Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Blog.hr

Blog.hr Mjesto za diskusije, Q&A, help vezane za Blog.hr

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2012., 12:57   #21
Quote:
Mirabai kaže: Pogledaj post
Kao aktivni dugogodišnji bloger potvrđujem kako naslovnica najviše doprinosi posječenosti nekog bloga.
Ako uzvračaš komentare,a uz to još i zanimljivo i često pišeš posječenost je zagarantirana.
Kada te jednom proguraju na naslovnicu onda si skoro pa stalno na naslovnici toliko da znaš dosaditi ljudima
Kao aktivni dvogodišnji bloger odgovorno tvrdim da kvaliteta tekstova najviše pridonosi posjećenosti nekog bloga. Na blog.hr ima na naslovnici non-stop istih nekoliko blogova, ko fol top blogeri, a u biti... su krajnje nezanimljivi. Bolje da se zaustavim ovdje.

Inače bio sam na naslovnici nekoliko mjeseci i tražio da me skinu.

Quote:
Mirabai kaže: Pogledaj post
Na Blog.hr je ostala šačica ljudi koja aktivno piše i ima ih par stvarno odličnih,ali sve manje i manje su tu što zbog agresivnih reklama,nereagiranja uredništva na neke probleme i poteškoće,a i same nepreglednosti i slabog zadržavanja na naslovnici,a i zbog jednog (ne)blogera koji dnevno otvori 10-ak blogova i konstantno,sustavno,godinama vrijeđa i maltretira ljude,a da nitko ne radi ništa da ga zaustavi
U trenutku kad su napustili "staru" naslovnicu lani i prešli na "novu" tj. sadašnju ja sam i poslao mail "Serem vam se u čarapu". Ali, kao što rekoh, meni blog.hr služi isključivo da se ulogiram i uploadam post. Plus toga imam prijatelja kojem sam odavno dao username i password i koji mi je ogolio template "do koske" - nema niti onog donjeg toolbara Samo crna slova na bijeloj pozadini.

Što se tiče (ne)blogera - misliš na Mirčeta, starog asa? Još me nije nanjušija i kontaminira mi blog

Quote:
Mirabai kaže: Pogledaj post
Krule je jako brzo došao na tadašnju Cool listu,ali u početku je imao jako malo komentatora i posjetitelja svega par ljudi.Najviše se probio kada je povezao blog i fejs.Mislim čovjek je i zaslužio jer je legenda
Ma Krule bi "isplivao" i bez fejsa. Prije ili kasnije kvaliteta uvijek ispliva. Na kraju krajeva čovjek je autor filmića sa Hitlerom i autor "Topničkih dnevnika".

Quote:
a7x kaže: Pogledaj post
da se nadovežem na priču o posjećenosti-recimo ja imam relativno posjećen blog, ***

***

ovo je apsolutno točno, imam neaktivni blog od 2006. ***
Čekaj... jel ti imaš dva bloga ili šta? Mislim, čemu otvaranje drugog? Nastaviš pisati na prvom i kažeš "od sad više ne pišem o uzgajanju ambrozije nego o skupljanju salveta"
strange quark is offline  
Old 27.09.2012., 13:22   #22
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
Čekaj... jel ti imaš dva bloga ili šta? Mislim, čemu otvaranje drugog? Nastaviš pisati na prvom i kažeš "od sad više ne pišem o uzgajanju ambrozije nego o skupljanju salveta"
prvi sam imala, izgubila sam lozinku i onda shvatila da net.hr (di sam imala kontakt mail za blog) briše korisnike ako nisu aktivni 60-100 dana što ja naravno nisam bila jer nikad do tad nisam zagubila lozinku, tražila sam blog.hr da ga obriše ili ga barem otključa ali valjda im je to bilo preteško za... i tad sam prestala pisat skroz...no kak meni služi kao ventil vratila sam se i sad gledam kak ona sramota i dalje stoji i kak blesavo imam 2 bloga
__________________
My greatest fear is that PMS doesn't exist and this is my real personality o.O'
a7x is offline  
Old 27.09.2012., 13:36   #23
Quote:
a7x kaže: Pogledaj post
prvi sam imala, izgubila sam lozinku i onda shvatila da net.hr (di sam imala kontakt mail za blog) briše korisnike ako nisu aktivni 60-100 dana što ja naravno nisam bila jer nikad do tad nisam zagubila lozinku, tražila sam blog.hr da ga obriše ili ga barem otključa ali valjda im je to bilo preteško za... i tad sam prestala pisat skroz...no kak meni služi kao ventil vratila sam se i sad gledam kak ona sramota i dalje stoji i kak blesavo imam 2 bloga
A joj... e vidiš, zato ja nisan baš ljubitelj web mailova. Mrski nam t-com ipak ima najbolju opciju: mail mi je [email protected] i ako zaboravim šifru nazovem 0800 9000 i problem ne da nije riješen, nego ga nema. Uopće me nije briga oću li zaboraviti šifru kad će mi je telefonskim pozivom resetirati.

Zato trebaš uvijek imati "na lageru" jednu pop3 mail adresu (najbolja ti je ona koju dobiješ po "sili zakona" kad uzmeš DSL) i sa tom mail adresom se prijavljivati na svekolike online sadržaje.

A onu "pravu" mail adresu koristiti za komunikaciju.

A sad da budem on topic: ostajem pri svojoj tvrdnji da je najbolji bloger Krule i idem ćirniti tvoj blog
strange quark is offline  
Old 27.09.2012., 20:15   #24
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
Evo sad kad razgovaramo otvoreno i kad se zna koji sam ja bloger (budala ), da ti odgovorim.

Posjećenost nekog bloga ovisi o tri stvari:
Quark, dragi kolega blogeru (nikako budala ), znam ja dobro o kome o čemu ovisi posjećenost nekog bloga.

Htjela sam se samo osvrnut na kriterije za izbor najbolje(g). Svatko bi morao izabrat po vlastitom nahođenju, blogeri su jako šaroliko društvo, ne znam koji kriteriji bi bili relevantni za sve aktivne na haeru. Samo znam, dobro je da se tamo ne organizira izbor

Pozdrav!
p.s. nemam svoju top listu
Ergo is offline  
Old 27.09.2012., 21:10   #25
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
Zato trebaš uvijek imati "na lageru" jednu pop3 mail adresu
ma naučila sam ja svoje baš sa tim blogom...

da ostanem ontopic slažem se da je blogosfera preraznolika da bi se mogao birat najbolji, ali i bolje da je šareno i veselo nego da svi trabunjaju o jednome...


huh kak smo se zachatali ovdje
__________________
My greatest fear is that PMS doesn't exist and this is my real personality o.O'
a7x is offline  
Old 27.09.2012., 23:05   #26
A moramo malo dignut temu koju je moderator u startu zamalo ubija. Kažem zamalo jer da ja nisan rutinskom kontrolom cijelog interneta slučajno navratija ode mogla je tema upast u crnu rupu
strange quark is offline  
Old 27.09.2012., 23:18   #27
to zato što danas rijetko tko priča o blogovima
__________________
My greatest fear is that PMS doesn't exist and this is my real personality o.O'
a7x is offline  
Old 28.09.2012., 13:03   #28
Quote:
a7x kaže: Pogledaj post
to zato što danas rijetko tko priča o blogovima
Tako je. Međutim neuki puk ne zna da je blog danas najautentičnije štivo koje se može pročitati.
strange quark is offline  
Old 28.09.2012., 20:20   #29
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
Tako je. Međutim neuki puk ne zna da je blog danas najautentičnije štivo koje se može pročitati.
aposlutno se slažem!

mislim da nema autentičnijeg nego kad ja prošvikam jer me ZET, država, mama izbaci iz takta pa počnem b(l)ogarat sve po spisku
__________________
My greatest fear is that PMS doesn't exist and this is my real personality o.O'
a7x is offline  
Old 17.10.2012., 14:31   #30
Quote:
Ergo kaže: Pogledaj post
Quark, dragi kolega blogeru (nikako budala ), znam ja dobro o kome o čemu ovisi posjećenost nekog bloga.
O kome?
strange quark is offline  
Old 19.10.2012., 10:22   #31
Quote:
Ergo kaže: Pogledaj post
Quark, dragi kolega blogeru (nikako budala ), znam ja dobro o kome o čemu ovisi posjećenost nekog bloga.
O čemu?
K.Stjepan is offline  
Old 30.11.2012., 20:02   #32
Budući da je ovo tema "Najbolji bloger" red je da se da objava:

Najbolji bloger, tj Krule, ima 07.12.2012.g. u Rijeci predstavljanje svoje druge knjige "Obrana i zaštita od gluposti". Za sve koji žele znati više krule.blog.hr.
strange quark is offline  
Old 22.08.2013., 16:57   #33
Krule, Marčelina, a nedovoljno poznati i priznati SPIG (Sex,Politika I Gospodarstvo).
blacksheep_39 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.