Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2015., 20:39   #81
Quote:
Stronger Free kaže: Pogledaj post
Dobri su mi na ovom izdanju Botuni, ali ja mogu zamisliti i Artemyeva bez problema.

https://www.youtube.com/watch?v=AsyMAOJ9na8

Definitivno bi i to bio odličan izbor.
Napominjem opet, nemam ništa protiv Vangelisa i smatram da su napravili fantastični posao za Blade Runner-a ali... onak... ovo je sasvim drugo doba, ovo je sasvim drugo vrijeme.

Možda malo Ben Frosta? Mislim da bi se dragi australac snašao u nastavku Blade Runnera.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 23:08   #82
K'o da gledam, Pitar će se uvalit' u projekt.
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 23:38   #83
Quote:
Insert/Break kaže: Pogledaj post
Definitivno bi i to bio odličan izbor.
Napominjem opet, nemam ništa protiv Vangelisa i smatram da su napravili fantastični posao za Blade Runner-a ali... onak... ovo je sasvim drugo doba, ovo je sasvim drugo vrijeme.
Da, dobro je to Vangelis izveo... Isto tako ne bi bilo neobično da se za današnje vrijeme nađe neki novi Vangelis koji bi dočarao mračnu budućnost iz današnje perspektive, a to bi mogli biti Fuck Buttons... Možda i Burial ili Andy Stott ako su još u formi.

S obzirom da bi Ridley to morao amenovati, tko zna koga bi odabrali, možda Carpentera na kraju pa da usput pomogne i oko režije?
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 14:57   #84
Quote:
Stronger Free kaže: Pogledaj post
S obzirom da bi Ridley to morao amenovati, tko zna koga bi odabrali, možda Carpentera na kraju pa da usput pomogne i oko režije?

Plačem. Doslovno.

Da, Carpentera za mjuzu i pomoć za režiju i, kad smo već otišli u takve spekulacije, Cronenbergu neku ulogu u filmu.
Insert/Break is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 10:28   #85
Quote:
Stronger Free kaže: Pogledaj post
Da, dobro je to Vangelis izveo... Isto tako ne bi bilo neobično da se za današnje vrijeme nađe neki novi Vangelis koji bi dočarao mračnu budućnost iz današnje perspektive, a to bi mogli biti Fuck Buttons... Možda i Burial ili Andy Stott ako su još u formi.

S obzirom da bi Ridley to morao amenovati, tko zna koga bi odabrali, možda Carpentera na kraju pa da usput pomogne i oko režije?
Vangelis je jedini logičan izbor. Za ove moderne antitalente za koje nisam nikada niti čuo, no imam unaprijed predrasude prema njima, me jednostavno nije briga. Hvala lijepo! Molim! Izvoli! Oprosti!
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 10:29   #86
Quote:
Insert/Break kaže: Pogledaj post
Plačem. Doslovno.

Da, Carpentera za mjuzu i pomoć za režiju i, kad smo već otišli u takve spekulacije, Cronenbergu neku ulogu u filmu.

Pa trebalo bi likove malo zombificirati.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 12:51   #87
Quote:
Insert/Break kaže: Pogledaj post
Plačem. Doslovno.

Da, Carpentera za mjuzu i pomoć za režiju i, kad smo već otišli u takve spekulacije, Cronenbergu neku ulogu u filmu.
Cronenberg je jedno vrijeme bio u igri za redatelja Star Warsa (kakav bi to film onda bio), pa bi možda bio zainteresiran za Blade Runner 2. Svejedno, trebalo je te redatelje hvatati u naponu snage, dosta od njih danas, iz ovog ili onog razloga, vrludaju bespućima filmske (neo)zbiljnosti.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 17:03   #88
Ridley Scott govori o uvodnoj sceni u film, odvijat će se na farmi, kombajn, oranica i slično.

Sreća ili mana, također ima naznaka da će Ridley napraviti poveznicu između Blade Runner i Prometheus/Alien univerzuma...

http://www.scified.com/bladerunner2/...-harrison-ford
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 17:32   #89
Baš čitam Blade Runner 2 Edge of Human od K. W. Jetera i nadam se da film neće biti po njemu.
Hard-Boiled Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 09:37   #90
Blade runner 2049 (2017)

U kinima za godinu dana (October 2017).

Harrison Ford se vraca kao Deckard.
Uz njega glume i Ryan Gosling, Robin Wright, Jared Leto, Dave Bautista i drugi.
Naravno, Ridley Scott ostaje i dalje na vodecoj poziciji.

Mozda bude cak i bolji od Prometheusa?

https://en.wikipedia.org/wiki/Blade_Runner_2049
https://twitter.com/bladerunner

Zadnje uređivanje Nick76 : 07.10.2016. at 10:34.
Nick76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 10:19   #91
Zaboravio si napomenuti Ryan Goslinga
Prva pomisao mi je bila "ništa im nije sveto" ali činjenica da je Ford tu znači da nije remake nego svojevrsni nastavak, ajd barem to ali onu neponovljivu atmosferu originala potpomognutu Vangelisovom glazbom ne vjerujem da će dostići
A gledat će se svakako
btw radnja originala se odvija 2019 očito su autori 80-ih bili malo prepesimistični pod utjecajem hladnog rata kako će svijet izgledati sada
kit-samoubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 10:37   #92
Oops.. preskocio Goslinga
No, pogledaj samo Odiseju 2001 (1968) i sl. filmove... nije da nisu donekle ocekivali tako nesto u to doba.
Srecom, ipak se neke stvari sporije mijenjaju.
Nick76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 10:40   #93
Da zaboravio sam i leteća policijska vozila iz orginala
A tko zna za dvije godine šta će biti, eno Putin zvecka nuklearnim oružjem
kit-samoubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 10:41   #94
Ford je sada doista prestar za uloge akcijskog heroja, najbolje bi bilo napraviti mali cameo i to je to.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 11:28   #95
Gosling će očito biti glavni lik u nastavku a Ford kao ostarijeli Deckard možda neka vrsta mentora il sl
kit-samoubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 11:33   #96
steta, bezvezna postava. trebali su ispocetka smislit pricu i likove.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 12:22   #97
Soft reboot je nova fora hollywooda.
Kao fol je nastavak, ali zapravo je reboot, sa kameom nekih od orginalnih likova.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 12:23   #98
Evo ih na vrpi, dogovaraju se kako sjebati još jedan klasik



Al kad se več snima drago mi je da su angažirali Gosling-a, on bi mi to jedini mogao nekako izgurati
kit-samoubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 12:41   #99
znači ipak bude 2017. remake
__________________
Confluence of sounds
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 13:23   #100
glavnu riječ vodi ponajbolji režiser današnjice Villeneuve,a uz njega dobijete i u paketu i najboljeg snimatelja s kojim radi od prisoners.za glazbenu podlogu će biti zadužen izvrstan islanđanin koji se već iskazao u prijašnjim holivudskim filmovima dotičnog režisera.
neće sjebat..ako će sjebat onda će sjebat najbolji trenutno u holivudu....nisam fan goslinga nikako
iz tog casta zanimljiv mi dastmalchian koji je u prisoners i the dark knight odlično odglumio psihopate...iako kratkom pojavom lik ima ono nešta za kvalitetan odabir negativca.
Caecus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:33.