Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2011., 20:58   #101
evo i ja se pridružujem fanovima bollywooda.
prije 9-12 godina dok sam živjela u londonu pogledala sam hrpu filmova. jedan od njih je i devdas kojeg sam imala prilike gledati premijerno u kinu. prekrasno!!!
a prvi i nezaboravni (gledala sam ga preko 30 puta) je kuch kuch hota hai. tada sam ga kupila kao original, ali na video kazeti. već se je i ona uništila od gledanja.
uglavnom zadnjih par godina sam malo zaostala i iskreno nisam niti mislila da i u hrvatskoj ima bollywood obožavatelja. probala sam doći do nekih filmića, ali bez previše uspjeha.
voljela bi pogledati novije i prisjetiti se nekih starijih filmova. pa zato molim za pomoć. neka se javi netko tko ima mogućnosti da mi ih presnimi, naravno plaćam za to koliko je potrebno.
jedino molim da filmovi imaju engleski title. iako sam bila u indiji ne mogu reći da mi je hindi jača strana.
nadam se da će se naći netko da mi pomogne.

pozdrav svim fanovima bollywooda!!!!
gabi_mihi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2012., 08:37   #102
Evo da malo podignem temu dugo nitko nista nije pisao a tako je dobrih filmova izašlo...

Ranbir Kapoor i Priyanka Chopra...."Barfi"...predivan film Ranbir me totalno iznenadi svakom svojom ulogom..Rockstar je bio vrh ali ovo je isto odlično... Priyanka također.... odlični glumci...

Zadnji film prije smrti koji je napravio Yash Chopra R.I.P... "Jab Tak Hai Jaan"... Katrina Kaif, Sharukh Khan i Anushka Sharma.... prelijep film...Sharukh i dalje po meni kralj... Iako su Aamir i Salman odlični meni je Sharukh opet jedan i neponovljiv
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 01:06   #103
Svidja mi se Student of The Year
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 02:17   #104
Ima li kakva kvalitetna komedija iz bolivuda? Neko novo ostvarenje..

Sent via Tapatalk
Juden is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 16:09   #105
Quote:
Juden kaže: Pogledaj post
Ima li kakva kvalitetna komedija iz bolivuda? Neko novo ostvarenje..

Sent via Tapatalk
Već spominjani 3 Idiots, ako nisi pogledao. Mene je oduševio.
Odette1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 16:19   #106
Quote:
Juden kaže: Pogledaj post
Ima li kakva kvalitetna komedija iz bolivuda? Neko novo ostvarenje..

Sent via Tapatalk
vec sam u gore navedenom postu navela "Barfi"

fenomenalan film...
__________________
**뜻이 있는 곳에 길이 있다 **(In a place where there is will, there is a road)
Mrs. Nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 11:36   #107
Koji je ovo film? Koji je ovo film?
http://cdn.acidcow.com/pics/20130916/gifs_01.gif
FILELEFT is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 14:11   #108
Quote:
FILELEFT kaže: Pogledaj post
Koji je ovo film? Koji je ovo film?
http://cdn.acidcow.com/pics/20130916/gifs_01.gif
Našao, riječ je o All the Best: Fun Begins (2009).
FILELEFT is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2013., 14:29   #109
možda jedini bolivudski (valjda je) film koji sam gledao je



i genijalan je
paratrooper is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2013., 22:44   #110
Devdas jedan od dražih filmova mada ga već dugo nisam gledala.
Bio mi je odličan i onaj gdje glavni glumac iz Devdasa glumi nekog nogometaša?
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 18:29   #111
bollywoodljupci ima li išta dobro za pogledat a da je novije prirode?? dajte neke preporuke??
__________________
"what we do in life, echoes in eternity"
braveheartttttt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2015., 19:37   #112
Cao svima ovako,obozavam Bollywood filmove,pocela sam ih gledati dok sam zivela u Svicarskoj i ugl gledala sam ih na njemackom..prije 6 godina sam se ovde doselila i prestala sam ih gledati,no sad sam ih se opet pozelila i pogledala sam ih par opet..ali trazim jedan ali ga ne mogu naci..zaboravila sam kako se zove a i nisam zapamtila koji su glumci u tom filmu..ali ugl ne glumi SRK u njemu...radi se o tome koliko se secaj..o jednoj devojci sad nisam sigurna da li je kidnapovana ili nesta slicno..i otrovala se zagadjenom vodom iz neke sume,sad taj lik sto je sa njom sad da li je kidnaper ili spasitelj sam zaboravila ali zaljube se na kraju i hoce da joj pomogne...ugl ako neko zna ili pretpostavlja koji bi to film mogao biti,neka mi javi..Hvala vam unapred!! )
Mihaela95 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2016., 22:59   #113
Jel ima netko kompatibilne titlove i torrent za Devdasa?
Hvala unaprijed!
sablja07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 11:31   #114
Ima tko kave preporuke bollywoodskih/indijskih filmova koji nisu četverosatni rom-kom mjuzikli.
Može bit bilo što, akcija, triler, horor, drama, SF, fantasy, pustolovni. I naravno, znam Satyajita Raya.
The Great Duck is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 12:23   #115
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Ima tko kave preporuke bollywoodskih/indijskih filmova koji nisu četverosatni rom-kom mjuzikli.
Može bit bilo što, akcija, triler, horor, drama, SF, fantasy, pustolovni. I naravno, znam Satyajita Raya.


Uloge: John Abraham

Žanr: Akcija,Triler

Opis: Radnja filma se odvija u gradu Goa,gde Kabir "Rocky" Ahlawat živi miran život.Njegova komšinica Anna je narkomanka i klubska plesačica,koja ima osmogodišnju kćerku Naomi,koja upoznaje Rocky-ja i naziva ga "Handsome".Rocky se vremenom vezuje za Naomi.Jedne noći Anna i njena koleginica iz kluba dogovore se da ukradu drogu iz jednog skladišta.Naomi kasnije biva oteta od dilera čiju je drogu Anna ukrala.,ali tu nastpa Rocky Handsome.
Ecio94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2016., 18:36   #116
Post

Top 10 Bollywood filmova 2016. prema IMDb-u (cijeli popis (20 filmova))

1. Airlift (akcija, drama) - Kad Irak napada Kuvajt u kolovozu 1990., indijski poduzetnik postaje glasnogovornik za više od 170 000 ljudi.
2. Fan (akcija, drama, triler) - Gaurav, veliki obožavatelj glumca Aryana Khannana, putuje u Mumbai kako bi mu poželio sretan rođendan. Kad stvari ne idu po planu, Gauravova opsesija Aryanom prelazi granicu.
3. Sultan (akcija, drama, romansa) - Romantična akcijska drama bazirana na životu fikcionalnog boksača Sultana Alija Khana iz Haryane.
4. Udta Punjab (triler, drama, krim) - Priča o zloupotrebi droge u indijskoj državi Punjab i njezin utjecaj na mladež i socio-ekonomsko stanje.
5. Neerja (drama, triler, biografija) - Priča o Neerji Bhanot, ženi koja se žrtvovala kako bi zaštitila 359 putnika Pan Am leta 73 u 1986. kojeg je otela teroristička organizacija.
6. Kapoor & Sons (komedija, drama, romansa) - Priča o disfunkcionalnoj obitelji dva brata koji tijekom posjeta obitelji otkrivaju da je brak njihovih roditelja na rubu kolapsa, da obitelj ima financijske probleme itd.
7. Mohenjo Daro (akcija, avantura, drama) - U 2016. g. pr. Kr., farmer predvodi uzlet grada Mohenjo Daro.
8. Rustom (drama, krim, misterij) - U 1959., odlikovani pomorski časnik optužen je da je ubio ljubavnika svoje žene.
9. Wazir (akcija, krim, drama) - Dva čovjeka spaja sudbina kao dio šire zavjere koja im je promijenila živote.
10. Ghayal Once Again (akcija, drama) - Istraživački novinar traži ubojice svoga mentora nakon što je iscurila snimka njegovog ubojstva.
hmxhmx1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 11:11   #117
Dižem temu. Zadnjih par dana sam pogledala nekoliko Indijskih komedija i baš sam se lijepo nasmijala pa eto ima li ovdje ljubitelja indijskih filmova? Imate nešto za preporučiti ?
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 11:15   #118
Quote:
Mariposas kaže: Pogledaj post
Dižem temu. Zadnjih par dana sam pogledala nekoliko Indijskih komedija i baš sam se lijepo nasmijala pa eto ima li ovdje ljubitelja indijskih filmova? Imate nešto za preporučiti ?
Ako voliš trilere, overi Kahaani.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2018., 12:10   #119
Neki od bollywoodskih filmova koji su mi se dopali :

Romantični filmovi, komedije i životne priče: Rab Ne Bana Di Jodi, 2 States, Ekk Deewana Tha, Hum Tum, Jab We Met, Dear Zindagi, 3 Idiots, Dil Chahta Hai, Swades, Kal Ho Naa Ho, Kabhi Alvida Naa Kehna, Prem Kaa Game i Sultan.

Ovo nisu baš tipični bollywoodski filmovi, ali su veoma interesantni: The Lunchbox, The Japanese Wife, Raincoat, English Vinglish, Masaan i Monsoon Wedding.

Za ovaj film su mi čak i Indijci rekli da je "too cheesy" , ali meni je i dalje jedan od najdražih: Kabhi Khushi Kabhie Gham...
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2018., 15:42   #120
Quote:
Andrey_81 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Moj prvi indijski film bio je Devdas i sjećam se da mi je još kao klincu bio super. Malo mi je ples u filmu bio čudan i pitao sam se zašto su upropastili film s tim plesom , ali sam se lagano ufurao i brzo zavolio. Jedan indijaci mi je objasnio da u indiji kad plate za kino (a nemaju novaca), žele za novac koji jedva izvoje vidjeti dobru priču (koja traje 3 sata), pjesmu i ples. Sve u jednom. I zato po tradiciji skoro svaki njihov film ima ova tri elementa. Nekako mi taj ples u skladu sa dobrom melodijom bude baš mala razonoda u filmu i fino te opusti.

Neki dan sam sa ženom pogledao 3 idiota. Jednostavno te radnja filma drži za TV i moraš ga pogledat u jednom komadu. Kakva pauza Savršen film, zabavan i nabijen emocijama.

Jučer smo pogledali Ghajini. Ajme majko, koja ludnica. Totalni preokreti u filmu. Radnja je nevjerojatna. Traje 3 sata, al vrijeme je proletilo samo tako. Ma kakav Avatar , kakav holliwood... Već su mi dopizdili američki filmovi i glupe američke komedije. Sve na isti kalup, puno specijalnih efekata, nestvarni likovi...Pogledaš i ne osjećaš ništa Bljak. Uživam u ovim Bollywood filmovima...totalno te ispune i nakon što film završi gledam u ona slova i malo se zamislim... Žena plače svaki put Danas ujutro mi veli ''još sam tužna zbog onog filma...''. Sve u svemu, filmovi ostave dojam.

Najbolji glumac mi je Aamir Khan Upravo zbog gore dva navedena filma... Skinuo sam još nekoliko filmova, pa molim komentare i prijedloge što još treba pogledati. Ako je moguće, nek to budu filmovi od 2000-2011.

U planu imam pogledati sljedeće naslove:
- Taare Zameen Par
- Badmaash Company
- Black
- Dhobi Ghat
- Lagaan
- My name is Khan
- Rang de Basanti
- Udaan
- Raincoat
- Dil Chata Hai

Jel izbor OK?

Hvala
Evo ti jedna preporuka ali pod jednim uvjetom - da se obavezno zahvališ kad pogledaš!

https://www.imdb.com/title/tt5074352/?ref_=nv_sr_1
__________________
~Stay on the top but remain from the underground~
Charlly987 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:47.