Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2008., 20:37   #1
Mao pomoći

E opet ja sa Simsima..
Igrala sam ih prije sat vremena, i onda sam išla na net skinuti par stvari za igiricu,instalirala sam ih, i kada sam htijela opet ući u igru nisam mogla.Tj dođem do pola puta i onda mi prije kraja loadinga pokaže upozorenj aplication is terminate. the aplication vil terminate now i izbaci me.Zna li tko u čemu je problem?
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Received Warning
Old 14.09.2008., 13:53   #2
Ma ,skužila sam ja i bez vas i prčkanja po systemu32.Izbrisala sam što sam instalirala i problem riješen.Ali hvala na pomoći
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Old 14.09.2008., 13:57   #3
Problem će ti se pojavljivat opet. Ne možda danas, sutra, preksutra ali će se jednom pojait i spržit ti matičnu i proc. Mom se frendu dogodilo nakon što je instalirao farcry da mu se pojavila isa poruka kao i tebi ali on nije brisao system 32 i spržilo mu matično quad core od 5000 kuna. Pa se ti igraj.
__________________
Oh! Come and see the violence inherent in the system! Help, help! I'm being repressed!
Joe_Strummer is offline  
Received Infraction
Old 14.09.2008., 13:59   #4


Spam pobrisan, a u napasti sam da maknem i temu. Ljudi nisu vidoviti: iz ovoga se ne vidi koji Simsi su u pitanju, kakve dodatke si instalirala ni u cemu je zapravo problem. A osim toga postoji nekoliko tema o Simsima gdje si mogla postaviti pitanje.

Ovo je primjer kako se ne otvara nova tema.

EDIT: ok, ako je problem rijesen onda zatvaram ovo.
Nex is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.