Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2017., 23:30   #6001
Pa da. A zakidati drzavu i pjevace nase koji hoce ici tamo zbog jeftinih izgovora je bez veze
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:52   #6002
Quote:
Iza Dnevnika Nove TV serija 'Čista ljubav' je drugi najgledaniji program dana!

Nova TV već devetu sezonu proizvodi i prikazuje najgledanije domaće dramske serije, a da će i ''Čista ljubav'' biti hit aktualne jesenske sheme svjedoče i podaci gledanosti prve epizode koju su gledatelji mogli pogledati ove nedjelje. Nova serija Nove TV je prikovala gledatelje uz male ekrane, te je ''Čista ljubav'' bila drugi najgledaniji programa dana.

S glavnim likovima, Rankom, Tomom, Sonjom, te s uzbudljivom radnjom jučer se upoznalo više od 545 tisuća gledatelja, a serija je ostvarila 31,19 posto udjela u gledanosti.
Nova TV

Pa i nisu se nešto proslavili. AMR 13,3% SHR 31,19

2016. Zlatni dvori 16,6%
2015. Kud puklo da puklo 14,7%
2014. Kud puklo da puklo 17%
2013. Zora dubrovačka 14,6%
2012. Larin izbor 19%
2011. Larin zbor 11,9%
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 15:58   #6003
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Nova TV

Pa i nisu se nešto proslavili. AMR 13,3% SHR 31,19

2016. Zlatni dvori 16,6%
2015. Kud puklo da puklo 14,7%
2014. Kud puklo da puklo 17%
2013. Zora dubrovačka 14,6%
2012. Larin izbor 19%
2011. Larin zbor 11,9%
Njima na Novoj tv ispod očekivanja. Meni osobno iznad očekivanja. Danas će to past na 11 posto...
mrta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 17:46   #6004
Quote:
... drugi najgledaniji program dana...
Koji je prvi najgledaniji program dana?
Tom.K is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 17:49   #6005
Quote:
Tom.K kaže: Pogledaj post
Koji je prvi najgledaniji program dana?
Iza Dnevnika Nove TV serija 'Čista ljubav' je drugi najgledaniji program dana!

Vjerujem Dnevnik, iako je moguće svakako protumačiti ovu rečenicu. I kao da je emitirano poslije Dnevnika i kao da je prva po gledanosti.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 12:54   #6006
Quote:
Nova TV, najgledanija televizijska postaja u Hrvatskoj i ove se jeseni može pohvaliti s najboljim zabavnim i informativnim programom, a o tome svjedoče i ovotjedni rezultati gledanosti.

Dnevnik Nove TV ultimativna je središnja informativna emisija te uvjerljivo najgledaniji program ove jeseni. Uz najgledaniju emisiju Dnevnika ovog tjedna je u prosjeku bilo više od 617 tisuća gledatelja, a emisija je ostvarila 43,5 posto udjela u gledanosti. Cijeli tjedan je Dnevnik Nove TV bio najgledaniji program dana, sve do ovog četvrtka kad se s tom titulom mogla pohvaliti nova dramska serija Nove TV.

Čista ljubav osvojila je gledatelje s prvim epizodama i uzbudljivom radnjom. Uz najgledaniju epizodu nove dramske serije, onu emitiranu u ponedjeljak, pogledalo je više od 640 tisuća gledatelja, a epizoda je ostvarila 39,5 posto udjela u gledanosti.

Provjereno sa svojim temama privlači sve već broj gledatelja, a svoju snagu pokazala je i s ovotjednom emisijom, koja je iza serije Čista ljubav, Dnevnika Nove TV i serije Bit ćeš moja bila četvrti najgledaniji program dana. Uz intrigantne i zanimljive priloge istraživačkog magazina Nove TV koji je ušao u 11.sezonu emitiranja bilo je ovog četvrtka više od 407 tisuća gledatelja, a emisija je ostvarila 40,5 posto udjela u gledanosti. Na komercijalnom targetu 18-54 emisija je ostvarila još bolji rezultat s kojim je jučer bila čak drugi najgledaniji program dana, odmah iza serije Čista ljubav.

Turska uspješnica Bit ćeš moja bilježi porast gledanosti u rujnu, te je uz najgledaniju epizodu ovog tjedna bilo više od 532 tisuće gledatelja.

Izvor: AGB Nilesen
Razdoblje: 10.-14.rujna 2017.
Target: 4+
Nova TV


Još jedna pobjeda Nove.

Zanima me kolika je gledanost Ljubav je na selu, nadam se da će netko objaviti jer nećemo dobiti onu mjesečnu analizu za rujan.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 14:07   #6007
Znači uglavnom su oko 13-15%.
Imali su oni boljih dana, brojke su im bile na 17% i više.

A za RTL mislim da se vrte oko 10-11%. Uglavnom tako budu s tim formatima koje trenutno imaju.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 19:53   #6008
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Nova TV


Još jedna pobjeda Nove.

Zanima me kolika je gledanost Ljubav je na selu, nadam se da će netko objaviti jer nećemo dobiti onu mjesečnu analizu za rujan.
Ništa posebno. Pogotovo ako se zna da RTL nije ponudio ništa posebno ništa zanimljivo.
Velika prednost Nove je Dnevnik, koji je duplo gledaniji od RTL Danasa. A nakon toga razlika je oko 2 do 3 posto.
mrta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 16:24   #6009
Supertalent jučer ubio Brze i žestoke 6.

Quote:
Da je Supertalent show koji osvaja gledatelje diljem svijeta, potvrdila je prva epizoda pete sezone, koja je ostvarila nevjerojatne rezultate pa je tako uz nju bilo gotovo 870 tisuća gledatelja te je ostvarila 49,5 posto udjela u gledanosti. To je ujedno bio i najgledaniji program dana, a emisiju je pratio svaki drugi gledatelj. Ovim sjajnim rezultatom, najpoznatiji zabavni TV format s prvom epizodom potvrdio je svoju snagu i iznimnu popularnost kod hrvatske publike. Prva epizoda, nedvojbeno je bila najgledaniji zabavni format ove godine na svim nacionalnim televizijama.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 17:24   #6010
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Supertalent jučer ubio Brze i žestoke 6.
Pa nisu ni imali neku konkurenciju
svarto is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 14:21   #6011
Postotak gledanosti pojedinih TV kuća

Osim sportskih dogadjaja, ovako velika gledanost vec duze nije bila.

Quote:
Druga epizoda Supertalenta, pokazuju podaci gledanosti, bila je još gledanija i time oborila rekord prethodne. Tako je drugu epizodu mega popularnog showa gledalo više od 883 tisuće gledatelja, odnosno emisija je ostvarila udio u gledanosti od 52,2 posto. Druga epizoda Supertalenta, bila je ujedno i najgledaniji program dana uspoređujući podatke na svim kanalima te i najgledaniji program ove jeseni, kao i najgledaniji zabavni program ove godine.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 14:32   #6012
Evo, čim nema hrpe reklama, odmah bolje. Prvi blok reklama jučer je bio nakon punih sat vremena emisije.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 16:53   #6013
Mene više zanima Avatar vs Interstellar
svarto is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 18:20   #6014
Postotak gledanosti pojedinih TV kuća

Quote:
svarto kaže: Pogledaj post
Mene više zanima Avatar vs Interstellar
vs 2001: Space odyssey
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 18:24   #6015
Daa sinoc je bila svemirska noc na tv-u
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 21:11   #6016
Jest da je nešto stariji podatak (kolovoz 2017) ali pošto podatci o gledanosti kabelskih kanala dolaze na kapaljku - vrijedno je postanja.

(klik na sliku za uvećanje)
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 22:57   #6017
Nema Viasat Historyja? :'( A Bohte, ja se ne sjećam kad sam zadnji put uključila History Channel otkad su počeli sa njimasra od Kraljeva leda i Zalagaonica.
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 23:21   #6018
Rtl Crime da je gledaniji od Fox crime ili Fox life? Ili ičega?

Teško za vjerovati, ali ništa me ne bi iznenadilo.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 23:22   #6019
Znaci sp tv ne laze kad kazu da su najgledanija sportska tv u hr sk 1 je iza njih, a arena i ostalih ni na vidiku
Arial is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 09:35   #6020
Sto se mene tice da nema gledanja unazad malo toga bih gledala na televiziji, nemam kad, to malo vrmena sto stignem sjesti ispred telke, u prosjeku pola sata dnevno obicno nema u terminu nista sto volim
MissDilemma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:08.