Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2010., 13:13   #1
Filmovi kojima ne znamo ime...

Naslov sve kaže.

Ako se ne možete sjetiti imena nekog filma koji ste gledali, ili imena glumca koji je glumio u tom filmu, ili redatelja ili nešto slično, raspitajte se na ovom topiku.



Inače ovdje je link na staru temu.
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Old 27.10.2010., 16:21   #2
Evo, netko mora prvi pitati:

Tip na filmu vidi žensku i skuži da je to njegova ljubav iz djetinjstva pa zapali u grad da je upozna. Ona ga se uopće ne sjeća pa se on zaposli kao njen asistent i polako je upozna da ga ona zavoli. Ne znam točno zašto, ali nekako se posvađaju (mislim da nju uvjere da je on s njom samo zbog nekakvog publiciteta), pa on njoj ostavi nekakav privjesak s nacrtanom ružom koji mu je ona poklonila kad su bili klinci da je ne zaboravi. Ona to slučajno nađe prije vjenčanja i dugo su i sretno živili.

Ajte pliz pomagajte, cura me ubija... ;-))
Mr. Q is offline  
Old 27.10.2010., 17:37   #3
Question Identificirajte mi pjesmu iz ovog isječka, molim vas

Zanima me samo ako znate koja je pjesma u ovome isječku iz serije Združena Braća. Počinje negdje u sredini govora njemačkog generala. Molim vas da mi identificirate tu pjesmu. Hvala!

Link:
http://www.youtube.com/watch?v=VcMk85ZsBh0
__________________
Love is a doctor, music is the medicine.
Raven89 is offline  
Old 27.10.2010., 21:47   #4
Quote:
Raven89 kaže: Pogledaj post
Zanima me samo ako znate koja je pjesma u ovome isječku iz serije Združena Braća. Počinje negdje u sredini govora njemačkog generala. Molim vas da mi identificirate tu pjesmu. Hvala!

Link:
http://www.youtube.com/watch?v=VcMk85ZsBh0
ovo http://www.youtube.com/watch?v=El63cSa4ag8 ?
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Old 27.10.2010., 23:22   #5
ne mogu se sjetit naziva filma

ok, ovo me već davi neko vrime

taj san film gledala sredinom ili krajem 90ih.

Radi se o ženi koja radi na nekakvoj radio postaji, samohrana majka je i ima kćer tinejđerku ,odselili su se u neki gradić, i u jednom trenutku kćer ide spavat sa momkon i onda joj stara taman uđe u sobu i počne govorit o sexu i kondomima

poanta je u nekakvoj crvenoj haljini na toćkice kakvu mala nosi
nekako se zvao kao žena u haljini na toćkice ili lady in red dotted dress

bia je par puti na tv
kathyy is offline  
Old 28.10.2010., 00:06   #6
E ovako ljudi, u pitanju je film iz novijeg vremena ali ja ipak ne znam ime...

Veliki prijatelji sa posla (kao prijatelji, ali u stvari nisu) dogovore se da idu preko vikenda u planinu na odmor.
Sve izgleda idilično, međutim ni sam nije znao da njegov prijatelj ima bolesnu ekipu.
Ta kuća je u divljini i daleko od prvog najbližeg mjesta.

Vidio je u teglama odrubljene glave od ljudi i shvatio da je pravo najebao. Oni mu govore da može bježati prema šumi, daju mu kao malu prednost a onda idu za njim i takmiče se tko će ga prije ubiti. Strašno!

Film je napet do bola...jbt. nikako se sjetiti imena...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 28.10.2010., 10:46   #7
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
E ovako ljudi, u pitanju je film iz novijeg vremena ali ja ipak ne znam ime...

Veliki prijatelji sa posla (kao prijatelji, ali u stvari nisu) dogovore se da idu preko vikenda u planinu na odmor.
Sve izgleda idilično, međutim ni sam nije znao da njegov prijatelj ima bolesnu ekipu.
Ta kuća je u divljini i daleko od prvog najbližeg mjesta.

Vidio je u teglama odrubljene glave od ljudi i shvatio da je pravo najebao. Oni mu govore da može bježati prema šumi, daju mu kao malu prednost a onda idu za njim i takmiče se tko će ga prije ubiti. Strašno!

Film je napet do bola...jbt. nikako se sjetiti imena...
Mene to podsjeca na ovaj film ali ovaj je nešto stariji.

http://www.youtube.com/watch?v=rU7vDDm0H3w
WeepingWillow is offline  
Old 30.10.2010., 12:03   #8
ovo nitko neće znat

film se na tcmu često znao prikazivat...
rekla bih iz šezd...sedamdesetih?

radnja je pred drugi svjetski
prati jednog simpatičnog boemskog kipara koji smekša srce tvrdokorne starije i pomalo histerične žene (poljakinje??) (mislim da ju je zvao maruška iz milja). žive ispod mosta gdje prolazi vlak ili tako nešto? buka! prikaz ogavne buržoazije? njihov toplohladno odnos?

nakraju ode u rat iz nekih idealističkih bezumnih nagona,pogine,maruška je shvrana. kamera prati njegovu posthumnu izložbu apstraktnih kiparija

po istinitom!

predivna mi je ljubav ta bila
bogswama is offline  
Old 30.10.2010., 15:57   #9
ovak, radi se o novijem filmu...ne starijem od 10god...ak se dobro sjećam neki lik ubije svoju ženu u kući i onda sljedi zaplet kojeg se ne sjećam

al fora je u tome da lik poslije počne furat neku bijelu masku i na kraju filma ide na nekakvu svečanost hvatat nekog tak nešto

aj ljudi pomozite
__________________
Gradu
cocky_bastard is offline  
Old 30.10.2010., 19:58   #10
Quote:
cocky_bastard kaže: Pogledaj post
ovak, radi se o novijem filmu...ne starijem od 10god...ak se dobro sjećam neki lik ubije svoju ženu u kući i onda sljedi zaplet kojeg se ne sjećam

al fora je u tome da lik poslije počne furat neku bijelu masku i na kraju filma ide na nekakvu svečanost hvatat nekog tak nešto

aj ljudi pomozite
mozda Bruiser?
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Old 30.10.2010., 20:01   #11
Quote:
evil bastard kaže: Pogledaj post
mozda Bruiser?
je, baš sam ga maloprije našao na imdb-u

thanks anyway
__________________
Gradu
cocky_bastard is offline  
Old 31.10.2010., 15:12   #12
Quote:
Katatonični Dabar kaže: Pogledaj post
Naslov sve kaže.

Ako se ne možete sjetiti imena nekog filma koji ste gledali, ili imena glumca koji je glumio u tom filmu, ili redatelja ili nešto slično, raspitajte se na ovom topiku.



Inače ovdje je link na staru temu.

Trazim Hrvatski film,neznam kako se zovi niti imena glumaca: Dosla je neka talijanska kompanija da snime film u Lici,oni su iznajmili kucu od jednog bracnog para koji nisu imali djece, njima je bilo ime Pipe i Peja i oni su glavne uloge u tome filmu.Ako netko ima taj film ili znade nesto o istome ja vas molim da mi se javite
marovaca is offline  
Old 31.10.2010., 17:10   #13
Quote:
marovaca kaže: Pogledaj post
Trazim Hrvatski film,neznam kako se zovi niti imena glumaca: Dosla je neka talijanska kompanija da snime film u Lici,oni su iznajmili kucu od jednog bracnog para koji nisu imali djece, njima je bilo ime Pipe i Peja i oni su glavne uloge u tome filmu.Ako netko ima taj film ili znade nesto o istome ja vas molim da mi se javite
ima predstava. tišina! snimamo. film sam tražila pa nemrem nać. nadam se da ti bu ovo pomoglo
Rea. is offline  
Old 31.10.2010., 19:16   #14
ljudi zna itko naziv ovog filma:

radnja se odvija ili za vrijeme valentinova ili noć vještica, nešto je.. i neka srednjoškolska ekipa se okuplja u staroj napuštenoj školi i počinju bezazlene šalee, tuluum i sli.
no najednom (ili je netko od njih ili nesjećams e) počinje ubijati redom. sjećam se da je nekoga ubio u liftu. zna itko??
__________________
if u love someone, don't keep him in your heart.
Keep him on your nails.
So if u fail in love,don't break your heart.Just cut the nails. That's why girls keep long nails.
DanceFLooR is offline  
Old 31.10.2010., 19:53   #15
zna netko možda kako se zove komedija u kojoj je u neki učenički dom trebala doći nova učenica (mislim da na nekakvu razmjenu),a istodobno su iz tog doma naručili prostitutku koja je imala isto ime kao ta učenica pa su ih zamijenili?
Nina F is offline  
Old 31.10.2010., 19:56   #16
Quote:
DanceFLooR kaže: Pogledaj post
ljudi zna itko naziv ovog filma:

radnja se odvija ili za vrijeme valentinova ili noć vještica, nešto je.. i neka srednjoškolska ekipa se okuplja u staroj napuštenoj školi i počinju bezazlene šalee, tuluum i sli.
no najednom (ili je netko od njih ili nesjećams e) počinje ubijati redom. sjećam se da je nekoga ubio u liftu. zna itko??
možda School Killer?
Nina F is offline  
Old 31.10.2010., 19:56   #17
Quote:
Nina F21 kaže: Pogledaj post
zna netko možda kako se zove komedija u kojoj je u neki učenički dom trebala doći nova učenica (mislim da na nekakvu razmjenu),a istodobno su iz tog doma naručili prostitutku koja je imala isto ime kao ta učenica pa su ih zamijenili?
http://www.imdb.com/title/tt0362511/
__________________
"...here's to your fuck, Frank!"
punkrockos is offline  
Old 31.10.2010., 19:58   #18
Quote:
punkrockos kaže: Pogledaj post
to je taj,hvala
Nina F is offline  
Old 31.10.2010., 20:29   #19
Quote:
DanceFLooR kaže: Pogledaj post
ljudi zna itko naziv ovog filma:

radnja se odvija ili za vrijeme valentinova ili noć vještica, nešto je.. i neka srednjoškolska ekipa se okuplja u staroj napuštenoj školi i počinju bezazlene šalee, tuluum i sli.
no najednom (ili je netko od njih ili nesjećams e) počinje ubijati redom. sjećam se da je nekoga ubio u liftu. zna itko??
malo mi vuce na ovo
WHUFC is offline  
Old 31.10.2010., 20:46   #20
Wink

Quote:
evil bastard kaže: Pogledaj post
Mislim da je Hvala
__________________
Love is a doctor, music is the medicine.
Raven89 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.