Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2009., 18:14   #21
Ta.ja a kao ti dosade pločice?
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 22:57   #22
Pa kao i bilo gdje drugdje ako ti dosade pločice (npr. u kupaoni) - promijeniš ih i to je to. Iako će kuhinja sasvim drugačije izgledati kad bude imala fronte od punog drva, tako da će i to biti svojevrsna promjena. A ako si mislio pitati što ako mi dosadi ozidani dio - oštemaš zidiće i problem riješen. Sve je podložno promjeni. Ali meni se jako sviđa, posebno ovaj dio gdje se nalazi ugradbena pećnica, tako da za sada nema straha od štemanja
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 23:07   #23
Mislim stvarno lijepo izgleda, zanima me tko ti je radio,muž ili majstor?Ne izlgeda nešto teško,ali ja sam po prirodi šlampav i nespretan...
ALi se zato napucam znanjem i savjetima na forumu i onda jel popujem majstoru pa ga ispitujem ... ali jeg.. ga kad ga platim.
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 00:18   #24
Quote:
luka lik kaže: Pogledaj post
Mislim stvarno lijepo izgleda, zanima me tko ti je radio,muž ili majstor?Ne izlgeda nešto teško,ali ja sam po prirodi šlampav i nespretan...
ALi se zato napucam znanjem i savjetima na forumu i onda jel popujem majstoru pa ga ispitujem ... ali jeg.. ga kad ga platim.
Stvarno si car

Mi smo sve radili sami. Imali smo 65 kvadrata zidova (gola cigla ili bloketi) i podove bez podloge. Suprug je po struci stolar, ali je zidao, žbukao, radio podlogu, stavljao vodu (a moj tata je riješio struju), knauf na strop, pločice, ... Jedini majstor koji je bio u kući je onaj za centralno grijanje. Već sam rekla da smo zidali kuhinju, zato što je to bilo najjeftinije rješenje, a i sviđala nam se jako ta ideja.
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 01:05   #25
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Stvarno si car

Mi smo sve radili sami. Imali smo 65 kvadrata zidova (gola cigla ili bloketi) i podove bez podloge. Suprug je po struci stolar, ali je zidao, žbukao, radio podlogu, stavljao vodu (a moj tata je riješio struju), knauf na strop, pločice, ... Jedini majstor koji je bio u kući je onaj za centralno grijanje. Već sam rekla da smo zidali kuhinju, zato što je to bilo najjeftinije rješenje, a i sviđala nam se jako ta ideja.
Svaka čast suprugu
Ja nažalost nisam od te vrste,nije da nemogu ,ali me full strah da ne zaje .. nešto pa sam si samo trošak napravio.
Inače mi se sviđa ideja,djeluje mi strašno rustikalno, a to mi se oduvijek sviđa,onako da mi kuhinja djeluje kao vještičja
Inače što si ne posadiš u teglu malo začinskog bilja, tipa bosiljak,prešin...Bilo bi ti baš fora.
I staviš one pletenice od kapule ,crvene,paprike,češnjaka...
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2009., 11:35   #26
Začinsko bilje imam u vrtu, a pletenice kapule i češnjaka su još uvijek u vrtu u vidu rastućih plodova, a inače budu u konobi. Vidiš kako mi je kuhinjica malena, kamo bi još sve to stalo. Ali da imam veeeeeeeeliku kuhinju, ušminkala bih ju svježim začinskim biljem

Imamo i mi nekih zajeba po kući i oni samo daju draž prostoru. Ipak, nije suprug profesionalac i vjerojatno bi sada neke stvari napravili drugačije i bolje, ali da imam priliku, opet bi sve sami radili. S druge strane, i majstori ponekad zajebu, a još ih uz to i platiš
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 13:00   #27
Evo ljudi moja izvedba kuhinje...

http://kuhinjazidana.webs.com/100_0808.jp

Više detalja na reklama

Zadnje uređivanje fonemf : 14.12.2009. at 13:37. Reason: brisana reklama i prevelika fotka!
bayaflok is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 27.04.2015., 12:13   #28
Mi bi radili zidanu kuhinju pa me zanimaju novija iskustva i mozda neki pouzdani i provjereni majstori.
altermama is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 19:08   #29

http://i974.photobucket.com/albums/ae221/Cotovd/DSC_1151%20800x600_zpswv36djtg.png


Netko je spominjao "šta kad dojade pločice".
Postoji jeftinija verzija koja se može farbati, tako je bar kod mene.

Zadnje uređivanje City : 27.04.2015. at 22:17.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 23:35   #30
iskreno, ne kužim što si farbao, al kuhinja ti je jako lijepa!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 01:01   #31
Hvala!
Pa sve ovo šta nije drvo je farbano Ovo je bilo po sistemu "za malo novca napravi šta više". Cijela kuhinja(i šank) je stala u 1000€ materijala, s pečnicom i štednjakom. Frižider je ispod pečnice. U principu ovo je za rent ljeti iako se zimi živi tu zadnje 4 godine. I još če godinu dvije dok se ne sredi drugi, stalni dio ono...baš po guštu. Bar je takva želja
http://i974.photobucket.com/albums/a...531280x768.jpg
http://i974.photobucket.com/albums/a...301280x768.jpg

Zadnje uređivanje VDCOTO : 28.04.2015. at 01:23.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 15:41   #32
potpuno sam zaboravila da si ti rekao zidati kuhinju!

sad je sve mnogo jasnije, a ti me i pohvale veće i veće
ma odlično!

ti si stvarno vrijedan i uporan tip!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:15.