Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2010., 13:22   #1361
Krema za uklanjanje madeža

Ja san prova uklanjanje madeža kirurški i s kremom i manji mi je ožiljak osta s kremom.E sad kupia san 4 te kutije i 2 su mi ostale, je da iman još madeža ali onih kojih san se tia rješit rješia san se. A ta krema zove se wart mole vanish,pa slobodno pogledajte. Dvi kutije u paketu sa dostavom(triba nekih misec dana dok dođu iz amerike) vam dođu nešto manje od 1000 kuna ali ja ove dvi šta su mi ostale prodajen za ravno 1000 kuna.Jedna kutija vam je dovoljna za 2-5 velikih madeža(cca 5 mm) ili za 5-25 manjih(cca 2 mm). Kremu je kod većine madeža dovoljno nanit samo jedanput i kod nekih ljudi poslin čak nema nikakvog ožiljka,meni osobno je ogromna razlika između onog šta san maka u bolnici i onih sa kremom.A sad ako oćete kupit kremu možete je kupit u mene ili priko interneta, meni je cilj samo da proširim vijest i prodan ove dvi kutije jer mi krema više netriba ali mi tribaju pare. BTW prednost onima iz okolice splita ali za ostale kojima triba slat poštom cijena je ista, 30 kuna mi ionako ništa neznači

Ako vas zanima malo detaljnije evo vam neki linkovi:
http://www.wartmolevanish.com/
http://www.youtube.com/watch?v=RapKMzaUHEA
http://www.amazon.com/Winning-Syring...4181263&sr=8-1
big_show is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 11:20   #1362
Samo da vas pitam: nakon skidanja madeža (na licu recimo) koliko se ne bi smjelo na direktno sunce odnosno u more... Dolazi ljeto, a ja jedino sad nađem vremena za ić ih skinut.. (još samo ne znam di ali to je druga priča...)
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretniji, a još čudnije kako nam često baš to malo nedostaje...
DraMaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 22:02   #1363
ja sam u istoj situaciji i trazim nekog dobrog u Rijeci ili Puli za skidanje tih cudovista sa lica. i da li ici na laser ili kirurski obzirom na oziljke?
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 10:38   #1364
Pitanje u vezi madeža

Zanima me, da li je opasno uklanjati madeze,tj da li ima neke posljedice? Ili kada se rizicni madež ukoloni nema vise frke???
hvala vam!!!!!
ps. i jel boli????
(neka)Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 10:53   #1365
opasno je ako ga sama uklanjaš
posljedica uklanjanja moguće opasnog madeža je moguće kvalitetniji život
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 11:18   #1366
Ako uklanja educirani stručnjak opasnost je minimalna (kod svakog zahvata postoji određena šansa za koplikacije u tvom slučaju uglavnom alergijska reakcija na anestetike i/li infekcija rane poslje zahvata te ovisno o mjestu na kojem se isti nalazi ev neželjeno ožiljkavnje) s obzirom na to koliko problema u (preostalom) životu donosi melanom mislim da je tu stvar jasna, ako madež treba rezat treba rezat, najbolje je pred zimu ali ako grdo izgleda treba što prije i nikako razni "shaving" i sl postupci - skalpel i sve mora van i šalje se na patologiju poslje toga...
yedwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 11:28   #1367
HVALA VAM,
ma ja ga imam vec 20 godina,uvijek je isti i nikada ga nisam izlagala suncu,bas nikada.ali ne znam,strah me da ga ne povrijedim( na takvom je mjestu) pa si razmisljam da ga radje uklonim..nekako mi se cini sigurnije...
(neka)Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 11:30   #1368
E da zaboravih ti odgovoriti na pitanje - ne, ne boli, samo ubod pod kožu kad se daje anestezija "boli" ostalo je uglavnom bezbolno poslje toga, anaravno rana će par dana "stezat" ali to je zanemarivo, kao bilo koja posjekotina, čak i manje...
yedwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 15:44   #1369
I meni je na nezgodnom mjestu (rame), i ponekad me rame zna bolit, onako lagano.
Strah me da nije do toga. Inače, madež je takav otkad znam za njega...
Phoebos Apollon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 21:00   #1370
kazu dokrtori da sve iole moguce rizicne mladeze treba rezati da se ta dobrocudna izraslina ne pretvori u zlocudnu...
ja sam osobno uklonila mladez velicine jajeta i jedino sto mi je zao je sto me mama nije odvela kad sam bila jako mala da se to ukloni jer mi je ovako ostao veliki oziljak...cca 13cm jbg...evo proslo 15 godina i nista se nije "dalo na zlo" kako se kaze...a koliko ja znam ne moze se ni dati na zlo nego samo moze opet narasti na tom mjestu ako ga se dobro ne ukloni...
greta beta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 21:10   #1371
kako se operiraju madeži ako su na području lakta, tj. između podlaktice i bicepsa ako se razumijemo zbog vena, je li tada moguće dati anesteziju?
Bugy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 21:17   #1372
Quote:
Bugy kaže: Pogledaj post
kako se operiraju madeži ako su na području lakta, tj. između podlaktice i bicepsa ako se razumijemo zbog vena, je li tada moguće dati anesteziju?
Jednako kao i svugdje drugdje, očeš laserom ili nekim ultra valovima kojim su meni maknuli poluotkinuti ispod cice. Jedan puc i nema ga više, baš kao ni krvarenja.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 16:07   #1373
Quote:
djevojka-broj-8 kaže: Pogledaj post
trebam ic u kliniku za tumore zg na pregled zbog madeža. kaze mi dr da se tamo ne narucuje. jel vec netko bio da mi zna reci kad mi je njebolje doc a da ne cekam satima.
Ambulanta radi od 8 -15 h , bolje poslijepodne doći , mada to ide dosta brzo.
rushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 16:14   #1374
Jel se u Klinici za tumore nalaz PHD plaća kad se dođe po njega.
rushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 22:04   #1375
molio bih ako mi netko moze preporucit privatnu kliniku u ZG za uklanjanje madeza, kolika bi bila cijena, koliko se ceka itd (moze na pm ako se ne smije javno reklamirat). Hvala
ivoivic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 01:06   #1376
Quote:
big_show kaže: Pogledaj post
Ja san prova uklanjanje madeža kirurški i s kremom i manji mi je ožiljak osta s kremom.
Meni ta tvoja krema zvuči kao nešto za skidanje bradavica, a madeže nikako nije preporučljivo skinuti s tim jer ne znaš što je zapravo bilo bez PHD-a.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 20:30   #1377
Quote:
lahor kaže: Pogledaj post
Meni ta tvoja krema zvuči kao nešto za skidanje bradavica, a madeže nikako nije preporučljivo skinuti s tim jer ne znaš što je zapravo bilo bez PHD-a.

A to ti je za uklanjanje svih kožnih izraslina uključujući i madeže i bradavice, ali opet nije preporučljivo koristit je na sumnjivim madežima poput onih nepravilnih oblika,boja i sl. već za takve pravac dermatolog i naravno ljudi koji su već prije imali nekakve probleme(bolesti) vezane uz madeže bi se prije trebali savjetovati sa liječnikom iako bih ja na njihovom mistu sve rješia u kirurga.E i ova krema djeluje tako da ne da spali samo madež ili bradavicu već i korjen koji se nalazi ispod kože, a šta se tiče PHD-a iako na kraju madež ispadne u obliku neke kraste sumnjam da se to ikako može testirat,jedino možda krvna slika ili pregled ultrazvukom na mistu di je bia madež.
big_show is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 20:43   #1378
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Jednako kao i svugdje drugdje, očeš laserom ili nekim ultra valovima kojim su meni maknuli poluotkinuti ispod cice. Jedan puc i nema ga više, baš kao ni krvarenja.
zašto su onda mene na leđima i vratu rezali

nije valjda da nemaju laser
Bugy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 12:39   #1379
Quote:
Urbana kaže: Pogledaj post
e da
ako nekoga zanima moje iskustvo sa melanomom slobodno neka se javi, voljela bi da pomognem da ljudi shvate koliko opasno to moze biti
ako je moguće javite mi se na mail
[email protected] pozdrav
blazenkapeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2010., 12:50   #1380
Mene zanima, pa mi molim te javi na PP ili napiši javno ovdje, da i drugi znaju što im je činiti.
decec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:00.