Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2008., 16:18   #1
Titan Quest IT

pozz svima...

imam problem kod titan questa...

imam malo vremena pa sam si mislil instal malo tu igru da bi igral preko lana...

e sad... spojim dva kompa u mrezu...

onda ukljucim igru... i na jednom hostam na drugom joinam e onda kad stisnem join mi napise... unable to connect to server a inace mi normalno nade server i sve... sta mislite u cemu je greska???
Koky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 16:53   #2
Gde si dario kak skola

problem ti je u tome kaj moras u firewallu stavit titan questu da mu dopusta prolaz i pita te kad se joinas jel da dospustis ili ne .. samo stisnes windows tipku i tam bus videl gde te to pita stisnes allow allow

kak skola?*??
DIABLO III is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 18:18   #3
Quote:
DIABLO III kaže: Pogledaj post
Gde si dario kak skola

problem ti je u tome kaj moras u firewallu stavit titan questu da mu dopusta prolaz i pita te kad se joinas jel da dospustis ili ne .. samo stisnes windows tipku i tam bus videl gde te to pita stisnes allow allow

kak skola?*??
e bok prijatelju....

ja sam iskljucil firewall znam da to zna blokirati... tak da je kvar u necem drugom
Koky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 20:21   #4
http://www.titanquest.net/forums/tec...-problems.html

evo ti link citaj ak nist ne uspijes samo u googleu trazi dalje rješenja
DIABLO III is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 01:33   #5
Isto,pazi da su obadvije igre ista verzija,da ni jedna nije patchirana,ili da imaju iste patcheve,jer ak ti imas npr. 1.11 a drugi komp 1.30 ne mozes se spojiti.
stamebriga is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2008., 12:12   #6
Quote:
stamebriga kaže: Pogledaj post
Isto,pazi da su obadvije igre ista verzija,da ni jedna nije patchirana,ili da imaju iste patcheve,jer ak ti imas npr. 1.11 a drugi komp 1.30 ne mozes se spojiti.
može biti, ali sumnjam to su njegova dva racunala pa je logično da je instalirao sa istog cd-a/dvd-a/harda
DIABLO III is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:24.