Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2017., 16:51   #1021
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Joj, samo nemoj mlačan ulaziti u to, obicno kroz neko vrijeme iza toga naleti ona prava, a seka postane visak i na kraju bude povrijedenih.
Ma to si i ja mislim. U nekim slučajevima je najbolje ne osvrtati se iza sebe, bez obzira koliko se nekad osjećam usamljeno, pa si pomislim bolje išta nego ništa .
Lukkas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 16:53   #1022
pa princa na bijelom konju kao i oduvijek
salomee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 16:53   #1023
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Naravno da ne bi jer se takve stvari govore prijateljima koje znaš već godinama, a ne nekom kojeg tek upoznaš i s kojim ne želiš očito ništa.
Eto, pa kako bi onda preveo postupak te cure?
Osim ako se nije napalila, a ne zna koristiti dildo pa joj treba pomoc
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 16:55   #1024
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Da pričekam jedno tri mjeseca da bezveze i bez ikakvog razloga prođu pa da je onda pozovem na cugu?
Nemoj cekati, pristojno se najavi za prvi dan proljeca, tako da ne moze poslije reci da nije stigla
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 16:58   #1025
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Blizu si tridesetoj? Mozda bi trebao promijeniti taktiku?
Igrati malo sigurnije i biti direktniji?
Ne znam, ne mogu govoriti u ime svih cura i zena, ali meni se nikad nije svidalo odugovlacenje.
A da, fali mi sigurnosti i izravnosti, toga sam svjestan i nastojim primjenjivati u pristupu ali valjda treba vremena da to usvojim kao normalan obrazac.
Lukkas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 17:01   #1026
Quote:
Lukkas kaže: Pogledaj post
A da, fali mi sigurnosti i izravnosti, toga sam svjestan i nastojim primjenjivati u pristupu ali valjda treba vremena da to usvojim kao normalan obrazac.
Samo se opusti i naprijed, ako bas zapnes, ili priznaj ili okreni na salu, i jedno i drugo je ok i puno bolje nego ostati ukocen ili zasutiti odjednom i izgledati zbunjeno.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 17:03   #1027
A sto se tiče izjava da se cure lože samo na lovu i aute, to su gluposti. U dosta slučajeva u svojoj okolini sam se uvjerio da nije tako, ipak se radi o karakteru i dojmu kakav na nekoga ostaviš. Naravno da i situiranost igra ulogu, ali ne mora biti odlučujući faktor. Do određenog vremena možeš kmečati i samozavaravati se da je uvijek netko drugi kriv, ali bude jednostavnije kad prihvatiš da si samo ti odgovoran za svoja djela, dojam koji ostavljaš i reakcije drugih ljudi.

Zadnje uređivanje Lukkas : 27.12.2017. at 17:10. Reason: Nadopuna konstatacije
Lukkas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 17:07   #1028
Ma kakva lova i auti, ono što će gotovo svaku zainteresirati na prvu je položaj i moć. Te dvije stvari ostavljaju takav dojam na ženu u prvom kontaktu da je to neopisivo. Kad sam pretjerivao i lažno se predstavljao odma su sve bile zainteresirane, kad sam namjerno lošije se predstavljao i umanjivao svoju važnost samo su okrenule glavu.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 17:34   #1029
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Ma kakva lova i auti, ono što će gotovo svaku zainteresirati na prvu je položaj i moć. Te dvije stvari ostavljaju takav dojam na ženu u prvom kontaktu da je to neopisivo. Kad sam pretjerivao i lažno se predstavljao odma su sve bile zainteresirane, kad sam namjerno lošije se predstavljao i umanjivao svoju važnost samo su okrenule glavu.
a kako je bilo kada si sebe realno opisao i rekao istinu?
salomee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 17:43   #1030
Pa da sam zanimljiv i interesantan jer se ja bavim s nekoliko potpuno različitih, a zanimljivih djelatnosti.
Ali to što im je zanimljivo i interesantno time čime se bavim ne znači da ću ostaviti dojam na njih ko kad im kažem da sam sudac na općinskom sudu recimo. O tome govorim. Ili ne znam kad sam se predstavio kao poduzetnik s firmom od 10 zaposlenih odma sam im porastao u očima na prvi dojam i omogućile su više šanse kod njih. A onda kasnije to malo pretvoriš pa kažeš da si suvlasnik da radiš s prijateljem, onda kasnije kažeš da si otvorio nešto novo i tako ih vrtiš u krug, ali imaš njihovu pažnju. I to što kasnije izlazi sve više da si lagao na početku to više nije bitno jer si im se vidio i ostavio jako dobar prvi dojam.

Pa koliko njih mi je reklo već da im nije drago što sam im lagao na početku oko toga, ali će preći preko toga jer im se sviđam.
I to je ono što je užasno meni. To da će prije ostati s tobom ako im izmišljaš stvari pa kasnije priznaš da si lagao, nego ako im odma na početku govoriš istinu.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 18:22   #1031
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Pa da sam zanimljiv i interesantan jer se ja bavim s nekoliko potpuno različitih, a zanimljivih djelatnosti.
Ali to što im je zanimljivo i interesantno time čime se bavim ne znači da ću ostaviti dojam na njih ko kad im kažem da sam sudac na općinskom sudu recimo. O tome govorim. Ili ne znam kad sam se predstavio kao poduzetnik s firmom od 10 zaposlenih odma sam im porastao u očima na prvi dojam i omogućile su više šanse kod njih. A onda kasnije to malo pretvoriš pa kažeš da si suvlasnik da radiš s prijateljem, onda kasnije kažeš da si otvorio nešto novo i tako ih vrtiš u krug, ali imaš njihovu pažnju. I to što kasnije izlazi sve više da si lagao na početku to više nije bitno jer si im se vidio i ostavio jako dobar prvi dojam.

Pa koliko njih mi je reklo već da im nije drago što sam im lagao na početku oko toga, ali će preći preko toga jer im se sviđam.
I to je ono što je užasno meni. To da će prije ostati s tobom ako im izmišljaš stvari pa kasnije priznaš da si lagao, nego ako im odma na početku govoriš istinu.
Glupača je podjednako kao i glupana, ali je loše prema njima suditi ljude. Koliko glupa mora biti cura kojoj imponira što si joj sjajno lagao?
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 19:02   #1032
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Pa da sam zanimljiv i interesantan jer se ja bavim s nekoliko potpuno različitih, a zanimljivih djelatnosti.


Pa koliko njih mi je reklo već da im nije drago što sam im lagao na početku oko toga, ali će preći preko toga jer im se sviđam.
I to je ono što je užasno meni. To da će prije ostati s tobom ako im izmišljaš stvari pa kasnije priznaš da si lagao, nego ako im odma na početku govoriš istinu.
pa i zvučiš zanimljivo
No ne mogu vjerovati s kakvim se ti to klinkicama petljaš kad njima nije bitno što si lagao
Druga stvar da si lagao u vezi horoskopskog znaka, znači nebitnih stvari, ali ti si izmislio cijelu jednu svoju osobnost i one to ne vide kao problem
salomee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 19:10   #1033
bravoo :klap:
danci9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 19:14   #1034
Pa evo primjer mog prijatelja nedavno, upoznao curu rekao joj da je specijalac u luckom, a on tek na policijsku akademiju krenuo i nakon par tjedana rekao joj je istinu i rekla je da nije u redu što joj je lagao, ali preći će preko toga. Cura ima 25 godina.

O tome vam ja govorim.
Da joj je rekao odma da će tek krenuti na akademiju i da je zapravo ništa u tom smislu odjebala bi ga, a ovako joj je imponiralo jer je on kakti specijalac
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 19:23   #1035
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Pa da sam zanimljiv i interesantan jer se ja bavim s nekoliko potpuno različitih, a zanimljivih djelatnosti.
Ali to što im je zanimljivo i interesantno time čime se bavim ne znači da ću ostaviti dojam na njih ko kad im kažem da sam sudac na općinskom sudu recimo. O tome govorim. Ili ne znam kad sam se predstavio kao poduzetnik s firmom od 10 zaposlenih odma sam im porastao u očima na prvi dojam i omogućile su više šanse kod njih. A onda kasnije to malo pretvoriš pa kažeš da si suvlasnik da radiš s prijateljem, onda kasnije kažeš da si otvorio nešto novo i tako ih vrtiš u krug, ali imaš njihovu pažnju. I to što kasnije izlazi sve više da si lagao na početku to više nije bitno jer si im se vidio i ostavio jako dobar prvi dojam.

Pa koliko njih mi je reklo već da im nije drago što sam im lagao na početku oko toga, ali će preći preko toga jer im se sviđam.
I to je ono što je užasno meni. To da će prije ostati s tobom ako im izmišljaš stvari pa kasnije priznaš da si lagao, nego ako im odma na početku govoriš istinu.
Mislim da laganja i preuveličavanja ne mogu bit temelj nečeg dugoročnog. Kome to treba kad se bolje razmisli, nakon brzog očaranja, slijedi razočaranje.

Šta onda s onima koji su skromni u početku, a cura onda ''sama'' otkriva tko je i što je. Prije će ova situacija bit poželjnija i obostrano. Barem ja tako razmišljam...
mike lowrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 19:29   #1036
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
I to što kasnije izlazi sve više da si lagao na početku to više nije bitno jer si im se vidio i ostavio jako dobar prvi dojam.
Za tebe bi bilo ok da podhitno odrastes. Laganje itekako narusava povjerenje i kad jednom sjebes, moras se jebeno pomuciti da isto povratis.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 19:30   #1037
Uvijek kad procitam naslov ove teme pocnem pjevati onu od Simonice: "lova, meni treba lova..."
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 19:40   #1038
Quote:
mike lowrey kaže: Pogledaj post
Šta onda s onima koji su skromni u početku, a cura onda ''sama'' otkriva tko je i što je. Prije će ova situacija bit poželjnija i obostrano. Barem ja tako razmišljam...
Osobno to nisam iskusio, niti moji prijatelji i poznanici.
Koga god muskog znam da je miran, povucen i vrlo skroman taj nije do sad imao nikad curu, nebitno o izgledu. Pa koliko sam puta komentirao s nekom poznanicom kao jel ti se sviđa moj prijatelj taj i taj koji je povucen i ona kaze pa da bas mi je slatko to, ali ja necu nista s njim jer on ne poduzima nista
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 19:47   #1039
.

Vrlo jednostavno velika vecina njih trazi lagodan zivot bez obzira na cijenu koliku placaju za takvo sto. Niti jedna ne zeli uci u brak i boriti se zajedno sa muzem da ostvari visi standard od onog kojeg ima kad je usla u vezu. Vise manje zele da taj visi standard imaju odmah u trenutku braka jer zasto bi se ona borila bolje naci nekog tko ima i uzivati odmah a ne voljeti nekog tko nema i zajedno sa njim postici vise. Naravno tesko je govoriti o ovoj temi a ne generalizirati ali ono sto vidim oko sebe potvrduje takvo sto.
dalmatinac91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 19:55   #1040
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Osobno to nisam iskusio, niti moji prijatelji i poznanici.
Koga god muskog znam da je miran, povucen i vrlo skroman taj nije do sad imao nikad curu, nebitno o izgledu. Pa koliko sam puta komentirao s nekom poznanicom kao jel ti se sviđa moj prijatelj taj i taj koji je povucen i ona kaze pa da bas mi je slatko to, ali ja necu nista s njim jer on ne poduzima nista
Ma razumijem što hoćeš reći, ali nisam mislio ako je skroman da je odmah povučen i sl. Može netko poduzet prvi nešto, i ne pričat bajke.
mike lowrey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger