t.b.
Rachela is offline  
Old 17.01.2018., 21:38   #4160
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
5 dana prije rockasa. 20% na kosaricu, s tim da je meni prolazilo na sve ne-snizene proizvode... tako da sam iskoristila priliku za chanel maskaru i puder
Tnx
E sad ja upikirala paletu za 47 eura. Iznad 40 € je besplatna dostava. Ako pricekam do rockasa, kad mi sjedne popust, bit ce cifra taman ispod 40 € i zakacit ce me dostava
micek-jerry is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:07.