Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2010., 18:27   #1
kupujem v4

Pozdrav svima!
kupujem fordov v4 motor
taunus15m is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 19:36   #2
probaj na oldschool hr forumu, ovdje ces tesko nekoga naci, mada su ti sanse generalno male. SAAB je jedno vrijeme koristio isti motor u svojim autima, pa mozes prosiriti potragu.
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 19:45   #3
Hmmmm.... pa ja mislim da ti je nemoguće naći taj motor u stanju da je čemu... Eventualno, ako je tvoj takav da s njim ne možeš ništa ni počet, pa tražiš bolju osnovu za nekakvu generalku.

Znam, pametujem, ali stvarno sumnjam da ćeš naći motor u RH da je čemu i da je na prodaju....
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 22:18   #4
pokušao je i na oldschoolu, isto tako kao i ovdje; jedan post, s neba pa u rebra-ja trebam, tko ima.
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 22:40   #5
Znam da su ovi reparirali sve moguće motore http://www.vege.nl/index.php pa ako je to od neke pomoći.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 22:46   #6
hvala na linku
taunus15m is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 22:47   #7
ma vjerojatno ovi s ford foruma znaju i onaj njihov igor što ima auto otpad za fordove možda ima, a i vlasnici tih fordova znaju imat dijelova za rezervu pa kontaktirat njih ak hoće prodat
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 22:53   #8
ja sam se prijavio na oldschool još prije godinu dana predstavio sebe i vozilo, onda nisam bio duže vrijeme pa sada nisam mogao postaviti post u ponuda-potražnja pa sam se na novo prijavio i odmah pitao. Imam Ford taunus 15m iz 1969 i počeo sam nedavno sa radovima, izvadio motor vani, raskopao ga i vidio da je motor u banani pa sam se odlučio na traženje drugog motora. Pozdrav i isprike Kowalskom ( već sam pomalo nervozan zbog stanja mog motora)
taunus15m is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 23:45   #9
aha, nisam znao da je takva situacija.
ma nema problema, nije te bilo duže do godinu dana, pa se profil automatski pobrisao, zato komplikacija.
javi mi na pm stari nick, pa ću vidjeti ako je tema slučajno još ostala tamo.
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 15:51   #10
ne razumijem gdje da ti pošaljem, moj stari nick je andrijarotar
taunus15m is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 23:19   #11
povratak izbrisanih mene isto izbrisali i baš se neću više nanovo registrirat drop dead
nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 23:44   #12
Quote:
nenocutlas kaže: Pogledaj post
povratak izbrisanih mene isto izbrisali i baš se neću više nanovo registrirat drop dead
kod tebe sam primijetio da puno pijes kafe po forumu
jasmin16v is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 02:04   #13
ako se netko u godini dana ni jednom ne logira na forum (ne mora ništa napisati, dovoljno je da se logira), onda je to sasvim pouzdan znak da ga forum baš nešto i ne zanima.

što se tiče ovoga gore, njegov nick još uvijek postoji i aktivan je, jer nije prošlo ni godinu dana od njegove zadnje teme.


ali offtopic smo, svi redom.
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.