Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2011., 17:14   #1
Stanovi - Zadar

Uglavnom interesira me ako netko ima saznanja o kvalitetama novogradnje u Zadru, ali kvartovima oko Poluotoka....naravno i shodno tome cijene?
Po oglasnicima vidim svega i svačega, cijena svakakvih tako da mi to nije relevantno.
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 11:04   #2
Quote:
ornella kaže: Pogledaj post
Uglavnom interesira me ako netko ima saznanja o kvalitetama novogradnje u Zadru, ali kvartovima oko Poluotoka....naravno i shodno tome cijene?
Po oglasnicima vidim svega i svačega, cijena svakakvih tako da mi to nije relevantno.
ovisi o lovi koju si spremna uložit.

duca-odlični tlocrti uglavnom, solidna izvedba, izvanredna lokacija. par stanova se prodaje.

tiz- meni djeluje kao grad duhova, puno stranaca i neprodanih stanova, okoliš još nije riješen. unutra solidno, tlocrti baš i nisu neka prevelika sreća.

kerum- izbjegavati u širokom luku!!!!

gortan- ono na putu murvice- super lokacija, tlocrta ima svakakvih, cijena koliko čujem povoljna, ima već od 1400 stanova, pa do 2200.

vmd- mislim da ima još par stanova, 2200 je bila cijena. nije mi se svidjelo što stan od 80ak kvadrata ima 2 relativno male sobe i 1 kupaonu, a mislim da su samo takvi ostali.

ona siva zgrada kraj duce, mislim lignum- ostalo je još stanova s 3 sobe i minijaturnim dnevnim. nije loša izvedba i sada ti stanovi od 77 kvadrata sa garažom dođu oko 135000 eura.

ako mi još što padne na pamet, dopišem

Zadnje uređivanje Blackie : 21.05.2011. at 11:36.
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 12:23   #3
Quote:
Blackie kaže: Pogledaj post
ovisi o lovi koju si spremna uložit.

duca-odlični tlocrti uglavnom, solidna izvedba, izvanredna lokacija. par stanova se prodaje.

tiz- meni djeluje kao grad duhova, puno stranaca i neprodanih stanova, okoliš još nije riješen. unutra solidno, tlocrti baš i nisu neka prevelika sreća.

kerum- izbjegavati u širokom luku!!!!

gortan- ono na putu murvice- super lokacija, tlocrta ima svakakvih, cijena koliko čujem povoljna, ima već od 1400 stanova, pa do 2200.

vmd- mislim da ima još par stanova, 2200 je bila cijena. nije mi se svidjelo što stan od 80ak kvadrata ima 2 relativno male sobe i 1 kupaonu, a mislim da su samo takvi ostali.

ona siva zgrada kraj duce, mislim lignum- ostalo je još stanova s 3 sobe i minijaturnim dnevnim. nije loša izvedba i sada ti stanovi od 77 kvadrata sa garažom dođu oko 135000 eura.

ako mi još što padne na pamet, dopišem
Hvala .....ali ako možda znaš cijenu tih Ducinih stanova na Relji, mada na njihovoj stranici piše da je sve prodano

Isto sam vidjela i na stranici od Lignuma da je sve prodano, ali ona treća soba je fakat mala.

Tiz-ove zgrade su mi definitivno naj lokacija...i znaš li kolika je tamo uistinu realna cijena..po oglasima sam stvarno vidjela vrlo široke raspone.

I da ...VMD ????...gdje je to?...kad uguglam nađem samo stanove u ZG.
Tnx unaprijed
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 18:22   #4
koliko veliki stan tražiš i do koje cijene bi išla?


p.s. nisam agent za nekretnine, nego sam i ja nedavno tražila stan na istoj lokaciji
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 18:55   #5
Quote:
Blackie kaže: Pogledaj post
koliko veliki stan tražiš i do koje cijene bi išla?


p.s. nisam agent za nekretnine, nego sam i ja nedavno tražila stan na istoj lokaciji
Hi...tražim trosobni, a pri tome mislim na tri spavaće sobe...a cijena ....mislim da je sve preko1700-1800 previše....i jesi uspjela što naći i ako jesi za koliko ?.....i btw danas našla da se prodaje jedan na Relji u onoj bijeloj zgradi potkrovlje ali 23o0 traži, a stan je 100m2...
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 19:41   #6
Quote:
ornella kaže: Pogledaj post


Hi...tražim trosobni, a pri tome mislim na tri spavaće sobe...a cijena ....mislim da je sve preko1700-1800 previše....i jesi uspjela što naći i ako jesi za koliko ?.....i btw danas našla da se prodaje jedan na Relji u onoj bijeloj zgradi potkrovlje ali 23o0 traži, a stan je 100m2...
onda ti je najpametnije otići u gortan, jer su prealjkavi za napravit stranicu na webu. tamo imaš u toj cijeni na putu murvice novogradnju, taman završavaju okoliš, ostalo je još stanova,
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 19:54   #7
Quote:
Blackie kaže: Pogledaj post
onda ti je najpametnije otići u gortan, jer su prealjkavi za napravit stranicu na webu. tamo imaš u toj cijeni na putu murvice novogradnju, taman završavaju okoliš, ostalo je još stanova,
misliš da za ove ducine na Relji nema šanse da dođu ispod te cijene, tj do neke pristojne......kako nisam iz Zadra iskreno nemam baš predođbu gdje su te zgrade put murvice....
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 19:57   #8
Quote:
ornella kaže: Pogledaj post
mislišza ove ducine na Relji nema šanse da dođu ispod te cijene, tj do neke pristojne......kako nisam iz Zadra iskreno nemam baš predođbu gdje su te zgrade put murvice....
ducine su rasprodane, ovo što se prodaje par stanova to ih prodaju već prvi vlasnici i mislim da su se malo zaigrali sa cijnom. možda su i garaže u cijeni, ne znam.

čini mi se da je najbolji odnos cijene i kvalitete a i lokacije trenutno gortan u murvičkoj. znam da imaju več neke stanove id 1400 pa na više. a ta ulica ti udara točno dole na one ducine zgrade. 200 metara iznad policije.
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 20:01   #9
tu su ti i stanovi i lokacija
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 20:11   #10
Quote:
Blackie kaže: Pogledaj post
tnx...sad kužim, morat ću se provesti malo onuda...ma lokacija mi je bitna da djeca mogu sve obavljati pješice....baš sam bacila oko na tlocrte i čini mi se ok, sam što nema izbe/gospodarstva ili ja to ne znam isčitati iz tlocrta.
A ove ducine našla na stranicama neke agencije (čini mi se mareta) čak tri stana, ali nigdje slike stanova sem zgrade.
Jesi ti nakraju našla stan?
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 20:32   #11
Quote:
ornella kaže: Pogledaj post
tnx...sad kužim, morat ću se provesti malo onuda...ma lokacija mi je bitna da djeca mogu sve obavljati pješice....baš sam bacila oko na tlocrte i čini mi se ok, sam što nema izbe/gospodarstva ili ja to ne znam isčitati iz tlocrta.
A ove ducine našla na stranicama neke agencije (čini mi se mareta) čak tri stana, ali nigdje slike stanova sem zgrade.
Jesi ti nakraju našla stan?
mi na kraju gradimo zgradu u toj istoj ulici. stan nam je bio alternativa jer smo imali turbozavrzlamu imovinskopravnu.
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 20:41   #12
misliš kuću?...ili ipak zgradu sa stanovima?
ma više sam luda od ovog guglanja i nekako više volim skupiti informacije od ljudi koji su prošli to iskustvo jer iskreno oglasima i agencijama ne vjerujujem previše.....
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2011., 21:23   #13
Quote:
ornella kaže: Pogledaj post
misliš kuću?...ili ipak zgradu sa stanovima?
ma više sam luda od ovog guglanja i nekako više volim skupiti informacije od ljudi koji su prošli to iskustvo jer iskreno oglasima i agencijama ne vjerujujem previše.....
mislim malu zgradu sa stanovima. nećemo ništa prodavat


eto, da sam u tvojoj koži, probala bi s gortanom, zgrada solidno izgleda, tlocrtni nisu loši, ima dosta kvadrata u kojim možeš još i dodati izbu. dogovori sastanak s njima i vidi koje su cijene.
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 08:20   #14
a možda se i predomisliš
...i baš se pitam prodaju li se ti stanovi uistinu ili su to manje više kompenzacije ....i onda naravno da drže ovakve cijene
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 23:52   #15
Što je s manjim zgradama 4-6 stanova novogradnja?? cijene?? kvaliteta?
cubagirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 11:27   #16
Quote:
cubagirl kaže: Pogledaj post
Što je s manjim zgradama 4-6 stanova novogradnja?? cijene?? kvaliteta?
ovisi kako koja

kod njih obavezno provjerit papire, jer ti manji investitori znaju svašta izvseti.
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 00:23   #17
Imate li kakvih saznanja o novogradnji na Plovaniji? investitor Neutra d.o.o kompleks od 3 zgradice, 2 su iste i svaka ima po 6 stanova, izgrađeno 2010.?Cijena po kojoj su se stanovi prodavali, kvaliteta gradnje ili bilo koja druga informacija dobrodosla? hvala
luana24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 09:08   #18
Relja

Evo mene ponovo u potrazi za stanovima....totalno sam se skoncentrirala na Relju i našla da je jedan u Lignumovim zgradama neprodan.E sad tlocrt sam izvadila, ali interesira me da li je netko bio i vidio te stanove i kakvi su dojmovi.
Kvadratura je stvarno minorna, ali ako je dobra izvedba i mogućnost funkcionalnog iskorištenja prostora.....

Pred ljeto sam pogledala Gortanove stanove (tiz) i ostala totalno razočarana izvedbom
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 13:54   #19
Quote:
ornella kaže: Pogledaj post
Evo mene ponovo u potrazi za stanovima....totalno sam se skoncentrirala na Relju i našla da je jedan u Lignumovim zgradama neprodan.E sad tlocrt sam izvadila, ali interesira me da li je netko bio i vidio te stanove i kakvi su dojmovi.
Kvadratura je stvarno minorna, ali ako je dobra izvedba i mogućnost funkcionalnog iskorištenja prostora.....

Pred ljeto sam pogledala Gortanove stanove (tiz) i ostala totalno razočarana izvedbom
znam za te stanove na relji, izvedba je ok, ali.,..ako mislimo na isti stan, tu su 3 mini sobe, jedan wc, mini kuhinja u koju mora stati i stol....ne znam da li su oni išta izmjenili u gradnji, ako nisu, onda je taj stan premalen i skučen.
po meni bi bilo pametnije da su zamijenili strane dnevnog i spavaćeg dijela., u nekom trenu smo i mi razmatrali taj stan ali nam je bio preskučen, pa sam ga ja probala preprojektirat i uspjela sam ali nam je to bilo previše love za novogradnju.
update...gortan prodaje tiz za 1550.
Blackie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 14:14   #20
Relja

Što misliš jel se isplati pogledati.....inače mi imamo kuću (doduše 25 km od zd) pa ne trebam sve seliti...onako stan mi treba za zimsli period da ne vozim tri puta u Zadra umjesto ja jednom......

A tiz....provjereno??????.... meni je lik pokazivao 3ss u onoj zadnjoj izgrađenoj zgradi i držao se 1900 eura...samo što sam ja stvarno ostala razočarana za tu lovu.
__________________
ornella
ornella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:53.