Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2010., 13:05   #5521
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Kaj.. Ne sviđaju ti se cvjetne stolice

572. i 573. je primjer da i crte mogu izgledati dobro
I ja sam ljubitelj crta, mada nekad jednostavnost prevlada.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 26.07.2010., 13:06   #5522
574.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 26.07.2010., 13:08   #5523
384. me podsjeca na nesto sto sam negdje vec vidjeo.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 26.07.2010., 13:08   #5524
575.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 26.07.2010., 14:08   #5525
imam 10 min veremena dok nesto cekam, pa cu bogohuliti na ovom topicu...
zasto na ovom topicu se kao igla u plastu sijena mogu naci primjenjivi "moderni interijeri".. recimo, koliko pratim u zadnje vrijeme komplet stanovanje... prosjecan hrvatski stan nije od 400 m2... u 400 m2, mi strpamo 4-6 stanova
zar su moderni interijeri rezervirani samo za nekretnine takve povrsine?
ne smeta meni ali onako, ispada da je nemoguce napraviti moderan interijer u prosjecnom stanu u zg od 60 kvadrata, u kojem zivi obitelj s dvoje djece
papi73 is offline  
Old 26.07.2010., 14:13   #5526
Pa bilo je ovdje i prekrasnih interijera od 30 kvadrata, ali većina lijepih interijera i je u ovakvim velikim skupim kućama. Ovo je samo tema o modernim interijerima, nigdje ne piše da treba biti primjenjivo na naše stanove, iako sam ja svejedno ovdje našla hrpu ideja za svoj stan.
Ako te smeta, nađi ti neki lijepi moderni interijer sa manje kvadrata pa ga stavi ovdje.
Aoife is offline  
Old 26.07.2010., 16:34   #5527
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Pa bilo je ovdje i prekrasnih interijera od 30 kvadrata, ali većina lijepih interijera i je u ovakvim velikim skupim kućama. Ovo je samo tema o modernim interijerima, nigdje ne piše da treba biti primjenjivo na naše stanove, iako sam ja svejedno ovdje našla hrpu ideja za svoj stan.
Ako te smeta, nađi ti neki lijepi moderni interijer sa manje kvadrata pa ga stavi ovdje.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 26.07.2010., 16:56   #5528
576.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 26.07.2010., 16:57   #5529
577.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 26.07.2010., 16:58   #5530
578.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 26.07.2010., 16:59   #5531
579.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Old 26.07.2010., 20:42   #5532
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Pa bilo je ovdje i prekrasnih interijera od 30 kvadrata, ali većina lijepih interijera i je u ovakvim velikim skupim kućama. Ovo je samo tema o modernim interijerima, nigdje ne piše da treba biti primjenjivo na naše stanove, iako sam ja svejedno ovdje našla hrpu ideja za svoj stan.
Ako te smeta, nađi ti neki lijepi moderni interijer sa manje kvadrata pa ga stavi ovdje.
tko kaze da me smeta?
tema je : moderni interijeri/namjestaj.
evo ja sam postavila pitanje, modernih interijera za prosjecnu cetveroclanu obitelj u 60 kvadrata stambenog prostora. da li je to nemoguce? mislim da nije off topic.
papi73 is offline  
Old 26.07.2010., 21:37   #5533
Normalno da je lakše pronaći lijepe interijere u velikim bogataškim kućama, jer se oni više potrude oko uređenja od "prosječne obitelji" tj. daju novce nekom talentiranom dizajneru/arhitektu da se pobrine oko uređenja.
Ako se nekome da tražiti lijepe fotke ali samo u ograničenim kvadratima, možda te usreći, ja sam prva kojoj se to ne da jer lijepa fotka je lijepa bez obzira na broj kvadrata koji stoji iza nje, a to je jedino što mene ovdje zanima
A možeš se i ti potruditi pa prolistati kroz topic, jer nije da uopće nema stanova manjih kvadratura
Aoife is offline  
Old 26.07.2010., 23:15   #5535
Odlicne fotke Kris. Jako volim i sama onaj prvi izvor ali se na nazalost ne daju fotke linkati u post od tamo.

Bult ne jos nisam naucila.






Zadnje uređivanje ombia : 26.07.2010. at 23:21.
ombia is offline  
Old 26.07.2010., 23:35   #5536
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Normalno da je lakše pronaći lijepe interijere u velikim bogataškim kućama, jer se oni više potrude oko uređenja od "prosječne obitelji" tj. daju novce nekom talentiranom dizajneru/arhitektu da se pobrine oko uređenja.
Ako se nekome da tražiti lijepe fotke ali samo u ograničenim kvadratima, možda te usreći, ja sam prva kojoj se to ne da jer lijepa fotka je lijepa bez obzira na broj kvadrata koji stoji iza nje, a to je jedino što mene ovdje zanima
A možeš se i ti potruditi pa prolistati kroz topic, jer nije da uopće nema stanova manjih kvadratura
krivo si me razumjela. ne, ja ne trebam pomoc za urediti moj "mali stan" em nemam djece, em sam se dovoljno skolovala da to mogu i sama
ja sam samo na temi naslova: "moderni interijeri", postavila najobičnije pitanje. samo sam se ubacila u ovo bezgranicno stavljanje fotki.
razapnite me sto mi je smislenije razgovarati o modernim interijerima u realnom okruzenju, nego keljiti fotke iz svima dostupnih magazina. ne vidim da naslov teme iskljucuje da netko postavi neko pitanje . arhitekturu cini lijepom i to sto je satkana od vise aspekata, sociologija je isto jedan od njih

P.S. i dosta sa listala topic ...i da , ima stanova manjih kvadratura, studentskih

aj, odoh, da hrpom teksta ne unistim niz slikica
papi73 is offline  
Old 26.07.2010., 23:48   #5537
papi - prolistaj temu od pocetka, ja sam stavljala u pocetku vise slika manjih prostora, dok sam bila u fazi uredjenja stana. Mislim da sam stavila i vise malih kuhinja itd.
Nemoj bjezati, stavi koju fotku manjih prostora.

ombia is offline  
Old 27.07.2010., 01:34   #5538
ombia ne mislim ja malih prostora gdje mora biti krevet na kat i mini kuhinja ja sam samo postavila pitanje modernih interijera na primjeru prosjecnog hrvatskog stana od 60 m2, u kojem zivi prosjecna hrvatska obitelj , znaci : mama , tata, sin i kcer. ja se u struci susrecem uglavnom s takvim stanovima.
ogradila sam se od toga da meni nes treba, imam zavrsen stan, nesto veci od hipotetskih 60 m2 i zivi nas dvoje u njemu ...( kuhinja mi je linijska od 3,8 m, nije velika, ali sve stalo, ne trebam nikakva inovativna rjesenja).. i ne trebam savjet, ovo nije ni topic gdje se traze savjeti.
zar je tako tesko na topicu moderni interijeri, potaci ikoga da kaze sto misli o modernom interijeru, na primjeru prosjecne obitelji, u prosjecnom stanu u gradu zagrebu?

i da li to znaci da prosjecna 'rvacka obitelj ne moze zivjetiu modernom interijeru? jer nema novce ni kvadrate?
papi73 is offline  
Old 27.07.2010., 08:11   #5539
Ne slazem se na dosta postova ovdje...
Odradio sam dosta intwrijera koji nisu bili skupi a bili su publicirani po raznoraznim magazinima...
Najlakse je naci bogatog klijenta i nagovoriti ga da kupi brdo skupog namjestaja, a na kraju mu stan zgleda kao showroom... Zanimljivo je jako kolege arhici pokusavaju los projekt pokriti klasicima dizajna, a detalji koje su trebali rijesiti bodu oci...
Prosjecna mlada obitelj koja zeli kupiti stan osudjena je na "jeftine" novogradnje koje imaju sve samo ne dobar raspored, oni sa vise novaca zeljni popravljanja svog statusa mogu kupiti svasta po sljemenskim obroncima po cijenama koje ne opravdavaju izvedbu, vjerujte nagledao sam se svega...
__________________
Daj mi, znam da imas...;)
Clubman is offline  
Old 27.07.2010., 08:51   #5540
Quote:
papi73 kaže: Pogledaj post
ombia ne mislim ja malih prostora gdje mora biti krevet na kat i mini kuhinja ja sam samo postavila pitanje modernih interijera na primjeru prosjecnog hrvatskog stana od 60 m2, u kojem zivi prosjecna hrvatska obitelj , znaci : mama , tata, sin i kcer. ja se u struci susrecem uglavnom s takvim stanovima.
ogradila sam se od toga da meni nes treba, imam zavrsen stan, nesto veci od hipotetskih 60 m2 i zivi nas dvoje u njemu ...( kuhinja mi je linijska od 3,8 m, nije velika, ali sve stalo, ne trebam nikakva inovativna rjesenja).. i ne trebam savjet, ovo nije ni topic gdje se traze savjeti.
zar je tako tesko na topicu moderni interijeri, potaci ikoga da kaze sto misli o modernom interijeru, na primjeru prosjecne obitelji, u prosjecnom stanu u gradu zagrebu?

i da li to znaci da prosjecna 'rvacka obitelj ne moze zivjetiu modernom interijeru? jer nema novce ni kvadrate?
Negdje na pocetku teme su bila odlicna rjesenja one slovenske firme/dizajnerice interijera, ne mogu se sad sjetiti naziva nesto sa rama, sirama, panorama, svaka fotografija je bila potpisana...bas to o cemu pises.
Ujedno je ovdje bilo bas puno fotki one svedske agencije za nekretnine gdje su cuda radili od malih kvadrata.
ombia is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:34.