Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2012., 01:54   #41
Quote:
G33kBoy kaže: Pogledaj post
Sredstvo upoznavanja... A ček, kada po tebi onda dolazi do veze. Kada frajer odcarapi ruku i kada plače za tobom? Kada ti izgovori ispovijest svoga života?
ma di da si otkida ruku, bolje da ga pregazi tenk.. ako to preživi, eh onda možemo pričati o vezi

a šta se tiče ispovijesti života, DA.. neću biti u vezi s nekim kome ne mogu reći određene stvari o sebi i obratno.. ako se ne osjećam dovoljno slobodno da mu se povjerim, tu nešto ne štima..

Quote:
Šta ti hoćeš u 10 dejtova da on učini da mu konačno priznaš ljubav. Daj molim te reci mi, očito sam tu toliko glup da ne kužim. Pa ćeš ti to velemajstorski objasniti.
eto, kad tako ljubazno pitaš, objasnit ću velemajstorski

1. neću mu priznat ljubav u 10 dejtova. jer to nije ljubav.. može mi biti drag, sviđat mi se, palit me, mogu bit zaluđena/zatreskana whatever, ali neću mu reći 'volim te'. jer realno, - ne volim ga. i ne želim govoriti te riječi u prazno dok ne budu iskrene i od srca.

ali, reći ću mu da mi se sviđa i da mi je stalo, tj. nekad to i nije potrebno reći jer neke stvari se osjete i bez puno priče, ali ako se povede razgovor o tome, naravno da mi nije problem reći.

2. ljubav ću mu konačno priznati, kad se veza uhoda, kad se bolje upoznamo i kad se jedno jutro jednostavno probudim i shvatim - pa ja volim tog čovjeka.

pitanje: šta ti toliko znači to verbalno priznanje? zašto ona baš mora reći 'volim te'? zašto nije dovoljno da kaže da joj je stalo, zašto nije dovoljno da vidiš i osjetiš da joj je stalo?

kakav ti je odnos s roditeljima? jesi li tu dobio dovoljno ljubavi? nemoj se naljutit, ali imam dojam da očajnički želiš ljubav, kao da nešto kompenziraš.

imaš li prijatelja?

Quote:
Pa čovječe, zanemarim takvu osobu do tada. I da konačno kaže, to mi više ništa ne znači.
znači, za 6mj se već hladiš od osobe? i onda pričaš o nekakvoj vezi? pa jesi li ti uopće spreman biti u vezi?

ništa ti ne znači kada to kaže i kada je ISKRENO? Više bi volio da ti kaže odmah, makar bilo LAŽNO? zanimljivo.

Quote:
Da... Došlo je do RL, i tu sam se razočarao. Ali mnoge nisu spremne (99%) da odu u rl upoznavanje preko chata. Što je opet lame.
razočarenje je dio net upoznavanja.
ako nisu spremne za upoznavanje u RL-u, prekini dopisivanje.

Quote:
Da htio bi, da mi kaže čim prije što misli imati samnom. Jer banalne i puke razgovore mogu imati sa stotinu tisuća osoba. Sa bratom, starom, starim, babom, prijateljima pa čak i sa mačkom svojom. Ja moram znati na čemu sam. Obične "kave" 10 izlazaka (cca. 2 mjeseca) me ne interesiraju.
čuj, tu te shvaćam jer sam i sama takva, i ja želim znat na čemu sam.
ali, nisam toliko rigidna poput tebe.
zar ti nije dovoljno na početku da znaš da joj se sviđaš i da te želi upoznavati i dalje? meni bi to bilo sasvim ok.

dalje, moraš shvati da netko ne zna odmah na početku šta želi s tobom.. nekima za to treba više vremena.. može se dogodit da ljubav ekspresno plane i ljudi se vjenčaju za mjesec dana - ali to su ipak iznimke.

i kako se 10 izlazaka dogodi u 2mj?
pa da se vidite 2x tj, to ti je mjesečno 8 izlazaka.
ako se nekome sviđaš, naći će vremena za tebe.
ukoliko ga ne nalazi, pa makar to bila kava od sata ili kratka šetnja, znači da joj nije stalo. i tu odmah možeš prekrižiti tu osobu.
druga je stvar šta ti očito puštaš da te one vozaju mjesecima, pa si sada isfrustriran.
trebaš se znati postaviti. jedno je odrediti granice tolerancije, a drugo je vršiti presing na drugu stranu - čini mi se da ne znaš granicu.

Quote:
Pa neznam... Prije bi uspjela opsesivna ljubav kakvu sam uglavnom imao, nego pasivna gdje te se ne udostoji niti nazvati tjedno (i to sam imao).
opsesivna ljubav ne može opstati i to nije ljubav, to je poremećaj.
pasivna ljubav tj. veza, s druge strane, označava ili manjak osjećaja ili manjak truda u vezi. kako god - makneš se.

ti ostaješ u tim pogrešnim vezama, tj. ulaziš u veze s curama koje ti se ne sviđaju, potom ostaješ nakon šta vidiš njihovo ponašanje, i onda pričaš kako je to lame, kako su one ovakve i onakve. pa čovječe, tko te tjera na to? SAM to biraš!
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 01:55   #42
Quote:
G33kBoy kaže: Pogledaj post
@yildirim Pa zavisi dali bi joj se dopao. Ne mislim da odličan karakter može sve prekriti :/

@101 Jako lijepo rečeno. Nemam puno što komentirati... Lijepo sročeno...
Stvarno upoznati osobu? Godine, mjesto stanovanja, neke najdraže stvari i te male sitnice za 1 sat koje se kažu. Meni DOVOLJNO za upoznavanje. Brzo čitam ljude Dakle jedan dejt je sve što mi treba za saznati apsolutno sve najbitnije.

@emilija kovačev Glavno da tvoj post ima

E emilija?
Dragi Giče, kad shvatiš da nisu sve lijepe cure glupe i emocionalno hladne, imat ćemo o čemu razgovarati. Lijepi pozdrav
__________________
"Sloboda nije za svakoga. Ona lepo stoji samo onima koji bi imali zbog čega biti ukroćeni.''
emilija kovačev is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 01:57   #43
Quote:
G33kBoy kaže: Pogledaj post
@101 Jako lijepo rečeno. Nemam puno što komentirati... Lijepo sročeno...
Stvarno upoznati osobu? Godine, mjesto stanovanja, neke najdraže stvari i te male sitnice za 1 sat koje se kažu. Meni DOVOLJNO za upoznavanje. Brzo čitam ljude Dakle jedan dejt je sve što mi treba za saznati apsolutno sve najbitnije.
Bogme, ti još ozbiljno moraš učiti kroz život jer boldano su samo generalije o nekome, ni približno onome stvarno upoznati osobu
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 01:58   #44
sv što si rekao stoji. ja sam ružna i stalno govorim dečku da ga volim.
bluelaguna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 01:59   #45
Quote:
bluelaguna kaže: Pogledaj post
sv što si rekao stoji. ja sam ružna i stalno govorim dečku da ga volim.

Potpisujem!
__________________
"Sloboda nije za svakoga. Ona lepo stoji samo onima koji bi imali zbog čega biti ukroćeni.''
emilija kovačev is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 02:02   #46
znaš, znam 2 gejmerice, idu sa mnom na trening
dakle, nije nemoguće..
ako bi te to usrećilo, pa traži takvu.


Quote:
pa dobro, neka izlazi... Pa onda ono: Neću te nikada prevariti pada u vodu odmah. Od iskona.
ček, insinuiraš li to da će te osoba koja izlazi automatski i prevariti?

očito imaš i problema s povjerenjem.

i iskreno, vidi se zašto neke cure nisu htjele s tobom u vezu. nemoj se naljutit, ali tako je.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 02:03   #47
Quote:
bluelaguna kaže: Pogledaj post
sv što si rekao stoji. ja sam ružna i stalno govorim dečku da ga volim.
a izgleda onda da sam i ja ružna,cak i pre ružna,a mislila sam da ok izgledam
jbt forum ruši mi samopouzdanje
GumBitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 02:08   #48
inspirirana domišljatošću autora ove teme dobila sam inspiraciju:

idem smjesta napravit i ja istraživanje:
koji su dečki emotivniji: oni sa ravnim ili zavinutim k.rcima?

očekujte rezultate krajem veljače!
mayalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 02:13   #49
Pa šta te briga za lijepe. Budi s ružnom kad su ti već osjećaji na prvom mjestu. Onda ti ne treba biti bitna ljepota.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 02:17   #50
Quote:
mayalena kaže: Pogledaj post
inspirirana domišljatošću autora ove teme dobila sam inspiraciju:

idem smjesta napravit i ja istraživanje:
koji su dečki emotivniji: oni sa ravnim ili zavinutim k.rcima?

očekujte rezultate krajem veljače!
Odmah znaš kako će ti grafovi nakon istraživanja izgledati
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 02:20   #51
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Pa šta te briga za lijepe. Budi s ružnom kad su ti već osjećaji na prvom mjestu. Onda ti ne treba biti bitna ljepota.
Pa da, ljepota je ionako prolazna, sva sreća pa da osjećaji nisu.
__________________
"Sloboda nije za svakoga. Ona lepo stoji samo onima koji bi imali zbog čega biti ukroćeni.''
emilija kovačev is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 02:22   #52
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Odmah znaš kako će ti grafovi nakon istraživanja izgledati
XD
nikad se ne zna,sve je moguće! xdxdxdxdxdxdxxdxdxdxd
mayalena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 02:27   #53
Quote:
G33kBoy kaže: Pogledaj post
@101 Jako lijepo rečeno. Nemam puno što komentirati... Lijepo sročeno...
Stvarno upoznati osobu? Godine, mjesto stanovanja, neke najdraže stvari i te male sitnice za 1 sat koje se kažu. Meni DOVOLJNO za upoznavanje. Brzo čitam ljude Dakle jedan dejt je sve što mi treba za saznati apsolutno sve najbitnije.

To sve možeš saznat i ak si dobar stalker na facebooku. Nema to veze sa pravim upoznavanjem i to nije apsolutno sve najbitnije što ti treba da bi znao zavređuje li ta osoba da joj kažeš volim te (da, to treba zavrijediti). Mislim da ćeš naći to što tražiš onda kad se potrudiš saznati ipak malo (puno) više od toga. Ili ćeš barem biti korak bliže svome cilju
101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 02:37   #54
Quote:
mayalena kaže: Pogledaj post
inspirirana domišljatošću autora ove teme dobila sam inspiraciju:

idem smjesta napravit i ja istraživanje:
koji su dečki emotivniji: oni sa ravnim ili zavinutim k.rcima?

očekujte rezultate krajem veljače!
Po mom iskustvu oni sa zavinutim!

Men' se čini da G33k samo gleda ljepotu lica i dužinu kose, a o tome da karakter osobe ocjenjuje po tome kakvu muziku netko sluša mi je isto nebuloza svoje klase.

Jel' to znači da ak' naleti na debelu prištavu curu s naočalama koja ima anđeosko lice i oči bambija da bi mislio da je upecao ljepoticu koja govori volim te na trećem dejtu?

A i ovo "volim te" mi se čini u njega ka neki password za sad kad se volimo ćemo se jebat
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 02:48   #55
Ljubav (volim te) nije nešto što se kaže, ljubav je nešto što se osjeća.
teenchee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 02:55   #56
Quote:
teenchee kaže: Pogledaj post
Ljubav (volim te) nije nešto što se kaže, ljubav je nešto što se osjeća.
Ono što se osjeća treba ponekad i izjaviti, ali budući da takav osjećaj dugo sazrijeva i nosi uz sebe i hrpu drugih stvari poput vjernosti, žrtvovanja, dijeljenja i poštovanja, onda nikako ne treba očekivati da će takva izjava biti dana brzopleto i višekratno jer time postaje ofucana.
Volim te je kao obećanje, treba je izgovarati odgovorno tako da onaj kome su te riječi upućeni nimalo ne dvoji o sadržaju izrečenog.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 03:33   #57
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Ja sam zgodna, neumišljena i vjerujem u ljubav
evo još jedne...
za mene drugi kažu da sam zgodna (ja bih rekla da nisam za bacit ), nisam uopće umišljena, romantična sam i vjerujem u ljubav
Quote:
Meadow kaže: Pogledaj post
ma zamisli ti to, nije ti izjavila da te voli, ČAK NA TREĆEM DEJTU, nakon online dopisivanja?

pokretaču ove teme treba biti jasno da postoje ljudi (tipa ja) koji su puno puta bili zaje.. u životu i riječ VOLIM TE im je poprimila jedno jako veliko i duboko značenje pa se ne vole razbacivati takvim riječima ukoliko u to potpuno nisu sigurni i sigurni da je to obostrano, ljubav treba pokazivati a ne da ostaje na riječima (što jako puno ljudi radi ali to očito je u redu, nije u redu kad ne kažeš?!)
Quote:
mayalena kaže: Pogledaj post
inspirirana domišljatošću autora ove teme dobila sam inspiraciju:
idem smjesta napravit i ja istraživanje:
koji su dečki emotivniji: oni sa ravnim ili zavinutim k.rcima?
očekujte rezultate krajem veljače!
ako uzmemo u obzir "činjenicu" (za koju naravno uopće ne znam jel točna) da ovi sa zavinutima više drkaju i to stalno jednom rukom pa im je zato i zavinut, od ovih sa ravnima moglo bi se reći da su ovi sa zavinutima emotivniji jer ih već ruka boli i željni su da taj slučaj preuzme neka druga ruka, dakle emotivno su sjeb... i željni ženske pažnje (a možda i muške)
e al sad je tu zajeb, možda isto drkaju samo ovi sa ravnima mjenjaju ruke

Zadnje uređivanje Mrs. T : 21.01.2012. at 03:41.
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 03:38   #58
4 000? I smell bullshit.
Dastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 03:41   #59
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Ono što se osjeća treba ponekad i izjaviti, ali budući da takav osjećaj dugo sazrijeva i nosi uz sebe i hrpu drugih stvari poput vjernosti, žrtvovanja, dijeljenja i poštovanja, onda nikako ne treba očekivati da će takva izjava biti dana brzopleto i višekratno jer time postaje ofucana.
Volim te je kao obećanje, treba je izgovarati odgovorno tako da onaj kome su te riječi upućeni nimalo ne dvoji o sadržaju izrečenog.
Naravno, to stoji. Sama nebih bolje srocila.


A autoru teme: oprosti, al decec si koji jos niti nije upoznao ljubav. Jer da jesi, nebi radio ovakvu budalu od sebe na forumu tvrdeci gluposti. (ne mislim ovo nimalo zlonamjerno).
teenchee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 08:09   #60
A super si, opet sam se nasmijala! Ja ti mislim da se to vt kao ''čuva'' za posebne trenutke, ono kad već izgradiš debelo neki odnos, prođete nešto zajedno i sl. Nemam pojma ustvari. Kad malo bolje razmislim, nisu ni meni baš govorili vt ni često ni brzo. Uvijek sam se načekala do toga.Al brijem da će se pojaviti u tvom životu i neka lijepa kojoj ćeš biti zanimljiv i to ćeš osjetiti, a kasnije će doći i to vt. Sretno ti legendo!
rintintin123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:21.