Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2006., 20:58   #101
popricaj s njim o cipelama, onako usput....i nemoj ti puno pricati, pusti njega nek' prica. ako se raspricao, sumnjiv je.
pitaj ga koliko pari cipela ima u ormaru, ako ima vise od 3 nesto tu smrdi.
ako ti prica o detaljima i bojama na svojim cipelama i ako si iz njegovog opisa uspjela shvatiti o kakvim se tocno cipelama radi.....fuf....ne znam sta da ti kazem. kazu da su gay people jako dobri prijatelji, pa....opet si nesto dobila

enivej, ako je razgovor o cipelama bio kraci od minute, veeelike su sanse da je straight
lolit@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 21:06   #102
Quote:
joujou kaže:
sto s avatarom? nije moj avatar gey
o majku mu
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 22:05   #103
Quote:
BabyNicky kaže:
Kako znat?
Pa pitaj ga jel je il nije.
__________________
"Dum spiro,spero..."
Amina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 22:54   #104
Quote:
lolit@ kaže:
pitaj ga koliko pari cipela ima u ormaru, ako ima vise od 3 nesto tu smrdi.
logicno
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 23:00   #105
Pa dobro, ovo i mene zanima a ne da mi se citati ovolike stranice.. je li negdje netko dao neku listu sa instrukcijama koje bi konkretno odgovorile na pitanje topika?
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 01:22   #106
Quote:
BabyNicky kaže:
Upoznah nedavno jednog lika koji mi je zapeo za oko. Ne poznam ga predobro, no toatalno me zaintrigirao. Neobican, ezoterican, samozatajan, pomalo sramezljiv, malo baca na umjetničku dušu i onak totalno mi je zanimljiv .
Uglavnom, negdje u primozgu mi se postavilo pitanje nije li mozda gay.
Inace lik ne siri feminiziranu gay vibru, ne lamaće ručicama, nema falsetić i ne afektira.

Kako znat? Po cemu prepoznat?
Ne mogu nikog pitat, a u dogledno vrijeme trebala bih počet nesto vise vremena provodit s njim, pa cu onda vjerojatno saznat. No do tad...

S druge strane imam jednu frendicu koja mi je rekla da je skoro svaki lik koji joj zapne za oko gay. No ona ima srece jer ima dosta gay prijatelja koji imaju tay gay alert pa joj odmah vele jer p(r)okazani igra za isu momčad ili ne.

Imam frenda koji mi je ko iz topa ispalio (kada sam mu prepricavala kak mi je ovaj lepi) :
"Generally when a girl uses more than two adjectives to describe a guy - yep, he is gay"...

jel voli plesati?
jel taj ples izvodi gotovo savršeno ritmički?
jel ima raznorazne komentare na stil odijevanja tebe i drugih žena?
uočava detalje?
tipa da ti je pokraj oka razmazana maskara i da ti ona srebrna narukvica nije išla uz one naušnice?
ima frenda od kojega ga se jaaaaaako teško odvaja?
možeš s njim razgovarati bez ikakve, ali ikakve zadrške o SVEMU?
Lako se rasplače?
Suviše senzibilan?
Pokraj njega osjećaš jednu sigurnost i POTPUNO aseksualnu vibru?
ima smilsla za cvjetne aranžmane?
polaže do u detalje na izgled, odjeću i nesretan je do jaja ako počinje ćelaviti?
izbrijava se na svim mogućim mjestima?
Voli žensko društvo, ali ono VOLIIIIIIIIIII, kao da je sa sestrama?


Ako su odgovori - DA - onda je 80 posto gej ili je zreo da to postane.
__________________
prava šupendara znat će taj moment suicidalne odlučnosti, kad je volja u čovjeku poput žarkog sunca koje mu je usput spržilo i mozak. da, moj je um izgledao kao nebo kojim lete egzotične ptičice. možemo ustvrditi da sam u tom trenutku potpuno šenula. (by krfnkl)
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 02:27   #107
Postoji razlika između feminiziranih muškaraca i gejeva. Nit su svi gejevi feminizirani, niti su svi feminizirani gejevi.

Ali kome to da se objasnjava, kome?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 02:55   #108
odi spavat.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 03:07   #109
Zavezi mu oci i ruke i popusi mu,izdrkaj,iskaci mu se po kurcu,zabijaj si ga u čmar.Ne daj da vidi ko si.Ako kad skine povez vidi da si zensko i razocara se GAY je.
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 09:49   #110
Mental ti je dao najjednostavniji nacin kako saznati.
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 10:44   #111
Quote:
nataniel kaže:
Ako su odgovori - DA - onda je 80 posto gej ili je zreo da to postane.
il je siroce samo rak u horoskupu
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 11:15   #112
Quote:
walter kaže:
Postoji razlika između feminiziranih muškaraca i gejeva. Nit su svi gejevi feminizirani, niti su svi feminizirani gejevi.
Rajt. Neki su gejevi totalno muževni i čak ni ne vole feminizirane muškarce. Ali to je sve nebitno. Zašto bi se ''raspoznavalo'' gejeve po ovom ili onom. Pitaj ak te zanima i gotovo. Čemu se igrati detektiva?
Vidi situaciju:
Sjedimo na terasi dva frenda i ja. Jedan od njih je gej. Ja lakiram nokte i jedan od njih dvojice se totalno zanima za to što ja radim i kako to radim, a drugi ga sprda.
Nagradno pitanje: Koji je gej? Onaj kojeg je zanimalo kako se lakiraju nokti, ili onaj koji ga je zajebavao zbog toga???
Odgovor: onaj koji se sprdao.
__________________
I'AM smiling!!!
lilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 11:36   #113
Quote:
lilla kaže:
Ja lakiram nokte i jedan od njih dvojice se totalno zanima za to što ja radim i kako to radim,.
papak.

ili latentni gej
coflek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 12:00   #114
Ma žene to intuitivno prepoznaju. Kao što intuitivno prepoznaju nasilnika. Nakon 30 godina braka i par kliničkih smrti.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 12:06   #115
Quote:
walter kaže:
Ma žene to intuitivno prepoznaju. Kao što intuitivno prepoznaju nasilnika. Nakon 30 godina braka i par kliničkih smrti.

onda budi tako dobar pa nam objasni kako je biti gay tako da ih mozemo u buducnosti raspoznavati...

vidish, svasta sam do sada mislila o tebi, ali to da si topli brat nisam

bas mi je drago da si taj tezak kamen bacio sa srca
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 12:11   #116
Quote:
walter kaže:
Ma žene to intuitivno prepoznaju. Kao što intuitivno prepoznaju nasilnika. Nakon 30 godina braka i par kliničkih smrti.
provociras bezveze.
nasilje se ne moze negirati, i nema veze s homoseksualizmom.
ako ti fali ljubavi i paznje (sto je vise nego evidentno), mozda si zaista i ti latentni gay, koji ne zna uzeti sta mu treba na pravi nacin.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 12:12   #117
Quote:
atlantis kaže:
onda budi tako dobar pa nam objasni kako je biti gay tako da ih mozemo u buducnosti raspoznavati...

vidish, svasta sam do sada mislila o tebi, ali to da si topli brat nisam

bas mi je drago da si taj tezak kamen bacio sa srca
ne znam sta vam je toliko cudno oko toga da je netko gay. kako bi inace tako dobro razumio zene i zasto bi se toliko zadrzavao na ZK da je straight
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 12:30   #118
prc prc
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 12:32   #119
prca se u krevetu
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 12:39   #120
Quote:
Natch kaže:
ne znam sta vam je toliko cudno oko toga da je netko gay. kako bi inace tako dobro razumio zene i zasto bi se toliko zadrzavao na ZK da je straight

nije mi chudno, samo mi do sad nije sinulo, a to potvrdjuje walterovu tvrdnju da ne znamo, pa bi bilo lijepo da nas poduci
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:25.