Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Blog.hr

Blog.hr Mjesto za diskusije, Q&A, help vezane za Blog.hr

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2011., 16:15   #1
Kriteriji za objavu blogova na naslovnici portala blog.hr

Pozdrav svima!

Jedno pitanje za nekoga tko zna: po kojem kriteriju se blogovi svrstavaju u cool, almost cool i slično? Na temelju čega se biraju za objavu na listi 100 najzanimljivijih fresh blogova?
Zanima me to jer u moru blogova koje sam do sada otvorila tek nekolicina iskače na dobar način.
Vrlo često nailazim na postove tipa: Jučer sam jeo grah i još me danas peče žgaravica, koji dobiju mnogo komentara jednako tako bezveznih kao što je i sam post, dok neki blogovi koji zbilja imaju smisla i pameti ne dospiju čak ni na listu?
Ne bih ovim putem htjela nikoga omalovažavati, ali voljela bih znati po čemu su takvi blogeri zaslužili biti na listi npr. top 100 fresh blogova?

Hvala unaprijed, pozdrav!
LollyDolly is offline  
Old 15.07.2011., 15:57   #2
izbor viših sila. no na fresh listu dođu svi.
Vezica is offline  
Old 10.08.2011., 09:47   #3
Meni je na naslovnici bilo 5-6 postova ali neman pojma po kojem kriteriju.Jedino šta san primjetija da su mi dva puta stavili post na udarno misto u sredinu cca sat-dva nakon objavljivanja... a jebat ga, izgleda da ipak neko čita naše pizdarije.
strange quark is offline  
Old 11.02.2013., 23:08   #4
stvarno pojma nemam, ali primijetila sam istu stvar kao I ti - da neke gluposti budu na tzv. cool listi, a postovi koji stvarno imaju nekog smisla nisu ni blizu. Moj je blog bio citan I imao smisla, no ipak nikada nisam bila na toj cool listi
snjeguljica86 is offline  
Old 18.02.2013., 01:26   #5
Rekla bih da se traži određeni stil pisanja, obrada neke aktualne teme, što ne mora biti kartica teksta(čak bih rekla ne pre dugačko), nego da ono što pišeš ima određeni tok misli(zanimljiv uvod u ono o čemu ćeš pisati, razrada i kraj koji bi te natjerao na razmišljanje-klasično "esejski"), smislene rečenice, da uredno tekst izgleda (ne npr.hrpa točkica između rečenica i slični dječji stilovi). Onda mi se čini da je poželjno da tekst ima slika i linkova vezanih uz temu. Ako već loviš posjetitelje onda bar šokantan naslov

Ovo se meni čini da se traži. Jednom je upalilo
kukurice is offline  
Old 01.03.2013., 23:15   #6
Hkmm..pardon,samo jedno pitanje.
Blog.hr je u vlasništvu g.Anderlona,kao i forum.hr?

I sad malo gluplje pitanje:a gdje da idem na taj blog.hr?Ovdje na forum.hr ili na netu?
Kukuljević is offline  
Old 04.03.2013., 08:34   #7
Na netu: http://www.blog.hr
K.Stjepan is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:08.