Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2017., 11:55   #721
Aj neka za sad ostane da je samo random modni dodatak, možda u epizodi prikažu nešto u vezi toga pa budemo pametnije

Eleven, ne bi ja priželjkivala to da on aslučajno čuje bebecima dok optužuje Yaga jer će to samo potvrditi da joj je dragi u pravu što ih optužuje za nemoral, a njoj eto dobrodošlog razloga za opravdati Sinkove bijesne gliste trenutno. Mislim opravda ona njega i bez dokaza, a šta bi tek bilo da ima neki dokaz, još bi se ona njemu išla ispričavati
__________________
Dernière Danse
deseti dar is offline  
Old 09.11.2017., 12:08   #722
Ciao svima,

Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post
Dalje vidim povukla se tema EE ve Selin.
Ja sam stvarno krajem sezone polagala nade u tu malu, time je moje razočaranje veće njenim trenutnim ponašanjem, pod tim mislim općenito ponašanje, ne striktno prema Selin, jer Selin zaslužuje sve pa i više nego što joj EE trenutno servira.
Yasin je tupoglavi impulzivni mahalac i kao takav idealna masa za oblikovanje jednoj zloj i pokvarenoj personi kakva je Selin. Jer od početka Selin nema druge zanimacije u životu nego toj istoj Ece napakostiti. Prva je najahalu na nju, iz hira i obijesti. Misleći da će ju tatine pare zauvijek štititi, ali karma is a bitch kao i inače, pa se te iste pare u rukama EE okrenuše protiv nje.
Jer da Selin ne uvjeri Yasina da je Ece drolja, Ece ne bi ni imala potrebu tražiti oca na drugom mjestu, pa se ta ista karma pobrinu da Selin kopajući jamu Ece iskopa sama sebi, jer vidi vraga njen tatica postade tatica Ecinoj bebi.
A Ece vrlo dobro zna da je ova kriva za sve što ju je snašlo, mislim kriv je Yasin, ali kao što rekoh njega ni ne možeš računati pod razumnu osobu sposobnu za trezveno razmišljanje.
I zato ako moram birati Ece ili Selin, definitivno Ece team, pogotovo jer mislim da će se mala presabrati i uvidjeti da osvetom šteti jedino sebi i djetetu. A Yasin niti ne treba znati da je otac sve dok se ne počne ponašati kao muškarac, a ne neobuzdani balavac, jer realno Yasin i da sazna da je dijete njegovo, ovakav kakav je sad bi svaki treći dan, kad mu ne bude bio prognoza dobra optuživao Ece da ipak nije dijete njegovo. Njegovo ponašanje prema Ece je već prije bilo psihičko zlostavljanje, sad bi prešlo i u fizičko samo da ih je pustiti same negdje, jer on nema nikakvu kontrolu nad sobom kad ga ljubomora preuzme, a to je bolest.
:klap::klap: :klap:za sve, za bold/podcrtano

************

I ako znamo da je, uz Yasina "jirka" i mater Fasilet, još i trudna, tj. radno nesposobna, Hazim joj je doista bio jedino rješenje

Inače moram reći da je poprilično "neudobno" ići trudan u školu (netko je to spočitavao Ece, čini mi se). Ali se sasvim odlično može maturirati i od doma. Kao i završiti studij s bebicon-dvije

*************

Quote:
Pottsy Connor kaže: Pogledaj post

..pišeš mojom jezičinom .


**********

Fragi ne bih komentirala, ali uuuuuuuumirem od smijeha na komentare fanova.

Posebice YazHaz.....#cenaze ...............
__________________
Sklopio sam oči. U mraku si ostala ti. U mraku si ležala. Pod mojim zatvorenim kapcima stojiš ti ljubavi moja. Pod svojim zatvorenim kapcima čujem pjesme. Ondje sve počinje s tobom. Ondje nema ništa vezano za moj život prije tebe. I ništa što ne pripada tebi.
_______________________________________________
I
Paz999 is offline  
Old 09.11.2017., 12:12   #723
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Gledam sve dok od Yagiza Egemena ne naprave bezmudića.
I ja, i ja.. Samo nek njega ne diraju.. Na im sve drugo
Odavno sam odustala od kvalitetne ljubavne price..
__________________
unutulmaz
novikolacic is offline  
Old 09.11.2017., 12:18   #724
@Mina hvala na prijevodu

Rađe bi da nisu dali nikakav fragi nego ovaj. Baš sam nekako, njah, razočarana. Ponovno se vraćaju na Hazanino slinavljenje za onim što ona misli da je bila veza. Da da, kao govori da je razočarana, da ju je spalio, drži ne daj. Ali meni se ne sviđa činjenica da se ona ponovno vraća na to. Pao mi je život opet. Ajde pozitivno je u tome što kaže "Nisi upoznao moje srce". Dobro jutro Kolumbo, dobro si shvatila.

Quote:
Jago: Ne mogu.. Kažem si, drži se podalje. Kažem si, okreni se.. A onda se nešto desi i ja sam opet pored nje.
Micek nam se pravo zaljubio. I upravo govori ono što mi već dugo razglabamo. Kad god se pokuša maknuti od nje, eto Hazan, hop! Samo se pojavi žena ni otkud. Svjestan je svoje muke. Ne može povrijediti brata, ne može priznati njoj da je zaljubljen. Yagiz je zarobljen sa svojim osjećajima. Najgore od svega je što ga nitko ne pokušava razumjeti. Dobar im je kad se radi o njima samima (bilo Hazan, bilo Sinan), ali da se netko potrudi pitati što ga muči, jok.
Yago bježi u Ameriku koliko te noge nose. Među luđacima samo možeš poludit.

Quote:
Ako ju ne poznaješ do te mjere da ne razumiješ zboge čega se djevojka preselila ovamo, zašto ju uopće voliš?
Touchdown! Zašto Sinan uopće "voli" Hazan. Voli li je uopće. U koga ili šta je on zapravo zaljubljen. Kako možeš voljeti nekoga, a da se uopće nisi potrudio upoznati tu osobu. Čemu sve, ako misliš da je možeš kreirati po svojim zamislima. Yagiz je nju zavolio takvu kakva je, prgava, istinoljubiva, i sportivo i dama. Zaljubio se u tu njenu čudnu narav, zaljubio se u NJU! Sinan? Sinan bi je htio zadržati u nekim čudnim gabaritima, Yagiz želi da ona bude ona. Sinan ne zna ništa o njoj. Više se Hazan povjerila pisliku nego sevgiliju. Ali S nam je previše zauzet stalkanjem pa ne može čovjek još i razgovarat s njom. I ja puno očekujem od njega.

Quote:
Zaista se sa mnom želiš suočiti licem u lice? Imaš li hrabrosti za to?
Ko o čemu Sinan o hrabrosti. Stvarno je čudo!
Definitivno treba prestati lupati stvari okolo s onim nogicama jer više izgleda ko da su stvari njega napale (čitaj: kanta, zidić...).



Jagiša mi je čok guzel ovdje. Još podvrnuti rukavi, ufff

Quote:
Ghost love kaže: Pogledaj post
Ja sam dovoljno imala sokova za danas.
Prvo me je Sinan docekao u frizderu, bukvalno. Moj brat ludak, sinoc dok sam spavala, istampao Sinanovu sliku i zalepio preko pastete. Uz poruku Sad iskace i odavde. Msm da sam imala par srcanih udara vec tada.
Moja ti nije ti lako. Mene bi srce izdalo najvjerojatnije!

Iskreno nakon svega ne znam što očekivati od iduće epizode. Ali da se igraju sa živcima fanova igraju se. Sve dok im se jednom ne obije o glavu.
__________________
☆ Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars ☆
GraceKelly is offline  
Old 09.11.2017., 12:20   #725
Quote:
deseti dar kaže: Pogledaj post

Eleven, ne bi ja priželjkivala to da on aslučajno čuje bebecima dok optužuje Yaga jer će to samo potvrditi da joj je dragi u pravu što ih optužuje za nemoral, a njoj eto dobrodošlog razloga za opravdati Sinkove bijesne gliste trenutno. Mislim opravda ona njega i bez dokaza, a šta bi tek bilo da ima neki dokaz, još bi se ona njemu išla ispričavati:
Hahahhaha, joj koji paradoks bi to bio!! Svjetski.
Meni je Sinanov ispad toliko ocit i Sinanovski nemocan da mi nema niceg izvjesnijeg trenutno (osim zoharice Fazile). Al Hazan ce ga jos i za to posrati, jer je ona netom lazno optuzena, pa ce misliti da Sinan lupeta sad i protiv brata. Pa to ce ja kraju na nas mlin.
Nece to dozivjeti ozbiljno, kao ni Kerime, al daj joj Boze pamti pa da malo pogleda Jagisu zakljuci iz zatvorenog kruga indicija da mu se svidja. Imam osjecaj da bi to jako ubrzalo smrt onog terminalno
bolesnog SinHaza.
Da povjeruje, je da bi prvo bila uvrijedjena i gledala Jagu kao Rosemaryinu bebu, ali ovako ga gleda kao Zumbul agu, jbt. Ajmo dalje, skuzi curo da je Jago musko.

Jago se previse kontrolira, taj nece nikad puci na Sinanove optuzbe i reci npr. da volim ju i ja, pa da to cure cuju, bar ne jos, ali Sinan sigurno blebece nesto inkriminirajuce:

Znaci Sinan se dere, usta mu se micu nepovezano sa zvukom koji cujemo, Ece dize ruku na usta, ocito je to sto on govori nesto nepojmljivo, a sad joj k tome i abla dolazi. Vjerujem da je bubnuo nesto sto u vezi Jage i Hazan jer se inace ne bi Ece toliko ni cudila. Kao da Sinan moze nekoga inace iznenaditi, uvijek isto, para daj abi, bi dakka, bi dakka, i ti si kriv(a). Nece ostati samo na onoj prijetnji iz fragija da li da sad ON pocne pricati. Vrijeme je da spomene cipele i viski. (I dalje mislim da Hazan nece ozbiljno dozivjeti ista od Sinanovi optuzbi).

Ali. Ako Jago ne bude dovoljno uvjerljiv u svom prezrivo patronizirajucem stilu ophodjenja prema Sinanu (koji Sinanovi ispadi nesumljivo zasluzuju) i sprijecio Sinana u blebetanju, Ece bi mogla skuziti da Jago skriva osjecaje. Ipak je Ece stara iskusnjara, za razliku od able joj. Jbt. i mala Jasinova sestra je zvjernula u Jagu kao da joj je Apolon osobno dosao na vrata u E16, samo Hazan corava. A decko nam lijep da ne moze bi ljepsi.

E @Grace, cestitam na 500!!
11sati is offline  
Old 09.11.2017., 12:38   #726
Quote:
11sati kaže: Pogledaj post
Meni je Sinanov ispad toliko ocit i Sinanovski nemocan da mi nema niceg izvjesnijeg trenutno (osim zoharice Fazile). Al Hazan ce ga jos i za to posrati, jer je ona netom lazno optuzena, pa ce misliti da Sinan lupeta sad i protiv brata. Pa to ce ja kraju na nas mlin.

Da povjeruje, je da bi prvo bila uvrijedjena i gledala Jagu kao Rosemaryinu bebu, ali ovako ga gleda kao Zumbul agu, jbt. Ajmo dalje, skuzi curo da je Jago musko.

i mala Jasinova sestra je zvjernula u Jagu kao da joj je Apolon osobno dosao na vrata u E16, samo Hazan corava. A decko nam lijep da ne moze bi ljepsi.

E @Grace, cestitam na 500!!
Hvala tiii

Sinan samo šta nogicama ne počne tući po podu ko razmaženo derle. To je moja sevgili, to je moj abi. Neću, neću, neću : bacasepopodu:

Na bold sam umrla


Dok ona skuži da Yago trza na nju , imam dojam da ćemo svi ostarit. A dok dočekamo da ona trzne na njega da ne govorim. Najžalosnije od svega mi je što ona trenutno s Yagom ima odnos, hey bro! Upade nam čoek u friend zone. Što je napredak od prve sezone ali žaloooost.

A šta`b ti ženo napravila da ti se Master pojavi na vratima Imam osjećaj da se bilo kojoj pojavi samo bi ga zaskočile. Jedino Hazan ledenog srca. I onda je on robot, pih!
__________________
☆ Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars ☆
GraceKelly is offline  
Old 09.11.2017., 12:44   #727
Quote:
GraceKelly kaže: Pogledaj post
Hvala tiii

Sinan samo šta nogicama ne počne tući po podu ko razmaženo derle. To je moja sevgili, to je moj abi. Neću, neću, neću

Dok ona skuži da Yago trza na nju , imam dojam da ćemo svi ostarit. A dok dočekamo da ona trzne na njega da ne govorim. Najžalosnije od svega mi je što ona trenutno s Yagom ima odnos, hey bro! Upade nam čoek u friend zone. Što je napredak od prve sezone ali žaloooost.
!
Pravi pravcati tantrumi
Drugi dio, to je ono sto meni najvise smeta, to heey broo.
Ja sam sad za to da ih odHebe sve

Edit: mislim da je svima dosadilo ovoliko razvlacenja.. Oni na ovaj nacin reyting mogu zadrzati, ali u snu..
__________________
unutulmaz
novikolacic is offline  
Old 09.11.2017., 13:01   #728
Kako Sinko tako prema abiju, a tko ce mu novce za benzin dati?

@Paz kako ide ona "Tko se posljednji smije.."
Nego, kakva je ta DJvska placa ?
__________________
"Glupost u suštini nije defekt intelekta, nego ljudskosti" D.B.
tagoresky is offline  
Old 09.11.2017., 13:03   #729
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Gledam sve dok od Yagiza Egemena ne naprave bezmudića.
E pa žalosno... Kako reče hasret iako se već predomislila ovo danas ni ne treba komentarisati. Ako mi još Yagu osunete više no što je popizdiću iako sam sad na tananoj granici. Ustala sam jutros i rekoh bilo bi bomba da sad bude fragi, ali ne uđoh jer uranli gosti čim su culi da sam slobodna. Bolje što kasnije uđoh sad bih se nervirala pri gostima.
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Šnjofa, ali je faca obećavajuća. Znači, za svaki mazdom ponešto.

Yago i dalje na visini zadatka, što je i najvažnije. Tag, naravno

Šta još? Ništa.
Yago jes na visini zadatka ali ovo je stvarno sakaćenje, kasapljenje. Ma bre ne sisamo veslo da ona tu šnjofa stvari stare od doba Jure i pri tom smrdljive, baš mirišu na Sinana. Iskreno i ja bih popizdila da imam ovakvu bivšu potencijalnu. Ipak je on bio ubijeđen da ga žena naprosto voli voli...onda svako malo s bratom mu. A vidi Yagu da i on malo teza. Čovjek s razlogom šizi 6mjeseci ga voza Hazan koju nije ni poljubio. Ne volim Sinana ali mi je opravdano što je ljut na nju. Hazan lik je ćurka! Eto. I ne gledam live prekosjutra nikako.

Quote:
Ghost love kaže: Pogledaj post
Ja sam dovoljno imala sokova za danas.

Prvo me je Sinan docekao u frizderu, bukvalno. Moj brat ludak, sinoc dok sam spavala, istampao Sinanovu sliku i zalepio preko pastete. Uz poruku Sad iskace i odavde. Msm da sam imala par srcanih udara vec tada.

Drugi sok fragi, ne zelim da komentarisem pre epizode.

I na kraju treci, saznanje da ama bas svaki put kad ja nesto proreknem, ono ispadne sasvim suprotno.
Ghost da ne bi tebe dan bi ni bio bipppp bipppp....ovako se ismijah ko čovjek pa malo mi duša olakša.
Quote:
zambak32 kaže: Pogledaj post
Hvala draga za podsećanje. Toliko mi je to bilo bitno da sam skroz potisla iz sećanja.
Neizmerno sam srećna što je ta odvratna maramčina preživela.
Sve od Sinana i njonje mi je nebitno, obraze nisam mogla osušiti koliko mi je bilo žao što nisam znala đe je marama. Uh...
Ece ljudi dobro ušla u biznis... Mala je majkina kći po svemu. Prisluškivanje i izabadanje iza leđa joj ide parekselans. Nimalo mi je nije žao. Neka je Yasa dobro izvoza, sažvaće sa cipelama pa ispljun sa sve bebom. Pokondirena tikva. Baš su me naljutili. Masher brate, izvini ali ukakili si ti se u karakter lika H. Bojkotujem.

P.s. Ova marama je čisto dekorativna stvarno nema veze sa Sinanom...vala samo još to pa da se ubijem odmah. Nemoguće da pravi ga ljubomornim i sveti se a ovamu mu daje do znanja nošenjem njegove marame. Jok. Hit je Elćin to ne skida sad, i Ozge u dolunaj sa svi. I svačim je kombinovala od zelene do žute, crvene..
Mensury is offline  
Old 09.11.2017., 13:20   #730
Ni ja @Mensury necu gledati live.. Ne da ne mogu, nego ne zelim..
Jedino da u onizleme stave Yaginu izjavu ljubavi njoj, tad hocu..
__________________
unutulmaz
novikolacic is offline  
Old 09.11.2017., 13:21   #731
Drage moje partizanke i po koji partizan,
Pratim vas vec duze vrijeme i stvarno ste haos...FHVK sam pratila povrsno 1.S a ovu sezonu cesljam od do. Vasi komentari, analize, eventualni zapleti i raspleti su famozni. Sto se mene tice Yaghazovka Sam od glave do pete( sorry SinHaz klan). Bauljajuci tako po netu u potrazit za raznim infom vezano za seriju naletim na jedan Link za koji predpostavljam da je vec vidjen Ali ga stvarno moram podijeliti u slucaju da ga ja neko fulio.
Nema dvojbe da ce ce se vise svidjeti YagHaz mazdome-u.

http://www.dailymotion.com/video/x631odq
Lonis is offline  
Old 09.11.2017., 13:35   #732
Koji nam je tajmlajn?

Kraj blm21 smo dočekali ispred lifta, Jago u svijetloplavoj košulji, a Hazan u plavom džemperu. Sinan stiže u wannabe dženaza kombo, crna košulja i crni džemper/kardigan, sive hlače i bijele patike.

Iste modne kombinacije imamo u F1 kad Hazan Jagu vodi u stan (u F1 ih imamo kod nje u stanu), dok Bebecim gleda pored lifta, takav skoro identičan pogled imamo u F2, plus Hazan u F2 koja zaključava stan i kao gleda u Sinana. Onda u F2 imamo opet Bebecima u wannabe dženaza style dok trešira po holu.

F2 donosi Jagu u dženaza style i Hazan u plavom dok divani s Masterom. Zar se Jago iz jutarnje svijetloplave košulje presvukao u crno, a Hazan ostala u plavom? Imamo u F2 YagHaz kada on ljuto pogleda, okrene se i ode (gifić gore), sljedeća scena ide Hazan zatvara vrata, naslanja se i sva je nervozna/usplahirena. Ostaje pitanje da li je to kao posljedica Masterovih riječi ili je nakon susreta sa Sinanom na hodniku?

U F2 imamo Jagu u crnom dok drži Bebecimu u vunenom kardiganu lekciju. S tim da su Jagini rukavi podvrnuti, a to radi samo kad dođe u stan i raskomoti se. Znači da je Jago bio u stanu i zbog nečeg izašao van, možda za Sinanom koji mu je prethodno u stanu držao slovo (F2). Vidimo da stoje ispred lifta. Pretpostavljam da šutiranje po hodniku ide nakon ovoga.

U F1 Sinan u bijeloj majici trči uz stepenice, a u F2 imamo da utrčava prema Jaginom stanu. U F1 i F2 Sinan hoda pored Bosfora u bijeloj majici. U bijeloj majici u F2 spava na brodiću. Trči li on uz stepenice iz razloga X, kasnije razočaran hoda pored Bosfora i prespava kod onog ribara-filozofa?

U F2 sceni, opet kod liftova, Jago nosi crni prslučić i novu sivu košulju, Hazan u žutom i minjaku, Ece lurka iz pozadine, a Sinan u bijeloj majici.

I na kraju F1 imamo seksi Mastera sa super frizom i u teget polo majici kako razmjenjuje poglede s Hazan u sivoj majici smaknutih rukava.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 09.11.2017., 13:59   #733
Quote:
novikolacic kaže: Pogledaj post
Ni ja @Mensury necu gledati live.. Ne da ne mogu, nego ne zelim..
Jedino da u onizleme stave Yaginu izjavu ljubavi njoj, tad hocu..
Ne znam...baš sam razočarana.. Nekako mi ovaj scenarista stvarno nema smisla. Viđi nikom nije milo da gleda ovoliko patetike. Pa ne gledamo indijsku seriju od 20mi đe je 10mi ponovljena prošla epizoda 5min je usporenog efekta a ostalih 5je nove serije i tako u krug....pa da shvatim ovo slinjenje...i vraćanje iz epizode u epizodu. Ovako vrijeđa mi enocionalnu inteligenciju kao ženi...
Mensury is offline  
Old 09.11.2017., 14:01   #734
@Paz999 ja ovo od tebe prihvatam kao vrhunski kompliment,hvala Prosto uzivam kada nasmejem ljude

@tag uze mi rec iz tastature "Ko se poslednji smeje,najsladje se smeje." Eh gde je jun Mi smo YagHaz mazdom bre,sta smo sve preko glave prebacili,uf yaaa. Ovo je za nas limunadica

Zaboravih jutros
@Matrix hvala na cestitkama canim
I @Grace draga cestitke i tebi za 500 postova
@Lonis dobrodosla u ludnicu. Upadas u najgorem trenutku

Nego evo nam je vila iako nam nije bas draga trenutno hahaha. Montiraju je za to snimanje u prirodi.
https://www.instagram.com/p/BbRdvH6HBnr/

Zadnje uređivanje YagHaz : 09.11.2017. at 14:19.
YagHaz is offline  
Old 09.11.2017., 14:30   #735
@YagHaz hvala ti
@Lonis partizana nikad dosta. Dobro nam došla! Ali vala kako reče YagHaz nažalost nije te baš ubo trenutak

Ljudi moji koji su ovo bipolarni poremećaji. Još jučer je sve bilo ružičasto, leptirići su letili na sve strane. Ljubav između naših samo šta ne procvate. Danas, fejl! Hazan i dalje slini, Sinan i dalje pili , Yago i dalje pati. Moj problem je šta se to događa cijelo vrijeme ali ja sam zabrijala neki film u glavi. I sad sam tužnaaaa

@mina - Svaka ti čast za izvlačenje ovoga svega. Ja ne znam koji je moj životni tajmlajn kamo li ovdje
Jedino što mogu pretpostaviti da je Sinan nakon žaljenja samog sebe na obali, moguće nakon prepirke s bracom, opet nekome okupirao brod. Pošto kod brace ne može. Okupiranje brodova njemu ko dobar dan. Jel bi ga netko mogao tužit za ometanje posjeda
__________________
☆ Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars ☆
GraceKelly is offline  
Old 09.11.2017., 14:30   #736
Piiih sve dok je Yag dio ovako superioran prezivim ja derle koje lupa i curu sa teme Šupendare

Fino Dodo to opise, YagHaz ode u autu s reytingom, ona trci za njima a SinHaz ju preklinje da ostane

https://twitter.com/dodotamuli/statu...861981184?s=09
__________________
"Glupost u suštini nije defekt intelekta, nego ljudskosti" D.B.
tagoresky is offline  
Old 09.11.2017., 14:46   #737
Ova Dodo je komicna. Valjda ova cenjena Sirma vidi ovako nesto.

Nego je li ovo masteru ipak tamno zelena kosulja,tako mi se jutros ucinilo ili je do osvetljenja. Jesmo li ga imali u zelenoj pre?

Bravo Cago :klap: Prvi I jos da zabiberi duplo vise od Alpa


https://pbs.twimg.com/media/DOMeQ8GWsAAqmmN.jpg:large

I Deniz nam je prva bravo :klap:


https://pbs.twimg.com/media/DOMakIxXcAA8Z2H.jpg:large

Zadnje uređivanje YagHaz : 09.11.2017. at 15:01.
YagHaz is offline  
Old 09.11.2017., 14:53   #738
https://twitter.com/Otekiprofilim/st...731564032?s=17

Sent with Redmi Note 4 via Tapatalk app.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 09.11.2017., 14:55   #739
Prevedena najava

http://www.dailymotion.com/video/x68fsxg
Helenna is offline  
Old 09.11.2017., 15:05   #740
Quote:
YagHaz kaže: Pogledaj post

Nego je li ovo masteru ipak tamno zelena kosulja,tako mi se jutros ucinilo ili je do osvetljenja. Jesmo li ga imali u zelenoj pre?
Reci mi da nisam vidila neku skrivenu poruku u vezi toga jel bio Jago u zelenom Jer ne znam za koga bih se trebala zabrinuti

http://oi67.tinypic.com/9rlzls.jpg

Ako je netko zaboravio gradivo, bak! Ali ako ste zaboravile razočarale ste me šta'b rekli ko druga!

Hvala @Helenna
__________________
☆ Shoot for the moon. Even if you miss, you'll land among the stars ☆

Zadnje uređivanje TheWitch : 09.11.2017. at 15:23. Reason: prevelika slika
GraceKelly is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.