Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2012., 22:49   #561
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post


Zasto se Isus nije rodio u Bosni?
Nisu mogli naci 3 mudraca.




Kad je Isus boravio u Crnoj Gori na propovedi podno Lovćena za kraj je okupljenom crnogorskom narodu rekao :"Nemojte ništa da radite dok se ne vratim"!
joe enter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 00:17   #562
.

Što ateist-istraživač , duboko u svemiru , traži u crnoj rupi ?


Smisao života...


.

Zadnje uređivanje Keva : 04.10.2012. at 00:31.
Keva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 00:21   #563
.

Što je deset ateista na kraju litice ?


Mračni svršetak...
Keva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 04:51   #564
Trudim se pronaći makar zrno humora u ovim vicevima, ali ništa.
A siguran sam da se i o ateistima može ispričati duhovit vic.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 09:41   #565
američki

Gledaju rabin i katolički svečenik boks meč. Boksači ulaze u ring i jedan od njih se prekriži.
Rabin pita, čuj, šta mu to znaći kad se prekriži? Svećenik odgovori, ako ne zna boksati ama baš ništa.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 10:53   #566
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Trudim se pronaći makar zrno humora u ovim vicevima, ali ništa.
A siguran sam da se i o ateistima može ispričati duhovit vic.
Verovatno zato jer se radi o teoloskom "humoru".
Pitam se da li iko moze naci zrno humora u tome ?
Dragan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 11:41   #567
Quote:
Dragan kaže: Pogledaj post
Verovatno zato jer se radi o teoloskom "humoru".
Pitam se da li iko moze naci zrno humora u tome ?
Dobro pitanje.

Ali dajte, ljudi: imamo smiješne viceve o pripadnicima kojekakvih nacionalnosti; o konclogorima, silovanjima, pedofiliji; o totalitarnim režimima i religijama svih vrsta i okusa; o odvjetnicima, policajcima, političarima; o malom Ivici i njegovim školskim zgodama… Što je to u ateizmu da u njemu ne možete naći ništa uistinu smiješno?
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 12:35   #568
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Dobro pitanje.

Ali dajte, ljudi: imamo smiješne viceve o pripadnicima kojekakvih nacionalnosti; o konclogorima, silovanjima, pedofiliji; o totalitarnim režimima i religijama svih vrsta i okusa; o odvjetnicima, policajcima, političarima; o malom Ivici i njegovim školskim zgodama… Što je to u ateizmu da u njemu ne možete naći ništa uistinu smiješno?
Nema zajedničkih osobina koje im se mogu pripisati.
Za bosance se možemo smijati da su "glupi", za crnce da su "neobrazovani i manje vrijedni", policajci nasilni i neobrazovani, odvjetnici okrutni i pohlepni...
Što možemo pripisati ateistima? Pre malo toga...
Iako mi se pomalo i svidio onaj sa crnom rupom :P

P.S. Govorim, jasno, o zastarjelim i netočnim prerasudama koje možemo u nekim vicevima pripisivati određenim skupinama.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 18:12   #569
.

Zašto ateist gleda duboko u svemir ?


Svijetlost udaljenih galaksija ipak daje tračak nade...















































mega lol...
Keva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 18:15   #570
Ima li koji od Mušici i medu to je aktuelno ovde jer u drugi tabor ulaze zuje čak oplođuju tuđe matice koliko ne vole tuđe ko bajagi.

Ima li što sočno?
EliEliLama is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 18:33   #571
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Trudim se pronaći makar zrno humora u ovim vicevima, ali ništa.
A siguran sam da se i o ateistima može ispričati duhovit vic.
Onda ga ispričaj kad si siguran, da vidimo i to čudo.
JaniJani is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 18:38   #572
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Nema zajedničkih osobina koje im se mogu pripisati.
...
Što možemo pripisati ateistima? Pre malo toga...
...
Zajedničko je da su se bez veze zajebali i pali u pakao ako ipak postoji osvetoljubivi bog.

To je iskoristio Rowan Atkinson u jednom skeču gdje glumi vraga.
JaniJani is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 20:24   #573
Quote:
JaniJani kaže: Pogledaj post
Zajedničko je da su se bez veze zajebali i pali u pakao ako ipak postoji osvetoljubivi bog.

To je iskoristio Rowan Atkinson u jednom skeču gdje glumi vraga.
Jest. Ali puno su više najebali kršćani.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 21:16   #574
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Trudim se pronaći makar zrno humora u ovim vicevima, ali ništa.
A siguran sam da se i o ateistima može ispričati duhovit vic.
ateist sam i po tom pitanju
Regul is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 21:17   #575
Znači Atkinson je zapravo glumio Šejtana? U džehenemu?
JaniJani is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2012., 21:51   #576
Dvoje se mladih katolika vozilo na vlastito vjenčanje, no doživjeli su prometnu nesreću i poginuli.
Budući da su bili dobri katolici, završili su u raju. I sad, budući da se nisu uspjeli vjenčati na ovom svijetu, pitali su svetog Petra mogu li se onda vjenčati u raju.
“Dobro pitanje”, reče sveti Petar, “ali nemam pojma. Još me nitko to nikad nije pitao. Morat ću provjeriti; pričekajte malo.”
I čekaju oni; čekaju mjesec, čekaju dva; svetog Petra nema i nema. No dok su tako čekali, raspravljali su o pozitivnim i negativnim stranama braka, a posebno o njegovoj trajnosti, vječnosti, čemu već – i pobojali se: a što ako brak ne uspije? Na ovom ih je svijetu barem smrt mogla rastaviti; u raju toga nema.
Istekao tako i treći mjesec; vratio se sveti Petar ozarena lica: “Dobre vijesti! Možete se vjenčati!”
No mladi ga par odmah zaskoči pitanjem: “A ako ispadne da si ne pašemo? Možemo li se onda razvesti?”
Na to sveti Petar, crven u licu, baci svoju knjigu na pod urlajući: “PA JESTE LI VI NORMALNI? TREBALA SU MI TRI JEBENA MJESECA DA PRONAĐEM SVEĆENIKA; KOLIKO MISLITE DA ĆU TRAŽITI ODVJETNIKA?”
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 12:01   #577
Quote:
Keva kaže: Pogledaj post
.

Zašto ateist gleda duboko u svemir ?


Svijetlost udaljenih galaksija ipak daje tračak nade...

Bogme i garež dimnjaka daje više svjetla no što tvoji vicevi imaju humora...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 12:43   #578
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Trudim se pronaći makar zrno humora u ovim vicevima, ali ništa.
A siguran sam da se i o ateistima može ispričati duhovit vic.
Ma treba samo malo mašte...

Bio jednom jedan ateist koji je jedne nedjelje otišao u lov na medvjede.
Ide on tako, dođe u šumu, šeće se polako, kad odjednom iza drva medvjed u zasjedi. Opali njega medvjed, puška mu odleti na drvo, a on pade na kamen i slomi nogu. Vidjevši da mu se medvjed približava ateist zavapi "Bože pomozi!"
Kad ono zagrmi, rastvore se nebesa i Bog progovori.
"Cijeli život si me negirao, u nedelju ideš radije u lov nego na misu, a sad kad je stani pani onda me moliš za pomoć"
"OK, OK u pravu si. Nema smisla da sad meni okorjelom ateistu pomažeš, ali onda bar učini od ovog medvjeda dobrog katolika."
"Ajd uslišit ću ti ovu želju da ne kažeš poslije da imam pik na vas ateiste te da vam dokažem da i vas ateiste volim."
Onda medvjed, došavši ateisti sasvim blizu, klekne na koljena, sklopi ruke, prekriži se i kaže: «Bože, blagoslovi nas i ovo jelo koje ćemo po tvojoj dobroti blagovati. Po Kristu Gospodinu našemu, Amen!»
dado-666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2012., 18:32   #579
ovo mi se ini nekak zgodnije
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.
maher18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2012., 10:27   #580
Quote:
dado-666 kaže: Pogledaj post
Ma treba samo malo mašte...
bez uvrede vic je lošiji od kevinih

ne postoje vicevi o ateistima
Regul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.