Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2013., 00:50   #2041
Quote:
klonuša kaže: Pogledaj post
imam 34 a nude mi se samo mladji.. 5, 10, 15 godina mladji tipovi

zadnji je jedan od 22, ne znam sto to hoce samnom ali uopce ga nije zaustavilo to sto sam rekla da je premlad i da nisam zainteresirana

koji je vrag tim mladim deckima danas... ne sjecam se da su decki iz moje okoline slinili na toliko starije kad smo bili tih godina

nek mi netko to objasni
možda nisu dobivali dovoljno majčinske ljubavi i pažnje. ista stvar je i sa curicama i starijim tipovima,neki manjak postoji
__________________
Breathin'
LimitedPearl8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 01:13   #2042
Quote:
LimitedPearl8 kaže: Pogledaj post
možda nisu dobivali dovoljno majčinske ljubavi i pažnje. ista stvar je i sa curicama i starijim tipovima,neki manjak postoji
to bi mozda bilo logicno ali fakat nisam majcinski tip
klonuša is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 01:19   #2043
Quote:
Urbalari kaže: Pogledaj post
Završili smo razgovor tako što sam rekao "drugi put ja radim kavu" ili palačinke ili nešto slično.


Kaj je ona rekla na to?
Zločesti dečko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 11:43   #2044
Quote:
Zločesti dečko kaže: Pogledaj post


Kaj je ona rekla na to?

Kad sam spomenuo kavu rekla je ok, kasnije kad sam odlazio i palačinke pa se na to samo nasmijala, što god joj to značilo. Razgovor je bio ok ali problem je sto nisam uspio baš skužit dal je zainteresirana, kod mlađih cura mi je to nekako išlo... ne znam što bi bilo dobro iduće napravit i kad.
Urbalari is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 11:49   #2045
Quote:
Urbalari kaže: Pogledaj post
Kad sam spomenuo kavu rekla je ok, kasnije kad sam odlazio i palačinke pa se na to samo nasmijala, što god joj to značilo. Razgovor je bio ok ali problem je sto nisam uspio baš skužit dal je zainteresirana, kod mlađih cura mi je to nekako išlo... ne znam što bi bilo dobro iduće napravit i kad.
Starije žene znaju što hoće...i ako te želi, uzeti ce te!


Sent from my iPhone using Tapatalk
AntiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 11:54   #2046
Quote:
klonuša kaže: Pogledaj post
imam 34 a nude mi se samo mladji.. 5, 10, 15 godina mladji tipovi

zadnji je jedan od 22, ne znam sto to hoce samnom ali uopce ga nije zaustavilo to sto sam rekla da je premlad i da nisam zainteresirana

koji je vrag tim mladim deckima danas... ne sjecam se da su decki iz moje okoline slinili na toliko starije kad smo bili tih godina

nek mi netko to objasni
Mene jednostavno privlače jer su opuštenije, otvorenije, znaju točno sto zele i imaju vise iskustva. I mogu biti vrlo zgodne (kao moja susjeda ), par bora ne mora biti odbojno, dapače, ako je sve skladno onda još i bolje.

Evo, da imam susjedu od 20 godina i da sam s njom razgovarao sat vremena sigurno se ne bi dotakli nekih stvari o kojima sam pričao sa ovom susjedom jučer i ne bi bilo na isti način i s istim stavom, sto je zapravo normalno.

To ti je nešto kao sto se curice na kraju osnovne ili u srednjoj redovito pale na likove koji su OBAVEZNO 2,3..5 godina stariji od njih, sto je i normalno jer su zreliji od (većine) vršnjaka. Starije koke nekad hoće samo avanturu, i to je dobro. Mene ova zanima samo zbog toga, ne zato da bi se frendovima hvalio da sam bio s jednom, takve priče i hvaljenje su za majmune od 15 godina..

Čuj, ako imaš 34 a zgodna si nekom od 22, neka ti to bude kao kompliment ako te već ne zanima.
Urbalari is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 11:58   #2047
koje su to zrele godine za zenu?
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 12:02   #2048
Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
Starije žene znaju što hoće...i ako te želi, uzeti ce te!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Misliš smislit će nešto da primjeni onu "ako neće Muhamed planini onda će planina Muhamedu" ?
Ne znam što bi napravio slijedeće, otišao bi ja odmah danas k njoj kad se vrati s posla, ali ne znam kako da pametno to napravim... Da se radi o mladjoj curi bilo bi lakše, ali one me ne zanimaju.
Urbalari is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 12:14   #2049
Quote:
Urbalari kaže: Pogledaj post
Kad sam spomenuo kavu rekla je ok, kasnije kad sam odlazio i palačinke pa se na to samo nasmijala, što god joj to značilo. Razgovor je bio ok ali problem je sto nisam uspio baš skužit dal je zainteresirana, kod mlađih cura mi je to nekako išlo... ne znam što bi bilo dobro iduće napravit i kad.

Dao si joj do znanja da ti se sviđa..
Pozovi je idući put na kavu, kad je sretneš pitaj je dal je za kavu danas, sutra, ovih dana
Zločesti dečko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 12:32   #2050
Quote:
AntiB kaže: Pogledaj post
Starije žene znaju što hoće...i ako te želi, uzeti ce te!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Imaš velik kurac i veliko iskustvo. Na forumu si samo da se hvališ. Aha.
__________________
.......................
savrsena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 12:33   #2051
btw, meni je najbolje bilo sa tadasnjom djevojkom koja je bila 7 godina starija od mene.... meni bilo nekih 27, a njoj 34.
ekstra iskustvo
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 12:47   #2052
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
btw, meni je najbolje bilo sa tadasnjom djevojkom koja je bila 7 godina starija od mene.... meni bilo nekih 27, a njoj 34.
ekstra iskustvo
Zahvaljujući njenim godinama?
__________________
.......................
savrsena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 12:51   #2053
Quote:
savrsena kaže: Pogledaj post
Zahvaljujući njenim godinama?
godine nemaju veze sa tim.
samo kazem da imam pozitivno iskustvo...

dobra sexualna iskustva sam imao i sa mladjim, a i sa starijim, pa i sa istogodisnjakinjama.....

dok, recimo, razgovor, mentalni sklop itd.... e tu mi vise odgovaraju ove priblizne mojim i starije od mene
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 13:26   #2054
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
godine nemaju veze sa tim.
samo kazem da imam pozitivno iskustvo...

dobra sexualna iskustva sam imao i sa mladjim, a i sa starijim, pa i sa istogodisnjakinjama.....

dok, recimo, razgovor, mentalni sklop itd.... e tu mi vise odgovaraju ove priblizne mojim i starije od mene
Pitala sam zato što se tema odnosi na sex sa ženama u zrelijim godinama.

Meni je stvarno besmisleno pričati o tome na takav, kao da godine same po sebi imaju puno veze s tim .
Važno je iskustvo i prihvaćanje svoga tijela i sexualnosti.
__________________
.......................
savrsena is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 13:31   #2055
Quote:
savrsena kaže: Pogledaj post
Pitala sam zato što se tema odnosi na sex sa ženama u zrelijim godinama.

Meni je stvarno besmisleno pričati o tome na takav, kao da godine same po sebi imaju puno veze s tim .
Važno je iskustvo i prihvaćanje svoga tijela i sexualnosti.
a ja kazem da s ovom djevojkom koja je bila 7 godina starija bilo je stvarno ekstra, kako u krevetu tako i van njega.....

bila je jos jedna par godina starija, i ona je znala sta i kako i kuda u krevetu....

dakle, samo pozitivna iskustva...

medjutim... i sa mladjim imam dobrih iskustava
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 15:36   #2056
kombinacija stariji muškarac i mlađa žena mi je prirodnija,ok možda sam subjektivan..
sharlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 17:15   #2057
Za seks su najbolje stare žene. Ona zna šta hoće, još više što neće pa je ne možeš vozati kao mulca, tulca
TWO8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 17:24   #2058
Quote:
TWO8 kaže: Pogledaj post
Za seks su najbolje stare žene. Ona zna šta hoće, još više što neće pa je ne možeš vozati kao mulca, tulca
može biti i stara što se mene tiče ali mora ili treba imati tijelo kao na tvom avataru (već sam jednom to napisao)
može li starija žena imati takvo tijelo? lomim se tu negdje

znam da može imati takve čarape i haltere.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 17:27   #2059
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
može biti i stara što se mene tiče ali mora ili treba imati tijelo kao na tvom avataru (već sam jednom to napisao)
može li starija žena imati takvo tijelo? lomim se tu negdje

znam da može imati takve čarape i haltere.
moze
dodozgd is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2013., 17:31   #2060
Quote:
sharlo kaže: Pogledaj post
kombinacija stariji muškarac i mlađa žena mi je prirodnija,ok možda sam subjektivan..
Kada ona hoće ti ne možeš,
TWO8 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger