Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2017., 13:57   #41
ne znam koliko se druge marke osim toyote voze po americi ali scotty kilmer (majstor s youtuba) uvijek hvali samo toyote (bar koliko sam ja čuo, povremeno nešto njegovo pogledam), nisam čuo za druge japance da ih hvali, a toyote hvali u smislu pouzdanosti, jednostavnosti popravaka, cijene
njemce, s druge strane kudi radi kompleksnosti popravaka, općenito kompleksnosti ugrađenih dijelova

može bit da su njima njemački auti kao nama dalekoistočni - nema BAŠ toliko dijelova, a i skuplji su od dijelova za učestalija vozila

kod nas kad gledam definitivno od japanaca ima najviše mazdi pa toyota, subaru ne znam kad sam vidio zadnji put, suzuki i mitsubishi su rijetke pojave
Nikomah is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 14:09   #42
Scotty Kilmer je malo izgubljen u vremenu 90ih. Neznam jesi skuzio da pusta videose samo o starim krsevima. Ali i ima logike. Za neke novije merc naravno da su cijene i u europi odurne. Razmisli kolike su u us. A razmisli kolike bi bile cijene da ti servisiras recimo kakav americki ford, gm ili chevrolet ovdje u hr.
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 14:12   #43
a pratiš li onog Australca kojem samo Hyundai, Mazda i Subaru valjaju? Upravo je svjetski ogadio Astru , Ford i fauve su mu omiljene mušterije, a najdraže mu je udarati na reklamne slogane Mercedesa i sve lošiju pouzdanost istih

''Holden Astra: Don't buy''
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 14:15   #44
Nisam tog nikad gledao. Ima neki smijesan rus njega tu i tamo pogledam. A ima i jedan super kanal engineering explained. Mladi decko bas se trudi obnasnajavati neke stvari.
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 14:19   #45
ovaj tvrdi da je svaki auto novinar koji ide na promocije neke marke debelo potkupljen, a njega da nitko ne može kupiti. Čudi me da nije popušio koju tužbu do sad kako ih riba
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 14:24   #46
Pa normalno da su potkupljeni. Sta mislis od cega novinari zive? Kad ne dobivaju lovu dobivaju aute na koristenje,popuste,servise.. bla bla
Kurveraj samo takav.
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 14:35   #47
Quote:
mukiklc kaže: Pogledaj post
Noviji krs je okrenuo neki dan 150k km i za sad nikakvih problema

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
Ok super je to što se dosad nije raspao. Javi se kad bude na 300ts i više.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 14:40   #48
Ne cu ga vozit do te km. Do max 200k

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
mukiklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 14:47   #49
Pa naravno. Zašto ga nećeš vozit do 300 zato jer će se trebat više ulagat. Svaki auto danas napravi 150-200 ko iz one stvari.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 14:47   #50
Nece vraga nitko kupit poslje te km mada je u super stanju. Nije to ko njemacko auto. 350.000km sve se raspada u picku materinu. Dobar dobar dobar. Ne dimi na sipku.
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 14:48   #51
Quote:
crazy_mustang kaže: Pogledaj post
Nece vraga nitko kupit poslje te km mada je u super stanju. Nije to ko njemacko auto. 350.000km sve se raspada u picku materinu. Dobar dobar dobar. Ne dimi na sipku.
Da su japanci ko VW svi bih vozili ... ima razloga zašto ljudi više voze VW
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 14:54   #52
To ovisi od kontinenta, VW više voze u EU i to samo zbog stare reputacije o pouzdanosti, svugdje drugdje Toyota vlada.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 15:04   #53
i to se mijenja ...

Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 15:06   #54
To je prodaja cijele VAG grupe, a ne VW.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 15:09   #55
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
Pa naravno. Zašto ga nećeš vozit do 300 zato jer će se trebat više ulagat. Svaki auto danas napravi 150-200 ko iz one stvari.
Necu ga vozit do te kilometraze zato sto si sada mogu priustit mladji auto sa manje km. Dok nisam mogao, vozio sam te drle sa bogtepitaj koliko km.

Ak ces se drzati po ps-u i odrijesit kesu i servisirat i mijenjat dijelove kak pise u knjizi s uputstvima(i smanjit izmjenu ulja sa 30k na 10-15k km ak ne radis puno km godisnje) vjerujem da i noviji mogu prijec preko 500k km. Mene je na vecinj tih starih auta jebala limarija. Danasnji auti su sto se limarije tice dobro zasticeni, barem vecina.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
mukiklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 18:13   #56
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
i to se mijenja ...

Da nebi.

Kako neki vole manipulirati činjenicama...

Zašto nisi stavio noviju (recentniju, relevantniju) informaciju Forbesa?

https://www.forbes.com/sites/bertels.../#45df97c472fe

Čak ih je i pišljiv renol prestigao a Toyota je opet prva.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 18:51   #57
Ma to su ovi Vw fanovi vole manipulirati podacima.
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 21:32   #58
Quote:
crazy_mustang kaže: Pogledaj post
Nisam tog nikad gledao. Ima neki smijesan rus njega tu i tamo pogledam. A ima i jedan super kanal engineering explained. Mladi decko bas se trudi obnasnajavati neke stvari.
je, i meni je sasvim ok, al najbolji od njih svih mi je chris fix

što se tiče prodajnih brojki, nije sve ni u tome, bar meni...

obično kažu štogod da se porizvodi u (pre)velikom broju, gubi na kvaliteti..

a i nije da treba previše vjerovati prosječom čovjeku što kupuje jer kao prosječni čovjek zna najbolje, da je tako, u demokraciji ne bi vrijedila ona izreka da gomila budala nadglasa par pametnih..
Nikomah is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 22:16   #59
Mazda 6 2008. 2.5, kupljena nova 2008. god do 280 tkm 3 puta slagan mjenjač , jednom glava motora i na cca. 240 tkm motor.
Auto vozi jedna u HR poznata osoba, znači redovni servisi, auto nije ubijan...

U obitelji Auris benzinac i Yaris, oba 2007. god. i nisu bez grijeha, ali većinom sitnice.
Od frenda tata ima Acord dizel 2,2 2007. i auto sad ima preko 400 tkm i samo pali i vozi.

Znači znam jednoga koji je kupio novu mazdu i auto je užasno loš sa tim motorom. Kad se k svemu tome doda cijena održavanja naspram EU auta...

Od svih njih većinom sam od vlasnika Honde čuo riječi hvale, a sad...

Po meni sve je to danas konfekcija i sve se izgubilo, nema više ovaj je super, ovaj nije, većinom je razlika samo o opremi, klasama i tu staje svaka priča. Više je danas sve stvar sreće pojedinca.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 23:13   #60
I ja znam jednu accordicu 2.2 diesel koja je okrenula 450k km bez kvara. Cini se da su to bili odlicni motori....Bili...
RoadRage is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:27.