Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2010., 14:17   #81
Cache se nekad toliko napuni ljudima da im sve šteka, ne samo zaba i onda se očisti i sve opet radi normalno.
__________________
Bila jednom u tim davnim danima, Grabovčeva lijepa kći, gdje iz kamena voda teče
na Hercegovu tlu, gdje iz kamena raste cvijeće u sjećanje na nju.
+++
mkrajaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2010., 20:30   #82
Ima li netko problema s plaćanjem telefonskog računa (T-Com) preko e-zabe?
Ja imam predložak, normalno ga otvorim, "skine" podatke, promijenim onih par brojeva u "broj odobrenja" - i javi mi neku grešku s MODULOM. Upravo tako, ne model, nego baš piše modul. Ne mogu platiti ni račun za internet ni za telefon. Napominjem, do sad sam te iste račune normalno plaćala, plaćam ih već više od godinu dana tako!!!

Isto tako, normalno sam platila druge račune danas. Jedino ovi ne idu?
sagena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 09:01   #83
Greška s modulom se odnosi na krivi broj računa, ali da ti točno mogu pomoći napiši mi točnu pogrešku koju dobivaš.
__________________
Bila jednom u tim davnim danima, Grabovčeva lijepa kći, gdje iz kamena voda teče
na Hercegovu tlu, gdje iz kamena raste cvijeće u sjećanje na nju.
+++
mkrajaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 18:27   #84
Quote:
mkrajaci kaže: Pogledaj post
Greška s modulom se odnosi na krivi broj računa, ali da ti točno mogu pomoći napiši mi točnu pogrešku koju dobivaš.
Sad sam ovaj račun već platila (u Konzumu), ali ne znam u čemu je mogla biti greška, budući da sam plaćala na isti način kao što to već radim godinu dana. Imam spremljeni predložak, i samo promijenim onih par brojeva u "broju odobrenja" i naravno iznos.
sagena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 09:25   #85
A nikaj, ako če još biti problema javi.
__________________
Bila jednom u tim davnim danima, Grabovčeva lijepa kći, gdje iz kamena voda teče
na Hercegovu tlu, gdje iz kamena raste cvijeće u sjećanje na nju.
+++
mkrajaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 10:42   #86
Hm, T-com je na nekim računima prije par mjeseci mijenjao broj računa... Jesi možda to provjerila? Tj. promijenili su banku
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 19:24   #87
Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post
Hm, T-com je na nekim računima prije par mjeseci mijenjao broj računa... Jesi možda to provjerila? Tj. promijenili su banku
Ne znam. Ali prošli mjesec sam platila normalno.

Nego, plaćam jedan drugi račun preko neta, i piše da mi model ne odgovara pozivu na broj odobrenja... model je upisan 01.... ako upišem 00 prihvaća...

sagena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 20:04   #88
A znam da neko vrijeme nakon promjene računa bude moguće još na taj stari plaćati, a onda ukidaju...

Ali čudno mi da opet s nekim drugim imaš problem...
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 20:18   #89
Quote:
sagena kaže: Pogledaj post
Ne znam. Ali prošli mjesec sam platila normalno.

Nego, plaćam jedan drugi račun preko neta, i piše da mi model ne odgovara pozivu na broj odobrenja... model je upisan 01.... ako upišem 00 prihvaća...

Ja imam model 01 i na računu za telefon i internet kod T-coma i prolazi. Sad baš gledam i sve druge predloške i na svima je 01, osim za DZO gdje je 63. Jesi probala pitati u banci?
__________________
Nemam vremena za gluposti...

Budete li trošili energiju i živce na ljude koji nisu toga vrijedni, zapostavit ćete one koji su vam bitni.
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 17:59   #90
Quote:
Alkemicharka kaže: Pogledaj post
Ja imam model 01 i na računu za telefon i internet kod T-coma i prolazi. Sad baš gledam i sve druge predloške i na svima je 01, osim za DZO gdje je 63. Jesi probala pitati u banci?
I meni je na svim predlošcima 01. Ovaj koji ne prihvaća taj model je od GRAWE osiguranja (to plaćam jednom godišnje pa nisam ni imala predložak), tako da sam ja upisala model 00, i prošlo je... valjda će proknjižiti uplatu...
Uglavnom, račun i poziv na broj su točni, ne znam što uopće znači taj "model"...
sagena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 18:01   #91
Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post
A znam da neko vrijeme nakon promjene računa bude moguće još na taj stari plaćati, a onda ukidaju...
Broj računa je isti kao i u predlošku
sagena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 18:49   #92
E onda je stvarno čudno Probaj zvati službu za korisnike, il kak se to već zove, oni bi brzo trebali pomoći...jer ovo nije baš normalno
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 20:54   #93
e zaba problem

danas sam platio putem e zabe račun za struju za prethodni mjesec, ali sam uplatio previse novca, pa me zanima dali se to moze stornirati prije nego nalog ode na naplatu posto ce nalog tek na naplatu u utorak.....
pero000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 22:06   #94
Quote:
pero000 kaže: Pogledaj post
danas sam platio putem e zabe račun za struju za prethodni mjesec, ali sam uplatio previse novca, pa me zanima dali se to moze stornirati prije nego nalog ode na naplatu posto ce nalog tek na naplatu u utorak.....
e-zaba nema opciju storniranja tj povlačenja sve do trenutka slanja u nks-obračun?
imaju valjda barem neki helpdesk za nazvati?
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 09:05   #95
helpdesk mogu zvati samo u radno vrijeme banke... znaci tek u utorak..... dal je netko imao slicnog iskustva... dal ce mi htjeti vratit novce ili u banci stornirati moju transakciju ako odmah u utorak ujutro dođem u banku
pero000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 10:31   #96
Pa radi helpdesk 0-24... koliko znam

Informacijski centar Zagrebačke banke

0800 00 24; 01 3773 333


e-zaba za građane

01 3789 785


Pa probaj zvati...
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 11:01   #97
ako si ga zadao s naplatom u utorak, odi u pregled naloga, neizvršeni, označi taj nalog i brisanje
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 20:20   #98
pod nalogom mi pise da je izvrsen..... znaci da je zadan pod jucerasnjim datumom... a na ove gore brojeve mi veli da nazovem u radno vrijeme
pero000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 20:24   #99
onda ti je već povukao novac sa računa, ako je izvršen?!
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2010., 11:26   #100
da, povukao mi je vec novce sa računa........
pero000 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.