Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2013., 19:30   #1981
Quote:
Rxy kaže: Pogledaj post
Uvijek sam pazio, nakon nekog vremena smo poceli bez kondoma, al uvijek bi vadio i prije nego bi bilo vrijeme... A da sam slucajni napravio dijete, posijedio bi po saznanju...
Ova moja je imala Mirenu.
Lonly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 19:38   #1982
Quote:
cabon kaže: Pogledaj post
netko zlurad bi pomislio:

- kad si imala 20 bila si jos donekle u "prvom cvijetu" mladosti i tad je bilo ok

- kad si bila 30 ovi od prije 10 godina vec su bili pozenjeni pa su ti dobro-dosle starije prdonje kojima je u tom uzrastu in copit kakvu mladju sponzorusicu

- sada kad si u 40-tim ovi od prije 10 godina su sto impotentno sto pomrlo i sada su ti preostali bubuljicavi klinci koji ne biraju
Srećom ti nisi zlurad već samo iznosiš svoje mišljenje

Lijepi pozdrav
Alisa1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2013., 21:27   #1983
Najbolji sex je sa "zenama u zrelim godinama"...Cura mi je pripadnica te kategorije, a ja pripadnik puno mladje generacije, i veza i sex su jebeni!!!
big weels lover is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2013., 14:33   #1984
Nije ni to univerzalno i ne može se generalizirati. Npr.ima žena koje čitav život nisu imali pošten sex, i kojima je to špansko selo i rade to tek radi reda. I onda kad mi uzme kitu ko da uzima govno, ko da me neko oblije vrelom vodom! Al dobro nije ona kriva, nije joj imao ko pokazati. I treba tu dosta truda da bi se ona bar malo oslobodila i opustila.
A sdruge strane , ima dobar broj žena koje puuuno bolje od onih sa 23god.
Prestige is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 18:31   #1985
Sto napraviti - neiskusan?

Evo da se prikljucim ovoj plodnoj raspravi sa svojim problemom:

svidja mi se susjeda iz zgrade, ima kojih 35 godina i dosta dobro izgleda, pamtim ju jos otkad sam se doselio sa svojima u novi stan pred nekih cca 5 godina, tad mi je bilo 20. Kako sam studirao van grada u kojem zivim dugo je nisam vidjao, a zadnjih par mjeseci izmedju ostalog zbog posla privremeno dosta vremena provodim doma. I spazim nju ja danas na balkonu, zurio sam do ducana i doslovno sam stigao popricati samo minutu s njom i moram reci da mi je jebena. Zivi sama (koliko sam uspio primjetit) i odmah bi joj pokucao na vrata ali nemam nikakvu taktiku... Trebao sam je danas pitat dal joj treba donijet nesto id ducana ili ako hoce cigare s obzirom da je pusila na balkonu danas, pozalila se i da je nesto prehladjena pa trenutno ne radi. Jos bulji u mene onako telece i pocela je sa izjavama tipa "joj pa nisam te dugo vidjela, ti si postao pravi decko itd.." Imam petlje ali nemam nikakvu ideju kako da to izvedem, dal da joj doslovno pokucam na vrata kad je sama.. sto da napravim? Sa mladjim curama imam iskustva, sa starijima od sebe ne.
Urbalari is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 18:35   #1986
Quote:
Urbalari kaže: Pogledaj post
Evo da se prikljucim ovoj plodnoj raspravi sa svojim problemom:

svidja mi se susjeda iz zgrade, ima kojih 35 godina i dosta dobro izgleda, pamtim ju jos otkad sam se doselio sa svojima u novi stan pred nekih cca 5 godina, tad mi je bilo 20. Kako sam studirao van grada u kojem zivim dugo je nisam vidjao, a zadnjih par mjeseci izmedju ostalog zbog posla privremeno dosta vremena provodim doma. I spazim nju ja danas na balkonu, zurio sam do ducana i doslovno sam stigao popricati samo minutu s njom i moram reci da mi je jebena. Zivi sama (koliko sam uspio primjetit) i odmah bi joj pokucao na vrata ali nemam nikakvu taktiku... Trebao sam je danas pitat dal joj treba donijet nesto id ducana ili ako hoce cigare s obzirom da je pusila na balkonu danas, pozalila se i da je nesto prehladjena pa trenutno ne radi. Jos bulji u mene onako telece i pocela je sa izjavama tipa "joj pa nisam te dugo vidjela, ti si postao pravi decko itd.." Imam petlje ali nemam nikakvu ideju kako da to izvedem, dal da joj doslovno pokucam na vrata kad je sama.. sto da napravim? Sa mladjim curama imam iskustva, sa starijima od sebe ne.
A... pozovi je na kavu...
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 18:37   #1987
zaveži kitu mašnicom,popikaj par tratinčica i reci da si joj donio kitu cvijeća,pošto je tako draga susjeda
pitaj prvo za neku pomoć,da joj nešto doneseš ili kupiš,pa ćeš vidjeti "kako diše"
ti bi odmah sa vrata pa u krevet
mislim,ako dobiješ odjeb oko pružene pooći,lakše ćeš to podnest nego da ti odjebe milu kitića.
Zoomerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 19:11   #1988
Tiha voda brijeg dere
Laki1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 20:02   #1989
zovi je na kavu, rucak, bilo sta
nema jebozovnijeg prizora od muskarca u kuhinji
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 22:44   #1990
hvala svima na savjetima, pogotovo ovo za kitu cvijeca

hmhm.. nemam pojma kako bi taj pristup s kavom palio, malo se neckam jer zivi doslovno kat iznad mene i nije mi zgodno zvat ju kod sebe doma a zna moje, iako bas ne komuniciraju nit su narocito dobri. ovo oko kupovine i tih stvari mi se cinilo kao dobra taktika i znam kako se ponasat/ne ponasat ali se malo pitam koliki je bed da joj pokucam i samo tako je priupitam...?

ovo sto sam do sad imao iskustva je uglavnom islo na upoznavanje vani sa mladjima od mene a to je totalno druga prica..

Zadnje uređivanje Urbalari : 25.03.2013. at 22:47. Reason: tipfeler
Urbalari is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 22:49   #1991
Dodaj je na facebook pa baci spiku ako ti je bed doc pred vrata,ili cekaj da tvoji nekud odu pa je zovi na kavu reci da ti dosadno samom pit i tak nemoj odmah bit pre ocit nije ona balava da ne kuzi kam to vodi
gogo2409 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2013., 22:59   #1992
Quote:
gogo2409 kaže: Pogledaj post
Dodaj je na facebook pa baci spiku ako ti je bed doc pred vrata,ili cekaj da tvoji nekud odu pa je zovi na kavu reci da ti dosadno samom pit i tak nemoj odmah bit pre ocit nije ona balava da ne kuzi kam to vodi

nema facebook, provjereno. imam samo broj mobitela, iako mislim da je totalno bzvz slati ikakve poruke, bolje bi bilo da joj jednostavno pokucam valjda..
Urbalari is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 11:48   #1993
Quote:
Urbalari kaže: Pogledaj post
nema facebook, provjereno. imam samo broj mobitela, iako mislim da je totalno bzvz slati ikakve poruke, bolje bi bilo da joj jednostavno pokucam valjda..
Joj pošalji poruku. Možda će i njoj bit lakše.
__________________
Pička. Divan organ. Pizda. Grozna karakterna osobina.
Leeroy Lurker is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 15:39   #1994
Quote:
benzina kaže: Pogledaj post
Zanima me vaše mišljenje o tome?
Obzirom da mene privlače više mlađi muškarci (25 do 35) nego moji vršnjaci...
Imam oko 40 godina (da nebi pomislili da imam 60 godina )
mene zanimaju starije ženske al nikako da me krene jel imaš koji savijet?
goy kara veličn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 21:56   #1995
Quote:
Urbalari kaže: Pogledaj post
dal da joj doslovno pokucam na vrata kad je sama
Ni u ludilu. Ako žena nije više klinka, a živi sama, šansa je velika da je uhvatiš u nezgodnom trenutku... npr. sa zelenom maskom na licu.

Budi fin. Ljubazan. Ponudi joj da joj doneseš vrećice iz dućana kad bude nosila pa je sretneš "usput" da ide punih ruku. Ili da joj očistiš snijeg s auta. Ili nešto od kućnih majstorija, za što joj treba mlado snažno muško.

I kad budeš u akciji... pazi da te mama dolje ne čuje, da ne dođe spašavati svoje nevino djetešce... od 25 godina
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 10:16   #1996
Quote:
Urbalari kaže: Pogledaj post
Evo da se prikljucim ovoj plodnoj raspravi sa svojim problemom:

svidja mi se susjeda iz zgrade, ima kojih 35 godina i dosta dobro izgleda, pamtim ju jos otkad sam se doselio sa svojima u novi stan pred nekih cca 5 godina, tad mi je bilo 20. Kako sam studirao van grada u kojem zivim dugo je nisam vidjao, a zadnjih par mjeseci izmedju ostalog zbog posla privremeno dosta vremena provodim doma. I spazim nju ja danas na balkonu, zurio sam do ducana i doslovno sam stigao popricati samo minutu s njom i moram reci da mi je jebena. Zivi sama (koliko sam uspio primjetit) i odmah bi joj pokucao na vrata ali nemam nikakvu taktiku... Trebao sam je danas pitat dal joj treba donijet nesto id ducana ili ako hoce cigare s obzirom da je pusila na balkonu danas, pozalila se i da je nesto prehladjena pa trenutno ne radi. Jos bulji u mene onako telece i pocela je sa izjavama tipa "joj pa nisam te dugo vidjela, ti si postao pravi decko itd.." Imam petlje ali nemam nikakvu ideju kako da to izvedem, dal da joj doslovno pokucam na vrata kad je sama.. sto da napravim? Sa mladjim curama imam iskustva, sa starijima od sebe ne.
nazoveš je...kažeš kako ideš do dućana i sjetio se se kako je bolesna, pa bi joj otišao do dućana usput ako nešto treba...predloži neku kavicu nakon što joj doneseš stvari...

i nemoj se žuriti, ona će te čekat! nema smisla doći sav znojan do nje...

kada uđeš, gotovo je...samo budi svoj, sjedi do nje i uz kavicu lagano slučajno dotakni prstom dok ideš po šećer...pa je pomazi malo više po šaci...itd.
valjda ne moram sve crtati?


tako bi barem sam napravio!
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 10:23   #1997
a odkud znate da ona već nema nekog poštenog jebača i jednostavno se ne želi zamarati sa tim klincima kojima je samo nešt bacit pod jaja da bi imali više praxe???
__________________
--ja vas vidim, uvijek--
anđeo čuvar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 12:16   #1998
daj ono 35 zrelije godine, to bi se trebalo odnosit na 40 + ...

(ne nisam =/>35 )
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 12:19   #1999
Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
daj ono 35 zrelije godine, to bi se trebalo odnosit na 40 + ...
al ti je velika razlika od 35 do 40 45 bi trebala biti donja granica što se tiće ove teme
BeerMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 12:21   #2000
Quote:
BeerMan kaže: Pogledaj post
al ti je velika razlika od 35 do 40 45 bi trebala biti donja granica što se tiće ove teme
u biti baš tad (35 - 40) se kod žena fizički događaju najveće promjene što se vanjskog dojma tiče, ali da, 40 45 tak nekak
uostalom prema tvojoj logici zašto je onda neka razlika 40 i 45
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger