Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2017., 09:07   #221
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Problem je što bi ja htio da mu cure kao ove koje upoznajem ovdje se jave i kažu mi to, ali eto očito to ovdje nitko od ženskog roda ne participira ili barem nije nijedna to otvoreno rekla. Valjda da se neka tu i tamo pojebala kad je upoznala tipa i onda ga odjebala bi mi pomogla reći koji je bio razlog, čisto da vidim postoji li neki konkretni razlog ili je razlog to što im se prijebalo tad i ne da im se više nalaziti s tim tipom.
U jednom postu si napisao da otkad se ponašaš bahato i superiorno imaš više uspjeha kod žena. Ako si imao takav pristup uopće se ne čudim zašto ne vide u tebi ništa više od seksa.
Kentaurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 09:11   #222
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Ne mora uopće postojat konkretni razlog... može bit mix sto malih razloga zašto ti se netko ne sviđa za dugoročni odnos i to se nikome ne da razlagat.
To je to. A znamo da će većina ljudi prešutjeti pravi razlog-e jer kao što već rekoh ne da im se ulaziti u rasprave i smišljati neka objašnjenja.
Kentaurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 09:21   #223
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Valjda da se neka tu i tamo pojebala kad je upoznala tipa i onda ga odjebala bi mi pomogla reći koji je bio razlog, čisto da vidim postoji li neki konkretni razlog ili je razlog to što im se prijebalo tad i ne da im se više nalaziti s tim tipom.
Ne prakticiram neobavezan brzinski ONS niti sam ikad, ali jesam pristajala na kave i izlaske pa idući put, ili nakon dva, tri odustala od lika. Ili mi od početka nije bio nešto, ali je bio drag i simpatičan pa bi mu dala priliku da vidim ima li kakve druge povezanosti iz koje bi se moglo razvit nešto dublje, ili mi je bio napet fizički, ali bi onda nakon par zajedničkih sati (nekad i minuta) shvatila da je to jedino u čemu mi je napet. Jednom sam škartala jadnika nakon skoro mjesec dana izlaženja (doduše 5, 6, puta u mjesec dana, nije to sad bilo svaki dan), bio mi je i sladak i zanimljiv intelektualno, al poljupci 0 bodova. Ne da je bio loš tehnički nego ko da brata ljubim, niti jedne jedine iskre... Jbg. Jednostavno to ne ide tako kako ti misliš... tebi se na njoj svide sise i guzice (jer realno u klubu jedino to možeš i uočit) i možda još koji atribut, desi se sex iz sto apsolutno nebitnih razloga i trenutne napaljenosti i sad bi ti na tome htio gradit neku normalnu, zdravu i stabilnu vezu. Žao mi je, ali kuća na pijesku traje do prvog vjetra, kao i te tvoje "veze". Nije nama ženama problem spetljat se s nekim isto kao ni vama, ali ako poslije toga nemaš želju da te tip zagrli i spava s tobom do jutra, ako nemaš želju ponovit opet, ako nemaš želju i interes s njim pričat do jutra, ako mu se ne poželiš javit čim se raziđete... Ništa od toga i svaka od nas to zna. Ako ti ne vidiš da je upravo u tome problem, onda mi je žao, ali nema tebi pomoći. Ako ništa, bar redovito vrtiš žene (ako pišeš istinu), neki tu bi dali sve za tvoju kletu sudbu...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 09:32   #224
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Evo nekoliko primjera što se meni osobno dogodilo u zadnjih godinu dana sa ženskim rodom.

1. . odmah se pojebali u parku nekom..23 godine

2. ..jednom se zažvalili/ljubili .. 21 godinu

3. Jebali smo se redovito na obostrano zadovoljstvo .. 23 godine

4. . ona skakala po meni.. 24 godine

5. ..bili cijelu noć skupa, ljubili se i te stvari... 24 godine

6. Otišli kod nje, pojebali se.. 24 godine


I može li mi netko reći gdje je danas problem? ?
Može ..

To su ti današnje krasne cure koje se samo 'ispucavaju' ..nikakav problem

...sve dok se ne odlučiš oženiti
__________________
Crna boja i tvrd kok nikad ne izlaze iz mode
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 09:37   #225
Da nema voljnih na kojima bi se ispucale ne bi se ni ispucavale...
Al skužile žene, zašto bi one bile iskorištene pa ignorirane, kad isto to mogu i one raditi likovima... Realno s obzirom kako lik s njima postupa i koji mu je pristup (svidjela mi se...) da nisu one škartale njega, vjerojatno bi same dobile takav tretman nakon još par puta. Shvate to žene pa se poštede na vrijeme.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 09:40   #226
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Ne prakticiram neobavezan brzinski ONS niti sam ikad, ali jesam pristajala na kave i izlaske pa idući put, ili nakon dva, tri odustala od lika. Ili mi od početka nije bio nešto, ali je bio drag i simpatičan pa bi mu dala priliku da vidim ima li kakve druge povezanosti iz koje bi se moglo razvit nešto dublje, ili mi je bio napet fizički, ali bi onda nakon par zajedničkih sati (nekad i minuta) shvatila da je to jedino u čemu mi je napet. Jednom sam škartala jadnika nakon skoro mjesec dana izlaženja (doduše 5, 6, puta u mjesec dana, nije to sad bilo svaki dan), bio mi je i sladak i zanimljiv intelektualno, al poljupci 0 bodova. Ne da je bio loš tehnički nego ko da brata ljubim, niti jedne jedine iskre... Jbg. Jednostavno to ne ide tako kako ti misliš... tebi se na njoj svide sise i guzice (jer realno u klubu jedino to možeš i uočit) i možda još koji atribut, desi se sex iz sto apsolutno nebitnih razloga i trenutne napaljenosti i sad bi ti na tome htio gradit neku normalnu, zdravu i stabilnu vezu. Žao mi je, ali kuća na pijesku traje do prvog vjetra, kao i te tvoje "veze". Nije nama ženama problem spetljat se s nekim isto kao ni vama, ali ako poslije toga nemaš želju da te tip zagrli i spava s tobom do jutra, ako nemaš želju ponovit opet, ako nemaš želju i interes s njim pričat do jutra, ako mu se ne poželiš javit čim se raziđete... Ništa od toga i svaka od nas to zna. Ako ti ne vidiš da je upravo u tome problem, onda mi je žao, ali nema tebi pomoći. Ako ništa, bar redovito vrtiš žene (ako pišeš istinu), neki tu bi dali sve za tvoju kletu sudbu...
Jbt koja probirljivost. I onda ces doci u 35tu i pitati se kako pronaci nekoga.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 09:42   #227
Nije mi još 30 i sretno udana, i nisam se udala trudna
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 09:43   #228
Ti si onda neki zenski izuzetak ovdje.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 09:45   #229
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Haha ne znam u kojem smislu da poradim na sebi bez neke pretjerane umišljenosti.

Društvena elokvencija, otvorenost i komunikacija mi je i više nego ugodna jer gdje god dođem uvijek se uklopim u kratkom razdobolju. Kada god s tako nekom potencijalnom curom pokušavam pokrenuti više intelektualne i filozofske teme dobijem veliko nerazumijevanje i pitanja tipa "a što ti je to digresija" ili "što znači ta riječ filantrop" i slično. O pismenosti da i ne pričam (napisati ne znam je očito umijeće postalo).
Cek ti sirovijim simpletonkama glumis da si baja i na osnovu toga jebes, a onda se cudis zasto ti se ne javljaju kad skuze/osjete da u sustini nisi jebac presretac, ono sto ih je prvotno napalilo?

O jebemti 😂

Imadoh slican problem - lako je fejkat jebaca presretaca ako imas kvalitete - al brate sva napaljenost nestane kad ona na tvoju smisleniju recenicu nabaci blagoteleci pogled.

Okani se toga. Il ih samo nastavi jebati ako ti je do rekreacije. One su za vezu - al sa originalnim sirovijim muskarcima.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 09:45   #230
Ako poviriš koji put u ženski kutak, vidit ćeš da baš i nisam. Hrpa je tu sretno uparenih cura, što u vezama, što udanih, što onih koje žive s partnerima... Ali ako ciljaš i tražiš samo nezrele cure željne provoda i zabave onda ne možeš ni očekivat da ćeš naić na "ljubav svog života"...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 10:14   #231
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Evo jedna zanimljiv tema, mogla bi biti kao odgovor na onu da se muškarci danas sve manje trude.
Pa, nakon pročitanog ja ću se definitivno još manje truditi
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 12:31   #232
Mozda si dobio sto nudis, mozda lose jebes, mozda im nisi ispao zanimljiv naknadno, a mozda jednostavno nemas srece. Uzorak od par zena je tesko nesto sto mozes koristiti za realnu statistiku. Nadalje, ovo sto tebi ispada frustracija, mozda je nekom jackpot. Zivot je nepredvidljiv iako se ponekad da natjerati voda da ide vise na nas mlin kroz neke pripreme i filtriranje.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 12:32   #233
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Da nema voljnih na kojima bi se ispucale ne bi se ni ispucavale...
Al skužile žene, zašto bi one bile iskorištene pa ignorirane, kad isto to mogu i one raditi likovima...
Ja se nikako priviknuti na to da su današnje ženske novi muškarci
__________________
Crna boja i tvrd kok nikad ne izlaze iz mode
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 12:36   #234
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
Ja se nikako priviknuti na to da su današnje ženske novi muškarci
Pa mnoge se vode time da ako mogu muskarci mozemo i mi.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 12:39   #235
Ne sve, ali ima ih... i relativno opravdano. Reklo bi se milo za drago.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 12:40   #236
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Pa mnoge se vode time da ako mogu muskarci mozemo i mi.
Pa očigledno mogu. Nadam se da će cure sad početi tražiti djevce koji žele biti dobri muževi i očevi. Bar za djevce vam nije teško
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 12:46   #237
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Pa očigledno mogu. Nadam se da će cure sad početi tražiti djevce koji žele biti dobri muževi i očevi. Bar za djevce vam nije teško
Pa mogu jer su muskarci postali slabici pa sve prihvataju ne bi li dosli do one stvari.

Kakvo je vrijeme doslo da muskarci postaju zene, a zene muskarci.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 12:52   #238
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Pa mogu jer su muskarci postali slabici pa sve prihvataju ne bi li dosli do one stvari.

Kakvo je vrijeme doslo da muskarci postaju zene, a zene muskarci.
Pa neki postaju i u bukvalnom smislu, šta da radiš? A da se potrude biti ljudi?
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 12:52   #239
Znači ovako..(ako smo već totalno ravnopravni,jelte )..

Ona mora imati i auto i stan i posao i lovu( a ne samo pičku i torbicu),a kad se posvađamo i dobro me isprovocira,slobodno ju mogu zderati nogom u glavu da se sruši ?

Mislim,tako se odnosim prema ravnopravnima sebi,zar ne ?..


Ali neee...pičkice bi to filtrirale i ravnopravne bile samo po potrebi ..

Ma grozna i licemjerna stvorenja,i dalje tvrdim,a termine 'prava ljubav' i 'sretan brak' od sada pa nadalje možete zaboraviti ..izumrlo zauvijek
__________________
Crna boja i tvrd kok nikad ne izlaze iz mode
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 13.11.2017., 13:00   #240
Quote:
kaznitelj kaže: Pogledaj post
Znači ovako..(ako smo već totalno ravnopravni,jelte )..

Ona mora imati i auto i stan i posao i lovu( a ne samo pičku i torbicu),a kad se posvađamo i dobro me isprovocira,slobodno ju mogu zderati nogom u glavu da se sruši ?

Mislim,tako se odnosim prema ravnopravnima sebi,zar ne ?..


Ali neee...pičkice bi to filtrirale i ravnopravne bile samo po potrebi ..

Ma grozna i licemjerna stvorenja,i dalje tvrdim
Ti zderes nekog nogom u glavu kada te isprovocira? Aha, a tata ti je Bruce Lee, a mama Chuck Noris...
Koliko si muškaraca do sada poslao u bolnicu, Mr. Lee?
Onaj ko se ne zna kontrolirati je pickica koja nije prerasla tutu.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger