Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2011., 17:45   #101
Ja imam užasno oštećenu kosu koja je prije 5 mjeseci bila kovrčava i crna,a onda sam odlučila vratiti svoju prirodnu boju (svjetlo plavu) i sad je sva skurena od tih silnih tretmana i nema nikakvu forumu,samo je čupava Ugl jako razmišljam o tom brazilskom čisto zbog toga da mi "obnovi" tu spaljotinu.Pa šta vi mislite,jel ima uopće pomoći takvoj grivi ili su škare jedina solucija? I dali se nakon tog tretmana može normalno ofarbat kosa,ili se treba čekati da prođe jedan period
Vannaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 18:19   #102
Quote:
Vannaa kaže: Pogledaj post
Ja imam užasno oštećenu kosu koja je prije 5 mjeseci bila kovrčava i crna,a onda sam odlučila vratiti svoju prirodnu boju (svjetlo plavu) i sad je sva skurena od tih silnih tretmana i nema nikakvu forumu,samo je čupava Ugl jako razmišljam o tom brazilskom čisto zbog toga da mi "obnovi" tu spaljotinu.Pa šta vi mislite,jel ima uopće pomoći takvoj grivi ili su škare jedina solucija? I dali se nakon tog tretmana može normalno ofarbat kosa,ili se treba čekati da prođe jedan period
pa ja mislim da bi ti brazilsko pomoglo, meni je kosa puno manje suha.. naravno, ne bi iz prve dobila 100% zdravu kosu, ali nakon par tretmana kroz godinu dana bi trebalo bit ok.. barem toliko da se ne moras osisat na kratko, nego sa svakim tretmanom usput ošišaš neka 3 cm.. nova raste, staru šišaš.

možes se farbat nakon 10-15 dana.
JackBlack is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 18:22   #103
jack black jesi oprala mozda jos koji put kosu? jel i dalje ravnja?
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2011., 21:18   #104
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
jack black jesi oprala mozda jos koji put kosu? jel i dalje ravnja?
oprala sam danas treći put, jos uvijek je super.

@Musmula

jel staviš regenerator nakon šamponiranja? ja sam drugi put bila oprala samo sa šamponom, bez regeneratora, i nije mi bilo dobro, bila mi je ravna, ali suhasata, slamasta malčice. danas sam opet stavila regenerator, onaj od alverde, i kosa mi je super kao i nakon prvog pranja..

Zadnje uređivanje JackBlack : 11.01.2011. at 21:34.
JackBlack is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 10:52   #105
Yup, koristim John Frieda regenerator kod svakog pranja.
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 13:15   #106
čitala sa na onom forumu www.ana.rs da cure spominju jako opadanje kose nekoliko mjeseci nakon brazilskog tretmana, sad, ne znam da li je to patka, jer nije da to govore ove koje su ga imale, već one koje su uglavnom protiv, ali malo mi je zagolicalo mastu..

ja sam prvenstveno i išla na ovaj tretman jer je kao super za kosu, hrani je.
a sad dođe neka info da se ćelavi od toga, u qurac.
možda je sve to rekla kazala, ne vjerujem da je to toliko "radioaktivno" da bi ozbiljni frizeri to uzimali u upotrebu na svojim mušterijama, i još reklamirali kao spas za kosu!
JackBlack is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 20:21   #107
ja sam bila na brazilskom u salonu exclusive i zadovoljna sam, a to što trešti muzika i cure hodaju s masnom kosom imaju svoje razloge..od božića rade po cijele dane (od 9 do 20h) jer su ostali na bolovanju i još su dosta pristojne za razliku od nekih zg salona... moja kosa je jako bila uništena, a kad kažem jako onda mislim na to da sam sretna što ju uopće imam..blajhanje, farbanje, minival i ostala sranja na njoj uništili su mi kosu skroz naskroz...a sad je super...i znam da za mjesec dana neće izgledat kao što izgleda sad,al znam i razlog-jer je preuništena i da bi se dobio stopostotni učinak ovog tretmana treba barem dva tretmana odraditi,a nekad i tri. kosu smo si same uništile, a sad bi da nam se preko noći oporavi,to baš i ne ide...treba bit realan..a i opet sve ovisi o kosi,nemamo svi istu kosu, nekome super ispadne,nekome ne...
BiljanaD is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 10:14   #108
Quote:
BiljanaD kaže: Pogledaj post
jto što trešti muzika i cure hodaju s masnom kosom imaju svoje razloge..od božića rade po cijele dane (od 9 do 20h) jer su ostali na bolovanju i još su dosta pristojne za razliku od nekih zg salona...
So not my problem. Nek zaposle više ljudi. I super mi je ova općehrvatska tendencija da se svi uspoređuju s lošijima.... U uspredbi s nekim zg salonima su dosta nepristojne!
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 10:28   #109
[QUOTE=Mushmula;31066652]So not my problem. Nek zaposle više ljudi. I super mi je ova općehrvatska tendencija da se svi uspoređuju s lošijima.... U uspredbi s nekim zg salonima su dosta nepristojne![/QUOTE

joj što volim vas koji pljujete po svemu tek onda kad nešto ne štima...šta im onda nisi rekla da nisi zadovoljna s tretmanom, sorry al to je tvoja greška..
meni su rekle nek im javljam rezultate i budem i kad mi se kosa počne opet vraćat u normalno stanje pa makar to bilo za dva tjedna, mjesec dana, dva mjeseca..al ja sam svjesna koliko je moja kosa u komi i znam da neće dugo biti ovako lijepa...

možda si im jednostavno antipatična pa su bile nepristojne prema tebi..sve moje cure koje su išle tamo su zadovoljne..i tretmanom i zaposlenicima..pa ja ne znam u kome ili čemu je problem...

u svakom slučaju, meni je brazilsko spasilo kosu jer ju inače ne bi ni imala..i za dva-tri mjeseca ću ići ponovo...
BiljanaD is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 14:59   #110
Quote:
BiljanaD kaže: Pogledaj post
joj što volim vas koji pljujete po svemu tek onda kad nešto ne štima...šta im onda nisi rekla da nisi zadovoljna s tretmanom, sorry al to je tvoja greška..možda si im jednostavno antipatična pa su bile nepristojne prema tebi..sve moje cure koje su išle tamo su zadovoljne..i tretmanom i zaposlenicima..pa ja ne znam u kome ili čemu je problem...
I meni su rekle da im javljam rezultate. Nazvala sam ih nakon 2 tjedna i rekla da nisam baš zadovoljna jer mi se kosa već počela kovrčati na što su mi rekle da dođem kod njih u salon da me pogledaju i da ne garantiraju rezultate ako ne koristim njihov šampon. Meni se jednostavno nije dalo ići natrag tamo! Nisam vidjela smisao u tome jer tretman ne planiram ponavljati zbog alergijske reakcije koju sam dobila, a novce mi sigurno nebi vratili, što zapravo i nisam tražila.
I nisu bile nepristojne prema meni, nego sam komentirala općeniti dojam koji je salon ostavio na mene (Jelena Rozga, maserkina masna kosa i obraćanje klijentu sa 'ti').
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 15:39   #111
[QUOTE=BiljanaD;31066908]
Quote:
Mushmula kaže: Pogledaj post
So not my problem. Nek zaposle više ljudi. I super mi je ova općehrvatska tendencija da se svi uspoređuju s lošijima.... U uspredbi s nekim zg salonima su dosta nepristojne![/QUOTE

joj što volim vas koji pljujete po svemu tek onda kad nešto ne štima...šta im onda nisi rekla da nisi zadovoljna s tretmanom, sorry al to je tvoja greška..
meni su rekle nek im javljam rezultate i budem i kad mi se kosa počne opet vraćat u normalno stanje pa makar to bilo za dva tjedna, mjesec dana, dva mjeseca..al ja sam svjesna koliko je moja kosa u komi i znam da neće dugo biti ovako lijepa...

možda si im jednostavno antipatična pa su bile nepristojne prema tebi..sve moje cure koje su išle tamo su zadovoljne..i tretmanom i zaposlenicima..pa ja ne znam u kome ili čemu je problem...

u svakom slučaju, meni je brazilsko spasilo kosu jer ju inače ne bi ni imala..i za dva-tri mjeseca ću ići ponovo...

ja sam tamo bila samo pitat za brazilsko i s ulaza se vidi da su neprofesijonalni sorry (zato sam i bila odustala od tretmana)...u svakom slucaju radis im lijepu besplatnu reklamu
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 15:52   #112
nemojte se prepucavat oko kome je gdje dobro, a kome nije.. svatko ima pravo na svoje dojmove, zato smo i ovdje..

a ako cura radi reklamu tom salonu, onda i mi radimo reklamu studiju ljepote,tako da..

nego, Mushmula, kosa ti nije više glatka i mekana, poslamila ti se ili samo zakovrčala..?

meni su se krajevi malo uvili na prednjoj strani,ali ne smeta, jer nisu kovrčavi nego uvijeni, a kosa je mekana i zaglađena i dalje.. nisam niti očekivalafull ravnoću, budući da to nije ispravljanje kose u svojoj osnovnoj svrsi. bitno mi je samo da se ne nakovrča onako debilno kao što je bila, plus suha.

i da, ne masti mi se više onako jako kao nakon prva 2 pranja.
a sta ja znam, za sad je super, ali prošlo je tek 10 dana, pa je još rano za zaključke..
JackBlack is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 16:17   #113
Quote:
JackBlack kaže: Pogledaj post
nemojte se prepucavat oko kome je gdje dobro, a kome nije.. svatko ima pravo na svoje dojmove, zato smo i ovdje..

a ako cura radi reklamu tom salonu, onda i mi radimo reklamu studiju ljepote,tako da..
slazem se ali reci da lako pljujemo tek kada nesto ne valja ne stoji...kazem samo svoj dojam...a to je isti kao i mushmulin...samo sto je ona ipak otisla na tretman.

naravno da ce svatko napraviti stagod zeli tamo gdje mu najbolje odgovara
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 11:49   #114
http://www.vecernji.hr/zivot/na-ravn...-clanak-239102
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 11:56   #115
Quote:
JackBlack kaže: Pogledaj post
nego, Mushmula, kosa ti nije više glatka i mekana, poslamila ti se ili samo zakovrčala..?
Poslamila!! To je prava riječ za moju kosu! Da, poslamila se. I nije više glatka i mekana. Kažem, nije se skroz još vratila u svoje najgore stanje, ali je prešla pola puta. Nije toliko stvar u kovrčanju, koliko u volumenu. Opet mi se napuhuje i ne izgleda više dobro kad je počešnjam. Poslamljena je
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 11:58   #116
E to je već puno bolja opcija jer se kosa odmah u salonu ispire! Ako Schwartzkopf ravnanje neda zadovoljavajuće rezultate, idem u Monet. Ne odustajem od ravnanja tako lako...
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 12:37   #117
Quote:
Mushmula kaže: Pogledaj post
E to je već puno bolja opcija jer se kosa odmah u salonu ispire! Ako Schwartzkopf ravnanje neda zadovoljavajuće rezultate, idem u Monet. Ne odustajem od ravnanja tako lako...
Meni je kosa i dalje savršena, ali to kaj kažeš za radnice u salonu točno je, ali nisu one loše, na kraju su simpa, to je samo stvar do kućnog odgoja. druga stvar ZAŠTO SE NE BI VRATILA TAMO DA TI BESPLATNO PONOVE TRETMAN ?! samo im zaprijeti tužbom radi ne ispunjenja ugovorne obveze jer samim tim što si ti kod njih kupila tretman oni su s tobom u obveznom odnosu u kojem su ti dali garanciju da ćeš imati učinak SIGURNO 3 MJ. poneseš svoj tigi šampon za koji su one tamo rekle da se koristi i imaju ga u salonu, tražiš da ti operu s njim kosu i da SAMA osušiš kosu i pokažeš im "učinak od 3mj". ja ću to sigurno napravit ako meni se tako naglo ošteti, pa kaj ću pustit da neko pravi budalu od mene ili da je moj novac nešto manje vrijedan. ovo ispod je copy-paste sa Kupi me stranice iz komentara pa ti promisli hoćeš li otići ili ne!

" s obzirom da se svima odgovarate molim Vas da i meni odgovorite, nije zlonamjerno pitanje jer moja mama, 2 frendice i ja se mislimo da li uzeti kupon, a onda ako ste sigurni toliko u učinak proizvoda molim Vas radi naše sigurnosti (što Vama nije nikakav dodatan trošak ) da li se može dobiti grancija kao što sam napisala dolje u navedenom postu. to pogotovo pitam radi frendice koja ima kratku kosu do ispod uha i jako jako kovrčavu. Hvala Vam . "Lijep pozdrav, S obzirom da 550kn nije mali iznos za dati za nešto što ne možete 100% garantirati, mene zanima dali Vi, kao salon možete ne usmeno nego pismeno preko KupiME kupona garantirati za ovaj tretman tako da se obvežete da ćete u slučaju prestanka efekta navedenog tretmana ( dakle ako dođe do kovrčanja kose) unutar roka od 3 mjeseca od dana tretiranja kose, isti tretman ponoviti o vlastitom trošku. Mislim da će se mnogi složiti da ako uistinu vjerujete u kvalitetu Vašeg tretmana da to možete uključiti u ponudu. Hvala"
ivana zagvozda 30.11.2010. 13:05
I naravno,ako mislite da je tretman neučinkovit ponoviti ćemo ga o vlastitom trošku!
XoXo 30.11.2010. 13:04
HVALA VAM NA ODGOVORU :-), VIDIMO SE
ivana zagvozda 30.11.2010. 13:00
Poštovana! Vi ćete dobiti garanciju prilikom tretmana da vam kosa neće biti kovrčava unutar ta tri mjeseca!Ako je to u pitanju onda budite bez brige ) "
jeeleenaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 12:39   #118
drugo kaj sam vas htjela pitati, je li se nakon ovog tretmana može normalno šišati ili se mora sa vrućim škarama? koja je uopće razlika?
jeeleenaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 13:42   #119
ma ne radim ja nikome reklamu, samo kažem da sam i ja i moje cure zadovoljne tamo...jest da je skupo naspram studija ljepote gdje se još dobije i šišanje vrućim škarama što mislim da je odlično u kombinaciji s ovim tretmanom..ja sam išla u exclusive samo zato jer sam čula da jedino oni koriste čisti brazilski keratin.

ja znam da ću morat ponoviti tretman jer mi je kosa inače užasna,doslovce spaljena od blajha i minivala... zasad je ok..vidjet ćemo za mjesec dana

jelena, ja bi ti preporučila šišanje vrućim škarama jer si onda mirna i nemoraš se šišat svako malo,a i čitala sam o tome na http://www.studio-ljepote.com/index.php/vruce-skare.

rekla sam sama sebi,bolje sad platiti koliko treba da bi održala kosu zdravom, nego poslije ići na ovako skupe tretmane i još dodatno trošiti novce na posebne šampone i regeneratore... a kad se sjetim kakvu sam kosu nekad imala (onda sam se bila kanirala)
BiljanaD is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 14:00   #120
pitanjce..ima još netko da je bio u tom salonu studio ljepote? zanima me kakva je vaša kosa nakon mjesec dana od tretmana...
BiljanaD is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:02.