Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2011., 12:31   #1
Dilema - što je bolje: veza sa zauzetom osobom ili biti sam?

Eto, ovo pitanje si postavljam već neko vrijeme:

Da li je bolje osjetiti i imati bilo kakvu "ljubav", nježnosti i sl. pa makar to bilo sa zauzetom (oženjenom, udatom) osobom, ili uopće ne imati ništa, što zbog neke savjesti, što zbog morala. Poznajem dosta osoba koje imaju ili su imale nekakve veze i sa zauzetim ljudima i sa slobodnima, pa sam si uvijek razmišljala jel bolje imati išta ili ništa?
drglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 12:43   #2
jos jedna koja se zaljubila u ozenjenog ajme pa kolko vas je
prolistaj teme o tome ima ih i previse, svugdje su isti savjeti
a odgovor na temu...meni nije jasno kako mozes biti u vezi s nekim ko ima zenu, po nikakvoj logici to nije veza
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 12:48   #3
solo
previse se cijenim da bi nekom bila druga zemska
__________________
prodajem bubreg tream keš, a ak nema keša onda ga prodajem za porciju čevapa s lukom
slatkoprase is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 12:48   #4
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
a odgovor na temu...meni nije jasno kako mozes biti u vezi s nekim ko ima zenu, po nikakvoj logici to nije veza

upravo tako.

netko tko je zauzet je već u vezi/braku i više ne može imat curu/ženu.

jedino šta možeš imat od zauzete osobe je avantura i u tom slučaju si mu ljubavnica.

sad, ako je nekome dovoljno biti ljubavnica i želi avanturu, to je osoban izbor pojedinca.

mogu reć jedino za sebe, radije do kraja života sama, nego nekome bit ljubavnica. za mene je to ponižavajuće.

a kad bi mi bilo do avanture, nikad ne bi tražila avanturu sa zauzetima jer ne mogu cijenit osobu koja želi sjedit na više stolica. niti bi se htjela skrivat s nekim. čemu?

postoje slobodni muški koji trenutno ne žele vezu i to pošteno i kažu. takve cijenim, iako se ne moram slagat s njihovim prijedlogom, ali barem su iskreni prema sebi i prema drugima.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 12:51   #5
Osobno radije sam, nego biti nečiji ljubavnik jer vjerujem u međuljudski fair play.
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 12:53   #6
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
jos jedna koja se zaljubila u ozenjenog ajme pa kolko vas je
prolistaj teme o tome ima ih i previse, svugdje su isti savjeti
a odgovor na temu...meni nije jasno kako mozes biti u vezi s nekim ko ima zenu, po nikakvoj logici to nije veza
Ne uopće nije riječ o zaljubljenosti, baš naprotiv sama sam i uživam u tome, nego mi se mota po glavi ona "jel bolje golub na grani ili vrabac u ruci"?
drglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 12:54   #7
Unhappy hej

Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
jos jedna koja se zaljubila u ozenjenog ajme pa kolko vas je
prolistaj teme o tome ima ih i previse, svugdje su isti savjeti
a odgovor na temu...meni nije jasno kako mozes biti u vezi s nekim ko ima zenu, po nikakvoj logici to nije veza
nikad ne znaš kaj te čeka u životu..najlakše je osuđivati ..u biti bilo bi najbolje da smo svi "po pravilu" ali niko nije...
elena73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 12:55   #8
Quote:
drglica kaže: Pogledaj post
Eto, ovo pitanje si postavljam već neko vrijeme:

Da li je bolje osjetiti i imati bilo kakvu "ljubav", nježnosti i sl. pa makar to bilo sa zauzetom (oženjenom, udatom) osobom, ili uopće ne imati ništa, što zbog neke savjesti, što zbog morala. Poznajem dosta osoba koje imaju ili su imale nekakve veze i sa zauzetim ljudima i sa slobodnima, pa sam si uvijek razmišljala jel bolje imati išta ili ništa?
uživaš u tome i ne zaljubljuješ se????
elena73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 12:55   #9
Quote:
drglica kaže: Pogledaj post
Ne uopće nije riječ o zaljubljenosti, baš naprotiv sama sam i uživam u tome, nego mi se mota po glavi ona "jel bolje golub na grani ili vrabac u ruci"?
Što ti je bliže, nešto u ruci ili nešto na grani?
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 12:56   #10
Quote:
drglica kaže: Pogledaj post
Ne uopće nije riječ o zaljubljenosti, baš naprotiv sama sam i uživam u tome, nego mi se mota po glavi ona "jel bolje golub na grani ili vrabac u ruci"?
to ovisi o tvojim trenutnim željama.

samo, ako netko želi avanturu, ne mora je imat sa zauzetom osobom.

možda si trebala formulirat pitanje - jel bolje biti sam ili imat samo avanturu, jer većina ljudi će između toga da budu sami ili budu ljubavnici zauzetima, odabrat ovo prvo.
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 12:59   #11
Quote:
drglica kaže: Pogledaj post
Eto, ovo pitanje si postavljam već neko vrijeme:

Da li je bolje osjetiti i imati bilo kakvu "ljubav", nježnosti i sl. pa makar to bilo sa zauzetom (oženjenom, udatom) osobom, ili uopće ne imati ništa, što zbog neke savjesti, što zbog morala. Poznajem dosta osoba koje imaju ili su imale nekakve veze i sa zauzetim ljudima i sa slobodnima, pa sam si uvijek razmišljala jel bolje imati išta ili ništa?
Baš sam se to i ja pitala.
Rijetko upoznam ljude koji mi baš sjednu, a i ti rijetki su najčešće na neki način uvezani. Blah.

Nakon podužeg razmišljanja shvatih, kad bi se upustila u nešto slično, da bi si samo otežala i zakomplirala život.
Metoda mrkve i batine.
S puno batina i mrkve tek toliko da te održava na životu. Da te može ponovo iscipelariti.

Tak da..... radije pasem travu i uživam u svježem zraku.
Jebeš taj komadić (mrkve ).

Mislim da trebaš imati pomalo izraženu autodestruktivnu crtu da se u upustiš u takav odnos.
Osim ako je samo seks u pitanju.
Tko može tako.
hard-candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 13:01   #12
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Što ti je bliže, nešto u ruci ili nešto na grani?
Eh ali što ako je ovo u ruci zauzeto?
drglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 13:07   #13
Ako osoba nema problema sa griznjom savjeti, i sposobna je kontrolirati svoje emocije, i postaviti stvari na realnu razinu, tacnije ne zanositi se i NIKAKO SE NE ZALJUBITI u ozenjenu-zauzetu osobu, vec se ograniciti na lijepo provedeno vrijeme (uglavnom sex) a sutra opet najnormalnije nastaviti sa zivotom, po meni je to ok.
Nazalost, u takvim odnosima se uglavnom jave emocije, ako su oni kontinuirani i traju neko vrijeme (ugl.kod zena) pa iz takvog odnosa neko izlazi povrijedjen, statisticki je ovaj vid takvog odnosa ucestaliji, pa je najispravnije ne riskirati i ne ulaziti u takvu vezu, jer ako smo vec zvanicno sami, a ovamo zaljubljeni u nesto tajno sto imamo, to nam automatski zatvara vidike za potencijalnu pravu osobu koja je mozda tu negdje kraj nas, a mi je ne vidimo.
Bolje solirati, i naci zadovoljstvo u samima sebi, tada necemo ni imati potrebe za takvim odnosom jer cemo sami sebe cijeniti previse za takvo nesto.
Nikad se ne zna dok se ne desi, ne osudjujem, ovo je samo moje misljenje.
Invisible_89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 13:08   #14
'veza' sa zauzetom(bilo da je samo veza ili brak) osobom nije veza. zdrava veza.
mislim da je bolje biti sam nego upuštat se u bilo što.

jedino ako ne tražiš samo sex i tjelesne užitke, ali tu opet moraš paziti da ne prijeđeš granicu i da se ne razviju osjećaji.
la-zo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 13:12   #15
Kao sto su ljudi rekli, zavisi od osobe do osobe.... Meni ne bi bio prvi put, a i ne vjerujem da ce mi zadnji u skorije vrijeme.... nemam problema sa savjesti
__________________
You better run
Leon12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 13:14   #16
Quote:
drglica kaže: Pogledaj post
Eh ali što ako je ovo u ruci zauzeto?
Onda to nije vrabac u tvojoj ruci Ja sam pod "vrabac" mislio na solo status koji ti odgovara, zar nisi tako napisala?
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 13:21   #17
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Onda to nije vrabac u tvojoj ruci Ja sam pod "vrabac" mislio na solo status koji ti odgovara, zar nisi tako napisala?
Nije ovdje riječ o meni
Recimo, dogodi se taj vrabac, ulovljen je u ruci, ali ne bi smio biti u ruci..... Jednostavno se zaleti i ulovi se
drglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 13:26   #18
Quote:
drglica kaže: Pogledaj post
Nije ovdje riječ o meni
Recimo, dogodi se taj vrabac, ulovljen je u ruci, ali ne bi smio biti u ruci..... Jednostavno se zaleti i ulovi se
Onda ga pustiš, jednostavno je

I ja sam prije davno ima dvije papigice tigrice, ali tek prije nekoliko godina sam shvatio da nije za njih krletka.

Daj vrapcu slobodu, pusti ga neka odleti, možda ti se ipak vrati, slobodan
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 13:27   #19
meni se cini da jos uvijek cekamo priznanje autorice da zeli zauzetog
i odgovor za elenu...jedno je samo seks sa nekim zauzetim, a sasvim druga stvar je zaljubljnost u nekoga ko je vec zauzet. kad se zaljubis pocnu one patnje sa kojima svi zavrse na ovom forumu, previse ih ima takvih. po meni je to stvar ponosa, ko postuje dovoljno sam sebe nece nikome dopustit da bude drugi ili druga
dodo89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 13:30   #20
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Onda ga pustiš, jednostavno je

I ja sam prije davno ima dvije papigice tigrice, ali tek prije nekoliko godina sam shvatio da nije za njih krletka.

Daj vrapcu slobodu, pusti ga neka odleti, možda ti se ipak vrati, slobodan
He he takvi vrapci uvijek odlete, nisam čula da se koji vratio, i još k tome free
drglica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:05.