Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2014., 14:02   #21
Muljaža,

Quote:
Icyfire kaže: Pogledaj post
pozdrav evo taman i ja da ću pitati za taj proizvod, dali iko zna išta o tome jer sam isto tako skeptičan prema tome, da nije možda nekakva blamaža...
Moje iskustvo sa Fulfix-om je katastrofalno, naime otpalo mi je još to malo kose koju sam imao i dobio sam upalu na tjemenu. Upotrebljavao sam ga točno kako je navedeno, na mokru kosu , dva puta tjedno i nisam pretjerivao sa doziranjem. Nakon 45 dana frizer me upozorio na upalu tjemena.
Obratio sam se njihovoj službi za reklamacije 10.07.2014. i rečeno mi je da odgovor stiže za 5-7 dana. Danas je 23.07.2014. a odgovora još nema.

Ne nasjedajte na laži zadovoljnih korisnika, jer su to plaćeni oglasi.
Pokušao sam svoje iskustvo i slike tjemena postaviti na njihov sait, ali mi ne dozvoljavaju.
brunovz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 14:15   #22
Porez na budale.....koji sam platila dva puta
tihaluka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2014., 15:20   #23
Ovaj proizvod je potpuna obmana i čista laž.Naručio sam ga, koristio kako je rečeno više od mjesec dana,bez ikakvih rezultata,tako da mislim da se ovdje radi o vrlo skupoj vodici.
mraduno3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 11:41   #24
ja se osjećam glupo što sam to uopće kupila. nikakav pomak nakon 2 bočice. ja bi to prijavila društvu za zaštitu potrošača, ako ću uopće šta postići....
rimkinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 23:48   #25
Svi varaju svi kradu tako je po ovim vašim komentarima nekad sam imao super jaku kosu ali sad mi se stanjila i veće se vide neki znakovi gubitka kose, međutim pročitao sam vaše komentare i shvatio da je to glupost meni je jedino malo pomoglo orahovo ulje za kosu i ovi stari recepti maslinovo ulje i jaja, postoji jedan šampon ne znam kako se zove moram saznati pa vam javiti ali je super koristio sam ga jedno vrijeme ali davno u plavoj je bočici za muškarce, e kad bi sa njim prao kosu bila bi tako gusta, tako vlažna a ne ova suha i rijetka........
cestar222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 16:51   #26
Fullfix

Pridruzujem se prevarenim potosacima I zelim da naglasim da je Fullfix bezobrazno skupa I bezobrazno ruzna prevara
I ja sam, takodje, poslala reklamaciju I dobila identican odgovor
Pretpostavljam da se nadaju da cemo zaboraviti I odustati

Da se radilo o prevari koja nije imala apsolutno nikakvog efekta, pustila bih da prodje
Obzirom da ova prevara ima negativne efekte na vase teme (kosa vam pojacano opada) a pri tome placate bezobrazno skupo, ja zelim da idem dalje od pisanja emaila na njihovu fantomsku adresu
Pretpostavljem da je prva instanca Udruzenje potrosaca

Svaka ideja na temu kako da im se ugasi reklama I zastite kupci je dobrodosla
Cecil Go-Go is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 11:57   #27
Pozdrav,

istražujem nešto.. Zanimalo bi me da li su vam preko telefona rekli kako se zove tvrtka koja proizvodi proizvod i distribuira? Tko vam je dostavio paket, koja firma? I taj mail na koji ste se žalili na koga glasi? Može i u inbox. Hvala!
Balbala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:03.