Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2018., 00:04   #81
Quote:
Bzaubzz kaže: Pogledaj post
Svakako pratimo, gledam je sa engleskim prevodom, srpski nema, sada trebam odgledati 24 epku ali nemam vremena
Malo sada igraju toplo-hladno, smire se - posvadjaju se i sve tako
Ovo sa Fikri, njegove bolesti, njegova cerka, sve je to .........
Malo mi ide na zivce, ali drzim se, gledacu
Yeeey jos netko gleda

I ja pratim sa Eng prevodom... iako imaju gresaka u prevodu (ja amaterka u turskom skuzih) ali nema veze bolje je ikakav nego nikakav...

Moras pogledati i 24 jer te ceka iznenadenje po pitanju odnos Savaš Filiz i ona doktorica...
Izlupala bi i doktoricu i Barisa/Savaša bas me naljutise sa time sto se dogodilo..
__________________
the best RELATIONSHIP.... is when you act like LOVERS... and behave like BEST FRIENDS....
FemirLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 15:10   #82
Odgledao sam i lol
Savas / Baris je kreten,idiot,magarac
Hikmet je goriji
Sad ce biti shock kad ce ona glupaca reci Filiz da je spavala sa Savasom
Bzaubzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 17:52   #83
Quote:
Bzaubzz kaže: Pogledaj post
Odgledao sam i lol
Savas / Baris je kreten,idiot,magarac
Hikmet je goriji
Sad ce biti shock kad ce ona glupaca reci Filiz da je spavala sa Savasom
Bas je idiot.. mislim napio se i sve al nije trebao apavat s njom zapravo nije uopce trebao doci kod nje u stan

A za Hikmeta i nemam puno vise sta za reci.. on i ta njegova ljubav prema Esri je uzas... sad ce Rahmet nastradati jer su sve stvari izgorile a sve je na njegovo ime..
__________________
the best RELATIONSHIP.... is when you act like LOVERS... and behave like BEST FRIENDS....
FemirLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 17:34   #84
Zasto svaki moj post koji ovde napisem biva obrisan?!!!
brns is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 22.03.2018., 18:16   #85
Neki postovi brise, i meni se ima desavano to
Bzaubzz is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 23.03.2018., 16:34   #86
Sta vi mislite o Esri? U ovih 24 ep koliko sam do sada odgledala meni ju je bas zao...
brns is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 17:44   #87
Quote:
brns kaže: Pogledaj post
Sta vi mislite o Esri? U ovih 24 ep koliko sam do sada odgledala meni ju je bas zao...
Ma nek je makne sa serije, upropastava je
Bzaubzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 17:51   #88
Quote:
Bzaubzz kaže: Pogledaj post
Ma nek je makne sa serije, upropastava je
Pa iskreno ja verujem da je i njen lik tu sa razlogom.
Jel iko od vas pomislio kad je doktor rekao Esri da je trudna da Hikmet ima ista sa tim? Ja ne bih volela da se sad vrati onom gadu od bivseg muza samo zbog trudnoce.
brns is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 18:36   #89
Quote:
brns kaže: Pogledaj post
Pa iskreno ja verujem da je i njen lik tu sa razlogom.
Jel iko od vas pomislio kad je doktor rekao Esri da je trudna da Hikmet ima ista sa tim? Ja ne bih volela da se sad vrati onom gadu od bivseg muza samo zbog trudnoce.
To je sigurno bilo 25 ili 26 epke, nemam ih odgledano ni jednu i drugu, cekacu ako izadze sa prevodom (srpski) ako nema do sledece nedelje produzicu sa engleskim

Inace uveli su novi lik, nova desavanja, mislim dva (ona Barisova i ovaj Filizov)
Bzaubzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2018., 21:33   #90
Quote:
Bzaubzz kaže: Pogledaj post
To je sigurno bilo 25 ili 26 epke, nemam ih odgledano ni jednu i drugu, cekacu ako izadze sa prevodom (srpski) ako nema do sledece nedelje produzicu sa engleskim

Inace uveli su novi lik, nova desavanja, mislim dva (ona Barisova i ovaj Filizov)
Ja sam odgledala danas 25-tu sa eng titlom, tako da se to desilo tu. Ova Barisova je kvarna, vec je pocela sa spletkama, ne volim kad uvedu takav lik...
brns is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 14:20   #91
Ovaj mafijaski bos, sto ga zovu Brat, ja mislim da je Zejnep njegova cerka, a da ju je Jeliz od njega skrivala.
brns is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2018., 18:59   #92
Odgledala sam 26. ep

Prvo Fikri i Seyma cak su nekako i slatki.. nadam se da ce taj moguci brak donijeti nešto dobro za Fikria pa da napokon postane odgovorniji iako je to slabo moguce.
Hulya je tako podla bi*** nadam se da ce Savaš uskoro shvatiti kakva je ona zapravo, takav karakter zena u serijama mi se ni malo ne sivda.. shvacam da su to napravili da bi razvukli seriju ali nisu trebali snimiti to da su spavali zajedno... tako mi je bilo žao Filiz kad je vikala na njega i rekla mu da je za nju kraj.
Mala Zeynep je tako slatka i bas mi ju je zao sto dozivljava toliku bol zbog gubitka majke.. ali njen odnos sa Tulay i Tufanom je odlican.. kako je samo mala ostavila medu i primila lutku koju joj je poklonio Tufan.. da ju barem oni posvoje.. Iako mislim da joj je ovaj novi Omer otac
Kad sam vec kod Omera nisam se uopce iznenadila da je on sef te mafije i da je kupio cistionicu da bi nasao dijamante... kako je samo podmetnuo cemilu (njega mi nije zao on je napast)

Ovaj novi tip za borbe je nevolja.. kao da ih do sada nije bilo dovoljno sada još i on... ne samo da je Rahmet skoro ubio onog tipa.. nego je izubijan skroz... a sigurno ce biti jos problema sa tim jer je Hikmet lud zbog one svoje Esre pa je sa jednom borbom uspio otplatiti pola duga ako sam dobro skuzila i definitivno ce htijeti još jer je to za njega laka lova a ne mora se on tuci..
__________________
the best RELATIONSHIP.... is when you act like LOVERS... and behave like BEST FRIENDS....
FemirLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2018., 19:27   #93
Preterase ga sa ovim Omerom. Ispade Baris naivan i poverova u to sto su mu servirali... Prati li jos neko?
brns is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2018., 20:45   #94
Pratim svakako
Hajde jos nekoliko epizoda u sezoni i mislim da cemo se spasite od njega, da u 2 sezoni nema da bude
Bzaubzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2018., 14:06   #95
Gledam sa engleskim titlom, poslednja prevedena je 33. epizoda.
Meni smeta sto ne postoji neki postepeni razvoj likova i njihovih pojedinacnih prica. Nekako sve mi deluje zbrzano i bez plana. Na primer: Esra, onaj njen muz i Hikmet samo su nestali iz price, Hikmet se sad samo spominje, a njegovim odlaskom ova dva lika kao da su prestala da postoje, dozivljavam da je njegov lik izguran iz price na silu. Onda ovaj mafijozo je slicno uguran na silu, i sad nesto kao da ne znaju vise sta ce sa njim. Od svih likova njegov su najnakaradnije izgradjivali. Zapravo najvise mi smeta sto imam stalno utisak da ne postoji jasan plan, kao da danas scenario pise jedna osoba, sutra druga, a dan nakon se i ne zna kome ce da zapadne i sta ce da mu padne na pamet. Eto toliko od mene.
brns is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2018., 15:15   #96
Ali to je i poenta, ne se zna sta i kako, serija je zato relax i drzi rejting, prva u cetvrtku u Total i AB, a i u ABC 1 nije losa, druga je i sa malo razlike od Avlu koja je prva
Bzaubzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2019., 02:35   #97
jel zna ko šta bi sa ovom serijom stadoše na 49-oj epizodi sa prevodom?
nibleri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.