Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2017., 00:41   #4121
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ja sam u Zagrebu

zašto?
Zbog ljetne kombinacije.

Mislim, ok je kad se temperatura zraka digne, ali sve drugo (sve!!!11!1!) je još uvijek ledeno, hladnoća još odasvud isparava barem do... barem do... barem do sredine svibnja.
zelena truba is offline  
Old 21.03.2017., 00:45   #4122
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Zbog ljetne kombinacije.

Mislim, ok je kad se temperatura zraka digne, ali sve drugo (sve!!!11!1!) je još uvijek ledeno, hladnoća još odasvud isparava barem do... barem do... barem do sredine svibnja.
ma išla sam raditi usred dana, baš je bilo vruće.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 21.03.2017., 00:49   #4123
Isuse

Ja sam tek nedavno presla iz zimske debele jakne u zimsku koznu jaknu te na lagani proljetni sal

Valjda je u Zagrebu toplije. Nadam se. Da me zagrije malo

E da, danas sam prvi put bez najlonki/strampli ispod hlaca malo mi je hladnjikavo bilo vani

Crne cargo hlace, tamno zelena majica dugih rukava, lagana crna vestica, crne kozne starke i gore crno bijela zimska kozna jakna
Aese is offline  
Old 21.03.2017., 00:55   #4124
pa i ja sam prošli tjedan nosila puno više slojeva, ali danas je zbilja jako ugrijalo, i kad sam išla raditi, bilo je vruće.
šta da radim, da se obučem toplije jer je do prekjučer bilo hladnije?
i meni je bilo malo čudno, ali mi je pasalo.
moram naći stvari s spfom od kozmetike, mislim da ću se do vikenda ispjegaviti kako je krenulo
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 21.03.2017., 01:16   #4125
Ma jasno, samo je malo sok. Tu je narasla naglo temperatura za deset stupnjeva ali se ne osjeti jer je gadan vjetar.

Da bar ostane divno suncano i toplo u srijedu dolazim, molim iduca cetiri dana 25 stupnjeva
Aese is offline  
Old 21.03.2017., 01:17   #4126
Pješčana, to se ja zezam na račun svoje zimogroznosti. Ali, da, baš sam danas razgovarala s nekim iz Zg i čujem da je baš jako zatoplilo.

Aese, što si imala na starke, samo stopalice? Meni još dugo neće pasti na pamet obuti cipele na bosu nogu , sram me priznati što sam nosila danas.

Kurtonke.

zelena truba is offline  
Old 21.03.2017., 01:22   #4127
Mda, stopalice. Ali imam one zimske starke, fino su kozne izvana a iznutra toplo krzno
To mi je bila kupovina godine rekla bih. Vec sam naumila kupiti jos jedan - dva para da imam kad ove budu gotove.
Aese is offline  
Old 21.03.2017., 02:02   #4128
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
Mda, stopalice. Ali imam one zimske starke, fino su kozne izvana a iznutra toplo krzno
To mi je bila kupovina godine rekla bih. Vec sam naumila kupiti jos jedan - dva para da imam kad ove budu gotove.
Ok, zimske starke. Normalna si.

(Zezam se, ali ovdje kod mene ima, doduše jako malo, ali svejedno ima mlađahnih ljudi koji cijelu zimu nose platnene starke, stopalice i hlače iznad gležnja. )

Znači, dobre su ti te s krznom? Jesi ih nosila cijelu zimu ili su više jesensko-proljetne? Pitam te jer me starije djetešce gnjavi za njih, a ne znam nikog tko ih ima i nemam pojma koliko su tople.
zelena truba is offline  
Old 21.03.2017., 02:27   #4129
I zimogrozna

Je, cijelu zimu sam ih nosila. I na -15 i na snijegu. Nisu propustile, bilo mi je na -15 na snijegu mrvicu hladno ali nista vise nego u timberlandicama, cizmama ovakvim onakvim. Planirala sam kao cijelu zimu kupiti jos dodatne krznene uloske da ipak podebljam dzon (jer dolje nije krzno) ali eto kraj treceg mjeseca a ja ih jos nemam

Doduse, nije puno snijega kod mene bilo. Da je bilo vise vjerojatno bih uzela dodatne uloske.

E sad, znam da ima vise verzija, ja imam ove djecje.

Inace sam jako osjetljiva po tom pitanju i ako mi cipele promoce ili mi je u njima hladno duze od pola sata odmah upalu mjehura dobijem.

Na poslu mi je cesto vruce u njima.
Vec ih lagano mijenjam normalnim starkama kad su vise temperature.

Sve u svemu, zaista sam zadovoljna s njima. Uhvatila sam ih na snizenju misleci da ce biti za do zime pa proljece a kupit cu nove timbice ali na kraju ispalo da su zbilja tople.
Aese is offline  
Old 21.03.2017., 02:41   #4130
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
I zimogrozna

Je, cijelu zimu sam ih nosila. I na -15 i na snijegu. Nisu propustile, bilo mi je na -15 na snijegu mrvicu hladno ali nista vise nego u timberlandicama, cizmama ovakvim onakvim. Planirala sam kao cijelu zimu kupiti jos dodatne krznene uloske da ipak podebljam dzon (jer dolje nije krzno) ali eto kraj treceg mjeseca a ja ih jos nemam

Doduse, nije puno snijega kod mene bilo. Da je bilo vise vjerojatno bih uzela dodatne uloske.

E sad, znam da ima vise verzija, ja imam ove djecje.

Inace sam jako osjetljiva po tom pitanju i ako mi cipele promoce ili mi je u njima hladno duze od pola sata odmah upalu mjehura dobijem.

Na poslu mi je cesto vruce u njima.
Vec ih lagano mijenjam normalnim starkama kad su vise temperature.

Sve u svemu, zaista sam zadovoljna s njima. Uhvatila sam ih na snizenju misleci da ce biti za do zime pa proljece a kupit cu nove timbice ali na kraju ispalo da su zbilja tople.
Hvala ti, Aese , puno si mi pomogla.

Prekrasne su ti starke , dođe mi da ih kupim i sebi, a ne samo djetetu.
zelena truba is offline  
Old 21.03.2017., 03:01   #4131
Ma nista.

Ja bih preporucila da ako djetetu kupujes da joj uzmes i te krznene uloske pa ako joj bude hladno moze umetnuti uvijek.

Ne bih ih doduse nosila na 20-30 centimetara snijega
Aese is offline  
Old 21.03.2017., 09:07   #4132
U nas proljeće počelo ima dva tjedna, još malo i kratki rukavi a onda kupanje.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Old 21.03.2017., 09:09   #4133
Kod nas je toplije nego kod vas
Hilda is offline  
Old 21.03.2017., 09:14   #4134
Jedina loša stvar je što s toplijim vremenom žene počinju navlačiti onaj užas na noge.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Old 21.03.2017., 09:22   #4135
Baš sam jutros kad sam se obuvala mislila na tebe
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 21.03.2017., 09:41   #4136
Neka, neka, fino je to kad netko misli na tebe, pa čak i kad je iz potpuno pogrešnih razloga.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Old 21.03.2017., 09:50   #4137
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
U nas proljeće počelo ima dva tjedna, još malo i kratki rukavi a onda kupanje.
Pih, jja se u subotu i nedjelju šetala u kratkim rukavima. Pored mene ženske u parkama i gležnjačama. Ja njih gledala vako , one mene gledale vako:
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 21.03.2017., 09:52   #4138
ja danas selim zimsku obuću u visoke dijelove špajze, a balerinke i sandale i starke i takve stvari sele u donje dijelove polica.
još uvijek ne bih nosila kapute na kemijsko
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 21.03.2017., 09:56   #4139
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Pih, jja se u subotu i nedjelju šetala u kratkim rukavima. Pored mene ženske u parkama i gležnjačama. Ja njih gledala vako , one mene gledale vako:


Je, u subotu i nedilju je bilo baš toplo a kaže Vakula da će narednih dana biti toliko toplo da nećemo moći vjerovati koliko je toplo.



Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
a balerinke i sandale i starke i takve stvari sele u donje dijelove polica.

Balerinke ostavi tu gdje jesu. Ili ih preseli u smeće.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Old 21.03.2017., 10:07   #4140
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post

Balerinke ostavi tu gdje jesu. Ili ih preseli u smeće.
Misliš, ha? a u čemu da idme na posao?

sad si me sjetio. u nekom momentu sam smatrala da će to biti prava stvar za nositi, i kupila sam replay bijele sandale s ful visokom petom i malo podebljanjim đonom(drvenim). nosila sam jedno ljeto, stala nakon toga jer me mrvu podsjećaju na pole dance cipele

jel vam se kad desilo da tako fulate u kupovini obuće?

edit
sad sam ih probala, zapravo nisu toliko loše
izgleda da su mi sjele nakon 5 godina špajze.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:38.