Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2007., 21:46   #21
Quote:
lips of angel kaže: Pogledaj post
vjerujete li u pravu ljubav? u ljubav na prvi pogled? meni kažu da takve ljubav ne postoji da je sve to izmišljotina...imate kakvu priču koja bi to dokazala..neku pricu slicnu sapunici ili pak tragediji...ili pak savjet..kako prepoznati da smo zaista zaljubljeni.
Postoji..meni se desilo prije 4.g...kad smo se vidjeli pogledi su se slijepili,dobro da sam sjedila na stolici jer bi s nje pala.. ..on se crvenio,ja nisam znala progovorit,cijeli svijet se tresao-tad smo se prvi put vidjeli!!


Taj dan smo zajedno radili u firmi i nekako smo se uspjeli približit jedan drugom i malo porazgovarat,razmijenili smo brojeve..sljedeći dan se vidjeli i prohodali..trajalo je 1.mj.,onda smo morali prekinut zbog problema i sl..

Onda sam ja prohodala s drugim i to je trajalo 3.g.. ..a on,on me je čekao,nije s niti jednom bio..ponekad smo si slali sms-eve..kad bi se slučajno vidjeli u gradu ja sam umirala,drhtala,sve bi mi se oduzelo i ruke i noge,od strasti od emocija..

Jedan dan ja sam shvatila da sam u životu s krivim čovjekom ,da patim za bivšim,da sam u toj vezi mrtva iznutra.. ..u roku pola sata sam tadašnjeg dečka riješila i izbacila iz stana..uzela sam mobitel i svojoj ljubavi napisala poruku;"ČESTITAJ MI NA SLOBODI!"Ali ništa nije stizalo i već sam mislila da sam spušila..

Dok ga nakon par dana nisam vidjela u jednom baru..opet sam se sva tresla..pogledali smo se,nismo niti progovorili,zagrlio me i počeo ljubit..

Evo već smo 2.tjedna zajedno i znam da je to-TO!!!!

Tako je moralo bit,tako je htjela sudbina..
otrov-22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 22:30   #22
hej ljudi imam 20 godina i dosada sam bila užaaaassno al užaaasno deprimirana. ne zato jer sam ružna ili glupa ili neznam šta..baš naprotiv. jednostavno sam užasno patila što nemogu naći dečka koji mi odgovara(neki bi rekli ljubav svog života). naiđem na kretena sve jedan do drugog kao da samo mene čekaju.kažu da čovjek mora isprobati više njih da bi znao koja mu osoba paše a koja ne. a šta da rade cure koje ako tako krenu odmah dobiju status kurve pa zajebi onda što ćeš naći ljubav svog života dakle ili sjedi kod kuće i čekaj da ti ljubav tvog života uleti kroz prozor idi van i pobari se svake subote s nekim u nadi da ćeš ovaj put imati sreće.ja nisam cura za barenja i ta navlačenja iako sam jako vooljela izlaziti i dobro se zabavljati. i kad sam bila na rubu živaca i kad sam rekla da više neću biti dobrica da me baš briga za sve jer očito nikada neću upoznati onog kojeg tražim...jednog dana kojeg sam trebala ići na put a nisam jer mi se nije dalo ko da sam znala da mi se neš treba dogoditi, ostanem doma i taj dan sve se poklopilo tako savršeno da nisam mogla vjerovati.upoznala sam dečka kojeg neću opisivati jer nijedne ga riječi opisati nemogu. ali nijedne. od tog dana sam vidjela da sudbina postoji. nisam baš neka vjernica al ovo štos enama dogodilo nije bilo samo onak slučajno.nikad s eprije nisamo vidjeli, on živi u drugome gradu, ali čim smo progovorili znala sam da do kraja života želim biti samo s njim i da mi neće dojaditi jer je on i dijete i odrasla osoba u jednomvisok, je crn prezgoan i presladak, romantičar koji ne voli previše izlaziti van, koji sanja o ljubavi svog života i koji je san svake djevojke.naravno da sam bila sarkastična da će to potrajat jer omdah čim vidim zgodnog dečka automatski ga smejstim među kretene koji su samo željni sexa. ali on ni izbliza nije takav..uz njega sam zaboravila sve što mi s eloše događalo, zbog njega sam se promjenila na bolje, zbog njega bi napravila bilo što i što ej najljepše on misli jednako.al još jedna zanimljiva stvar je ta što smo ans dvoje jednaki. imamo čak iste zube što em totalno šokiralo, imamo indentičan akrakter i i najbolje od svega uopće s ene svađamo. evo sad smo već 7mjeseci zajedno i zaručili smo se jer znam da ću ostati s njim do kraja života ovo sam naravno napisala što je kraće moguće jer samo da kažem da ipak i sretne veze postoje iako sam ja uvjek prije na sretne veze se beljila i govorila ma da, neće oni dugo to nigdje ne postoji, ali sad vidim da ljudi grješe.i jedan veliki savjet od mene INATENJE UBIJA VEZU.svaku vezu.morate raditi kompromise i taman kad pobjesnite i želite izgovoriti sve i svašta.. brojite dod eset i reagirajrte potpuno suprotno od toga.vjerujte mi, probala sam to i sama i baš zato što se kontroliram budem 5 puta više nagrađena jer nisam se posvađala i druga strana odmah ljepše reagira. eto toliko do mene.pozdrav
didi00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 22:32   #23
2 tjedna, čuj to je malo, nadam se da se neće vratiti stari problemi..
naravno da vjerujem u pravu ljubav, i uživaj u njoj već 2 i pol godine..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 23:07   #24
Quote:
didi00 kaže: Pogledaj post
. evo sad smo već 7mjeseci zajedno i zaručili smo se jer znam da ću ostati s njim do kraja života :
PATRIOT2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 23:10   #25
Quote:
otrov-22 kaže: Pogledaj post
..u roku pola sata sam tadašnjeg dečka riješila i izbacila iz stana..:
bravo tako se to radi covjeku sa kojim si bila tri godine u vezi..ovaj,fali mi rijeci da te okarakteriziram kao osobu,a inace sam valda najgori kocijas koji postoji..to valda dovoljno govori o tebi
PATRIOT2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 17:03   #26
Quote:
PATRIOT2 kaže: Pogledaj post
bravo tako se to radi covjeku sa kojim si bila tri godine u vezi..ovaj,fali mi rijeci da te okarakteriziram kao osobu,a inace sam valda najgori kocijas koji postoji..to valda dovoljno govori o tebi
Pa možeš slobodno.. ..tu sam pisala o svojoj STAROJ I PRAVOJ LJUBAVI,pa nisam htjela pisat o problemima u svojoj tadašnjoj KRIVOJ vezi..ali kad već hoćeš karakterizirati mene kao osobu ,za početak kreni od njega koji mi je rekao da bi me rado vidio u krevetu s drugim jer ga to pali i da bi rado na orgije i razmjenu partnera..e pa dragi moj,ako ćemo nešto mijenjat onda ću ja promijenit tebe pa se sad misli zašto si i roku pola sata izletio iz stana.. ....
otrov-22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 17:30   #27
Quote:
lafayette kaže: Pogledaj post
Istinita prica. Dogodilo se 24 Rujna 2006 godine. Bila sam Americi u cijelo ljeto, i 1. listopada sam se trebala vratiti doma u Hrvatsku.u americi je bilo tako lijepo,a doma me cekalo sve od cega sam bjezala-faks, obaveze, neljubazni ljudi, dosada,...Tog dana krenula sam u bus do colorada da posijetim rodjake..prvo stajaliste je bilo u Atlanti..ON je usao, malo sam bacila pogled ali to je sve,sjeo je ispred mene.slj. stajaliste usao strariji bracni par htjeli su sjedit skupa, tako da je ON morao sjesti kraj mene..imao je najplavije oci koje sam ikada vidjela i presladak kaubojski naglasak.imao je 24 god.pricali smo, smijali se, skuzila smo koliko imamo zajednicko,..ja sam zaspala i to na njegovom ramenu, probudila sam se i poceli smo se ljubit.....vani je bio mrak, prolazili smo kroz Tennessee..nedugo zatim ja sam zaspala..dosli smo u Nashville i ja sam se probudila.autobus je stao i morali smo izac..tek sam tada shvatila da se rastajemo.on ide za Indianapolis, a ja nastavljam za Denver.bila sam toliko pospana da nisam bila svijesna svega.vidjela sam mu suze u ocima, jako me zagrlio i nakon toga se vise nikada nismo vidjeli ni culi.dala sam mu broj moba koji mi je bio ukraden sljedeci dan,..nisam mogla vjerovat da mi se to dogodilo..i od tada stalno mislim na njega, nemogu se na nista drugo fokusirat...a kamoli biti s drugim...jeli moguce da je to bila love at first sight..sta da sad radim.
Zar nemate u posti mogucnost dobivanja starog broja iako je ukradena kartica'??
Mislim da bih mogla otici u postu reci da ti je ukraden mob traziti da ti blokiraju karticu staru i daju novu...to bar kod nas moze...
No_nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 18:53   #28
Quote:
lafayette kaže: Pogledaj post
prekrasna prica s prekrasnim zavrsetkom....
Hvala...Nije nam uvijek bilo tako lijepo..bilo je dosta problema (a uzrok većini je bila daljina), razdoblja svađica...međutim eto to smo riješili i raspravili, pogotovo otkako smo 'na blizinu'. Međutim priča bi tako bila još veća,ionako je prevelika pa sam ono negativno izbacila... Ali bit je ostala ista.
Demonique is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 20:19   #29
Quote:
PATRIOT2 kaže: Pogledaj post
bravo tako se to radi covjeku sa kojim si bila tri godine u vezi..ovaj,fali mi rijeci da te okarakteriziram kao osobu,a inace sam valda najgori kocijas koji postoji..to valda dovoljno govori o tebi
a jel bi ti bolje da te zenska vuce za nos ili da ti kaze sve u facu?
__________________
inace se ne molim...ali supermane ako si tu molim te spasi me...
kevzual is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 21:49   #30
Quote:
lips of angel kaže: Pogledaj post
vjerujete li u pravu ljubav? u ljubav na prvi pogled? meni kažu da takve ljubav ne postoji da je sve to izmišljotina...imate kakvu priču koja bi to dokazala..neku pricu slicnu sapunici ili pak tragediji...ili pak savjet..kako prepoznati da smo zaista zaljubljeni.
Vjerujm u pravu ljubav..kao i u onu na prvi pogled....samo sto je rijetka i jedna i druga....
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 21:58   #31
Quote:
Malina88 kaže: Pogledaj post
Vjerujm u pravu ljubav..kao i u onu na prvi pogled....samo sto je rijetka i jedna i druga....
DA, rijetke...al ipak ih se nabralo...i uvjek se dese gdje i kad se najmanje nadas...ali se PAMTE...i griju te kad je hladno....
bingooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 22:13   #32
Quote:
didi00 kaže: Pogledaj post
... imamo čak iste zube što em totalno šokiralo...



OT: Dostojevski je rekao da su sve sretne obitelji nalik jedna na drugu, a svaka nesretna ima svoju priču!

Isto to vrijedi i za ljubav. To je 100% istina. Tko nije okusio nesretnu ljubav, kako može znati što je sretna???
slob is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 23:36   #33
Quote:
No_nick kaže: Pogledaj post
Zar nemate u posti mogucnost dobivanja starog broja iako je ukradena kartica'??
Mislim da bih mogla otici u postu reci da ti je ukraden mob traziti da ti blokiraju karticu staru i daju novu...to bar kod nas moze...
mislis da nisam pitala...rekli su da nemoze jer je prepaid i moja mreza Verizon ne daju te usluge bla bla...kao da je pretplata bi jos bilo moguce...a i za par dana sam se vracala u HR pa mi nije imalo smisla.
lafayette is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 14:29   #34
pozdrav svima

napisacu istinitu ljubavnu pricu,nadam se da ce vam se svideti
D&M is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 14:34   #35
...kako tuznih ljubavi ima, bas nesto razmisljam, dal je i nasa tu medzu njima brinem se, ponekad....
dis is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 15:29   #36
Quote:
lafayette kaže: Pogledaj post
Istinita prica. Dogodilo se 24 Rujna 2006 godine. Bila sam Americi u cijelo ljeto, i 1. listopada sam se trebala vratiti doma u Hrvatsku.u americi je bilo tako lijepo,a doma me cekalo sve od cega sam bjezala-faks, obaveze, neljubazni ljudi, dosada,...Tog dana krenula sam u bus do colorada da posijetim rodjake..prvo stajaliste je bilo u Atlanti..ON je usao, malo sam bacila pogled ali to je sve,sjeo je ispred mene.slj. stajaliste usao strariji bracni par htjeli su sjedit skupa, tako da je ON morao sjesti kraj mene..imao je najplavije oci koje sam ikada vidjela i presladak kaubojski naglasak.imao je 24 god.pricali smo, smijali se, skuzila smo koliko imamo zajednicko,..ja sam zaspala i to na njegovom ramenu, probudila sam se i poceli smo se ljubit.....vani je bio mrak, prolazili smo kroz Tennessee..nedugo zatim ja sam zaspala..dosli smo u Nashville i ja sam se probudila.autobus je stao i morali smo izac..tek sam tada shvatila da se rastajemo.on ide za Indianapolis, a ja nastavljam za Denver.bila sam toliko pospana da nisam bila svijesna svega.vidjela sam mu suze u ocima, jako me zagrlio i nakon toga se vise nikada nismo vidjeli ni culi.dala sam mu broj moba koji mi je bio ukraden sljedeci dan,..nisam mogla vjerovat da mi se to dogodilo..i od tada stalno mislim na njega, nemogu se na nista drugo fokusirat...a kamoli biti s drugim...jeli moguce da je to bila love at first sight..sta da sad radim.
odrasti
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 21:03   #37
vi koji pišete dajte tu i tamo stisnite enter i počnite pisat u novom redu. hvala
alerim1409 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 01:17   #38
POSVECENO MOJOJ MALENOJ...................
U prici necu koristiti imena,a ona je "MALENA"...
Brat i ja doselili smo se u drugi deo grada.Strasno sam bio frustriran sto smo dosli ponovo u sve novo,kraj,komsiluk....Stan mi se mnogo svidjao,kao i kraj gde se nalazio,dok komsiluk je bio jako zivahan,stalno su prolazile neke devojke i brat i ja smo imali osecaj kao da ih u tom stanu preko puta nas zivi desetoro.
U prolazu sam se sretao sa tim devojkama,prlazile su i sa formalnim "cao" se javile i nastavile svojim putem.
Do dana dok ona nije prosla,devojka iz snova....Dolazila je u stan,a ja sam izlazio,prosla je i totalno me iskulirala.
Nije me ostavila ravnodusnim,jer je bila kaoo iz snova,a meni na prvi pogled prepotentna.
Dani su prolazili,moj brat se upoznao sa komsinicama,jer je on tipican primer zenskarosa i muskarca koji voli provod.Bio je odusevljen,rekao mi je kako tu zive dve rodjene sestre,
kako te devojke su opustene,skroz OK.Pozivao me je da idem sa njim na kafu kod komsinica,al ja sam vesto to izbegavao a kad bi one dosle kod nas smisljao bih svasta
samo da ne sedim u njenom prisustvu,jer me je to nerviralo,ni danas ne znam iz kog razloga.
Brat me je izludjivao,govorio mi je da ga zezaju kako ima brata divljaka,i da "malena" me pozdravlja.Kada mi je pricao o njima pravio sam se da ga ne slusam.
A onda je dosla zurka mog brata,u nasem stanu,dosle su i one...Citao vece sam pio alhohol i jako brzo sam bio u pripitom stanju.
Kako su svi ustajali i pomerali nasao sam se pored nje.Pogledala me je i rekla mi:Pa hoces li sada samnom da pricas malo?
Pricali smo dugo o svemu,bio sam u blagom soku,jer je stvarno bila jako opustena i inteligentna osoba,a ja sam imao neko svoje misljenje steknuto bezveze iz nicega.
Bilo mi je lose i morao sam malo na cist vazduh,posla je samnom.Isprd smo nastavili pricu,al me je dirktno pitala zasto sam je izbegavao.
Rekao sam joj da sam imao o njoj misljenje da hoda po oblacima i da ne mogu ostvariti komunikaciju sa takvom osobom.
Prisla mi je toliko da sam osetio njenu toplinu,i sapatom mi rekla:Samo zbog toga?Odmakao sam se toliko da joj vidim usne i nezno spustio
poljubac na njih.Tog momenta nisam razmisljao kako ce ona reagovati.Prihvatila je poljubac.Osecao sam se i u pijanom stanju prelepo.Posle smo cutke otisli ona u svoj stan ja u svoj.
Osvanuo je novi dan,kada smo se sreli ponasala se kao da se nista nije desilo,i tako iz dana u dan,nikako nismo ostajali sami,uvek je sve to vesto
izbegavala,a u drustvu bi me redovno provocirala za nesto,il flertovala.Odluci sam da nastavim njenu igru,al malo bezobraznije.
Isli smo kod nasih komsinica na zurku,al sam odlucio da povedem i moju dragu prijateljicu.Kad smo usli kod njih u stan bila je vidno iznenadjena sto sam dosao sa tom devojkom.
Citavo vece me je ignorisala i izbegavala pogledom.Od te veceri nas odnos se sveo na OK komsijske odnose. Sve je tako bilo do veceri kada su moj brat,njena sestra i njen decko otisli po
klopu,a ja i ona ostali sami u stanu.Pricali smo svakodnevne teme do momenta dok je nisam pitao da li ima momka.Odgovorila mi je zasto je to bitno.
Prisao sam joj i pogledali smo se u oci i nezno je poljubio,prihvatila je poljubac nezno mi prebacila ruke oko vrata.Kada smo stali sa ljubljenjem,rekla mi je:Ljubis druge devojke a imas svoju.
Nasmejao sam joj se i rekao:Znaci hoces da mi budes devojka?Malo joj je bilo neprijatno i iznenadio je moj odgovor al me je ona pocela ljubiti,bio je to poljubac pun zelje i strasti.
I od tog 21.09.07. ja i MOJA malena smo krenuli u vezu.U pocetku smo se malo skrivali od mog brata i njene sestre,al su ubrzo shvatili da smo zajedno
i cimali su nas kako od velike netrepeljivosti se rodila nasa veza.Predivno nam je bilo zajedno.Mogli smo 24h da pricamo da nam nije dosadno,da smo nomstop zajedno,da se mazimo
setamo,jednom recju uzivamo.3
Tri meseca smo bili u vezi,a da se izmedju nas nije desilo nista sem ljubljenja i malo vrelijeg mazenja.Nisam zeleo da insistiram na seksualnom odnosu,jer sa njom sam bio srecan.
A onda je dosao 25.12.07,izasao sam u grad bez nje.To mi je bio prvi put da izadjem bez nje.Citavo vece sam joj slao poruke,jer je rekla da ce me cekati budna,pa da navratim kod nje na kafu.
Kao i obicno sa ortacima sam ostao do ranih jutarnjih casova,uz popijenih gajbe piva.Cekala me je,i bez obzira sto sam bio pijan i sto je bilo 5h ujutru,bila je fina.Sedeli smo,pricao sam joj sta je sve bilo,a ona me je slusala i odjednom mi sela u krilo,mazili smo se i ljubili do pola sedam,a onda sam ja otisao u svoj stan.
Legaao sam u krevet,stigla mi je poruka:Sad cu doci kod tebe da spavam.Otkljucao sam vrata i ponovo se vratio u krevet.
Dosla je u pidzami i legla kraj mene,osecao sam se jako cudno,al sam je zagrlio i utonuli smo u san.Probudila me je oko 17h sa poljupcima i provokacijama zbog sinocnog izlaska i
pijanstva.Mazili smo se,golicali,i ona se nasla na meni,gledali smo se par minuta u oci,a onda smo se strsno krenuli ljubiti i maziti i desio se nas seksualni odnos,koji se za mene
razlikuje od svih PRETHODNIH jer je bio iz CISTE ljubavi.
OD TAD JE PROSLO DVE GODINE,MALENA I JA SMO JOS UVEK U VEZI,UZIVAMO I VOLIMO SE I DALJE I NADAM SE DA CE DUGO POTRAJATI....
D&M is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 10:36   #39
Quote:
D&M kaže: Pogledaj post
Probudila me je oko 17h
Pa dobro, što ti roditelji kažu na buđenje u pet popodne? Gdje su tu radne navike?
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 11:28   #40
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Pa dobro, što ti roditelji kažu na buđenje u pet popodne? Gdje su tu radne navike?
Nije to tako svaki dan.A sad vise i ne zivim sa roditeljima,nego nas dvoje sami,
nekih osam meseci.
D&M is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger